Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14839
Gateway.

#14838
Ez a kép milyen progiból vagyon?

Mellesleg a klingonommal elértem a Dahar Master szinetet.... :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Gundark 1 1
#14837
Én csak a command cruiseremmel keresek kihívásokat 😊 Azért is DBB és nem DHC. Az ágyúk szöge kevés egy cirkálónak. Semmi extrát nem akarok, előre 3 vagy 4 DBB hátra omnik, és /vagy egy neutronic torpedó. Vagy azt előre 😊 Kísérleti stádiumban van a dolog. Még nincs plasmonicem így szerintem a 4 DBB elöl gyorsan leveszi a villanyt, hiába flottás a mag. A PL re még gyűjtök 😊 Mondjuk ha bejön Plata jóslata és a nagy barom breen hajó lesz télen a hajócska akkor is jól jönne mert úgy hírlik hogy az 5-3as fegyverosztású. Na majd meglássuk 😊
#14836
Az én wells karim szégyentelenül el van hanyagolva.
De még így is jó kis kari.

Jah igen turret van rajta mert ez egy wells,és rohadt fürge,ezzel nincs nekem kedvem tökölni a fawozással.

#14835
Ez az első Sci egy kapott build,Padre,te nem ismered ezzel játszott,atom erős sci karija volt,ha rányomta gw-t kockára akkor volt hogy a többi ellenséget a Gw-je berántotta a kockába.
Padre skillezését én kb így használnám egy mai T6 fleet long range sci hajón.
Katt
Sajnos a honlap nem ismeri az új küldis temporal szettet és az új fleetes konzolokat sem.
A fura két statos field gen helyére képzeld a két statos új fleet konzolt.Hátsó beam helyett az új küldis omni tetryon beamet.Kobali warp helyébe pedig az úk küldis temporal warpot,de azt sme ismeri,így kobalit raktam.
A boff skill kiosztás viszont már az én kedvem szerinti.Hogy mennyire jó nem tudom,Raul majd meg mondja,de én bolondulok ezért a gw+ss kombóért.
Jah azt mondanom kell,hogy ha partgen sci karit akarsz akkor Joined trill kari az szinte kötelező.Joined trill passzív traitje szinte minden fontos skillre ad bónuszt.
Jah én a wells hajómmal és ötszáz éves felszereltségű karimmal gw+ss kombóval egyedül leverem SB24-et és túl is élem,ha nem az ciki,mert akkor ég a pofám.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 15:31:12

Fabio Capello
#14834
wellst kéne már megcsinálnom egy tisztességes partgen hajónak

#14833
Hehe, én kb 1 havi beamboatozás után jutottam el oda ahova most te is - rohad unalmas hogy semmit nem kell csinálni csak oldalazni miközben a FAW random lő mindent magától.
Nemrég átnyergeltem egy DHC-s / turretes escortra, hát ég és föld a játékélmény 😊 Lehet hogy kisebb a DPS, lehet hogy hamarabb döglök meg (mert hát csak egy csicska mirror universe hajó exchangeről származó cuccokkal), de messze nagyobb fun még egy sima borg alert is mint a beamboattal.

@plata: köszi a tippeket. Megnéztem a sci1-et az mivel fog ölni? A shockwavevel meg a 2 gravity wellel?
Mert ami buildet találtam az mindenféle gyógyító SCI, de sztem annak ebben a játékban nem sok értelme van (legalábbis nekem biztos nem), nekem ölős SCI kell 😊

#14832
Spread-el szépen sebez.
De ha sci karival akarsz torpedózni akkor szintén particle és grav gen skill mellé spread-es dyson torpedó pöpec.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 14:29:41

#14831
Egyébként a Karfiol amikor halad tüzet és füstöt ereget.<#zavart1>
Motorjából füst és tűz üt ki.Mivel ez a hajó az alvilágból származik.
Egy régebbi képen látszik is ahogy a kicsinyeiből is jön láng.
A képen Fer'jai frigate hangárja van.Jelenleg két féle alvilági hangár van hozzá Fer'Jai frigate és S'kul fighters.Talán ha kijön a T6 változat jön hozzá új hangár is.

