Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gundark 1 1
#14741
hmm 😊 erre azt tudom mondani hogy éppen upgradeltem egy xiies antiprotont (csak lila volt) és 1 % esély volt hogy UR lesz. És bejött.
Plata, szerinted lesz giveaway? A New Dawn "örömére" már volt. Gondolod hogy az újraépített DS9 örömére is lesz? Ám legyen 😊
Fabio Capello
#14740
dejóérzésisaz.

#14739
A B'rel pack 6k zen lesz vagy akciósan 5k,utána 6k,és 3 hajó lesz benne,B'rel,Defiant és T'Varo.
Ha külön külön veszed a hajókat tuti nem lesz rá akció és külön külön 3-3-3k zenbe kerülnek.

#14738
Nos,73% esélyed van lilára,vagyis 27% eséllyel kék lesz.
99% esélynél is beüthet az a kurva 1%.Nekem már volt.<#zavart1>

#14737
Én a csak a B'Rel-re várok, az csak nem lesz annyira drága. :-)

Érdekelne, hogy nekem nem megy a matematika, vagy a játéknak! Gyártottam foton torpikat, és lila doffal azt írta, hogy 73% az esély a lila torpira. Nos, ennek ellenére 4-ből 4 "csak" kékre sikerült.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14736
Csak én nem koltök erre a jatekra 1 forintot sem. ha igy lesz akkor 1 ev alatt talan meglesz a zen ra😄 ha nem akkor se fogok sirni miatta 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14735
A 20% leárazás egy dolgot jelent.Valami durva jön.<#zavart1>
Tapasztalat azt mondja hogy 20% leárazás olyankor tartanak ha kihoznak valami durva zenes hajót,előtte be etetnek valami csali zenes hajóval meg tartanak leárazást,így a palimadarak elköltik a zenüket,és behoznak valami durva ütős geci jó hajó packot.Így a sok palimadár kénytelen zent venni pénzért,ha gyorsan akarja magának a jó hajót.

#14734
Azt hiszem 20% a max,szokott lenni még ingyen hajó egy két eventen.
Delta packot olcsón multkor hallottam,valaki 143 dolcsi helyett 9000 forintért vette,de honnan hogyan fogalmam sincs,nem szoktam pénzt adni érte.

#14733
Én 20% learazasnal jobbat nem lattam meg!

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14732
20%nál keményebb leárazás szokott lenni?

Megcéloztam a Delta pakkot, de kérdés hogy 15K zen alá van e esélye menni - aztán agyalok azon hogy lehet előbb kéne vennem valamit, mert még megtörténhet mire összegyűlik a sok zen az álompakkra addigra végleg kiszeretek a játékból 😊


Amúgy a Mat'ha az csak a delta packban van meg önállóan csak? Jó lenne egy cross faction (ha má veszek valamit akkor legyen a fedesnek meg a romának is valami) de nem találtam...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.25. 09:09:48

#14731
2000 zen volt. de nem is volt tobb, igazabol vartam a t6 roma sci hajora, de ugy fest nem erkezik meg, igy megvettem ezt. a 3 konzol lehet jo, de ha nincs ra keret akkor nincs 😄 Meg nem veszem ezt a jatekot igazabol komolyan a fejlesztoi sem teszik. 2 karim van illetve 2 és fél..dilit sem farmolom mar sok ideje..igy nekem megfelel ez a hajo.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14730
Tudom nehéz el hinni,de hidd el a dyson hajó egymagában nem nagy szám,ha megveszed packban a 3-at és használod is a konzol szettet,úgy már nagyon fasza és nagyon fun.Fogalmam sincs mennyibe került az 1 hajó de ha 3-as packot veszed meg sokkal jobban jársz.

#14729
Hát én megvettem az 5 sci konzolos dyson hajot a roma scimnek 😄 Szarni bele mindenbe😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14728
Nem az új zenes hajók miatt.Meg bogár promó miatt,szerintem.

