45156
  • gunji
    #8587
    /OFF Mostantól online vagyok én is

    /ON Aki rizlingvásárlás előtt kíváncsi a hajókra, a youtube-on találhat hozzá videókat (pl Guardian). Én a két új klingon hajóba néztem be, nagyon nem nyűgöztek le, a Mat'Ha raptor még talán jó is lenne, de a Qib cruiser valahogy nem tetszik külsőre. Így meg vagyok lőve, mit válasszak, talán egy Vor'cha-t, vagy Moghot. Próbálkozott valaki dhc-s Mogh-gal? A flottás verziónak elég sok tac powere lehet, vajon mit tudhat úgy.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.11.03. 19:45:56
  • Raulblanco7
    #8586
    megvették mindkét field generátort, 29.900.000.- /db áron, 8.900.000 volt pontosan a 14-es epicre upgradelése mindkettőnek, 21-21m profit, az ultra rare 11-est nem vették meg, az 4,4m-ba került, önköltségen elmegy akkor is jó vagyok.
  • Plata
    #8585
    Itthon vagyok és mindjárt megyek is fel STO-ra,írj privátot vagy hun cseten szólj.
  • Plata
    #8584
    Szóval nem csak én rühellem a TS-t.
    Annó wowban mikor még hc raideltem használtam,de akkor is rühelltem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.03. 15:46:50
  • Raulblanco7
    #8583
    Az a profit rajta, hogy crittel. 1db-ot legyártani többségében drágább, mint az alapanyagok hozzá, pontosan ezért, mert mindenki kettesével gyártja őket.
    Igen, nekem mind epic volt, ami szar félresikerült, azok maradnak ultra rarek, nagyon ritka esetben very rarek, azokat önköltségen - very rare kis veszteséggel adom el, de az epicen a nagy profittal bőven plusszos az egész. Kíváncsian várom, hogy elvitték-e éjjel a 2 epic field gent 30-30-ért.
  • gunji
    #8582
    #8573: Mindegyik epic? Csak a field generatorra értettem. Nekem csak very rare-k :( Epicem még nem lett, csak ultra, de az már elment.
    Az exp tech upgrade-hez: becritelt többször is, mint vártam, azzal nem volt baj. Csak azzal, hogy az összetevőket piacról veszem, így legutóbb is 1,2-1,3-ra jött ki a gyártási költsége, s nem mindegy mennyi a nyereség.

    #8578: Rendben, köszönöm, de nincs TS-em, nem is szeretem, SWTORban ezért nem is klánoztam komolyabban. Amúgy is elhiszem, ha mondod, mondjátok, hogy egy adott build mennyit tud, nem szükséges harc közben megmutatni. Csak meglep, hogy egy cruiserből ilyen feltételekkel is ki tudtok hozni 10k-t. De kíváncsi vagyok rá. Nicket privátban elküldtem.
  • Zemanov
    #8581
    Keresni foglak ez ügyben :)
  • Raulblanco7
    #8580
    Tudod, első körben TS, aztán fleet chat.
    (elkerülendő, mint ami no-win volt például, írok valamit és bocsi, nem olvastam, ts-en mindenki hallja)
  • Plata
    #8579
    Ki ne hagyjatok,különben rátok uszítom a vérfarkas véren hizlalt terror bolhám.
  • Raulblanco7
    #8578
    Ahogy Barney mondaná, challenge accepted. Ma, 11-es zöld konzolokkal és beamekkel, Te, Én, meg még 3-an, abból 1dps mérővel. 15k csak taktikai karakterrel menne (azt írtam, 10-15k farm karakterekkel, a 15k tac, 10k engi), engivel 10k-t hozok olyan felszerelésekkel. Mi az ingame neved, keresni foglak ma és megnézzük.
  • gunji
    #8577
    Eleve nem járok stf-re és ilyen eventekre, mert egyszerűen nincs a p*fámon bőr, hogy egy rossz hajóval bemenjek, vagy mert nem tudom, mit kell csinálni. Az, hogy nincs kész a hajó, szerintem nem hiba, sem az enyém, sem másé, sem a játéké, szvsz. Ez egy köztes állapot, senki nem húzta fel egy nap alatt a hajóját. Azért viszont lehet engem hibáztatni, hogy 10 hónap alatt nem lett kész, mert mindig másra szabtam el az időt (pl dili farmolás, más karakterek szintezése), elfogadom.

