Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14392
Hidd el nem olyan nehéz pénzt szerezni,csak kicsi unalmas.<#nyes>

#14391
Az hagyján, de nincs is annál nagyobb élmény mint amikor veszel X kulcsot sok-sok millióért, kinyitod a dobozokat és esnek belőlük ilyen 10-20-100Ks dolgok.

Nemrég kipróbáltam ezt a kucsnyitogatást (mert rajta volt a listámon), pillanatok alatt seggére vátam 30 milliónak, azt egy nagy büdös semmi lett belőle. Ez már az unatkozó milliárdosoknak való.

#14390
Nem, 90% kedvezményre gondoltam 😛

#14389
Igen, kötött a torpedó, így nem lesz belőle nagy zsé! <#falbav>
Hhmm, "csak" 3 misi..., az semmi... előbb kell az inventory-t megnyújtanom, minthogy annyim összejöjjön!
Asszem, ennek a karinak még nem fogja futni T6-os, elit járműre, mert másra fog kelleni a Zen!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14388
Torpedó,discard,mivel kari bound.
Lock boxot nem nyitunk forintért,azt ec-ért nyitunk,veszünk kulcsot exen és úgy.Egy kulcs olyan 2.8-3 millió ec,pontosan nem tom.
Harminc perc múlva vége a dupla xp-nek,én őszintén szólva úgy szoktam karit húzni hogy nagy karival előre legyártom neki a fejlődős cuccot minden 10-edik szintre.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 18:31:23

#14387
Hihetetlen jól adja az XP-t a duplázó hézvége: egy küldetés = +2 szint -> már 30-on vagyok.
Annyi az átka ennek, hogy nincs felszerelésem, mert kevés loot-ból jutottam el idáig - van 80k kreditem, ami nem sok a VIII-as dolgokhoz... <#shakehead>

Ezekkel mit volna célszerű kezdeni:
Lila Hargh'peng VI torpedó 17k-ért (jutalom, inkább eladnám: kell(ene) a zsé - de mennyit érhet?!) egy 100-assal üt többet, mint a VII-es, alap torpedó
21 db Year of Hell Lock Box (HUF-ot nem adnék a kinyitásáért - netán, gyűjtsek dili'-t és vegyek rajta Zen-t, abból meg kulcsokat?!)

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14386
Az a baj, ahhoz hogy eladj egy flottát, max rangon kell lenned, hogy kirúgd a tagokat, amik esetleg nem kellenek az új tulajnak.
Max rang kell, hogy az új tulajt is max rangra léptesd elő, különben nem tudná használni a flottát.
És persze ki kell rúgni rajtad kívül a többi max rangos karaktert, a te flottádban ez jelen esetben én vagyok, 2 hét per karakter, durván 40 hét. Platac 1 karaktere további 2 hét, LTZOLE-nak is van pár karaktere, nagyjából egy év lenne. Meg persze, nem vagy max rangon.

(90%-os ár 9 milliárd, kétlem hogy el tudnál tenni annyit, esetleg 10%-os 1 milliárdra gondolhattál.)
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.14. 16:22:01
#14385
FEDes flotta nem kell? Eladom neked azt amelyikben én vagyok 😄 Akciósan, megkapod 90%os áron.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.14. 16:06:55

#14384
nem játszom kdf vagy romulán karakterrel, bőven elég az 1 fed engi, tac és sci karakter. az engi warp core kivételével teljesen 14 epic cuccokban.
a tacra meg sci-ra így sem volt még időm és pénzem (na jó mindkettő lett volna csak nem foglalkoztam vele).
Elég 3 karakterrel játszani, amennyit én játszom.

Bázist meg minek húzni, költeni rá a dilithiumomat, ha kell egy kdf bázis, akkor veszek egy fullosat, 10 milliárd ec körül mozog az ára állítólag.
#14383
Tisztelt Raul Raulovics Raulov,addig hùzz fel egy KDF sci karit amìg nem késő.Most olcsó minden,ès ha jön a klingon szuper drenya kell alá egy particle skilles sci. :p

#14382
a klingon flotta nem érdekel, van saját klingon flottám, és már tier 0 minden.
#14381
Jah,te még nem is tudod,valami külföldi armadában vagyunk.<#whatever>
Vissza gyühetné a flottába,elő léptetnélek vadmirálissá,és szekáljanak tégedet mindenféle levelekkel,én úgyse értem mit vakerolnak.<#vigyor>

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 12:44:50

#14380
hm, ez nem hülyeség, meg kell majd kérdezni a magyar flottát milyen a kdf flottája.
#14379
Azé az is genyaság volt hogy DR packhoz csak a romák kaptak borg boffokat.<#ravasz1>
Nem kicsit faszák a DR packos boffok,de csak romulánnak járnak borgok.Fednek klingonnak nem.

