Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14440
Hát, én csak contrbandolásra csináltam két altot, de napi 20 perc extráért 1 hónap alatt felkúsztak level 5X környékére... 😊

Csak annyi küldetést toltam ami a level 11-hez kellett, ami a duty officer featuret kapcsolta be. Az XP eventen ez 30 perc alatt megvolt.

Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.15. 14:35:10

#14439
Nekem az a bajom, hogy se időm, se energiám a klingon tábornokom (56) mellé felhúzni még egy karit. A fedes csókámmal elakadtam 20-as szinten, és képtelen vagyok rávenni magam, hogy az alap küldiket újra toljam. :-/
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.15. 14:31:38

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14438
Ja, hogy arra külön karit kellett csinálni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14437
Nem.Delta kari az külön event volt,most április-májusban.De minden karid kap 3 delta doffot,faszák,3 delta boffot,nagyon faszák,kapsz 3 delta upgrade fasságot,3 ship upgrade tokent.

#14436
Nyilván 😊

Sztem 1 percig nem lehet fenn ilyesmi....

#14435
Exploitért mindíg bünti jár, nem csak itt hanem máshol is. Ingame a cég azt tesz veled amit akar, semmi sem a tulajdonod, még ha fizetsz valódi pénzzel akkor se.

#14434
Minden jó a deltában volt 😞

Tényleg, ha véletlenül veszek egy delta pakkot jó sok zenért, akkor nekem is bekapcsolódik ez a sok deltás extra feature? (delta kari, delta mission, deltatökömtudjamicsoda)

#14433
Mert elfogadtad a szabályzatot hogy azt és azért csinálnak veled amit akarnak.
Xp-t gyűjteni DR után patrollal is játék adta lehetőség volt, mégis szintlevonás járt érte aki 10nél többet gyűjtött be.
Erre nyugodtan rá lehet mondani, hogy exploit, azt pedig ugye elvileg mindenhol tilos kihasználni.
#14432
oké, akkor most hazamegyek munkahelyről és 20 perc múlva tuti meg tudom még venni őket ha már chates téma hogy milyen baszott olcsóak, ugye?
#14431
Hun cseten azt mondják 900k-ért pakol fel valaki R&D packokat.

#14430
Akkor miert nem gondoltak vegig amikor ezt beletették? Ha valaki használja a játék adta lehetőséget miért kéne büntetni? Cryptik nem gondolta végig mert korlátolt..ennyi Az ő saruk..mellesleg siman javithatnak egy pachel..de ahhoz meg valoban dolgozni kene..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14429
amiről most beszéltünk az a deltás r&d farm egy másik része, dilithiumot is lehetne így, csak az a gond, hogy az nem ore lenne, hanem finomított dilithium, akár napi többszázezer, viszont aki csinálja, az kicsit sem lepődhet majd meg, ha egyik nap hirtelen nem tud már belépni a játékba.
ha valamire ugranak, akkor az a zen.

ha csak ore-t szerzel, leszarják, napi 8k marad úgyis a limited. de ha karaktert kreálsz és törölsz és így finomított dilit farmolsz, akkor azért könnyen elképzelhető hogy bannolni fognak.

persze már a régi dili bug is necces volt csak ore szerzéssel, akkor is számoltunk azzal, hogy lehet ban lesz a vége, de azt rengetegen csinálták, ezt a deltásat kevesen csinálják ahhoz képest.
#14428
Az régen volt 2013 áprilisban.

#14427
a dili exploit

#14426
Micsoda mi?

#14425
Ez mi ez pontosan? 😊

#14424
Fogalmam sincs,de mint mondtam én minden deltás dolgot megcsináltam,3 deltás karim van mind elérte az 50-et,mind megcsinálta craftot,és mind megcsinálta az összes küldit.Romulán,fed és klingon sztori vonalak is megcsinálva.

Fabio Capello
#14423
O.o melyik? Amit én láttam, az a storyline befejezéses, de az mind lvl 16-hoz kötött.

#14422
60 karit csináltam, 8000 dilivel az 480k lenne, 2155 zen a hétvége alatt, nem lenne rossz, de nem biztos, hogy az is büntetlen maradna.
#14421
Tizes szinten is van dili,a doffos karimmal is kivettem dilit,de az nem bug kari.

Fabio Capello
#14420
Tudnak róla, azt mondják amíg nem megy masszív méretekben, addig nem foglalkoznak vele. Így is a nagy többség csak a craftra repült rá, nem húzták ki 16-ig a karaktert, hogy a dili is meglegyen.

Fabio Capello
#14419
még mindig fáj a szívem hogy a ferengiről lemaradtam 😞

#14418
Én is csak craft alapot mertem kiszedni,dilit meg egyebet nem piszkáltam.Pedig nekem minden unlockolva van,mind a 3 oldal összes szarja.

#14417
tuti tudnak róla, szerintem pont leszarják. a dilithiumot nem piszkálnám, componens material szerintem nem izgatja őket.
de viszonylag egyszerű lenne javítani, átrakják 20-as szintre a cuccok kivételét és megvan oldva.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.15. 09:51:02
#14416
Jöhetne olyan küldi ami ad Omni disruptor beamet.Kivenném klingonoknak.