    De akkor kérlek szépen, tegyél be egy eng cruiser buildet, ami képes a 10-15k dps-re, 11-es zöld itemekkel, flottás és repus cuccok nélkül. Akár ide, akár magánban. Komolyan. Nagyon megköszönném. A romulányomnak nagy szüksége lenne rá a Ha'apaxához. Köszönöm.
  • Raulblanco7
    #8576
    Rajta vagyok, de mivel nem létezik ilyen konzol, nehéz legyártani, türelem.
  • Raulblanco7
    #8575
    Platac, flották esetében a legjobb elég szubjektív, aki például kis kihalt flottában szeretne lenni, annak nem mi vagyunk a legjobb.
    Hozzánk azokat hívd, akik nagy aktív flottában akarnak lenni, ahol full extrás már minden flottás létesítmény.
  • Plata
    #8574
    Bezzeg én hiába kérem hogy gyárts nekem egy Thalaronos sci konzolt.
  • Raulblanco7
    #8573
    Szerintem nagyon egyszerű :)
    De gondolom neked nem is 6-8 millió ec-dbe került legyártani az mk 14-es epic konzolokat, nekem az alap konzol pár ezer ec, a felhúzása 14 epicre kb 6-8 millió, attól függ hol és mikor mennyi crit jön be menet közben, 35-50 között voltak bent az epicek, pont ezért tettem be 20-25-30 millióra, hogy azok akik fognak egy mk 11-est és felhúzzák jó drágán 14 epicre, eszükbe se jusson velem árban versenyezni, ha berakom az övé alá 1000 ec-vel, akkor ő berakja alám annyival, fene fog versenyezni, meg nézegetni állandóan. Beraktam az övé alá 10 millióval, vagy féláron, én még így is sokat keresek rajta, és mint látod, mind a 4-et elvitték első éjjel, bár a neutroniumtól és phaser relaytől féltem, azoknál jobb a flottás, ezért is csak field generátort csináltam már tegnap.

    Experimental tech, bocs, hogy ezt mondom, de rosszul csináltad ha elindítottad 78% crit eséllyel :)
    Tájékozatlanságból eredő hiba, exchange all fül, lieutenant rangon keress rá: +25 skill (kb 30-50.000 ec darabja) és +50 skill (kb 100-150k ec darabja)
    Én berakok egy +25-ös és egy +50-es catalystet, 5. doffom már csak kék, annál 2db 50-est, így 99% az esély, hogy crit legyen és 2-őt adjon... tehát ráköltök extra 100-200k ec-t, hogy garantáltan 2db-ot adjon, mert így plusszos :)
  • Plata
    #8572
    Mert ha használod kari vagy acc bound lesz..
    Hát ha kell a legjobb magyar flottába meghívó szójj.
    Ma is leszek fent délután,nem tudom még mikor tudok felszabadulni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.03. 12:02:43
  • gunji
    #8571
    Nekem hetek óta ott ül a piacon a phaser relay, a plasma infuser, a neutronium alloy, a phased biomatter dhc, meg elvileg van valahol egy exotic particle field exciter is, de az lehet, h épp lejárt, stb. Múlt héten gyártottam egy aegis pajzsot, míg két-három volt kinn belőle, hátha elviszik, mostanra tele a piac velük, le is nyomták az árát tíz millára. Elkezdtem többféle experimental tech upgrade-t gyártani, kihasználva a piac bugjait, az is lement egy-másfél millára, s ott már számolni kell, hogy megéri-e még a 78% crites doffal együtt is.
    Azért nem olyan egyszerű dolog ez.
  • Raulblanco7
    #8570
    Ami nem common (fehér) és használtad egyszer (feltetted a hajódra vagy karakteredre) azt már nem lehet eladni.
    Csak a fehér / common cuccokat lehet használat után is eladni.
  • Zemanov
    #8569
    Húhh már csak egy jó flotta kellene.amúgy az exen korábban vett cuccot miért nem tudom eladni?
  • Raulblanco7
    #8568
    Piac. R&D materialok még mindig királyak, napi milliárdos forgalmam megvolt hétvégén is velük (forgalom, nem profit).
    Most éppenséggel konzolokat kezdtem gyártani, 14-es epic field generatort, 2db neutronium alloyt és phaser relayt csináltam, mind a 4-et meg is vették aznap éjjel, 20 - 20m az egyik field generátor és neutronium, a gyors eladás után a másik neutroniumot és a phaser relayt már 25 - 25-re tettem ki, azokat is elvitték, legyártásuk volt olyan 6-8 millió / db. Most is kitettem éjjelre 2 field generátort, most 30-30millióra, hátha ennyiért is viszik.
    Ezek is 8 - 8 millióba voltak, meg volt mellette egy félresikerült is, az csak 11-es ultra rare lett, kb 5 millióba került, de azokat is elvitték korábban 6 millióért, szóval minimális profit még így is lesz rajta, a nagyobb összeg meg a 2 epicen van.

