Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14344
Herald Lockbox (WTF?) : Herald Antiproton weapons, uses a powerful new proc ‘Magnitude’ % Bonus Energy Damage to Self for 20 sec, stacking 3 times. Unknown mechanics.

Herald Quas Flight Deck Cruiser
– Console: Energy Gateway
Herald Vonph Dreadnought Carrier
– Ship Mastery Self: -7.5% Recharge Time to all Bridge Officer Abilities every 5 seconds hull strength is at or above 80%
– this effectively is a constant cool-down reduction.
Console: Oblivion Gateway
Herald Baltim Heavy Raider
– Console: Warps in a second Baltim Heavy Raider

Ez a drenya gondolom promós lesz,hogy a fenébe lesz ez,egymás után 2 drenya promó?

#14343
Sztem kezdőknek hasznos egy beam boat összerakása a küldikből eső lootbol. Elején sztem ne szórakozz nagyon a felszereléssel, ha a sztorikat tolod azokhoz bőven elég vmi lootbol értelmesen összerakott hajó (értelmes: egyfajta sebzés, hozzájuk tartozó TAC sebzésnövelők, egyfajta fegyverrendszer a maximális hatékonyságért, a megfelelő doff sikllek használata)

Pimpelni sztem majd ráérsz level 50 után, méginkább level 60on, amikor kezdődik az igazi grind és az időd hatékonyabb kihasználása végett az elite küdetésekre akarsz menni.

Gyártani meg tényleg felesleges.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Némi infó hogyan tudod az elején olcsón - a küldetésekből eső lootbol - összerakni a beam array boatodat
Többen Antiproton beameket javasoltak.... mindenképpen egyfajta fegyvert tegyél fel (ne keverd az antiprotonrt mondjuk tetryonnal) és a hozzájuk való sebzésnövelő TAC modult dobd fel.
Funolni lehet felrakni egy aknát esetleg egy torpedót - hogy ne legyen unalmas az élet - de ezek szinte biztosan kisebb sebzést tehát a hatékonyságot csökkenését fogják okozni.

Forrás: http://www.reddit.com/r/stobuilds/comments/2pkssd/attempt_at_a_mostly_replay_mission_rewards_ap/

Here is the final list of mission replay rewards for this build:

Fluid Dynamics (Borg advance) - *Choice of purple AP Beam Array, DBB, or Dual Cannon with bonuses*
Sphere of Influence (Solane Dyson) - Obelisk Subspace Rift Warp Core
Sphere of Influence - Omni-Directional Antiproton Beam Array (360 degree firing arc)
Set grants +10% overall AP weapon dmg

A Step Between Stars - Solanae Deflector Array
A Step Between Stars - Solanae Hyper-Efficient Impulse Engines
A Step Between Stars - Solanae Resilient Shield Array
Set grants Hull repair and shield power

Omega T1 Rep - Assimilated Module
Omega T2 Rep - Kinetic Cutting Beam 360 (degree firing arc)
Set grants +10 weap power
With the fore AP DBBs and the 2 aft mounted 360 degree beam arrays, an escort running TT, FAW, ABO, EPtW, DEM, and Grav Well is just sick. I would parse, but I really don't care that much."

---------------------------

Utána az alábbi modulok kerültek még szóba - ezek a kritikus sebzés esélyét/nagyságát módosítják, de sztem sokkal húzósabb az áruk - nem kreditben, hanem dilithiumban meg fleet creditben kell értük fizetni.
Sztem előbb érdemesebb majd egy jobb hajót beszeretni (a fleet Arbiter elég jó választás, 50 millió credit kell hozzá meg 20k fleet credit ) aztán utána csicsázni ezekkel apránként. De persze bármi más is jöhet, a lényeg hogy sztem egy jobb hajó az elején többet ér mint a lenti modulok (ár / érték arányban) - nekem ez volt a tapasztalatom. A sima ingyenes T5 után egy flottás T6 ég és föld ütőképességben és túlélőképességben.

Fleet base -Fleet advanced antiproton beam
Console Tactical Vulnerability locator
Console - Bioneural Infusion Circuits
Console - Tachyokinetic Converter
Console - Universal - Sustained Radiant Field
Console - Science - Plasma Generationg Weapons Signature Nullifier




Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.14. 10:36:23

#14342
ezzel a vendorozással filléreket lehet csak keresni, arra jó hogy elsőre mikor feltévedsz exre legyen egy kis pozitív élményed.
#14341
Nekem is ez a véleményem. Van egy T6os fleetes beamboatom (összeraktam ahogy a topiklakók meg fórumok javasolták), de nagyon ráuntam erre az oldalazós diszkógömbözésre. BOTnak ismán el tudom képzelni hogy jó (mert célozni se kell vele csak forogni), de rohadt unalmas.

