Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14691
a Ha'feh nagyon fordul, de csuszik is, ja. De a t6 intel warbird tokeletesnek mondhato, gyors fordulekony es nem csuszik

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14690
ennyit számít.
ebben a jhas a király, 180 fokos fordulat menet közben, kicsit még sodródik hátra aztán megindul előre 😊
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.23. 14:11:12
#14689
Skacok, lehetséges az hogy egy papíron azonos karakterisztikájú romulan hajó "másként" repül mint egy klingon?

Egy Ha'feh-ről meg egy Mirror Qin-ről van szó... amelyek papíron nagyon hasonlónak néznek ki:

Ha'feh:
Turn Rate:16
Impulse Modifier:0.20
Inertia rating:40

Qin:
Turn Rate:15
Impulse Modifier:0.20
Inertia rating:60

Mindkét karimnál maxolva van a mozgáshoz kapcsolódó Starship implse skill, az enginekben semmi extra, traitból mindkettőnél benn van a +25% speedet meg turnt adó repus trait (nukara asszem), de a romulan olyan mintha driftelne csak: rohadt jól fordul de nincs sebessége, míg a klingon meg jól fordul de megy is - kb úgy lehet vele repkedni mint egy zuhanóbombázóval. Egyszerűen a romával nem tudok lecsapni és elhúzni, cserébe persze ott tudok kóvályogni a célponton, gyak olyan mintha egy helikoptert vezetnék....
Hiába adok rá több hajtóműenergiát, gyorsabb les ugyan de jobban is fordul, azaz megint szinte helyben fordulok meg vele...

Ennyit számítana az intertia rating vagy vmit nem veszek észre....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.23. 14:04:52

#14688
Capello: igen, a beleölt idő senkit nem érdekel, nem is szándékozok azt pénzre váltani.
Raul:, igez, az 500 millió ec érhet valamit, ahogy néztem többen 100millió/17.5 dollár áron adják el néhányan, agy az 500 az már ömagában is ~ 90 dollár. a 2m dili meg a kis plusz. Nem tűnhet soknak a dilithium, de 8000/ nap finomítgatással azért sok.
Ezért gondoltam 100$-ra, mivel a nagy többség t5-ös, és alatta a hajók, úgymond értéktelenek, ruhák csak annak értékes, aki öltözködni is akar. Boundlek, szintúgy. van akinek ér valamit, van akinek semmit.😊
#14687
Jah, hogy csak 100 dollárt akarsz érte. Annyit ér az ec-d és a dilithiumod is, szóval reális lehet.
#14686
Az a baj, hogy hiába számolod össze, sok ruha, sok kis hajó, sok egyébhajó, lehet hogy aki megveszi az accod a 10%-át sem használná, szóval szerintem az nem sokat ér hogy milyen t5 meg kis hajóid vannak. A t6 még oké.
#14685
az ec-d és a dilithiumod ér kb 130-150 dollárt, a többi viszonylag értéktelen, azok elég alap cuccok azokon az eladó accountokon amikkel emberek 2-3 évig játszottak, kb az összes cuccodra számolsz egy 50-100 dollárt aztán jónapot.

Én playerauctions weboldalon adtam el annó ec-t és kulcsokat, de ezt az 500 milliódat meg a 2 millió dilithiumból a kulcsokat, ennél többet vettek tőlem egy nap alatt is, ott láthatod a többiek árát is... persze ez mindig necces, tilos cuccokat adni venni igazi pénzért, ezért simán bannolhatnak.

Max lifetime és egyéb már nem beszerezhető cuccok dobnának az áron.


Fabio Capello
#14684
Igen, csak az első fele, hogy mennyi pénzt/időt öltél bele, mint minden eladó játékaccountnál, senkit nem érdekel, a tartalom az ami számít. Valuta, különlegességek, nem/nehezen megszerezhető hajók, ilyesmik. Ha a 20-as szintű karakterének van egy kibontatlan Bulwarkja például, az önmagában elég okot ad a 250 dodós árra. Ha van 10 karaktered, amiken nincs semmi használható (még finomítható dili se), akkor örülj, ha a 30 dollárt valaki kiköhögi.

#14683
Igazából, függő lettem. Még csak ezt az eventet, meg csak azt a hajót, meg még ezt stb... Napi szinten leülök, csak doffozni, az kb 1-2 óra. Ha nem lenne account, akkor nem csinálnám, legalábbis nulláról nem kezdeném újra az holt biztos. Ezért gondolkozok az eladás mellett, mert más legalább jól járhat vele, hiába "csak " silver account.
A linkelt odalon van néhány elmebeteg, aki a 3 sima karakterét, ami 30-as 20-as szintű árulgatja 20-50 dolllárért, meg a másik, aki 250 dollárért. Igaz, abban jhas hajótól kezdve wellsig minden van.
Én olyan 100 dollárra gondoltam, de csak ezt az oldalt találtam ami "pörög" is. Szerintem felteszem, aztán lesz ami lesz, igaz sosem adtam még el gamer accountot, így kicsit parázok a buktatóktól (elutalja, én vissza a jelszót, mi van, ha azt mondja nem jött meg, stb....)
#14682
Hát én 100k-nál többet az beztos,a store kb 75%-a megvan,pilot t6 hajók nincsenek meg,meg a battlecruiser pack,a többi hajó megvan,kivéve amit utálok,mint a fütyi carrier,vagy hasonló.<#zavart1>
32+ karim van mind 54 vagy több.Van amelyik karin több ezer lobi értékü cucc van.
Na megint írtam,most már ezzel fogom szétlőni a hátsótok.<#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.23. 12:03:22

