45172
  • Plata
    #8763
    Jah,nem figyeltem,Solana addig jó amíg nincs repus,de Maco pajzs+borg deflector és borg hajtómű jobb.
  • DStein
    #8762
    Erre gondoltam, a wiki szerint ez az assimilated: Assimilated Borg Technology A fegyveres az ez: Omega Adapted Borg Technology Set.
    Aztán lehet, hogy a wiki van elavulva :)
  • Plata
    #8761
    Az assimilated borg techno szett az fegyver szett,a Solana meg hajó szett.
  • DStein
    #8760
    A Solanae set az Assimilated Borg Technology setnél is jobb?
  • Just B
    #8759
    Nincs 600 lobim :D Viszont lassan lesz egy Omega Adapted Borg Set-em és akkor emellé jön egy Solana set :) Egy Eclipse cruiserem van . Jó kis hajó, csak nem nagyon találom rá azt az összeállítást amivel gyorsan le tudom győzni az ellenfeleket.
  • Plata
    #8758
    De a három része is nagyon jó.ha van 600 lobija még ma is kiveheti azt a warpot,asszem.
  • bgabor
    #8757
    Az a baj hogy a Solanae szett negyedik darabja az anniversary eventen volt megszerezhető (a dyson destroyerrel jött, a warp coreja), így azt most már nem tudja megszereni.
  • Plata
    #8756
    Itt a solana szett leírása.
    Katt
  • Plata
    #8755
    Nekem mondod?Van olyan karim aminek 15 űrruhát is beszereztem abból a küldetésből.
    Szerintem a készítőjének a kedves édes anyukája igen csak sokat csuklik.
  • Fabio Capello
    #8754
    istenem, hányszor kellett végignéznem annak a retardált Coopernek a fejét... És amikor végeztem végre, a felújított borg küldetésekben visszatért, majdnem lerúgtam a monitort :D
  • Plata
    #8753
    Dísznek a bankba jó.
    Ha új vagy a játékban,és nincs repud,de szeretnél a hajódra egy értelmes szettet,akkor próbáld ki a solana szettet,ingyenes küldiből esik,és jobb mint a szutyok breen vagy ótvar jem hadar.Egy rossz dolog van benne,hogy mind a 3 része ugyanabból a küldiből esik,szóval legalább háromszor meg kell csinálnod egy könnyű de fárasztóan unalmas küldetést.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.17. 16:10:43
  • Just B
    #8752
    A Breen set az mennyire jó a többihez képest ?
  • Zemanov
    #8751
    Köszönöm a válaszokat.amúgy rosszul írtam nem booster hanem increase :-)
  • Plata
    #8750
    Karácsony előtt valamikor biztosan lesz 15 esetleg 20% engedmény.Dreadnoughtot ne vegyél,max Galaxy boundle-t,de akkor sem lesz olyan jó mint a T6.
  • Plata
    #8749
    És talán a boffok.
  • Plata
    #8748
    Ha nem veszel credit cap növelőt,a pénzed elveszik.Zenes hajót nem lehet eladni,lock boxost és lobist igen.
  • Gundark 1 1
    #8747
    Urak, lesz valamikor kedvezményes hajócska vásár? Még 490 zen kell a guardianhoz. :( Dreadnoughtot már vehetnék, de arról lebeszéltetek :)
  • Fabio Capello
    #8746
    előbbi kérdésedet nem tudom értelmezni, az utóbbira a válasz nem. Amit el tudsz adni a zenes dolgokból, az a Master Key és a Ship Module.
  • Zemanov
    #8745
    Az gáz.amúgy ha nincs ez az energy credit cap booster akkor milyen korlátozások vannak?meg zenért vett hajót el lehet adni exen?
  • Plata
    #8744
    Sehonnan,na jó évente egy két alkalommal lehet szerezni eventen.
  • Zemanov
    #8743
    Lobi kristályt azt leszámítva hogy lock box-ból esik honnan lehet még szerezni?
  • Plata
    #8742
    ESD Club 47.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.17. 07:23:57
  • Plata
    #8741
    Klingonnal könnyebb,vedd fel a napi küldetéseket van olyan 6-8.Csináld az episode küldiket,közben a napi küldik is legyenek meg.És ha tudsz adj a másik karidtól a kiskaridnak egy 20-30 jó doffot,és nyomd a marauder doff küldiket.
    A napi küldik episode küldizés közben szépen kész lesznek,kivéve a pvp-s.Adnak sok xp-t így ha szintet lépsz skippelsz pár küldit,és mindig a szintednek megfelelőt csináld.Ha eléred a kardassziai szopós küldiket akkor meg állsz,és a skippelt küldiket megcsinálod,a kis szinten skippelt küldiket ha nagyobb szinten csinálod meg sokkal több xp-t adnak.Kardassziai meg jem hadar brren szutyok küldik 2-3k xp-t adnak csak.
    De annál sokkal többet ad egy skippelt küldi.És persze a marauder küldik is hoznak sok xp-t,ha jó doffod van és használsz CXP boostert.
  • bgabor
    #8740
    Friss klingon kari gyors felszintezésére ti milyen módszert használnátok? Ezektől az episodeos single player küldetésektől, melyek java része dögunalmas földi futkozászás, az ember halálra unja magát.