Pár napja én is összeraktam egy T5ös raptort DHCvel meg torpedóval (hátulra meg turretek) aztán miután az nagyon tetszett a fleetes beamboatomat is átalakítottam, hát messze jobb a játékélmény. A DPS legjobb esetben is csak annyi mint eddig (de sztem kevesebb mert nem rare meg repus ágyúk), de élvezem a csatákat. Teljesen OK amikor megszórom a célpontokat, cikázok fel-alá, és élmény amikor sikerül úgy elereszteni egy torpedó szalvót hogy az egész képernyő tele van robbanásokkal. Végre tényleg olyan mintha én csinálnék valamit, nem csak bámulok a diszkófénybe 😊

#14340
Az nekem feltünően sokszor bukik ahhoz képest hogy megkora a kiírt fail rate (az se kicsi mondjuk). De felírtam csak a pszichológiai listámra, mely szerint ugye a rosszat jobban észrevesszük mint a jót.

#14339
"Az exchange jó dolog, nekem is a kedvenc időtöltésem, az első dolog amit csináltam, az nálam is a félnél lejjebb árazott cuccok levétele volt és utána vendornak eladása, majd lehet továbblépni onnan."

Ezeket az agyatlanokat a mai napig nem értem... miért tökölnek az exxel amikor egy kattintással bármelyik boltosnál instant eladhatja féláron, de a replikátorban is bedarálhatja asszem 40%on (KDFnél ugye köcsög a vendor ha jól rémlik).

Amúgy mi az aminél lehet is keresni a módszereddel? Mert általában csak ilyen pár Ks nyereséget látok (annál meg sztem egy loot-o-matic foundry küldetés lenyomása hasznosabb), hol nézzek körbe többért?

#14338
Szerintem a dili hétvégén direkt szopatás van,13 klingonból átlag 10 karinak a rabok eladása bukta lett.
Ma reggeli rab eladásból is alig lett valami,de egy karinak critelt.

#14337
fehér cuccot kell venni, azokat miután használtad, ugyan úgy eladhatod ahogy vetted, csak a zöld-kék-lila cucc nem eladható használat után.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.14. 10:05:05
#14336
Gurambánál gondoltam rá hogy mégis legyen bímes,és antiproton,akkor hátra mehetne 2 omni+cutting,elölre meg 4 bím,de azt én kibaszottul nem élvezném,lehet hogy nagy dps-e lenne,de nem jó.
Nincs annál illúziórombolóbb mint egy klingon destroyer bímmel,disruptor lesz rajta,elől egy quad cannon kötelező,lehet hogy nem lesz top dps-e,de szeretni fogom.Én szeretem a nehéz ágyúk hangját,főleg ha disruptor,és akkor még nem beszéltünk a quad ágyúról.Annak a zenéje mennyei.
Gurambára veszek majd tisztességes disruptor dhc-ket meg turretet,van mé 260 misim,meg valamennyi pénz lesz a craft alapból,abból talán csak tudok venni rá egy jobb szettet.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 10:03:25

#14335
De, itt az elején, olcsóbbnak tűnik még a saját előállítású dolog - "hamar" elavulna a tényleg jó és ezért kissé túlárazott, vásárolt felszerelés.

A torpedókat azért szerettem, mert ha volt rajtuk kritikus találatot növelő ketyere, akkor egy-egy is tudott meglepetést okozni - a nagyobb sebzésnek nagyobb a kritikus sebzése is. A +/- 45 fokot jobban tudnám tartani, mint a +/- 35-öt, ezért is gondoltam a torpedókra (meg ahhoz jó a még nem változtatható legénységem és több időt hagy a rá-/után-fordulásra, mert nem folyamatos a "lövése"😉 - a tornyok meg adnák melléjük a folyamatosabb tűzerőt: így is bevethető lenne a hajó összes fegyvere, csak nagyobb teret fogna le az.
De, akkor megpróbálom a 6x-os oldalsortüzeket, hátha nálam is beválnak!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14334
T6 Gurambára szeretnék kifogni egy jó wide dhc-t és egy omni beamet.de nem akar összejönni.
De elteszem neki a Flow excitert,meg ResB engi konzolt,a hajó konzolja szerintem flow-os lesz.Ha jól sejtem.
Látható pár napi próbálkozásom eredménye,csupa szar dhc.<#zavart1>

Legalább is ebbőla szövegből arra következtetek valami Flow skilles konzolja lesz:
When this console is activated your starship’s maximum subsystem power levels will be increased substantially for a short time. Incoming energy weapon attacks will damage the attacker, leech a small amount of the attacker’s subsystem power back to your own subsystems. Each time you are hit with an energy attack, you will gain 1 Subsystem Overload Counter. After obtaining 20 counters you will emit a devastating pulse of electrical energy that deals heavy damage to nearby enemies. Affected enemies will also have all of their subsystems knocked offline short a brief period.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 09:52:23

#14333
eh, TR, le kellene már osztani a boffoknak is párat, már mióta tervezem.
#14332
A mai felhozatal kurva szar,over-es omni beam érdekesnek hangzik.Tegnapi termésből lett ResB engi és Flow sci konzol.