Gundark 1 1
#14830
Plata mint torpedó szakértő: A particle emission plasma megéri az árát? papíron szépen mutat a statja de jó e? Én is gondolkodtam sci karakteren de még nem vágtam bele. Most új projektem hogy dual beamokkal és omnikkal (hátul) szerelkezem fel 😊 Meg untam a beambootot, kicsit jobban akarok részt venni a harcokban mint a szélén lődözve oldalról. Gondolkodtam ágyúkon is, de hiába fordul szépen a presidiom, azért nem egy escort. Jó nekem a hagyományos FAW DBB 😊
#14829
Ma már olyan durva sci konzolokat lehet kapni flottánál hogy szerintem a sci lett a legerősebb kaszt pvp-ben és pve-ben is,de ha tévedek szójjatok.

#14828
A jó büdös francba,írtam neked egy hosszú süket szöveget és mintha nem is írtam volna meg.<#wow3>
Nah tömören és röviden leírom újra.Ha megint eltűnik megölök valakit.
Sci karinál tudni kell milyen hajóval akarsz menni és milyen boff skilleket akarsz használni,és arra skillezni a karit,az én kedvencem a gw-s sci.szinte majd mind az.
Sci 1
régi sci
energiavámpír régi sci
Jah és Raul-t kérdezd bővebben mert ő a sci specialista.
Na jó a klingonokhoz nem ért,különben tudná hogy a karfiol a legcukibb hajó a világon.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 14:12:31

#14827
szerezz be hozza valami tholian hajot! 😄 De ha meglesz az 500 zen, akkor megcsinalom a kitalalt buildemet es megmondom mit lehet vele kihozni.Nem tholian hajoval

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14826
Nem is mert egy cuki bajzsoshal.<#szeret>
Erős és fordulékony,egy félig escort félig sci félig carrier hajó.Kicsit sok a félig.<#vigyor>

#14825
Juteszembe: escort (dhc) meg cruiser (beamboat) hajókat már próbáltam, de a Star Trek varázsló kaszthoz (sci hajók) még nem volt szerencsém.
Valaki tudna adni tippet nagy vonalakban hogy egy SCI hajót hogy kell összerakni? Kipróbálnám azt a játékmenetet is....

#14824
Mindig ez jut eszembe róla....

#14823
undorítóan ocsmányul néz ki ez a hajó.
#14822
Az új sci konzollal sikerült 25k fölé vinnem újra a karfiol pajzsát,vicces hogy 58-as szinten már 25k fölött volt a pajzsa sima field gennel,de ahogy 60 lett már csak 23k valamennyi volt a pajzsa.
Harc közben kicsit még nől is a pajzsa mert a plasmo miatt megnől.Még tac és engi konzoljait kéne lecserélni.

#14821
Ha jól emlékszem repkedős pvp is volt.<#vigyor>

#14820
Meg se nézem akkor.. engem is marhára taszít a manga, meg amikor vízszintesen repkednek helyből felugorva... meg amikor csapkodnak össze vissza a karddal, olyan gyorsan hogy még attól is felszállnak. Brrrrrrrrrrrr

#14819
Én csak nem láttam ott a fejlődést. De azért egy játékra ami 3+ évig lekötött én nem mondom hogy szar.

2Pete
#14818
Tetszene STO-ban ilyesmi minőség. Persze tudom hogy megvalósíthatatlan.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#14817
Aion-nal ott volt részemről a gond hogy kibaszottul koreai volt a látvány világa,olyan volt mint egy elcseszett manga.És az a röhejes repkedés.

