Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Max. One-Hit: 508 962 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)
CLR—Infected Space<5:19>5:19>— Dmg(DPS) —Tovakk 16 785 670(54 323) Desuria 10 279 713(32 634) Garon 7 966 527(26 206) Granspir 2 500 090(8 224) Gubby 2 499 209(8 062)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Matha felturbózza beam overload és hy skillt,Qa'tel a hangárokat turbózza,qib az ágyúkra ad bónuszt,comm cruiser cd csökkentő.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mentem egy kört sol systemben Temporal drenyával.<#banplz>#banplz>
Azért egy álcázó elkelne rajta. :-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.15. 16:14:20
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Vagy úgy, hogy az exről veszel ECért... lenyomsz egy elite STFet, a dobozt eladod, annak az árából kijön kb 10 contraband 😊
Most ezeket nézem (elég szépen tudnak hullámozni 24 órán belül is), próbálom megtanulni az árakat/trendeket:
Major Research Boost (2x quality improvement chance)
Major Technology Boost (2x technology points)
Research & Development Pack
Research & Development Mini-Pack
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egy kis grafikon az elmúlt pár napról 😊
Néztem még 3 másikat is, de ezek nem nagyon ugrálnak:
fleet ship module
Elite Queue R&D Material Reward Package (Craylon Gas)
Fleet support duty officer pack
Technology Boost (1.5x technology points) (ezeket csak a potenciális pack bontogatás miatt nézem)
Research Boost (1.5x quality improvement chance)
Ma is sikerült az "Research & Development Mini-Pack" -on fogni 500Kt darabján (kb este megvettem 1.5-ért mert gyanúsan alacsony volt, visszaraktam 2-ért és hajnalban el is ment minden). Persze első blikkre nem nagy dolog, de jó benne hogy offline fial a pénz.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.15. 15:44:59
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
ide katt.
Javaslom a winfost válaszd,a java kicsit hisztisebb.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 15:00:46
Mert ugye ha egy egy fegyverre ráviszem a nyilat, akkor mutat DPS-t, de össze-vissza...hol ezt, hol azt.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Egy ilyen ikon van mellettük.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 14:52:14
Full borg fegyverzete van,nincs rajta semmi jó cucc,kivéve a két flottás konzol meg mk14 flow-os exciter.
Még warp magja sincs normális,csak ami jött küldiből.<#vigyor>#vigyor>
Szereznem kell még majd fegyó konzolokat meg warpot,szerencsére van elég sok fc-je.
CLR—Infected Space<11:03>11:03>— Dmg(DPS) —Spritzerka 10 529 370(16 375) Pesieahi 10 321 343(15 758) Ruvak 8 523 146(12 855) Meiri 4 785 820(7 295) Reck 4 082 554(6 214)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Csak annyi küldetést toltam ami a level 11-hez kellett, ami a duty officer featuret kapcsolta be. Az XP eventen ez 30 perc alatt megvolt.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.15. 14:35:10
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.15. 14:31:38
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"