Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mellesleg a klingonommal elértem a Dahar Master szinetet.... :-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De még így is jó kis kari.
Jah igen turret van rajta mert ez egy wells,és rohadt fürge,ezzel nincs nekem kedvem tökölni a fawozással.
Padre skillezését én kb így használnám egy mai T6 fleet long range sci hajón.
Katt
Sajnos a honlap nem ismeri az új küldis temporal szettet és az új fleetes konzolokat sem.
A fura két statos field gen helyére képzeld a két statos új fleet konzolt.Hátsó beam helyett az új küldis omni tetryon beamet.Kobali warp helyébe pedig az úk küldis temporal warpot,de azt sme ismeri,így kobalit raktam.
A boff skill kiosztás viszont már az én kedvem szerinti.Hogy mennyire jó nem tudom,Raul majd meg mondja,de én bolondulok ezért a gw+ss kombóért.
Jah azt mondanom kell,hogy ha partgen sci karit akarsz akkor Joined trill kari az szinte kötelező.Joined trill passzív traitje szinte minden fontos skillre ad bónuszt.
Jah én a wells hajómmal és ötszáz éves felszereltségű karimmal gw+ss kombóval egyedül leverem SB24-et és túl is élem,ha nem az ciki,mert akkor ég a pofám.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 15:31:12
Nemrég átnyergeltem egy DHC-s / turretes escortra, hát ég és föld a játékélmény 😊 Lehet hogy kisebb a DPS, lehet hogy hamarabb döglök meg (mert hát csak egy csicska mirror universe hajó exchangeről származó cuccokkal), de messze nagyobb fun még egy sima borg alert is mint a beamboattal.
@plata: köszi a tippeket. Megnéztem a sci1-et az mivel fog ölni? A shockwavevel meg a 2 gravity wellel?
Mert ami buildet találtam az mindenféle gyógyító SCI, de sztem annak ebben a játékban nem sok értelme van (legalábbis nekem biztos nem), nekem ölős SCI kell 😊
De ha sci karival akarsz torpedózni akkor szintén particle és grav gen skill mellé spread-es dyson torpedó pöpec.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 14:29:41
Motorjából füst és tűz üt ki.Mivel ez a hajó az alvilágból származik.
Egy régebbi képen látszik is ahogy a kicsinyeiből is jön láng.
A képen Fer'jai frigate hangárja van.Jelenleg két féle alvilági hangár van hozzá Fer'Jai frigate és S'kul fighters.Talán ha kijön a T6 változat jön hozzá új hangár is.

Nah tömören és röviden leírom újra.Ha megint eltűnik megölök valakit.
Sci karinál tudni kell milyen hajóval akarsz menni és milyen boff skilleket akarsz használni,és arra skillezni a karit,az én kedvencem a gw-s sci.szinte majd mind az.
Sci 1
régi sci
energiavámpír régi sci
Jah és Raul-t kérdezd bővebben mert ő a sci specialista.
Na jó a klingonokhoz nem ért,különben tudná hogy a karfiol a legcukibb hajó a világon.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 14:12:31
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Erős és fordulékony,egy félig escort félig sci félig carrier hajó.Kicsit sok a félig.<#vigyor>#vigyor>
Valaki tudna adni tippet nagy vonalakban hogy egy SCI hajót hogy kell összerakni? Kipróbálnám azt a játékmenetet is....

Harc közben kicsit még nől is a pajzsa mert a plasmo miatt megnől.Még tac és engi konzoljait kéne lecserélni.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Az mondjuk tényleg látszik hogy a devek elég egykaptafára dolgoznak - legalábbis az alatt a fél év alatt amit tolom, csak azt látom hogy újra és újra ugyanazokat dolgokat veszik elő, ami persze nekem mot új volt, és úgy motiválják a népeket hogy a grind végére vmi új tárgyat tesznek.
WoW cataclysmig jó volt,bár egyre le butították,de catában már annyira hogy az szánalmas volt.Nem csiga szintre ha nem inkább egysejtű szintre.<#zavart1>#zavart1>
Guild Wars-t szerettem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.27. 09:18:32
De aki a STO-t szidja annak minden alapja meg van hozza, a fejlesztok azok ritka amatorok, a megoldasaik tobbet artanak mint hasznalnak..Normalisan semmit nem csinalnak meg teszteles az nincs..Tartalom az elso karakter utan nincs, a 10 perces Uj epizodokat nem neveznem tartalomnak...PVP értelmetlen kb senki nem hasznalja..Feg oldalon van kismilio hajo, minden tierre legalabb fajtankent van 3-4 variacio, mi klingon oldalon jo ha van 1 vagy romulanoknal pl T6 sci nincs..csak command meg pilot...de mindenbol csak 1-1..lehetne reggelig sorolni a hibait..lunye meg csak annyi hogy ingyenes.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Már csak abból gondoom, hogy a lelkedre kötöttem hogy ne keverd a sebzéstípusokat 😊, meg említettem hogy küldetésekből összetákolhatod a hajódat, nem kell ECt költeni még. De hátha most hogy a többiek is elmondják bemegy az info... 😛
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.27. 01:20:29
Ahogy Plata írta a Midnight küldiből vedd ki a szettet (pajzs, deflektor, impulzus hajtómű), és azzal jön a discharge repair nanite képesség. Nekem a torpedós B'Relen ez van, és ha véletlenül pajzs nélkül bekapok valami löketet, akkor ez a repair nanite még a 20 százalék körüli szerkezeti integritást is azonnal felviszi 100 százalékra.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.26. 19:28:31
http://gateway.startrekonline.com/#/characterselect
Simán így?