    Szerintem csak field generátort fogok gyártani, annál az sem gond ha rajtam marad 1-2, abból úgysincs jobb flottás verzió, emiatt viszont kétlem hogy rajtam maradna.
    Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2014.11.03. 11:20:11
  • Raulblanco7
    #8567
    Gunji, ha még csak építed a hajódat, akkor a Te hibád, hogy nincs dps, mert még nem vagy kész vele. Vagy a Te hibád, hogy nem kész hajóval túl nehéz szintre mész, de semmiképpen sem a játék-é. Az ilyen átlag 10-20k dps-es hajókkal bármelyik advanced szint könnyen letolható, a probléma ott van, hogy a random queue rendszerben többnyire balfaszok vannak jóval kevesebb dps-el, és gyakran még idióták is mellé.

    Hiába tudod a taktikát, hiába tudjátok mind az 5-en, 5 x 5k dps-el nem fogjátok időben lelőni azt amit kell.

    Megoldás: fejleszted a hajódat, többnyire nem a felszerelt itemek a rosszak, hanem a skillfa és a bridge officer képességek, amiket használnak az emberek. én 11-es zöld cuccokban is hoztam a 10-15k dps-t a farm karakterekkel... semmi flottás tac konzol, csak 11-es zöld tac konzolok 11-es zöld beamekkel.

    Illetve be kell lépni egy olyan flottába, ahol sokan vannak, járnak stf-ezni, esetleg ts-re felmenni, hogy beszélni is tudjatok játék közben.

    Random csapattal menni egyenlő azzal, mintha beírnád chatre hogy 4 balfaszt keresek infected advancedre akik garantáltan elrontják nekem az stf-et.
  • gunji
    #8566
    100k? Ez valami extrém , én meg szenvedek 5-8k-val flottás konzolok nélkül és repuzás közben . Pont a hétvégén futottam végig, karakterenként 500-600k fc kellene, az is egy jó idő, míg összegyűlik. És hát nem mindig a játékos hibája, ha ennyire sz*r a dps-e, lehet, hogy még csak fejleszti a hajóját.

    UI. nem igaz, mennyire sz*r a piac megint, eddig vasárnap éjjel szoktak menni cuccok, most meg semmi napok óta :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.11.03. 11:00:31
  • Raulblanco7
    #8565
    Háhááá, ez utóbbi nem feltétlenül szükséges. Elég ha csak a saját flottájában van provision és joga vásárolni, nem kötelező annak a flottának a tagja lenni, amelyik flotta bázisán, nagykövetségén vagy egyéb helyein cuccokat vásárol.
    Általában így veszünk külföldiektől is, ő csak behív a flottás létesítménybe pár millióért, Te pedig a saját flottád provision-jét használva ha van jogod a sajátban vásárolni, tudsz vásárolni az ő flottás létesítményében.

    Mondjuk az a másik, hogy van magyar flotta ahol kérni kell, hogy had vásárolj valamit a bázisból... elvileg mi HGF vagyunk a nagy szabályzatos flotta, de nálunk mindenki azt és akkor vesz amit akar, nem kell jogot kéregetni hozzá.

