Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14591
Zomg.
Max. One-Hit: 235 673 (Javelin)

#14590
Azért nem értettem, hogy miért írtad a cloakot. Viszont EBC alól bármilyen torpi lőhető. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14589
Jah,te ahhoz enchanced battle cloak kell.<#vigyor5>

#14588
A command cruiseremmel nem bírom álca alól lőni ezt a bio neural warheadet. :-(

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14587
Van valakinek ötlete arra hogy a picsába tudnám felrakni steamre a STO-t?Mint nem steames parancsikon volt eddig fent,de véletlen kitöröltem,és most nem érzékeli a játékot a gépemen.Vagy feltenné a steames STO-t,de kompletten az egész játékot.

#14586
Megnyitod a flotta bázis fület és ott vannak futó projectek.

#14585
A fleetes projektekbe hogy tudok cuccokat tolni? Van már kb. 150 fleet kreditem, és próba gyanánt nem ártana vmi.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14584
Az sejtettem. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14583
De ingyen max Mk12-ig megy.

#14582
Most 56-os szinten vagyok, tehát elvileg a Mk. XIV-et is tudok használni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14581
Ha egyszer megszerezted bármikor ingyen upgradelheted,de előző hetekben voltak ground és egyéb szettek is.De a szinted fölé ne upgradeld különben nem használhatod.

#14580
Ja, de múlt héten ugya csak a deflektor volt, nem az egész szett.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14579
Oké. A deflektor, amit kiszedtem csak ma délutánig volt ingyen upgrdelhető, vagy a patch után is megcsinálhatom, amikor már az impulzus hajtómű lesz a jutalom?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14578
Minden featured küldis cuccot.Sajnos a többi szett neked nem elèrhető.Majd ha 60 leszel lesz újra elèrhető.

#14577
Tényleg ingyen lehet upgrdelni ezt a sol deflektort? Ezt nem is tudtam. Majd a patch után meg is nézem. :-) Mától meg talán impulzus hajtóművet ad a Midnight.....
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.17. 16:23:22

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14576
Nemjòl tudod,45 szinten max mk11 lehet.Ötvenes szintől mk12.Mondtam csináld meg featured küldit,ingyen szettet ad,amit ingyen mk12-re upgradelhetsz.

#14575
Semmi.

#14574
Fejleszteni?!
Ha nem veszek Exe'-n 120K-ért rare tudós doff-ot, akkor a 3. fejlesztési helyen csak aprólékot tudnék gyártatni...
Normálisabb doff-os fejlesztést nem tudok eszközölni, mert se emberem, se kellékanyagom nincs hozzá...
Ha bármit bedobok a fejlesztésbe, akkor végig 0%-okat ad -> nagyon le vok maradva ezen a téren, így csak venni tudok: 50-60k-ért már lehet a T. X-eseknél jobb, T. XII-es dolgokat kifogni, most ezekre gyűjtök. (mintha vkik abból próbálnának megélni, hogy jó dolgokat gyártatnak a felhalmozott készleteikből és azt aprópénzre váltják; de nem panaszkodom, ez nekem most még jó)
A hajóhíd tisztjeit fejleszteni?! Ugyan már, majd egy év múlva talán eljutok odáig is... <#shakehead>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14573
Aztán ot van pl. az obelisk warp core és omni-directional array, azokat szedd ki, és azokat fejleszteni sem kell, veled fejlődnek. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14572
Nem kell mindent rögtön XII-re cserélni. A küldik adnak viszonylag normális cuccokat. Én pl. a Fluid Dynamics részből szedtem az Mk. XI Antiproton Beam Array-ket, és most is azokat használom, amíg nem tudom őket fejleszteni, vagy jobbat venni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14571
De ilyesmire nem emlékszem - elég nagy klán: az utccsó szinteket húzzák a bázisokon: mi a fenének kellett volna nekik egy kezdő, akiről még semmit sem lehet tudni?! (Csak nem a hackker-támadás eredménye ez?)
Az üzeneteim között sincs semmi - és onnan nem is töröltem semmit sem (tele az Exe'-es eladásokkal és az STO üdvözlésével kezdődik)...

Ma különösen sok barátkérés jön, teljesen értelmetlen nevű emberkéktől -> biztos a támadás folytatása, más eszközökkel (hogy törne el keze az ilyennek).

...

Kissé elvette a kedvemet, hogy 40. szinten cserélhettem mindent át Tier X-re - minden pénzem elment rá - , majd másnap, a 45. szinten mindent cserélhetek Tier XII-re - de miből... <#shakehead>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14570
És erre a bio-neural warheadre hat a high yield és a warhead yield chamber?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14569
Megveheted ès átadhatod,de klingonnak mást ad.

#14568
Ez mondjuk mit tesz egy borg kockával? :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14567
Hm...és ha a fedes ürgémmel megveszem exen, akkor rögtön character binded lesz? Vagy át tudom bankolni a klingonomnak? Amúgy mennyi az ára exen?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14566
Fedesnek exen lehet venni,klingonnak hajóval.
Egyébként nagyot tud szólni.
Max. One-Hit: 508 962 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 15:15:44

#14565
Ja látom. Valami klingon raptorral jön. Csak minek adjak érte 1000 zent, ha aztán úgyis az omega torpedóra gyúrok.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.17. 15:12:13

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14564
Osztán olyant honnan lehet leakasztani? Mert én még az exe-n is keresgéltem eredmény nélkül.....

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14563
Bio-neural warhead 15 kilóméterről lőhető,és cloak alól.

#14562
Harq cd-je nagyobb mint normál torpedónak,de cserébe térsebzése és másodlagos robbanása van.