Vajon miért 11-esnek mutatja a 14 es tac konzoljaimat? Meg a többit is?
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.26. 19:13:32
Bár ott nem látszik a pénzed valszeg,de minden más igen,milyen accoladed van meg felszerelésed,bár bank nem látszik.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.26. 18:59:47
De szerintem valami külföldi fórumon vagy ilyesmivel foglalkozó helyen kéne.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.26. 18:52:09
Eladó lett accountom, a karakterek itt láthatóak: http://www.mediafire.com/download/i4fdudsehera96l/characters.rar
510 millió ec, és 2.2 millió dilithium van rajta. Lehet egy picivel több. Ára 100$, vagy 25000 ft.(irányár)
Ha valaki "részenként" el tudja adni, már az is többet és, mint amennyibe kerül.
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.09.26. 18:39:45
Mint írtam, a legfőbb bajom, hogy az előre össztűz sem ad elégséges sebzést... <#shakehead>#shakehead>
A küldetéseket meglesem, remélem, nem kell feladnom azokat a hajóm gyengesége miatt - mint eddig! <#worship>#worship>
Nem gondoltam volna, hogy ennyi károm származik a dupla-XP-s hétvégéből: mire felszereltem volna egy hajót, minden pénzem elszórásával, addigra dobhattam ki mindent, mert jött az új (szint) és kezdhettem mindent előröl...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
- míg az ágyús verziók előre +/- 45 fokban - ez utóbbi tűnik tarthatóbbnak az alig kanyarodó hajóval (a konzolnak hála, már azért hajlandó fordulni), ha tartom a távolságot és nem rontok rá a célpontra esztelenül"
Ez így van, egy escort vagy egy pilot hajó esetében, de ha csak próbaképpen megpróbálnád ezt eljátszani a Star Cruisereddel az én Phantomom ellen, körtáncot fogok járni körülötted, és darabokra szedlek mire egyáltalán a félútig eljutnál. A beam egy konstans sebzés relatíve nagy szögben, a cannon pedig egy úgynevezett spike-damage, kis szögben, egy jól manőverezhető hajó kell hozzá, hogy folyamatosan az orroddal előre legyél az ellenséged felé.
Egy egyszerűbb viszonylatba téve: mivel jársz jobban, ha tíz másodpercen keresztül 75%-os sebzéssel folyamatosan sebzed az ellenfeledet, vagy ha egy másodperc alatt tudsz bele ütni 100%-ot?
Invesztálni pedig felesleges - hárommal ezelőtt leírtam, hogy hol tudod ingyen beszerezni ezeket, egy kis npc-öldöklésért cserébe 😊
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.09.26. 18:08:13
- a full beam arrays csak oldalra tudja leadni az össztüzet, +/- 35 fokban
- míg az ágyús verziók előre +/- 45 fokban - ez utóbbi tűnik tarthatóbbnak az alig kanyarodó hajóval (a konzolnak hála, már azért hajlandó fordulni), ha tartom a távolságot és nem rontok rá a célpontra esztelenül
De, ha a sebzésben tényleg előrelépés - ebben vagyok most leginkább verve: azt hittem a torony is sugárfegyver, közben nem az - , akkor beleinvesztálok a Beam Arrays-okba, bár, nem most lesz rá keret...
Végre, csak rájöttem, hogyan tudok Fleet Credit-re szert tenni a flottámnál - már csak a fleet ship module kellene pár darab... - , köszönöm a segítségeteket! <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Válaszd ki melyik tetszik és abból vegyél beam array-t.Cannont és turretet tényleg nem ajánlom,a cannon asszem 90 fokos szögben lát,vagyis ami előtted van azt tudja sebezni,de neked lassú lomha cruisered van,az ellenség úgyis elmászik oldalra és akkor max a turretek sebzik.Az meg édes kevés,és a két tac konzolod max a két dual beamre hat másra nem.Csináld meg a solana küldit háromszor és van solana szetted,szerezz hozzá obelisk warpot,az nem jut eszembe melyik küldiből esik.
Neutronium alloy és field gen is van ingyen,második vagy harmadik delta rising küldi jutalma.Bár mk13-at ad elsőre.
Neutronium alloy szerintem rohadt olcsó,és a field gen sem drága,régen egy ilyen field gen mk11 minimum 3 milla volt kék színben.Most nem tudom mennyi az ára.Nem vettem már rég.
Phaser Beam Array - többféle küldetésből
Antiproton Beam Array - Fluid Dynamics küldetés
Neutronium Alloy - Reunion küldetés
Field Generator - szintén Reunion küldetés
Az ingyenes szettek nagy része (Solanae, Kobali, ezt a kettőt ajánlom) - szintén küldetésből szedhető ki
Az egyetlen amire pénzt is kell áldoznod, a boffjaid tréningelése és a tac konzolok.
A beam array-t azért javasoljuk, mert egy lassú lomha dögben ülsz, ami nehezen fordulna rá a célpontokra a jelenlegi fegyverzeteddel, ez már önmagában DPS-csökkenés. A beam arrayoknak nagy a tüzelő szöge, így gyakorlatilag ha melletted, az oldaladban van, akkor is teljes tűzerővel fogsz tudni lőni rá.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)