#14378
<#vigyor>

#14377
Egyébként van több magyar klingon flotta is,amiben én vagyok az a,hűű mi is a neve,talán Curse of the Empire?Asszem,aztán van az a flotta amiről csak a k anyázva tudnék írni,őket ne is említsük.Aztán van a Magyar Flotta klingon flottája,nem tudom pontosan mi a neve,hülyeséget nem akarok írni,és ott van még a (b)alfa(sz) direktíva klingon flottája,aminek megint nem tom a nevét.
Magyar Flotta klingon flottája talán Magyar Horda?Ha nem akkor bocs.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 12:29:46

#14376
igazából ami nagyon op az a harci álcázós hajó, hozzá kijövetelből a boffok amik nagyon megdobják a sebzést, a scimitar és 1-2 konzol, pl a pajzstöltős.
#14375
az a legundorítóbb chat a játékban, már a név jelentése is az, No Pay, ingyen segítenek másoknak ezzel azzal, undorító.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.14. 12:26:15
#14374
aha, az ingyen romulán karakter.
#14373
Csak kapkodom a fejem hogy a romáról mindíg azt olvasom hogy milyen OP. Van olyan OP dolog hozzá, ami elérhető ZEN nélkül is? 😊

#14372
Én úgy szereztem hangárokat és hajókat hogy van egy NoP rövidítésű cset,oda felmész és kérsz ivet,megmondom mi kell miért,és kapsz invet flott abázisra spire-be anyám kínjába.És vásárolhatsz.Fejből nem tom a cset nevét pontosan.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 12:23:03

#14371
Hát nekem van kritikám,és súlyos,nem tetszik a hajód szine,szinezd át zőőődre,az romulános.<#vigyor1>

#14370
A hátsó torpedó meg lesz köpködve... de nekem az lenne kérdés hogy elől miért van kétféle ágyú? Van értelme kevernia 90 fokos beam bankokat a 45 fokos cannonnal? Ha úgyis 45 fokban kell tartani a célokat, akkor miért nem mindhárom az...

#14369
Hát hogyne, feltéve hogy fleetben vagy a Klingon kariddal, amiben én sajnos nem vagyok, merthogy úgy lettem tájékoztatva, hogy nincs rendes magyar klingon flotta. Így nyilván a legjobb petek kiesnek, maradna a dili storeos advanced. Így sajnos a fleetes klingon hajókhoz sincs hozzáférésem, ezért a mirror hajó.
#14368
Mindenképpen packban gondolkodtam, mert ha már kiadom a nehezen bejött zent, akkor jó lenne ha a roma/fed karinak is esne vmi. Cross faction packban csak a deltásban láttam, de lehet benéztem valamit.

#14367
Most éppen ilyen a gép. Nagyon a szívemhez nőtt, úgyhogy a kritikát csak finoman, ha kérhetem.
Mint látható, a fegyverzet még erősen fejlesztés alatt van. A teljesítményben legjobb Corrosive plasma helyett a Plasmatic Biomatter plasma fegyverek mellett döntöttem, mert sokkal királyabb a hangjuk és a színük. (végre egy fegyverfajta aminek egyedi hangja van a totál jellegtelen alap dual heavy cannon hang helyett, amúgy az ilyenfajta beam arrayok hangja is más)


#14366
A klingon és romulán konzolokat ne hasonlítsd a fedeshez,mert sokkal durvábbak és jobbak.Nem véletlen kerül a klingon Plasmo konzol fedes változata olyan 100 misibe.
T1 vagy T2 Cd nullázó konzol sem véletlen van fent a hajómon roma karinak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 12:12:31

#14365
Alsó hangon egy jó carrierbe a pet 90k dilithium és 200k fleet credit.
Nekem van 3 klingon carrierem,1 karfiol 2 lekvár.Félig ingyenes félig zenes hangárokkal,karfiolhoz van két elite slaver,meg advanced ez az,az egyik lekváron meg 2 elite interceptor van,amit zenért lehet unlockolni,de unlockolva van minden kdf zenes pet,a másik lekváron szintén slaverek vannak.
A Fleet karfiol nagyon pöpec járgány,sci karival használom,nincs felcuccolva tápos cuccokkal,csak ócska szarral,de így is 24,7k pajzsa van és asszem 78k hullja.És mivel nagyon fordulékony így nehéz fegyverzet van rajta.Na persze disruptor.És én nagyon szeretem.