#14816
Ebből is azt szűröm le, hogy a wot-ot tönkre tették SerB-ék...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14815
Aionnal jatszani kell tudni..ha tudsz meg van hozza erzeked akkor jo jatek..persze a gameforge elkurta mert nem figyelt semmire, azert tart ott ahol europaban..az STO ugyan az csak itt a programozokkal meg vezetessel vannak hatalmas problemak..a jatekos bazisrol most nem irnek..de tudjatok a velemenyem..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14814
Amúgy nem provokációból kérdeztem, csak kiváncsiságból hátha akad vmi kipróbálásra érdemes cucc. Sajnos a kardos-varázslós játékokkal (MMO és nem MMO egyaránt) tele van a puttonyom, olyanba nem kezdek bele a világ minden kincséért sem. Valszeg ezért babrálok az STOval minden hibája ellenére is, mert alapvetően egy ritka faj tagja.
Az mondjuk tényleg látszik hogy a devek elég egykaptafára dolgoznak - legalábbis az alatt a fél év alatt amit tolom, csak azt látom hogy újra és újra ugyanazokat dolgokat veszik elő, ami persze nekem mot új volt, és úgy motiválják a népeket hogy a grind végére vmi új tárgyat tesznek.

#14813
Nem értek veled egyet teljesen,Aion hát az nekem szar volt.<#mf2>
WoW cataclysmig jó volt,bár egyre le butították,de catában már annyira hogy az szánalmas volt.Nem csiga szintre ha nem inkább egysejtű szintre.<#zavart1>
Guild Wars-t szerettem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.27. 09:18:32

#14812
nemtudom..de ezt az mmot boven lehet szidni, mert van miert.. Guild Warst nem latom hogy szidnak, én is jatszom vele bo 2 eve de meg nem szidtam.Aiont szidtak de nem a jatek miatt hanem a GameForge miatt mert elkurtak ahogy atvették..Guild Wars 1 sem volt szidva ha jol emlekszem..WoW a cataclysm alatt lett szarra fikazva mikor otthagytam, mert lebutitottak benne egy csiga szintjere.
De aki a STO-t szidja annak minden alapja meg van hozza, a fejlesztok azok ritka amatorok, a megoldasaik tobbet artanak mint hasznalnak..Normalisan semmit nem csinalnak meg teszteles az nincs..Tartalom az elso karakter utan nincs, a 10 perces Uj epizodokat nem neveznem tartalomnak...PVP értelmetlen kb senki nem hasznalja..Feg oldalon van kismilio hajo, minden tierre legalabb fajtankent van 3-4 variacio, mi klingon oldalon jo ha van 1 vagy romulanoknal pl T6 sci nincs..csak command meg pilot...de mindenbol csak 1-1..lehetne reggelig sorolni a hibait..lunye meg csak annyi hogy ingyenes.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14811
Van olyan MMO amit nem szidna az emberek? Úgy értem ahány MMO topikban megfordulok, mindenütt ugyanaz a nóta, igy a köcsög devek úgy a köcsög devek.... 😊

#14810
Koto, lehet a múltkor elkerülte a figyelmedet a szösszenetem... itten e

Már csak abból gondoom, hogy a lelkedre kötöttem hogy ne keverd a sebzéstípusokat 😊, meg említettem hogy küldetésekből összetákolhatod a hajódat, nem kell ECt költeni még. De hátha most hogy a többiek is elmondják bemegy az info... 😛
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.27. 01:20:29

#14809
Nem is akarok mmoval foglalkozni,sem más grindelös játékkal. Elég volt már. Öreg vagyok én ehhez.
#14808
A cirkálók elvileg úgy a leghatékonyabbak, ha a beam array-k átfedésben vannak. Valahogy úgy, mint a 19. században a sorhajók, amik oldalukkal az elleség felé fordulva harcoltak.

Ahogy Plata írta a Midnight küldiből vedd ki a szettet (pajzs, deflektor, impulzus hajtómű), és azzal jön a discharge repair nanite képesség. Nekem a torpedós B'Relen ez van, és ha véletlenül pajzs nélkül bekapok valami löketet, akkor ez a repair nanite még a 20 százalék körüli szerkezeti integritást is azonnal felviszi 100 százalékra.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14807
Nem találsz olyan MMO-t ahol ne kellene farmolni.Esetleg kereshetsz olyat amiben mindent megvehetsz pénzért.<#ravasz1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.26. 19:28:31

#14806
Akkor majd letölti a "nagyon nehéz" rar fájlt, és ott lát mindent. Ha meg senkit nem érdekel, akkor törlöm az accot. Ennyi. Én nem szórakozok többet dili és a többi szarság farmolgatásával.
#14805
Ha bejelentkezel gatewaybe és az egyik karakteredet kiválasztod és úgy mented ki a linket akkor meg tudja nézni.Ha van egy kis esze.