#14727
Hhmm, csak nem a 20%-os kedvezmény miatt ment fel ily meredeken a Zen ára a játékban?!
Remélem, hogy visszatér a 225-ös szinthez - drágábban nem vásárolok!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14726
Kár, hogy a B'Rel még nem. :-) No de addig még spórolok rá.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14725
Szerintem csak a Hestia.

#14724
Hány új hajó jön a mai patch-csel?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14723
Fed hajók 80%-a nem harcra kèszült.

#14722
Na ne idegelj. XD

#14721
Isten tudja, tőlem az összes FEDes űrhajó kialakítása idegen. Az enterprise is meg mindegyik, ezzel a csészealj formával meg a gondolákkal ott hátul. Inkább néznek ki vmi futurisztikus konyhai eszköznek mintsem egy katonai csapásmérő űrhajónak....

#14720
végtelen szint kerül be holnaptól te tudatlan
#14719
Nem olvastam szóval passz.<#zavart1>
Jah akkor biztos azért lesz később az xp event,mert akkor rakják be amikor a 70-es szintet.Már értem.<#vigyor>

#14718
patch notes-ban benne van hogy eltolták későbbre az xp-t, szóval háháháháhháháhá...
#14717
Október lesz az.
Ma még ikony featured küldi lesz,és lesz előtte felvezető event.
És ma kezdődik az xp event.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.24. 13:16:59

#14716
Nem tudom miért, de én a 8 féle hajótest egyikére se tudtam rábökni, hogy ez legyen hordozó. Valahogy egyik sem olyan, mint amit szívesen látnák carriernek.

Tud valaki dátumot, hogy mikor jön az S11? Szeptembert pletykáltak korábban, de akkor ma kellene bekerülnie, mert ma van az utolsó szeptemberi csütörtök.
Már egy ideje csak unalom van a játékban... az ikóniai repú már rég kész és az új holding is a végét járja...
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.09.24. 13:11:56

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#14715
Kár hogy fedes carrier úgysem ér a klingonok nyomába sem.

#14714
nem hajó tervezés. különféle verziók vannak megadva, szavazni lehet, legtöbb szavazatot kapó verzió lesz a hajó. gondolom így tovább a többi kiegészítőből is lesznek különféle variánsok, és mindig a legtöbbet kapó nyer, így a közösség állítja össze a hajót, de senki nem tervez magának semmilyen hajót.
#14713
Rájöttek hogy már semmi ötletük és velünk csináltatják meg a köv hajót,viszont így biztos értelmesebb lesz.

#14712
Az már van.

#14711
Egy hatalmas Dildot kene csinalni 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

Fabio Capello
#14710
de ez csak egy verseny, tervezd meg a hajódat.

#14709
Cseten mondták,de tudom már honnan vették.De az nem tény,csak hogy hátha ilyen lesz a T7 comm cruiser.
Cseten volt olyan téma hogy S11 előtt lehet lesz giveaway event,és mivel DS9-es lesz az S11 talán DS9 store tartalmakat adnak,talán még a Ds9 bundle-t is,bár azt kétlem hogy oda adnák,meg nekem úgyis megvan.De egy újabb +2 spec pont ajándék jól jönne.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.24. 10:12:45

#14708
nincs itt semmi t7, csak egy t6 carrier.
elsőként kiválasztjuk az alap kinézetet, aztán majd sorban a többi választható dolgot. nem így fog kinézni mint ami a képeken van, ez csak az alap forma, hogy milyen legyen.
#14707
t5-ben az volt a legjobb pvp escort, t6-al már nem, manasa-t mondják a legjobb pvp escortnak.
#14706
Jah a link lemaradt.
Katt.