    Sajnos ebben a játékban a tartalom az 50-es szinten kezdődik, addig meg nagyon uncsi az út.
  • Plata
    #8739
    Tudja valaki hogyan működnek a talaxiai intel boffok?
    Van 745(asszem) lobim,és szemeztem velük,2 talaxiai boffot vennék,de vajon megérik-e?
    És mennyire hozzák harc közben a craft materialt,és kérdés hogy milyen minőségű R&D materialt lopnak harc közben.
    A kis tac romulánomnak már van 2 borg intel és egy reman intel boffja,de ha érdemes ezeket beszerezni akkor a borgokat talaxiaira cserélem.
  • Plata
    #8738
    Le kellene tesztelni.Valami űr küldiben hogy számít-e,vagy sem.Egyszer tac konzolok nélkül egyszer konzolokkal.
  • bgabor
    #8737
    Tac consolok nem hatnak a carrier petekre.
  • Plata
    #8736
    Ez esett 50 ládából.
  • Plata
    #8735
    Raul,eladtam a Narcine-t,vettem 50 kulcsot,az ötödikből egyből Narcine jött.
  • Plata
    #8734
    Nem tudom,wikiben nem mutatja hogy konzol erősíti,csak hogy egy rakás skill erősíti őket.Még olyan is amire nem nagyon tettem.
  • aru
    #8733
    A Xindi Carrierbe a dili store-os lila Xindi van. Az Obeliskbe és a Fleet Corsair Flight-Deck Cruiser Retrofit-be pedig a repus elit scorpion.

    Pl. vajon a Xindi hangár petekre hat (növeli a sebzésüket) a hajóban lévő phaser tac konzol?
  • gunji
    #8732
    Ha lejjebb görgeted az oldalt, akkor a 'Previous Ship Device Version' szekcióban írják, hogy a 2011-es felújítás előtt érkezett ilyen consumable formában. ;) Valakinek lehet, hogy maradt még akkoriból, talán korábban abbahagyta és most újrakezdte a játékot.

    Amúgy érdekes, vajon mennyire lenne életképes egy ilyen koncepciójú torpedó ebben a játékban? :)
  • Plata
    #8731
    Milyen hangárod van?
  • aru
    #8730
    A hangár fighterekre van hatása a taktikai konzoloknak? Növeli a sebzésüket?
  • Plata
    #8729
    De ez nem olyan,a sima Hargh'peng torpedó a hajónál fegyver slotba kerül,.amit exen láttam nem fegyver slotba hanem device slotba kerül.
  • Orbancapitan
    #8728
    Hargh'peng Alul le van írva hogy hogyan öm a doomsday küldiből lehet vagyis lehetett de akkor ezek szerint vissza rakták
  • Plata
    #8727
    Valaki tudja hogyan lehet szerezni olyan Hargh'peng torpedót amit a devices-be kell rakni?
    És nem a szokásos fegyver slotba?Most láttam exen ilyet,ahhoz hogy csak kipróbáljam kicsit drága,de gondoltam hátha tudja valaki honnan van.
  • Plata
    #8726
    Nem is szóltam hozzá,ő kötözködött velem.Mikor valakinek mondtam a Cochrane puskát hogyan cserélje jobbra.
    Nem szoktam belemenni veszekedésekbe,inkább ki kerülöm.Amúgy sem nagyon figyeltem rá,mert acc bankban pakolgattam és ki be léptem karikkal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.14. 17:09:23
  • Raulblanco7
    #8725
    Ismerem, jó srác, ne basztasd, kedvelem.
  • gunji
    #8724
    Fél egy körül/után már jó volt, igen.

    Ha a google-zásból jól sakkoztam ki, akkor a tegnapi komoly zavar is csak egy újabb fejezet volt az USA-beli internet szolgáltatás különböző résztvevői között dúló 'harcnak', melynek célja, hogy ki kiről akasszon le még több pénzt.