#14415
Jah,ez a kari doffozásra van,doffot termelek vele amit beteszek a flotta bázisba.Ha hülye nevet adok neki,akkor nem nehéz törölni.

#14414
Kihagytad a delta bugot.<#vigyor>

#14413
hát, baszott egyszerű erre botot csinálni, az igaz, én is tudnék, de inkább kihagyom. régen használtam botot farmolásra, de azóta pár nagy botost bannoltak, nekem meg van anélkül is elég a számlámon már, szóval nem kellene kísérteni a sorsot, dilibug, ferengi szett bug, contra farmolás, nehogy már csak a plusz 1 ráadásra várjanak.

manuálisan szoktam nézegetni néha, így is el lehet kapni 1-1et, pl shesharból vettem 40-ért egy elárazottat.
Fabio Capello
#14412
"Vridak a doffos"

besírtam. 😄

#14411
S-o-h-a.

#14410
Korábban szó volt a tr-116-os puskáról, a borg ellen ezt is modulálgatni kell?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14409
Tényleg tegnap beakartam rakni a romulán boffokat,de kiment fejemből,most bepótolom.
Ha megveszed a DR packot minden romulán karinak ilyen boffok járnak.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#14408
Na végül csak 5 project lett,kíváncsiságból raktam be még bím meg wdhc-t.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 08:47:45

#14407
Csak nem bírtam ki és indítottam még egy bím projectet.
És UR lesz,de pont olyan mint a tegnapi.<#wow3>

#14406
Kész lett a tegnapi craft adag megint,öt cuccből egy UR többi VR.Ma csak egy wdhc-t csinálok,de az nem lesz olyan szar,Acc CrtHx2 Rapid lesz.
A tegnapi bím sem olyan rossz.

#14405
Nem ment az olyan gyorsan.Elég sok pénzt lehetett keresni egy ideig cuccok eladásával.Akkor még nem volt ilyen craft rendszer, a cuccokat doffozással gyártottuk.És eszement drága volt egy warp vagy singu mag.Volt olyan hülye aki 25 misit is adott egy kis szintű lila magért.Na meg positron deflector is magas áron ment.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 08:12:12

#14404
Aztan rajott az a sok ember hogy az elso kari utan tartalmatlan szar lesz az egesz😄 es elmentek massal elverni az idejuket😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14403
Nem tudok róla,de szerintem csökkenő.Amikor kijött a roma kieg,hatalmas tömeg játszott,volt hogy nem engedett fel a szerver mert sor állt,és az 50 ezredik voltam a sorban.De azóta hanyatlik,DR óta drasztikusan.
Volt idő mikor órákat kellett várni a játékra mert akkora sor ált.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 07:53:52

#14402
Tényleg, arról van infó hogy egy adott időszakban hány ember online egyszerre? Első blikkre tényleg vicces, amikor vmit rossz áron teszel fel instant lekapják, persze ha tudom hogy van fenn 20K player amiből pár K éppen az exet bújja akkor már teljesen érthető 😊

#14401
Jaja, itt az ideje megnézni egy epizód DS9et, amig backlistre teszik az IP címeiket.

#14400
A fleetes hajókra menj rá. A 40-50 millió EC soknak tűnik, de pl elite ground küldikkel meg lehet oldani. Sokkal hamarabb meglesz mint az a rengeteg dili ami a zenes hajókhoz kell. Ráadásul ugye az EC szerzés sebessége csak rajtad múlik, a dilit meg max azzal tudod gyorsítani ha több karit húzol, de az sztem rendesen odab*sz a játékélménynek, nem feltétlenül pozitív irányba (munkahelyyé válik a játék)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.14. 22:38:08

#14399
Meg gyüttek a hackerek,hogy a tört volna le az apjuk némiszerve.

#14398
Tojd le a hülye fejét.

Fabio Capello
#14397
én is mennyiszer kaptam már hatemailt, amikor lecsaptam egy-egy elárazott cuccra, nem tudom minek erőltetik ezt, h látod h ki vette meg a cuccodat.

#14396
Hát aki hülye,az így járt.

Fabio Capello
#14395
nem mintha nem szajkózná évek óta mindenki, hogy mielőtt kiteszed, kattints ki a boxból ahova az árat írod be, és akkor szétválasztja neked ezres nagyságrendekben. sebaj. 😄

#14394
Muhahahahahahahahahahahahahahaha,hülye állat.

Fabio Capello
#14393
😄

redditen épp ma tört ki egy hiszti, hogy szarul árazta be a cuccát (szokásos egy nullával kevesebb), és hogy azonnal elvitték, és tuti hogy csak bot lehetett mert ilyen gyorsan ember nem találja meg, és report to GM yadi-yada, stb. 😄
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.09.14. 19:56:44

#14392
Hidd el nem olyan nehéz pénzt szerezni,csak kicsi unalmas.<#nyes>

#14391
Az hagyján, de nincs is annál nagyobb élmény mint amikor veszel X kulcsot sok-sok millióért, kinyitod a dobozokat és esnek belőlük ilyen 10-20-100Ks dolgok.

Nemrég kipróbáltam ezt a kucsnyitogatást (mert rajta volt a listámon), pillanatok alatt seggére vátam 30 milliónak, azt egy nagy büdös semmi lett belőle. Ez már az unatkozó milliárdosoknak való.