#14681
Okés
#14680
Este majd összeadom, mennyi zent is adtam ki eddig, amit egy nulláról kezdőnek meg kéne venni. Kíváncsi vagyok rá.
#14679
Lifetimer accot kapsz olcsóbban.Na de most télleg lépek fejrevadászni kicsit.

#14678
Nem mókás hanem kurva jó.Na de ha én folyton ideírok soha az életbe nem végzem el a fejvadászós küldimet,meg a napi és heti küldit,úgyhogy megyek,bepattanok az űrhajómba és vagy félóráig nem írok,mert most fejvadászni megyek.<#vigyor>
Jah előtte lehet benézek piacra,mert a csaj kari ruhájába valami új dye modul kéne,<#nyes>

#14677
Nem túl sok, de ha nulláról kezdi valaki, akkor a lifetimet is meg kéne venni...300 dollárért
Én meg kb 100 dollárra gondoltam
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.23. 11:49:39
#14676
Hát nem túl sok,az a baj egy lifetimer acc eleve többet ad.

#14675
Most már igencsak várom azt a B'Rel-t. :-) Jó ez a command cruiser csomag, mert szinte mindekit szét lehet trancsírozni vele, de azért a B'Rel-el is mókás álca alól lövöldözni. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14674
Van rajta vagy ~500 millió ec, és 2 millió finomított dili.
2 fedes karakter (tac+sci) 60-as mindkettő. Tacnál kb ~50 spec pont, scinél kb 10. Fele fedes zenes hajó megvan, ami számít, az a t6-os phantom, eclipse, experimental sci+ összes eventes hajó(solanae, kobali, 3 breen téli eventes+ 2 nyási risai hajó+ ferengi nandi)
10 kdf (6 klingon, 4 romulan) ezek csak 55-ösek, contaband boffozásra. (romulan zenes, valdore, d'deridex, mogai, t3dhelan)
+ az ajándék tier2, és 3--as hajók,. 70%-a a fedes ruháknak megvan.
Fedesnél 300 boff, ebból kb 100 lila, 150 kék, maradék zöld.
ec limit feloldva, vettem vagy kétszer bank helyet, szóval még van sok kis szarság, ami így elsőre nem ugrik be. (ds9 bundle, ..enterprise era, tos bundle stb...)
Plusz egy csomó r& d nyersanyag..

Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.23. 11:47:42
#14673
Hát ez az! :-) Pedig jó lenne!

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14672
Azzal nem.Azt nem mondta senki hogy lehet mozgatni.

#14671
No de az csak a finomított dilivel működik, nem? Az ásvánnyal (ore) nem.....

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14670
Igen.Minden most kijövő t6 hajó packnak lesz fleetes változata,mert ezek cross faction packok lesznek.És nem super packok.
A super packos hajóknak majd nem lesz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.23. 11:38:35

#14669
Rohadt egyszerű,felteszed exchange-re olyan áron amin senki ne veszi meg.Mondjuk kérsz 25000 diliért 1000 zent,vagyis felkínálod 25-ös áron,amiért az életbe nem fogsz kapni.<#zavart1>
Másik karival törlöd az ajánlatot és leveszed a dilit.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.23. 11:37:50

#14668
És annak is lesz fleetes változata?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14667
Az hogy jön.

#14666
Attól függ,ha F2P acc,akkor kb semmit,főleg ha nincs rajta zenes hajó.Meg egyéb értékes dolog.
Ha van rajta pár milliárd ec,párezer zen,pár milla dili,sok sok unlockolt zenes tartalom akkor érhet.

#14665
Múlkor megemlítésre került, hogy a karakterek között hogy lehet finomított dlithiumot mozgatni. Arra van valami mód, hogy "dilithium ore"-t rakjak át egyik karitól a másikba?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#14664
ez attól függ, mi van rajta.

#14663
Sziasztok !

Adott el már valaki közületek sto accountot? Vagy ismer olyat akinek sikerült?
Egyébként milyen árban mennek? Találtam egy oldalt, de 50$-tól felfelé van minden. Csak kíváncsi vagyok, mennyiért lehetne eldani.
Szívesen megválnék tőle, így 3 év után....
https://www.epicnpc.com/forums/189-Star-Trek-Online-Accounts-Items
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.23. 11:25:36
Fabio Capello
#14662
keresd a Negotiate Prisoner Exchange küldetéseket akkor.