#14804
Bejelentkezés nélkül látja a karaktereimet, Vagy hogy?

http://gateway.startrekonline.com/#/characterselect

Simán így?
Vajon miért 11-esnek mutatja a 14 es tac konzoljaimat? Meg a többit is?
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.26. 19:13:32
#14803
Egy kérdés,miért nem inkább gateway linket raksz hirdetésbe mint ezt?Gondolom ez valami letölteni való file,de ha adsz accodhoz gateway linket akkor ott egyből megnézheti aki akarja.
Bár ott nem látszik a pénzed valszeg,de minden más igen,milyen accoladed van meg felszerelésed,bár bank nem látszik.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.26. 18:59:47

#14802
Epicnpn-n fent van, playerauctions-ra még nem sikerült fletenni
#14801
Hát szerintem itt fölöslegesen reklámozod,nem hiszem bárki megvenné.Bár engem nem zavar.
De szerintem valami külföldi fórumon vagy ilyesmivel foglalkozó helyen kéne.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.26. 18:52:09

#14800
Elnézést az offért.
Eladó lett accountom, a karakterek itt láthatóak: http://www.mediafire.com/download/i4fdudsehera96l/characters.rar
510 millió ec, és 2.2 millió dilithium van rajta. Lehet egy picivel több. Ára 100$, vagy 25000 ft.(irányár)
Ha valaki "részenként" el tudja adni, már az is többet és, mint amennyibe kerül.
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.26. 18:39:45
#14799
De a PvE harcokban még tartható volt az előre +/- 45 fok - legrosszabb esetben ott van még a "fagyasztó" sugár is, ami segít időt adni a ráfordulásra, 5 km-en belül - , nem gondoltam PvP-re - ahhoz hajó is kellene még előbb, nem csak felszerelés.
Mint írtam, a legfőbb bajom, hogy az előre össztűz sem ad elégséges sebzést... <#shakehead>

A küldetéseket meglesem, remélem, nem kell feladnom azokat a hajóm gyengesége miatt - mint eddig! <#worship>

Nem gondoltam volna, hogy ennyi károm származik a dupla-XP-s hétvégéből: mire felszereltem volna egy hajót, minden pénzem elszórásával, addigra dobhattam ki mindent, mert jött az új (szint) és kezdhettem mindent előröl...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14798
Rosszul értelmezed,mert az nem 35 fok,ha használod fire at will-t akkor a környéken mindenkit sebezni fog.Nem egy célpontra fog sebezni,hanem egyszerre tízre.

#14797
Azert sirnak mert iq light a jatekosok 90%...Lusta csinalni egy klingont hogy kontrazzon, vagy kitudja miert nem csinal..de azt akarja ami a masik "frakcioban egyeduli "tap"..es ja egyszerubb leszopatni egy jol mukodo dolgot ahelyett hoyg betennnek egy kuldit a sok idiota faszlamanak..vegulis a cryptic is fasszopo csicskakbol all sajnos..programozni semmit nem tudnak..balancolni szinten..gratula nekik idiota kocsog banda..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

Fabio Capello
#14796
"- a full beam arrays csak oldalra tudja leadni az össztüzet, +/- 35 fokban
- míg az ágyús verziók előre +/- 45 fokban - ez utóbbi tűnik tarthatóbbnak az alig kanyarodó hajóval (a konzolnak hála, már azért hajlandó fordulni), ha tartom a távolságot és nem rontok rá a célpontra esztelenül"

Ez így van, egy escort vagy egy pilot hajó esetében, de ha csak próbaképpen megpróbálnád ezt eljátszani a Star Cruisereddel az én Phantomom ellen, körtáncot fogok járni körülötted, és darabokra szedlek mire egyáltalán a félútig eljutnál. A beam egy konstans sebzés relatíve nagy szögben, a cannon pedig egy úgynevezett spike-damage, kis szögben, egy jól manőverezhető hajó kell hozzá, hogy folyamatosan az orroddal előre legyél az ellenséged felé.

