Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Max. One-Hit: 235 673 (Javelin)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.17. 16:23:22
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ha nem veszek Exe'-n 120K-ért rare tudós doff-ot, akkor a 3. fejlesztési helyen csak aprólékot tudnék gyártatni...
Normálisabb doff-os fejlesztést nem tudok eszközölni, mert se emberem, se kellékanyagom nincs hozzá...
Ha bármit bedobok a fejlesztésbe, akkor végig 0%-okat ad -> nagyon le vok maradva ezen a téren, így csak venni tudok: 50-60k-ért már lehet a T. X-eseknél jobb, T. XII-es dolgokat kifogni, most ezekre gyűjtök. (mintha vkik abból próbálnának megélni, hogy jó dolgokat gyártatnak a felhalmozott készleteikből és azt aprópénzre váltják; de nem panaszkodom, ez nekem most még jó)
A hajóhíd tisztjeit fejleszteni?! Ugyan már, majd egy év múlva talán eljutok odáig is... <#shakehead>#shakehead>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Az üzeneteim között sincs semmi - és onnan nem is töröltem semmit sem (tele az Exe'-es eladásokkal és az STO üdvözlésével kezdődik)...
Ma különösen sok barátkérés jön, teljesen értelmetlen nevű emberkéktől -> biztos a támadás folytatása, más eszközökkel (hogy törne el keze az ilyennek).
...
Kissé elvette a kedvemet, hogy 40. szinten cserélhettem mindent át Tier X-re - minden pénzem elment rá - , majd másnap, a 45. szinten mindent cserélhetek Tier XII-re - de miből... <#shakehead>#shakehead>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Egyébként nagyot tud szólni.
Max. One-Hit: 508 962 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 15:15:44
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.17. 15:12:13
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.17. 14:50:29
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy tök röhejes az játékban ez a 10kmes lőtáv... ez csak a játékban van igy (akkor megértem, mert ugye nemlenne túl látványos millió km-rőlé lőni a kis pöttyökre) vagy a filmekben is?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amúgy FC szerzés szempontjából sokat számít hogy mennyire aktívak a tagok, mennyire fejlett: ha túlságosan az, akkor elég nehezen jön az FC, mert hamar feltöltik a projekteket a könnyen elérhető anyagokkal (fleetmark, civilian doffok, common commodities) neked meg nehezen lesz lehetőséged (mert mondjuk 1 dilit beadni 1 FCért az nem biztos hogy minden ember szivevágya).
Szóval sztem pár napig nézd hogy mennyi lehetőséged van bedobálni a dolgokat a projektekbe, és ha azt látod hogy nem nagyon van, akkor nyugodt szívvel hagyd ott őket (ne felejtsd el, nézz körbe az armada fülön is, mert nemcsak a saját flottád projektjeibe tudsz cuccokat bedobálni FCért).
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.17. 14:08:03
CLR—Infected Space<10:45>10:45>— Dmg(DPS) —Cooterbug 25 389 736(39 921) Meiri 7 349 967(11 484) Zack 5 705 539(8 846) Pallias 4 839 360(7 706) Tarek 4 570 693(7 175)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 13:17:11
A team felkérés a RA-en pár napja volt csak, ami kizárja, hogy onnan kerültem volna be - azóta csak 1 hajót cseréltem (+1-et kaptam az első küldetéssorozat lezárásaként).
Plata:
Akkor, amíg itt maradhatok és az nem gátja a fejlődésemnek, egyenlőre horgonyt vetnék náluk - nem szeretném a kelleténél több emberrel megutáltatni magam.
Mindenesetre, köszönöm a nagylelkű felajánlásodat! <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Egyetlen felkérésem volt, egy RA alatt, hogy álljunk össze csapattá, de nem emlékszem, hogy flottáról is szó lett volna... - ez nekem magas.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Bocs hogy eddig nem küldtem,de zűrös innen játszani.És néha elfelejtem hogy mit is akartam mert közbe jön ez vagy az.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 10:55:59