#14705
Mi a halál retkes faca,lesz valami fedes carrier,és ezekkel kapcsolatban felmerült a T7 comand cruiser .Hát beszarok ha már T7 hajókat tervezik.
Ha jól értem lehet majd szavazni milyen legyen a fedes carrier,mind okádék.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.24. 06:39:10

#14704
Ahogy Fabio is mondta az a Jem hadar attack ship.Vagy bugship,mert olyan mint egy bogár,pvp-re az volt vagy talán most is az a legjobb hajó.Kicsi fordulékony fürge hajó,már T6 változata is van kétféle is,nekem sosem volt,igazából pvp sosem izgatott és a hajó nem valami szép,jem hadar hajókból csak a carrier az ami nekem tetszik.heavy escortból is csak a konzol kéne.
De használni én is használtam jem bogarat,nekem nem jött be igazán,elég papírnak éreztem pve-ben.
Párszor kisegítettem John Will-t és az ő karijával csináltam kristály eventet,mert nem volt rá ideje.És valamelyik karijának bogara van.
Na persze ez még az előtt volt mielőtt be kattant volna és új flottát nem alapított volna,amiből végül nem lett semmi,és már nem is ő vezeti mert leváltották.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.24. 06:32:27

Fabio Capello
#14703
Jem'hadar Attack Ship

#14702
Mi a gyík az a Jhas?
#14701
Mert randa.<#zavart1>

#14700
Na várjál már.. most igazából a nagyobb szám a jobb, nem? Azaz minél nagyobb az inertia, annál kisebb a tehetetlensége a repcsinek, annál kevésbé driftel. (ez persze pont fordítva van a valóságban, mert a nagyobb tehetetlenség az rosszabb lenne).

Szóval akkor a b'rel az faja, nem?

Csak akkor nem értem a Jhas miért lenne szar...

#14699
Az utasokkal lehet vmit kezdeni, elő lehet léptetni őket doff-á - volna egy 5 skill-es is köztük, ő nem volna rossz - , vagy csak "aprópénzért" le lehet őket passzolni a határvidéknek?!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14698
Jah tegnap azt pletykálták cseten jön valami ápdét a karakterkészítőhöz,új opciók,tovább lehet szépítgetni a karikat,bővebben kidolgozni satubbi,asszem azt mondták szerepjáték miatt,vagy mi a bánat.

#14697
B'rel stat:
Turn Rate:23
Impulse Modifier:0.20
Inertia rating:80

T6 jem bogár:
Turn Rate:20
Impulse Modifier:0.22
Inertia rating:70

T5 jem bogár:
Turn Rate:20
Impulse Modifier:0.22
Inertia rating:70

#14696
Beam hajón szokták használni.És lila technician doff kell hozzá.Általában 10 misi körül kezdődik az áruk.
Katt

#14695
Ha van A2B skill boffodnak és van 3 lila hozzávaló doffod,akkor az A2B elsütésekor leszedi a cd-t a skillekről,két A2B skillel gyakorlatilag orrba szájba nyomkodhatod a skilleket,mert sosem lesz rajtuk cd,marha strapás meló ha nincs key binded,és mindent manuálisan nyomkodsz.
Ha van jem hadar carriered,nekem azzal van A2B karim,még a hajó konzoljának 2 perces cd-jét is lerövidíti 44 másodpercre.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.23. 15:54:53

#14694
Kár hogy randa,egy B'rel is fordul úgy mint jhas.

#14693
Gyakran találkozok azzal a rövidítéssel hogy A2B ship...
Ha jól értem ez az auxilarity 2 battery rövidítése, de nem vágom hogy ez pontosan mit takar. Gondolom ez is vmi hajó fitt fajta mint a beamboat/gunboat/torpedoboat, csak valahogy a battery használatán alapul (amit szintén nem vágok hogy micsoda).

Tudna valaki felvilágosítást adni? 😊

#14692
Isteni lehet egy olyat vezetni 😊

Na, legalább megoldódott a kérdés, már napok óta vbámultam a statokat meg jegyzeteteltem csata közben hogy mi mekkora, azt hittem paranoiás vagyok 😊