Egy egyszerűbb viszonylatba téve: mivel jársz jobban, ha tíz másodpercen keresztül 75%-os sebzéssel folyamatosan sebzed az ellenfeledet, vagy ha egy másodperc alatt tudsz bele ütni 100%-ot?

Invesztálni pedig felesleges - hárommal ezelőtt leírtam, hogy hol tudod ingyen beszerezni ezeket, egy kis npc-öldöklésért cserébe 😊
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.09.26. 18:08:13

#14795
De nekem is ez a szög dolog bántja a szemem:
- a full beam arrays csak oldalra tudja leadni az össztüzet, +/- 35 fokban
- míg az ágyús verziók előre +/- 45 fokban - ez utóbbi tűnik tarthatóbbnak az alig kanyarodó hajóval (a konzolnak hála, már azért hajlandó fordulni), ha tartom a távolságot és nem rontok rá a célpontra esztelenül

De, ha a sebzésben tényleg előrelépés - ebben vagyok most leginkább verve: azt hittem a torony is sugárfegyver, közben nem az - , akkor beleinvesztálok a Beam Arrays-okba, bár, nem most lesz rá keret...

Végre, csak rájöttem, hogyan tudok Fleet Credit-re szert tenni a flottámnál - már csak a fleet ship module kellene pár darab... - , köszönöm a segítségeteket! <#worship>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#14794
Figy,sose használj kétféle sebzés tipusú fegyvert.Neked van polaron,tetryon,disruptor és phaser is.
Válaszd ki melyik tetszik és abból vegyél beam array-t.Cannont és turretet tényleg nem ajánlom,a cannon asszem 90 fokos szögben lát,vagyis ami előtted van azt tudja sebezni,de neked lassú lomha cruisered van,az ellenség úgyis elmászik oldalra és akkor max a turretek sebzik.Az meg édes kevés,és a két tac konzolod max a két dual beamre hat másra nem.Csináld meg a solana küldit háromszor és van solana szetted,szerezz hozzá obelisk warpot,az nem jut eszembe melyik küldiből esik.

#14793
Repuhoz nem kell sem pénz sem fleet kredit,csak elmész a repuhoz tartozó stf-re.Kapsz markot beteszed repu projectbe,mindig csak a napi küldit indítsd.

#14792
Star cruiserre rakni ágyút nagyon nagy marhaság,nem tudod kihasználni,nem tudsz ráfordulni.Beam array és faw.
Neutronium alloy és field gen is van ingyen,második vagy harmadik delta rising küldi jutalma.Bár mk13-at ad elsőre.
Neutronium alloy szerintem rohadt olcsó,és a field gen sem drága,régen egy ilyen field gen mk11 minimum 3 milla volt kék színben.Most nem tudom mennyi az ára.Nem vettem már rég.

Fabio Capello
#14791
Minden megszerezhető küldetésekből.

Phaser Beam Array - többféle küldetésből

Antiproton Beam Array - Fluid Dynamics küldetés

Neutronium Alloy - Reunion küldetés

Field Generator - szintén Reunion küldetés

Az ingyenes szettek nagy része (Solanae, Kobali, ezt a kettőt ajánlom) - szintén küldetésből szedhető ki

Az egyetlen amire pénzt is kell áldoznod, a boffjaid tréningelése és a tac konzolok.

A beam array-t azért javasoljuk, mert egy lassú lomha dögben ülsz, ami nehezen fordulna rá a célpontokra a jelenlegi fegyverzeteddel, ez már önmagában DPS-csökkenés. A beam arrayoknak nagy a tüzelő szöge, így gyakorlatilag ha melletted, az oldaladban van, akkor is teljes tűzerővel fogsz tudni lőni rá.

#14790
Sehol: 495 a Romulán (ez a legnagyobb, a többi ennél kevesebb) és van 140 Fleet Marks-om is, 100k kreditem nagyon ritkán van.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)