#14331
R&D-ben gyártani magasabb szintű cuccot nem éri meg, olcsóbb megvenni. Csak pár bizonyos dolgot éri meg legyártani, ne gyárts magadnak fegyvereket.

A legjobb minden helyre beam array, és oldalra tüzelni, rakhatsz be torpedót előre, de én nem szeretem őket, nincs kedvem vele forgolódni hogy tüzeljen egyet, közben hatszor annyi sebzést elvesztek mert a hátsó fegyverek nem tüzelnek, oldalazva meg a torpedó nem.

Most dupla xp event van, hétfő 7-ig, szóval most jól adja.

Az exchange jó dolog, nekem is a kedvenc időtöltésem, az első dolog amit csináltam, az nálam is a félnél lejjebb árazott cuccok levétele volt és utána vendornak eladása, majd lehet továbblépni onnan.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.14. 09:33:25
#14330
11 után már bőven játszható volt, még ha a figyelmeztetést nem is távolították el.

...

Miután rá kellett jönnöm, hogy az R&D-rendszer miatt nem 2 nap alatt fogok magamnak gyártani, jóféle dolgokat, így megkérdezném, hogy, mi a célszerűbb fegyverzet: torpedó + torony és face-to-face, vagy 250 fokot lefedő sugárfegyverek és +/- 35 fokban oldalsortüzek lövése (torpedós a legénységi rásegítésem - T3-as hajón), ill. mi volna a célszerűbb a föderációs hajómon a fegyverzet típusa: antiproton, tetryon, plasma a sugaraknak-tornyoknak és transphasic, chroniton, plasma a torpedóknak (ha az a felállás a jobb)?!
Egy harci konzolhely van a hajón, így a full sugaras megoldáshoz lehetne előbb rásegítést gyártani - majd vmikor, mert nincs annyi dili'-m, hogy a "kötelező" 20 órákat lerövidítsem.

Nagyon jól adta az XP-t a hétvégén, így, mire odáig jutnék, hogy VI-os dolgokat tudnék gyártani, addigra azok "elavultak" lesznek és kezdhetek a VIII-as szintnek nekifeszülni... <#hehe>

A tőzsdén sikerült pár tízezer kredit nyereségre szert tennem - a fele árnál olcsóbban kitett dolgokat begyűjtöttem és eladtam azokat a kereskedőnek - , így, most "pénzem" is van - nagy kár, hogy túl sok, értékes játékidőt emészt fel ez a foglalatosság! <#idiota>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14329
FAsz kivan nalunk minden szert feltort egy tuneziai hekker "banda" mert a syyr menekultekkel kegyetlenek vagyunk..na ezeknek vagnam le tobol mindket kezet..meg a faszukat vagnam hosszaba..rohadnanak meg..ma melozhatok ezzel egesz nap..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14328
én 9 után meguntam és inkább kilőttem a játékot, nem volt kedvem a szarakodáshoz, ahogy nézem jól tettem.
#14327
Játszhatatlan,lag lag lag,chat is behal sokszor.

#14326
Szerintem is mókásak a küldik,legaábbis még azok,és a megoldás ott van a párbeszédben.

#14325
"Star Trek Online ‏@trekonlinegame 20 min20 perccel ezelőtt
We're experiencing attacks on our servers that are preventing players from logging in. Our teams are working on stabilizing servers."

Az ilyen kis getvásoknak törném el a kezét egy ilyen után...

#14324
DDOSolják a szervert... Már dolgoznak rajta de állandóan ledobál... 😞

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#14323
No ezé van az hogy manapság a játékok lassan egy telepitő varázslójához hasonlítanak....

(én direkt nem wikiztem ki, hogy végre legyen vmi agymozgató is a grindben).

#14322
STO wiki a barátod.
Sto wiki
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.13. 20:30:51

#14321
Na de, mire a megoldásra rájöttem... <#falbav>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14320
Bakker,ember ez a legkönnyebb és egyszerűbb küldi,ide oda futsz oszt kész.Ez jó küldi, a spectres és klingon küldik jók.

#14319
Grat.

