45159
  • Raulblanco7
    #8670
    hatalmas ez a zene benne :)
  • Fabio Capello
    #8669
  • gunji
    #8668
    A Simit az olvastam, azt hiszem, itt is írtátok. De azzal szerintem könnyebb is elérni a 100k dps-t a konzol és a boff-kiosztása miatt. A Galaxy meg gondolom egy Dreadnought volt. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a retrofitből mennyit lehet kihozni :D
  • Fabio Capello
    #8667
    Ryan ütötte meg a 100k+-t Schimivel ISA-n úgy egy hete kb, talán kettő, aztán kihívásból a 40k+-t egy Galaxyval
  • Plata
    #8666
    Jaa,azt hittem hull-t akarsz 40k-ra vinni.Szerintem nem kell ahhoz epic cuccos,epic fegyókkal már 100k sebzést csinálnak.
  • gunji
    #8665
    Igen, dps lenne, sry.
  • Fabio Capello
    #8664
    dps, gondolom...
  • Plata
    #8663
    40k hull? vagy mi?
  • Plata
    #8662
    Kösz,megjött,viszont így elbasztam,mert betettem egy accx2 rapidot is.
  • gunji
    #8661
    Olvasom, hogy flottás Sovi refittel elérhető a 40k, flottás mk xiv-es epic és ultra rare cuccokkal. Képzelem, mennyi dilit és ec-t égethettek el, míg sikerült. De legalább van példakép :D
  • Orbancapitan
    #8660
    át küldöm plata
  • Plata
    #8659
    Raul leírnád nekem még egyszer milyen statos fegyverek is kellenek?
    Tegnap neki álltam leveleket törölni és a leveledet is kitöröltem.
  • Gundark 1 1
    #8658
    Ez olyan hogy kinek mi tetszik :) Én pl plazma fan vagyok. Romulán plazmáim vannak, plusz a singularity harness. használtam biomolaculart is, az is tetszett. Most szedegetem ki a delta repuból a thoron-os polaronokat, majd kipróbálom azokat is. De jó az obeliskes antiproton is. Szóval elmondható amelyik tetszik azzal nyersz :)
  • Zemanov
    #8657
    Bár nekem is a dis a legszimpatikusabb.;-)
  • Zemanov
    #8656
    Köszi a válaszokat.a cutting beam már megvan.jelenleg phasereket használok mellette.dis-t már használtam.nem nagyon tapasztaltam különbséget.
  • Raulblanco7
    #8655
    egy omni directional beam kell hátra ami 360 fokos, lehetőleg over szorzóval ha van rá ec-d. ha antiproton, akkor jöhet mellé a obelisk szetes omni beam is, illetve kinetic cutting beam, és gyakorlatilag már van is hátul 2 vagy ap esetében 3db 360 fokos beamed.
  • Plata
    #8654
    Én a disruptort szeretem cruiseren.Ha van rá pénzed szerezz be epic beamet.
    Hogy miért disruptor?Fogalmam sincs.
  • Zemanov
    #8653
    Jaja időközben rájöttem hogy nekem beam kell nem pedig a turret.amúgy cruiserre van valami top beam vagy teljes mindegy mit használok?
  • Plata
    #8652
    Az potyog magától is nem kell kiszedni,órás napos projectet ha indítasz esik egy láda abból szokott esni.De nem próbáltam.
  • Zemanov
    #8651
    Ezt a Biomolecular heavy dis vagy phaser-t próbálta már valaki?érdemes kiszedni repuból?
  • gunji
    #8650
    Jah, nem, én a vörös hátterű KDF logós itemeket néztem, nem a Medical Rank I-et. Az oké, ilyen nekem is előfordult, ha tele volt puttony :)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.11.09. 23:42:38
  • Plata
    #8649
    Ez nem boff.
  • gunji
    #8648
    Az is lehet, hogy a létrehozás sorrendjében csak az első nyolc látszik, mert pont a kilencedik hiányzik :(

    A BOFF-okat nem a karakteredről 'szedte' le a kandidáló boffok közül (pl. Unable to equip loadout) ? Nekem elég kellemetlen, hogy minden térképváltásnál figyelnem kell, hogy honnan mi hiányzik. Múltkor még a space dutys doffokat is szélnek eresztette.
  • Plata
    #8647
    Bakker,mielőtt leléptem volna csináltam 20 darab fegyót,2 jó lett asszem.
  • Plata
    #8646
    Fogalmam sincs.utoljára rég próbáltam,akkor lehetett többet.

    Kijöttem mirroról ez volt a karim táskájában.
  • gunji
    #8645
    Szeretnék két karaktert átmásolni a Tribblere, de csak az egyiket látom, a másik nincs a másolhatók listáján. Ez csak bug, vagy valami korlátozás?
  • Plata
    #8644
    Még mindig sulibánozok.
    Klingon után fedes romulán karimnak is bebugolt a store szoknyája,22-edik századi szoknyája egyszerűen felszívódott.Kénytelen voltam átöltöztetni.
  • Plata
    #8643
    Sulibán küldi ha critel egész sok xp-t ad,sok sulibán küldi CXP boostal sok sok xp-t hoz.
  • gunji
    #8642
    Szerintem elmehetnek a ****-ba a kínai góréval, ha nem adnak egy plusz napot a maiért
  • Plata
    #8641
    Nem a harmadik dc után még 6 perc.
  • Plata
    #8640
    Aha.Bár érdekes volt.
  • gunji
    #8639
    Mirror közben? Visszaengedett? És hat perc alatt lenyomtatok egy kört? [meglepődött smiley]

    Na, most jövök én :D
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.11.08. 22:38:39
  • Plata
    #8638
    Hát mirror kész,az utolsó ciki volt,4 dc.
  • Plata
    #8637
    Utolsó kari,mirror eddig 3 dc.
  • Plata
    #8636
    Újabb mirror újabb dc.
  • gunji
    #8635
    Itt a fórum hozzá. Vajon foglalkozik valaki tőlük a dologgal? [fejvakarós smiley]
  • Plata
    #8634
    Egy óra kényszer szünet volt,épp mirroron voltam,viszont így már lejárt a mirror cd.
  • Plata
    #8633
    Launcherben azt írja hogy Server Down.
    De felengedett,de kariválasztóban sok gubanc van.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.08. 20:46:28
  • Just B
    #8632
    Köszönöm szépen :)
  • gunji
    #8631
    Szia :) Vannak külön mail-terminálok (hasonlóan, mint a bank-hoz, vagy az exchange-hez), ESD-n pl. az exchange-nél a hátsó plexifalnál a bankos mellett, egy nagy boríték piktogram jelzi.