Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Taktikus Titusz@titmoszisz a karakterem "neve"!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Raul tudnál nekem ajánlani valami űr traitet ami dhc mellé jó?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ha megmondod mi a karid pontos neve például Kotomicuki@Kotomicuki akkor küldök neki invet.De kell a játékbeli teljes neve.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 09:08:32
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Szinte bármit kibír ami red alerten vagy borg stf-en jön,tholian red alerten az összes tholian az én nyakamat akarta elvágni mégis túléltem.És vicc de dps-ben sem rosszabb mint egy raptor.De lassan megvan a traitje és le kell váltanom.

Katt.
Vajon a Fek'lhri küldiket mikor,elvileg akkor jönnek ki az új T6 Fek'lhri hajók.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ha ez megint egy DDOS akkor én nagyon nem tudom felfogni, hogy ez kinek és miért jó...
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.09.16. 23:52:21
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
CLR—Infected Space<12:49>12:49>— Dmg(DPS) —Johann Bra 15 152 167(19 704) Meiri 10 012 088(13 122) shilla 7 918 671(10 392) Martyel 7 465 316(9 810) Novakovich 3 481 550(4 557)
Jah több,mert raptorral ennyi vot.
CLR—Infected Space<12:21>12:21>— Dmg(DPS) —Tizel 23 025 560(31 074) Meiri 9 754 186(13 235) Panos Kale 7 135 210(9 708) Qtwo 3 510 006(4 756) UnderTaker 3 334 096(4 574)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.16. 20:43:23
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Egy kicsit elvesztem az engineer-command bof-nál a specializációnál melyik képeséggek érik a legtöbbet? Néztem pl. az emergency artillery-t, ami jónak tűnik, de van még egy rakás másik.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Csináld meg a Midnight nevü featured epizódot,ad egy deflectort,amit ingyen upgradelhetsz mk12-ig,de nem tedd ,mert a szintedhez igazodik.Holnaptól meg egy hajtóművet ad.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.16. 17:32:54
Csak nem itt is úgy van, mint a wot-ban: ha panaszkodsz, akkor előbb-utóbb megadja az addig hiányolt dolgot a játék?! <#hehe>#hehe>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Továbbra is érdelesnek tartom, hogy a videóban szinte csak úgy átsuhan a skac azon, amin én, a vélhetően jobbal fennakadok.
Mivel dupla XP-s hétvége volt, ezért csak szintem van, vagyonom semmi: 100k ec-m nem volt még egyszerre -> nem vok abban a helyzetben, hogy mindent lecseréljek.
A saját gyártáshoz sem volt még elég 20 órám - 2xXP-s hétvége - , meg alapanyagom sincs - hogy oda is miért nem hagy belépni... <#shakehead>#shakehead> - , így eléggé leszűkült a játéklehetőségem és az esélyem a továbblépésre...
Plata:
Ami hiányozna a tornyoknak a 250 fokosokhoz képest a tűzerőben, azt a lövegek bepótolják - szvsz.
De akkor sem szabadna ennyire 0-nak lennie, ennek a felállásnak sem - annyira azért nem gagyi, csak egy alap belőle.
A konzolokkal gondban vok, ez igaz - ezekre aztán végképp nem futotta a fegyverek után - , de némi pluszt azért adnak a pajzs regen-re és a fegyverhez is.
Próbáltam az értelmes dolgokat húzni a kapitányomon is, de ez sem segít túl sokat.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Matha traitje kész,most a katával vacakolok.De asszem újabb ddos támadás van,mert atom laaaag.
Kicsit takarja a csúszkát a chat, de látszik így is hogy max energia a pajzson van, a fegyver lehet vagy 50 energián, amikor meg tüzelsz akkor lemegy kb 10-20 energiára, ami a lófing kategória.
(Az energia szintje erősen befolyásolja a tűzerőt, nem csak azt, hogy van energia tüzelsz, nincs energia nem tüzelsz.)
Tedd maxra a fegyver energiát, és nézd meg úgy.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.16. 16:29:54
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A szárazföldi legénységem ue-n tagokból áll!
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.09.16. 16:15:07
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Több konzolablakot nem hajlandó menteni!
Nincs más kísérő: az I.K.S. Baj-t teszi az utolsó zöld körbe, amit 75%-ra sem tudok leszedni, mielőtt az kilő engem... - itt vmi nagy gebasz van a programkódban! <#wow1>#wow1>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
...de, akkor azok jócskán túl vannak a 2X km-en, mert nem látok semmit sem... <#shakehead>#shakehead>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.09.16. 14:38:29
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"City on the Edge of the Never" a küldetés, amiben a nálam sokkal nagyobb hajón fennakadtam (Pursue the I.K.S. Baj) - bevallom, nem néztem meg a végigjátszást még.
Ezt "hivatalos" helytől sózták rám, ha visszadobom, akkor másnap megint rám erőszakolja - annyi hasznom van belőle, hogy van 2 gyűjtőhely a térképen és tudok alapanyagot bányászni (persze, még véletlenül sem olyat, ami kéne)!
A hajómon - most már - VIII-as az elhárító és a pajzs, 2x dupla
A tisztek még azok, akiket kaptam, fejleszteni még nem fejlesztettem rajtuk, mert azt sem tudom, hogyan kellene (ha beleölnék a nemlétező vagyonomból a torpedósra, akkor biztos, hogy a sugaras rásegítés kéne, amilyen szerencsém van) - az assignments küldik pörögnek rajtuk csak, felemás sikerrel.
Továbbra sem tudok belépni a tőzsdén az R&D-s dolgokhoz, se a dobozokhoz, se a kulcsokhoz... <#wow1>#wow1>
Ezek szinthez kötöttek (nem csak játékoshoz, hanem pl. tudományoshoz is)?!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Nekem azért még friss az élmény, kezdőként vhol level 30-40 környékén nekem is volt egy olyan időszakom ahol vhogy megnehezedtek a harcok a küldetésekben (asszem azóta hívsz kaktusznak 😊, mert szintén panaszkodtam erről itt anno a fórumon). Biztos van ott vmi ugrás, ahol a lootbol épített hajók képességei nincsenek arányban az NPCk nehezedésével... elakadni azért nem akadtam, de volt hogy nagyon sokáig kellett farigcsálnom az NPCket és feküdtem párszol.
Na meg persze lehet hogy itt már jobban kijön ha a buildekben hülyeségek vannak (pl a sok torpedó elől mert a program nem meséli el hogy van globális cooldown, több közös cooldownon osztozo ability stb).
@Koto: ha gondolod, dobj fel egy screenshotot ahol látjuk a hajód felszerelését meg a bridge officereknek beállított skilleket. Simán lehet hogy kiszúrunk néhány újonc számára nem triviális buktatót/problémát.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.16. 13:41:39
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
jobb esetben átállítottad a nehézségi szintet advancedre vagy elitre
rosszabb esetben ennyire gyenge a sebzésed, hogy alatta vagy a cryptic hülye amerikaiakra beállított szintjének
Az normális, hogy már sztoriküldetéseket kell félretennem, mert egyszerűen nem tudok rajtuk átvergődni - pl. egyedül egy csatahajó ellen (a kísérőit leszedtem) az épp hogy VIII-as felszereltségű, T4-es hajómmal?!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)