#14364
Minden hajó van külön, nincs olyan hajó amit csak és kizárólag valamilyen csomagban lehet venni.
#14363
Az a mirror van sztem nekem is 😊 Jó móka, miatta akarok venni egy Ma'tha-t, persze a dilemma hogy fleetes legyen van várjak még pár hónapot amig megveszem a zenest (lásd a lenti dilemma...) sztem nem lesz türelmem hozzá, vigyelembe véve hogyha jól láttam akkor a delta csomagban van, az meg 15K zen (akcióban is tán csak 12K). Hol leszek én már akkor mire az összejön 😊

#14362
Látod tévedsz,mert a konzolja paszív.És nem kell bevetni,csak elnyeli a sebzést és téged gyógyít vele.

#14361
Megvagyok az egzotikus, ritkán bevethető konzolok nélkül is remekül. Igazság szerint sokszor a kötelező konzolokat (zero point c, borg konzol) se nagyon van helyem felrakni.

Pláne felszabadítani három konzol slotot hogy meglegyen a hármas szett.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.09.14. 11:58:14
#14360
Én ezért tettem le a Klingon hordozó kiépítéséről. Bele kéne ölni alsó hangon 60.000 dilítiumot a petekbe, és közben dögunalmas a játékmenet.

Van a mérnök karimnak egy T6 Fleet Galaxyja a szokásos beamekkel, de feleannyira se élvezetes a játékmenet vele mint a klingon karim gagyi kis mirror Bird of Prey-ével ami quad cannonokal lövöldözget. Plusz valahogy a tankos Galaxyval nem vonzom úgy magamra az ellenség tüzét, mint kellene, hiába tettem meg mindent a threat generation érdekében. Az AI egyszerűen azt lövi a ki a legtöbbet sebzi rajta, és az természetesen nem a Cruiser lesz.
#14359
Igen de a T6 Mogai pont az aminek atom jó konzol szettje van.
A T3 Mogai konzol alap konzol egy romulánnak.

#14358
Amigy összejön a ZEN addig az ember százszor kinövi a gatyáját, az EC meg megvan rá 1-2 hét intenzivebb elitevel. (ha meg van pénzmag akkor a "Raul Trading kft" tippjeit követve még egyszerűbben megvan)

Én is nagyon agyaltam hogy először a zenest, de egyszerűen annyira lassan jön a dili... főleg ha az ember nem általl néha kivenni egy-egy flottás/repus dolgot vagy urambocsá upgradelni 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.14. 11:49:34

#14357
Tedd azt, én is múltkor vettem flottás T6 Mogait a romulán tac karakteremnek. Franc fog 12.000 Forintot kifizetni a 3000 Zenes változatra, plusz a flottásnak több a HP-ja és a pajzsa.
#14356
fleetest meg lehet venni csak ec-ből, zenest nem. illetve de, de sokáig tart.
#14355
Hát szeretnék jó szorzósat,majd ha fent leszek megnézem mennyi most exen.Az a baj még fingom sincs milyen lesz a T6 guramba fegyver kiosztása.

#14354
konzolja gagyi, traitje, passz, sosem mértem mennyi plusz dps, de szerintem jóféle. nekem is az van tac karin.
#14353
Cimbi,rossz a megközelítés.
Először zenes aztán fleetes,akkor jársz jól,megkapod a traitet konzolt,és 80%-al olcsóbb lesz a fleetes.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 11:37:32

#14352
ha nem érdekel hogy milyen szorzós lesz, vagy nem akarsz ultra rare-epic fegyverzetet, akkor boxos, mert sima 12-est megveszed olcsón, és felnyomod 14-re, de ultra-rare, epichez vagy nagyon drága, vagy neked kell nyitni őket 4-es szinten és upgradelni. mondjuk ebben jó, hogy ha kinyitsz boxot választhatsz hogy cannon (dhc, dc, turret, cannon) vagy beam fajta (beam, dual beam) legyen benne, így annyira nem nehéz egy szettet összehozni elfogadható szorzókkal.
ha viszont epicet akarsz, vagy jó szorzóst, akkor neked kell mk 2-est gyártani vagy upgradelni.
Fabio Capello
#14351
Fuha, mi ez a pörgés itt? 😄

Amúgy, a coalition disruptor jóféle, csak kicseszett drága. Én most az Arbiteren gondolkozom, már csak a traitje miatt is, meg alapból jó tapasztalatom van a kistesójával az Avengerrel, viszont ennyi zent nem tudom érdemes e rááldozni. Lehet hogy inkább veszek modulokat, és a flottásat veszem meg.

#14350
Annyit tudok már hogy lesz rajta Plasmonic Leech,meg borg konzol,egy flow sci konzol,meg kiveszem neki cannon traitet,ha lesz xp event megint,meg matha és tac command hajó traitet.Ha lesz rajta hangár,de szerintem nem,akkor kiveszem neki a másik raptor traitet is.

#14349
Raul adnál nekem tanácsot?Sima disruptort vásároljak vagy azt ami most van boxban az a coalition disruptor?

