45159
  • gunji
    #8710
    Igaz. Mentségemre szóljon, hogy én még nem kezdtem bele, a dps növelésére tett próbálkozások elviszik az idő nagy részét. Aztán hol ezerötszázat ad a log, hol nyolc-tízezret. A fene se érti :(
  • Plata
    #8709
    Lol,a leglényegesebbet kihagytad,fele annyi xp kell a fejlődéshez.
    Reduced the Skill Point requirement to go from level 0-5 in Starship Mastery by roughly 50%.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.13. 14:49:11
  • gunji
    #8708
    Azt hittem, h a nauszikaiak voltak, nekik van pirate traitjük :D

    A mai leállás folyamán többek között jön egy új küldetés (még a régit sem vittem végig), s ismét megpróbálják javítani a loadout-os hibát. Ez utóbbitől félek, mert eddig akárhányszor hozzányúltak, mindig csak egyre rosszabb lett. Most már minden küldetésnél meg kell néznem a hajó gear-jét, a power trayt, a boffokat és a doffokat, hogy mindegyik rendben meg van-e. Sokszor még a restore loadout sem működik.
  • Plata
    #8707
    Mert az idejáró klingonok ellopták.
  • bgabor
    #8706
    Csak tudnám hogy ennél a topiknál miért nem jeleníti meg az sg-s keresőt felül.
  • Plata
    #8705
    Drozanán megint láttam egy bugos csaj karit.Xindi ruha volt rajta felül,alul spire szoknya.A xindi ruha tök átlátszó csak pár drót az egész,alatta nem volt rajta semmi.Csak tudnám hogy csinálják ezeket a bugokat.lobi storeban meg lehet nézni a ruhát,a drótok alatt kéne lennie egy hosszú köntös szerű ruhának,ezen a csajon az hiányzott.Csak a semmit sem takaró drótok voltak rajta.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.12. 23:28:41
  • Plata
    #8704
    Na a drága jó időtúllépés.
  • Plata
    #8703
    Vettem 40 kulcsot.Az eredmény ez lett.

    Jah,44 lobi már volt a karinál.
    És van még egy doff is ami nem látszik,egy R&D Torpedó doff.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.12. 23:09:05
  • Plata
    #8702
    The Search for New Romulus küldiben van egy levegőben lógó artifact,nem lehet begyűjteni,mert ha begyűjteném nem történik semmi.Az mi a szösz lenne?Elfelejtettem képet csinálni.
  • Gundark 1 1
    #8701
    DPS szempontból már tudom hogy a dmg képesség nem ér sokat a fegyvereknél. Melyik a jobb a CritH (critical hit) vagy a CritD?
    Melyik most a legjobb földi pajzs páncél kombó? nekem a MACO van most.
  • Plata
    #8700
    New Romulus árvíz sújtotta terület lett,de legalább megtanultam a víz alatt levegőt venni.
  • Orbancapitan
    #8699
    undine ha nincs pajzsod véged van hirogenel
  • Plata
    #8698
    Szerintetek fejlődésre melyik páncél a jobb?Hirogen vagy Undine?
  • Plata
    #8697
    Jól felment a kulcs ára.
  • Plata
    #8696
    Tegnap este kezdtem egy új roma karit,mert a régi roma doffos karim már 40-es,és hogy ne unatkozzak kezdtem egy újat.De lehet felhúzom 50-ig,hogy kipróbáljam az új t6 roma hajót.Csak rohadtul nem tudom eldönteni hogy klingon vagy fed legyen.Fed oldal azért jó mert ott van nagyobb élet meg társaság.de klingon oldalon sok buli konzol.
  • bgabor
    #8695
    Szerintem nagyon jó oldal(és az egyetlen a témában), de óriási, és emiatt sokszor nem tudják naprakészen tartani.
  • Plata
    #8694
    Ez a wiki egy rakás szar,a klingon sem olyan mint amilyennek írja.
  • bgabor
    #8693
    Sajnos a STO wiki néha pontatlan, ezúttal is. És gyakran nem naprakész. Azért még a legjobb STOs oldal.
  • Plata
    #8692
    Hát játékból nem tudom,most,de wiki szerint ennyi.Játékban leghamarabb talán 4-5 óra körül tudom megnézni.
    Katt
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.11. 13:31:13
  • bgabor
    #8691
    Kimásolom a játékból amit az én Fleet T'varom Enhanced Battle Cloakjához ír:
    - 5 Current Shield Power per sec
    +15% All Damage bonus strength
    +1.5 Flight Speed
    +50% Defense
    After Decloaking, +40% Damage Bonus for a brief duration
    Energy Weapons Offline
    After 3 sec, +5 Flight Turn Rate
    After 3 sec, +5,150 Stealth