    Egyedül a hajó vásárláshoz kell tagja legyél a flottának, mivel az nem a flottás létesítményhez van kötve, így azt nem lehet ezzel kijátszani.
    Mondjuk, HGF-nek nincs is szüksége erre a kiskapura, mindenből kb végtelenünk van már és így is többet termelünk mint amennyi fogy.
    Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2014.11.03. 10:53:31
  • Plata
    #8564
    Kell hozzá általában maxos flotta bázis,és maxos mellék épületek.
    Jah és mellesleg flotta tagnak is kell lenned abban a flottában aminek ezek megvannak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.03. 10:27:54
  • Zemanov
    #8563
    Ezeket a fleet creditért vehető cuccokat hol lehet megvenni?
  • Raulblanco7
    #8562
    sokat, a beameknél is nagyobbat ugrik a sebzés 13-ról 14-re mint a többi szintkülönbségnél.
    a szintjét felvinni pedig olcsó, a színt felvinni ultra rare-re meg epicre a baszott drága.
    Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2014.11.03. 10:14:02
  • Plata
    #8561
    Nem tudom vajon ha a torpedókat fel vinném mk14-re meg epicre az mennyi sebzés növekedést jelentene.
  • Raulblanco7
    #8560
    Nem is kell, ilyen nekem sem lesz soha, esetleg amikor neki már 200-300k.
    Csak mutatom, hogy nem minden esetben a sto hibás azért, mert valaki nem tud lelőni valamit advanced stf-en, nagyon nagy arányban inkább a játékos a gyenge.
    Bgabor is panaszkodott a múlthéten, és kiderült, hogy amit nagy dps-ű hajónak hitt, az igazából nagyon alacsony dps-ű hajó volt, ami várható volt, tekintve hogy azt írta, ketten nem tudták leszedni a probe-okat.
  • Plata
    #8559
    Valóban nem ártana ha mindenkinek kicsit több lenne a dps.Viszont én nem hiszem hogy erre a szintre el fogok jutni.
    Először is ez a szint nekem már unalmas,a sablon kari nekem nem buli,nekem olyan kell ami enyhén lökött és kicsit sem szokványos.Nem véletlen hogy a kb 30 karimból legszívesebben azzal a 4-5 szándékosan idiótára csinált karival járok stf-re dilit farmolni.Nincs az a pénz amiből ezt a rohadt sok karit én fel tudnám upgradelni.Talán ha idővel olcsóbb lesz upgrade token.
    De addig is tök boldogan el ökörködöm stf-eken a 9-17k közti idióta bopommal.
    Már csak arra kéne rájönnöm mit kéne csinálni hogy a sebzése egyenletesebb legyen.
    Azt tudom hogy kellene még egy roma boff,meg 3 fleet tac konzol.de egyenlőre nincs fleet creditem rá.
    Nagyon sok karim van,pár fedest nem ártana törölni,de nem tudom megtenni.
    Upgradeltem végre a thalarongy nevű talicskámat,kapott +1 konzol helyet,oda betettem egy singularity stabilizert,sokkal jobb így.
  • Raulblanco7
    #8558
    csak összehasonlításképpen mutatom, nem sírni kell, hogy az advanced de nehéz és mindent nerfeljenek, hanem az 5000-10.000 dps-ű hajókat kellene javítani, mint látszik, van hova.
  • Fabio Capello
    #8557
    jó, de amit ryanék művelnek, az agyament... :D
  • Plata
    #8556
    Hát az én boffjaim jóval több ruhát viselnek.Bortas vagy dyson vagy KHG ruhájuk van.
  • Raulblanco7
    #8555
    CombatLogReader—Infected Space[2:23]— Dmg(DPS) —RyanSTO Li 14.289.285(101.342) Taela 8.614.194(60.239) Pinky 4.041.394(32.074) Roxanne 3.940.610(27.556)

    ez az elite szint.

  • RoboKutya78
    #8554
    imgur.com/a/1fF5S/embed
    Van pár kép amit kreáltam van közte háttérnek való is ha van kedvetek lessetek be.
  • RoboKutya78
    #8553
    Jaah hogy ez csak egy kivetítés ahm...
    Ez viszont nekem egy brutál jó fotó :)

  • Plata
    #8552
    Na most megtudom mutatni.
  • Kata
    #8551
    Rendben, keresni foglak. Ma már nem játszom, mert késő van, majd a jövő héten. Köszi még egyszer! :)
  • Plata
    #8550
    Hun cseten keress meg ha gondolod,az account nevem PlataC de a Plata névre is hallgatok.
  • RoboKutya78
    #8549
    imádom főleg ha jól meg lehet csinálni őket .
  • Kata
    #8548
    Köszi!