#14348
nem, felrakod, megtudod.
#14347
Fogalmam sincs,de valaki egyszer belinkelt egy skill táblázatot és hogy mi mennyire hat.

#14346
Azt ki lehet valahogy előre számolni hogyha egy tárgyon van vmi skill bónusz (pl +26.2 Starship shield system) az mégis mekkora HP bónusz a pajzson?

Ugyanigy az összes többi skillnél....

#14345
Érzi a vesztüket azt fejik a népet amig lehet.

#14344
Herald Lockbox (WTF?) : Herald Antiproton weapons, uses a powerful new proc ‘Magnitude’ % Bonus Energy Damage to Self for 20 sec, stacking 3 times. Unknown mechanics.

Herald Quas Flight Deck Cruiser
– Console: Energy Gateway
Herald Vonph Dreadnought Carrier
– Ship Mastery Self: -7.5% Recharge Time to all Bridge Officer Abilities every 5 seconds hull strength is at or above 80%
– this effectively is a constant cool-down reduction.
Console: Oblivion Gateway
Herald Baltim Heavy Raider
– Console: Warps in a second Baltim Heavy Raider

Ez a drenya gondolom promós lesz,hogy a fenébe lesz ez,egymás után 2 drenya promó?

#14343
Sztem kezdőknek hasznos egy beam boat összerakása a küldikből eső lootbol. Elején sztem ne szórakozz nagyon a felszereléssel, ha a sztorikat tolod azokhoz bőven elég vmi lootbol értelmesen összerakott hajó (értelmes: egyfajta sebzés, hozzájuk tartozó TAC sebzésnövelők, egyfajta fegyverrendszer a maximális hatékonyságért, a megfelelő doff sikllek használata)

Pimpelni sztem majd ráérsz level 50 után, méginkább level 60on, amikor kezdődik az igazi grind és az időd hatékonyabb kihasználása végett az elite küdetésekre akarsz menni.

Gyártani meg tényleg felesleges.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Némi infó hogyan tudod az elején olcsón - a küldetésekből eső lootbol - összerakni a beam array boatodat
Többen Antiproton beameket javasoltak.... mindenképpen egyfajta fegyvert tegyél fel (ne keverd az antiprotonrt mondjuk tetryonnal) és a hozzájuk való sebzésnövelő TAC modult dobd fel.
Funolni lehet felrakni egy aknát esetleg egy torpedót - hogy ne legyen unalmas az élet - de ezek szinte biztosan kisebb sebzést tehát a hatékonyságot csökkenését fogják okozni.

Forrás: http://www.reddit.com/r/stobuilds/comments/2pkssd/attempt_at_a_mostly_replay_mission_rewards_ap/

Here is the final list of mission replay rewards for this build:

Fluid Dynamics (Borg advance) - *Choice of purple AP Beam Array, DBB, or Dual Cannon with bonuses*
Sphere of Influence (Solane Dyson) - Obelisk Subspace Rift Warp Core
Sphere of Influence - Omni-Directional Antiproton Beam Array (360 degree firing arc)
Set grants +10% overall AP weapon dmg

A Step Between Stars - Solanae Deflector Array
A Step Between Stars - Solanae Hyper-Efficient Impulse Engines
A Step Between Stars - Solanae Resilient Shield Array
Set grants Hull repair and shield power

Omega T1 Rep - Assimilated Module
Omega T2 Rep - Kinetic Cutting Beam 360 (degree firing arc)
Set grants +10 weap power
With the fore AP DBBs and the 2 aft mounted 360 degree beam arrays, an escort running TT, FAW, ABO, EPtW, DEM, and Grav Well is just sick. I would parse, but I really don't care that much."

---------------------------

Utána az alábbi modulok kerültek még szóba - ezek a kritikus sebzés esélyét/nagyságát módosítják, de sztem sokkal húzósabb az áruk - nem kreditben, hanem dilithiumban meg fleet creditben kell értük fizetni.
Sztem előbb érdemesebb majd egy jobb hajót beszeretni (a fleet Arbiter elég jó választás, 50 millió credit kell hozzá meg 20k fleet credit ) aztán utána csicsázni ezekkel apránként. De persze bármi más is jöhet, a lényeg hogy sztem egy jobb hajó az elején többet ér mint a lenti modulok (ár / érték arányban) - nekem ez volt a tapasztalatom. A sima ingyenes T5 után egy flottás T6 ég és föld ütőképességben és túlélőképességben.

Fleet base -Fleet advanced antiproton beam
Console Tactical Vulnerability locator
Console - Bioneural Infusion Circuits
Console - Tachyokinetic Converter
Console - Universal - Sustained Radiant Field
Console - Science - Plasma Generationg Weapons Signature Nullifier




Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.14. 10:36:23