Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A fleet warp core jobb, mint az obeliskes?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Pont a múltkor mondta hogy van neki vagy 600k finomítatlan,asszem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.29. 13:00:55
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Kb 3420000 dili,ami 1 karival 427,5 nap.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.29. 12:45:48
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ezek akkor a szarok hogy nem csodálkoznék rajta.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Az előző ISA-n 374k sebzést kapott a hajóm.És nem haltam meg.
Van neki 36k hullja.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
És péntek 13-kor is van.
B'rel meg szerintem bugos és basszák kijavítani,engem mondjuk nem is zavar ha immune a hajóm a borg torpedóra.<#banplz>#banplz>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Rohadt sok dili és upgrade token árán UR lett a torpedóm.Iszonyú sokba került,vagy 100k dili.
Kipróbáltam random ISA-n,sajna hihetetlen szar csapatot kaptam.
CLR—Infected Space<12:17>12:17>— Dmg(DPS) —Garon 15 214 889(20 729) Ferumetur 10 063 598(13 729) Kegrek 8 304 229(11 283) Thorel 4 446 593(19 503) Governor 4 025 663(12 620) Schick3r 1 664 665(4 268) Gervaltan 1 537 088(16 011)
A várt sebzés is elmaradt.
Max. One-Hit: 301 637 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ha hihetek az STOnak akkor vmi korcsolyázás vagy mi lesz... gondolom ha tavaly az volt idén is az lesz, úgy tűnik az STOsok szeretik leporolni a régi dolgokat és újra azt dobni a nép elé.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.29. 10:37:40
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
De dili weekend október végén lesz,29-től asszem.Október 31-től lesz hearts and minds event.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.29. 10:06:58
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
17.9k zenem van asszem.Abból kell megvennem 2 darab 6k és egy 12k zenes packot.T6 Drenya pack és T6 escort pack kell,és kell a T6 sci bundle.
Épp ezért kihagytam a pilot packot,na meg azért is mert sok gebasz volt a pilot hajók képességével.De megvettem a Delta Rising pack-ot, a t6 command cruiser bundlit,meg a T6 mittomén milyen cruiser pack-ot,amiben T6 Galaxy és T6 lekvár van.Így kb ennyi rémlik.T6 battlecruiser tervben van,de fontosabb a többi.Még van egy két milla dilim nem beváltva zenre,de most túl drága.
Igazából valami jó kis dili event kéne,bár mirrornak nem nagyon örülnék mert az szar,de van türelmem,jön winter event ott majd összejön egy 12-15k zen,ha igaz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Temporal szett miatt van csak fent.
Temporal konzol és temporal warpom van,tudod az ingyenes küldis.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.28. 20:29:09
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"