#14561
Hm...nekem most leesett egy Mk. XII rare bio-molecular photon torpedo launcher. Gyorsan be is tettem az Mk. XI harghpeng helyére. Igaz, hogy az alap kinetic damage picit a harghpeng alatt van, de erre hat a high yield, és a 8472 ellen még bónuszt is ad. Amíg nem lesz omega torpedó, addig jó lesz ez. Ja, és a cooldown-ja is rövidebb, mint a harghpengnek. :-)
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.17. 14:50:29

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14560
Filmekben is van,de ott hajótól függ.

#14559
Szted nem tűnt fel a lőtávolság? 😊

Amúgy tök röhejes az játékban ez a 10kmes lőtáv... ez csak a játékban van igy (akkor megértem, mert ugye nemlenne túl látványos millió km-rőlé lőni a kis pöttyökre) vagy a filmekben is?

#14558
Ez lobis fegyó,12km a lőtávolsága.

#14557
Hát ez meg miféle hakk? Van ebből másfajta is?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#14556
Ha nem vagy flottában akkor orrba szájba jönnek az invek random emberektől. Biztos elfogadtál egyet Amikor éppen nem figyeltél 😊

Amúgy FC szerzés szempontjából sokat számít hogy mennyire aktívak a tagok, mennyire fejlett: ha túlságosan az, akkor elég nehezen jön az FC, mert hamar feltöltik a projekteket a könnyen elérhető anyagokkal (fleetmark, civilian doffok, common commodities) neked meg nehezen lesz lehetőséged (mert mondjuk 1 dilit beadni 1 FCért az nem biztos hogy minden ember szivevágya).

Szóval sztem pár napig nézd hogy mennyi lehetőséged van bedobálni a dolgokat a projektekbe, és ha azt látod hogy nem nagyon van, akkor nyugodt szívvel hagyd ott őket (ne felejtsd el, nézz körbe az armada fülön is, mert nemcsak a saját flottád projektjeibe tudsz cuccokat bedobálni FCért).
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.17. 14:08:03

#14555
Guramba valamit javult.
CLR—Infected Space<10:45>— Dmg(DPS) —Cooterbug 25 389 736(39 921) Meiri 7 349 967(11 484) Zack 5 705 539(8 846) Pallias 4 839 360(7 706) Tarek 4 570 693(7 175)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 13:17:11

#14554
5 hajó tulajdonosi/kapitányi kinevezés van a nevem mellett a flotta log-ban: nem lehet, hogy eleve ott kezdtem?!
A team felkérés a RA-en pár napja volt csak, ami kizárja, hogy onnan kerültem volna be - azóta csak 1 hajót cseréltem (+1-et kaptam az első küldetéssorozat lezárásaként).

Plata:
Akkor, amíg itt maradhatok és az nem gátja a fejlődésemnek, egyenlőre horgonyt vetnék náluk - nem szeretném a kelleténél több emberrel megutáltatni magam.
Mindenesetre, köszönöm a nagylelkű felajánlásodat! <#worship>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

Fabio Capello
#14553
A képen amit tegnap betettél, aktív a flottagomb, vszeg flottában vagy. Minimap alatt a lemutató nyilacska melletti ikonra nyomj rá (a három csillagflotta jel), utána roster és leave fleet.

#14552
A szöszbe is: OUTLAWS - de hogy kerülök oda?! <#fejvakaras>

Egyetlen felkérésem volt, egy RA alatt, hogy álljunk össze csapattá, de nem emlékszem, hogy flottáról is szó lett volna... - ez nekem magas.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14551
Nem tudok róla..., nem emlékszem, hogy elfogadtam volna bármely felkérést is. <#fejvakaras>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14550
Nem tudtalak meghívni,mert már flottában vagy valahol máshol,szerintem.

#14549
Köszönöm! <#worship>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14548
Már flottában vagy.

#14547
Ok küldök invet amint végeztem doffozással.
Bocs hogy eddig nem küldtem,de zűrös innen játszani.És néha elfelejtem hogy mit is akartam mert közbe jön ez vagy az.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 10:55:59

#14546
Az 500k-s álomhatárt átléptem torpedóval, a következőt meg szerintem soha,következő vágy az hogy legalább 750k-t üssek torpedóval.Vadkutyával megvan de az nem számít az nem egy torpedó hanem 4.De a torpedós hajó fejlesztését most felfüggesztettem,van még 250 misim azt a Kolasi-ra akarom költeni.Már vettem 4 fleet fegyó 2 engi konzolt neki.Warp kellene még,csak nem tudom milyet szerezzek neki,fleet elitet,vagy mást.Még maradt kb 30k fc-m.

#14545
Nekem nem a dps a lényeg,hanem a max one hit.Az meg most 508 962.Kemocite szerintem nem dobna rajta,ráadásul lagoltat is,abból meg nem kérek.

Fabio Capello
#14544
pedig a torpedós hajóddal olyan tüzijátékot csapna, hogy hujujuj 😄 viccen kívül amúgy, a szakik azt mondják hogy dob legalább egy 10k extra dps-t, 15-öt is, a megfelelő skillezés mellett.

#14543
Kemocite aszondják jó,de nekem nem kell mert lag meg nemkő.

Fabio Capello
#14542
én tegnap kis híján elértem a 30k-t egy félkész builddel (mondjuk mögöttem voltak a flottás csapattársak, de amúgyis 25k környékén hoz). Kíváncsi vagyok ha egyszer kész lesz a build (kellenek még flottás tac konzolok, plasmo, tachyokinetic, bioneural, kemocite weaponry - mondtam, hosszú a bevásárlólista... xD), akkor mit tud majd alkotni a Tempest.