    Nekem nem tűnnek egyenlőnek.
  • Plata
    #8690
    Mellesleg peched van,ugyanazt a bónuszt adja a romulán tvaro cloak mint a klingon b'rel cloak.Mind a kettőnél ez van.
    -15 Current Shield Power per sec
    +15% All Damage bonus strength
    +1.9 Flight Speed
    +25% Defense
    After Decloaking, +15% Damage Bonus for 5 sec
    Energy Weapons Offline
    After 3 sec, +7 Flight Turn Rate
    After 3 sec, +4,939 Stealth
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.11. 13:13:58
  • Plata
    #8689
    Minden klingon raider és az a fos breen hulladék raider is megkapja,+25% flank sebzést.Arra amire nekem kellett a B'rel,annak tök nyóc hátul hány fegyver slot van,mert csak az elsőt használom.És B'rel nem jön ki cloakból sosem,mivel úgy harcol.Szóval a cloakból kijövök és 5 másodpercig (talán) 5%-al többet sebzek kurva halvány.B'rel olyan critical flankokat nyom hogy beszarsz.
    Ha egyszer lesz klingon kis karid próbáld ki hogy bop-al húzod 50-ig,mindegyik jó,de Ning'tao bop-ba ha beleülsz akkor majd csak le esik az állad.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.11. 13:07:44
  • bgabor
    #8688
    A romulan battle cloakkal több sebzésbónuszt kapsz a decloak után, plusz a Tvaronak harmadával több a hp-ja, és több fegyvere van hátul. De mi az a raider buff?
  • Plata
    #8687
    Ja és ott az a tény hogy a tvaro nem raider,roma konzol ad 10% sebzést,ha jól emlékszem,de a B'rel raider buffja 25% sebzést ad.Pont a raider miatt van a hajómon subspace jumper.Az pont raider pozícióba dob.És a Fleet B'rel pajzsa egy picikét bugos.Nem mindig jön le cloakban.
  • Plata
    #8686
    Tvaro nem az igazi.Elvileg úgy akartam hoyg fleet tvaro,mert +10% sebzést össze tudtam volna hozni,roma konzolokkal,de a tvaro szarabb.Tvaro enc battle cloakja nincs olyan jó mint a brel,ez kerratban bebizonyosodott.
  • bgabor
    #8685
    Nem sokan használnak Brelt mióta van T'varo meg fleet T'varo.
  • Plata
    #8684
    Nincs még flottás,sto wikin már fel van tüntetve de nincs.
    Az a nagy dög iszonyat hülyén néz ki.
    “War Games” és “Preemptive Strike” küldiben láthatod azt hiszem,és ha klingon vagy fleet alerten is jön.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.11. 10:34:36
  • Gundark 1 1
    #8683
    Köszönöm, kipróbálom. Mondjuk ez megmagyarázza hogy az omni beam-em miért sebez ekkorát míg némelyik plazmám meg alig néha.

    Még egy kérdés, a guardiannak létezik már flottás változata? Mert az a tervem hogy megveszem a "rendeset" és utána a flottásba átteszem a konzolját. És azt a hajót fejlesztem tovább. De még legalább 2 hét mire meg tudom venni. Áll a dili hegyekben csak a finomítás halad lassan.

    Az STO táblázatban látom hogy van valami jupiter osztályú óriás. (1500 méteres) Gondolom nem játszható, de hol lehet találkozni vele?


    Utoljára szerkesztette: Gundark 1 1, 2014.11.11. 10:15:29
  • Plata
    #8682
    Az időtúllépéses jó édes mamáját.

    Fura.pár cuccnak nem mutatja ki a szintjét,a klingon torpedó mk11.particle emission mk12,a neutronium mk13,tac konzol mk11.Klingon torpedót nem fogom upgradelni,ha találok új klingon torpedó küldit,inkább abból próbálok szerezni nagyobb szintűt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.11. 09:20:02
  • Plata
    #8681
    Nekem a B'rel bop-on van pár crites és crit severity konzol.Fleetes tac konzol sajna nincs,mert kevés a fleet creditem,és roma boff sincs,pont ezért.
    De ha be üt neki a crit akkor Bio-neural warhead 230 ezer körül is sebez.
    A vaadwaur cluster torpedó aknái 150 ezer körül kritelnek fejenként,a particle emission hy torpedója szintén 150k körül tud kritelni.Ha lenne fleetes konzolom és fleetes roma boffom ez valszeg több lenne.Még tervbe van véve egy romulán konzol vásárlása,csak most lefoglal a mirror,és rühellek roma markot farmolni.
    És már nem is tudom hova tegyem azt a konzolt.
  • Plata
    #8680
    Mert hiába van a fegyvereden dmgx4 szorzó,ha a crtd fegyver többet kritel,és ha kritel a normál sebzés többszörösét sebzi.Ha megnézel egy dmg szorzós fegyvert azt látod hogy jóval több a dps-e.Papíron.De valójában harc közben kevesebb.Próbáld ki a quad cannont,az alapból dmgx4.Pedig vagy rare vagy very rare,most fejből nem tom.De nekem poénból fent van t6 raptoron,szeretem a hangját.
    És papíron több a dps-e mint az mk12 crtdx3-nak,de mégse,mert harc közben mértem.Volt olyan szerencsém hogy esett 2 darab mk12 crtdx3 dhc.
    Kár hogy stf-en nem esik már semmi sem,így nincs sok értelme.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.11. 09:02:51
  • Gundark 1 1
    #8679
    Van megint kérdésem :) Vannak a fegyverek tulajdonságai. Pl az Acc még több pontosság, vagy a Dmg, még több sérülés. Ez oké. Tudom mit jelent a Crtd (critical damage) és a Crth (Critical Hit) de ezek mit jelentenek pontosan a játékban? értem hogy krtikus találat meg kritikus sérülés, de ezek mitől jobbak mint mondjuk a 2x dmg? Köszönöm :)
  • gunji
    #8678
    Jah, azt nem néztem, de így már értem XD
  • Plata
    #8677
    Jött egy két jó dhc.Vicc hogy napokig semmi most meg több is egyszerre.
  • Plata
    #8676
    Lett még egy crtdx3 dhc.
    Téves lett még egy még egy.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.10. 22:29:46
  • Raulblanco7
    #8675
    Azt kell mondjam, a tiedhez hasonló véleményt alkottam a zenéről.
  • Plata
    #8674
    Szent szár,mi ez a fos?
  • RoboKutya78
    #8673
  • Plata
    #8672
    Videó alatt ott van hogy honnan szedte a zenét.

  • gunji
    #8671
    Nemár..., omg
    A zene meg részleteiben tiszta TNG főcím :P