#14661
Köszönöm a válaszokat! <#worship>
Nem klingon vok, így sok hasznom nem fog ebből (sem) származni! <#shakehead>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14660
Plata!

A T6-os B'Rel-ről van valami hír?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14659
Ha klingon vagy 10 darabért kapsz 1k dilit.

Fabio Capello
#14658
őket a saját frakciódban nem fogod tudni használni, ha KDF-es vagy, beválthatod őket dilithiumra, ha fedes, akkor vannak officer exchange küldetések, ahol "használhatóra" cserélheted őket.

#14657
A Brig(?)-ben lévő doff-okkal mit lehetne kezdeni - csak a leléptetést ajánlja fel - , ki lehet őket szedni vhogy (pl. magasabb szinten)?
Mert 2 zöld is bent van már - az egyiket úgy vettem - és jó lenne, ha vissza lehetne hozni őket.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

Fabio Capello
#14656
Az első kettő az gáz, a második kettővel, ha értelmesek már lehet kezdeni valamit.

Kicsit áron alul, de eladogattam a legutóbbi event hozományait, 270 milla jött össze, és még van cucc amit ki tudok tenni, első körben megvettem a Krenim Imperiumot, meg egy Plasmonicot, a maradék pénzt pedig megpróbálom megforgatni r&d dobozokkal.

#14655
Nekem ez a bugos klingon enginél minden napos,bugos a doff rendszere,általában jó néhány küldit nem tudok elindítani mert szerinte nincs operations doffom elég,közben meg ott virítanak.És a doff küldikbe sem rakja be neki a rendszer magától doffokat,nekem kell mindig manuálisan berakni.Gondútam elmegyek kicsit craft farmolós karival stf-re,de már az elsőn elment az életkedvem,és le is léptem,294 1457 4152 és 7454 dps-es csapattársakat fogtam ki.Egy rohadt nanite gömböt nem tudtak négyen lelőni.Eldurrant az agyam,és elküldtem őket melegebb éghajlatra és kiléptem.Ne már hogy T6 hajóval valakinek 294 dps-e legyen bazdmeg.

Fabio Capello
#14654
szokott ilyet, nekem is pl. ott van hogy Security doff kell a küldihez, rányomok, és a harminc sec doffomból egyet se látok.

#14653
Megint begyűjtöttem egy adag doffot a doffos karival,viszont valami bibi van,a kék és zöld doffokat lebontom fehérre,de most néhány zöldet nem enged lebontani fehérre,ott vannak a rosterben a zöld doffok,de ha kiválasztom küldinek hogy bontsa le zöld doffot fehérre nem talál nálam zöld doffot a játék,pedig ott vannak de nem látja őket.<#wilting>
Na most vagy én vagyok színvak és a zöld doff igazából nem zöld,vagy a játék hülyült meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.23. 09:59:23

#14652
Az packos hajó,eleve flottás erősségű.
A nagy 3x3 packos hajók flottás erősségűek mindig,úgy emlékszem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.22. 16:09:50

#14651
Hihetetlen hogy itt játékon belül is működik a 999-es árképzés 😊

Felrakok egy rakat major tech boostot 3 milláért, a kutya se viszi (pedig jódarabig állt 3 millán a legolcsóbb). Kiváncsiságból felrakok 3 darabot 2995000-ért, elviszik 10 percen belül, de a 3 milláshoz nem nyúlnak 😄

#14650
Nekem a romulan fegyver szett van torpedo nelkul! a konzol Ultra rare mk 14 a beam array meg mk 13 sima..es a 2 darabos bonusz mukodik

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14649
A command cruisereknek nem lesz flottás változata?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14648
Én még csak úgy upgradeltem szettet hogy minden darabját egyszerre,kivéve az egyik karinál az elachi szett,aminek az ágyúját nem használom és az mk12 maradt,de ott akkor is megvan a 3/3.

Fabio Capello
#14647
lobinál igen, többinél csak azoknál ami a solanae setnél újabb (az volt az első ahol ezt engedték)

#14646
#14622-re senki se tud válaszlni akkor?
#14645
Most valszeg csütörtökök jön Hestia Class,és fleet változata,utána jön 3 T6 drenya és fleet változata és jön T6 escort bundle 3 tac hajóval és a fleet változataik.

Gundark 1 1
#14644
Akkor lehet kiszedem a Guardianomnak a fedes változatát. Tudni már többet az általánosságokon kívül az admirality rendszerről?
#14643
Fed, Kdf, Romulán.

Crit chane-re van már duty officer is a delta packból, kék critchances olcsó szar, crtd-s is megfizethető, a lila crth-s passz, megfizethető, de kutyának sem kell, lila crtd-set ne akarj venni 😊
#14642
kösz a tippet, eléggé be van állva 11-12.5 közé jó ideje.

Milyen flottás hajók jönnek amúgy?