#14318

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

Fabio Capello
#14317
Ennyi lett a vége, eddig bírtam a cutscene nézését... 😄 Talán még holnap délelőtt megyek egy pár kört, de ennél több már nagyon nem lesz. Remélem összejön majd belőle annyi, amennyit már meg lehet forgatni és sokszorozni. 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#14316
Én nem vettem fel ,nekem nem tetszett.
Viszont ruháról jut eszembe,ugye most klingonokkal doffozgatok,ds9 meg környékén.Na doffozgatás közben írkáltak nekem,és ebből gondoltam hogy igenis vannak a STO-ban új játékosok.Klingon KHG csaj szett bugos,már mondtam,emiatt a karijaimnak új ruhát kellett csinálni,na most vagy risa+talaxi ruhát kaptak vagy risa+klingon harcos szoknya.
Egyesek meg csodálkoztak honnan szedtem klingon karimnak fedes ruhát,pedig nem is fedes,erről gondolom hogy újak.Klingon warrior skirt nem épp mai cucc,talaxi szoknya is majd egy éve hogy van már.

#14315
Akkor lennenek kemenyek ha t2 cuccok is lennenek a hajokon😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14314
Beöltöztettem a klingonom az iconian vestbe. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14313
Különben is nagyon szép.<#zavart1>

#14312
Bakker most jöttem rá,hogy már vagy két órája doffozok.
Annyit cseteltem hogy két óra alatt kb 10 karinak csináltam meg doff küldiket.<#csodalk>

#14311
Basszus,kelleni fog egy rakás fleet modul.<#gonosz2>
Kell 1 BRel,1 guramba,minimum 1 defi,és legalább 1 Galaxy-ra.Jah és ha a B'rel ench cloakkal jön,akkor az új karinak is kell.<#nyes>

#14310
Én úgy is át fogom variálni,megy rá a Venture skin.<#vigyor>

#14309
Szerintem elég rondára sikerült...
#14308
Ez a Galaxy X jellegzetessége,a T5 Galaxy X-en is van.
Lesz Fleet változat is,és lesz rajta integral lance weapon,ami nem konzol hanem a hajó alap képessége.

Fabio Capello
#14307
kikészülök attól a harmadik nacellától... 😄

#14306
T6 Galaxy X.<#szeret>

Mirror változat?<#miaz>

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.12. 11:18:14

Fabio Capello
#14305
hát, én ilyen csóringer gyerkőc vagyok, ebből kell megélnem...😄

#14304
Jah,de nekem nem mind ebből lett,hanem sok karim van,30+ és velük mentem sok stf-et.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.11. 23:03:32

#14303
Klassz,már csinálták az új S11 stf-et is.

Fabio Capello
#14302
Nekem ennyi jött össze, kíváncsi vagyok mi lesz hétfőre.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#14301
https://www.youtube.com/watch?v=oE2M6Co1oxA


5db t2-es hajóval tolták le isa-t.
#14300
Nah csináltam még 10 karit.Eredmény ez.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utána eszembe jutott,hogy nekem szétszórva kb 30 karinál ott van majd egy évnyi farmolásból származó craft alapanyag.Gondoltam összedobom.
A végeredmény durva lett.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.11. 22:37:49

#14299
És ahogy nézem az EPS regulator segít hamarabb helyreállítani az eredeti energia beállítást a full impulse után.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#14298
nem. a barna az a beállított, a zöld az aktuális/tényleges energiaszinted. A csúszka annyit befolyásol az engine esetében, hogy 50%-ra húzva adja az alap sebességet, amit a hajó tud, ezen felül minden 5% extra 2% sebességet ad.

Nagyon sok változója van annak, hogy mennyire gyors a hajód, bizonyos képességek elnyomása kidob full impulse-ból, milyen típusú hajóban ülsz (egy escort nyilván jóval gyorsabb mint egy cruiser), sebességnövelő képességek elnyomása, mint pl. az Evasive Maneuvers.

#14297
De lehet, hogy én nem értelmezem jól a csúszkákat. Van mondjuk egy attack beállítás (100-50-25-25), és ha ilyenkor rányomok a full impulsra, akkor elindult fel a zöld sáv a hajtóműnél. Ez akkor azt jelenti, hogy a csúcson kihasználom a 100-as hajtómű potenciált, vagy csak 25-öt, amire az arany/barna színű csúszka állítva van? A zöld pedig azt mutatná, hogy mi a max. potenciál, és a barna/arany csúszkát is fel kell húzni teljesen?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14296
Obelisk warp core, és breen impulzus hajtómű van.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#14295
szintfüggő is, de első körben a warp core és az engine legyen a szintednek megfelelő. Másodkörben, lehet hogy evasive-ot nyomnak, vagy ilyesmi.