Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Katt
Nekem sajna lőttek a nyugis napnak és el kell húznom a csíkot,de este fele leszek.Remélem.
Ha hazajövök megmutatom a romulán tank engimet,de most sajna nincs időm.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.30. 09:28:56
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Plata#14922: Romulan engineert gondoltam. Tank kasztokat szeretem. Itt is azt szeretnék. A lehető legnagyobb védelem és hp. Meg pvpzni szeretnék. Gondolom, ha vannak frakciók, akkor van frakciós pvp is.
Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Az elsőt totál elcseszed mert fogalmad sincs mire kéne odafigyelni.
A második már jobb lesz.
Harmadjára pedig már egész értelmes karaktert raksz össze.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A romulan imperial navy szettet megéri kivenni?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Akksi táskában.
És Akksi betéve az akksi engi karimnak.

Ha van rakva a batteries skillre akkor többet ér.
Ha raksz batteries skillre akkor szinte megduplázódik az akksik vagy akksi konzolok hatása.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.30. 08:11:34
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Az 30% sebzés bónuszt ad.
Ahogy láttam a Breleden van kinetic amplifier. Az hasznos?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A jó hír, hogy egy karaktert felhúzni 50-es szintig 1-2 hét max. Főleg ha duplaxps eventek vannak. Szóval nem egy élet munkája egy kari, nekem sztem 3 hónap után van 3 darab 60as szintűm úgy, hogy 2 csak úgy mellékesen lett 60as (nem is 50es), nem is játszottam velük aktívan.
Szóval itt egy karakter felhúzása a 50. szintig nem nagy kunszt (50es szint az ahol a max skillpontot szerzed, 50 és 60 közt már másfaja pontok jönnek) - az igazi grind 60 után kezdődik, plusz a felszerelésért folytatott güri (gyűjts 6 féle reputációs pontot, fleet crediteket, dilithiumot stb stb). Előtte van az értelmes tartalom (sztori küldetések), azokhoz nem kell über karakter.
Amúgy tegyük hozzá, átlagplayernek olyan nagy bukta sztem nem lehet, annyira nem lehet elkefélni egy karaktert hogy használhatatlan legyen. Max nem lesz DPS huszár, ami egy normál player számára elő se jön (mert pl a DPS mérést is külön kell csinálni, a játék nem támogatja) - szóval egy rossz karakter max azokat idegesíti, akik méregetik a DPSt, a gazdáját meg nem 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.29. 23:59:20
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Most kezdtem a játékot és az lenne a kérdésem, hogy a max szint előtt kell valamire figyelni? Skill pontok elosztása meg hasonlókra gondolok. Amiket még kezdőként esetleg el lehet az elején "rontani".
Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Bányászni hogy lehet a fleet mineban?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy sajnos a klingon Bird of Prey-eknél nem nagyon van elhanyagoltabb hajóosztály a játékban.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Most voltam kristályon a gyerek két lövéssel kinyírta a kristály lényt kb.De akkorát lagolt a játék bazd.
CLR—Crystalline<1:25>1:25>— Dmg(DPS) —Seanis 14 020 996(173 099) Ali 2 471 652(32 522) Nisa 686 958(9 283) Gornaire 628 799(8 614) Hassknecht 316 690(4 009) Askade 302 366(4 086) Mister X 271 112(3 987) Inar 232 400(3 184) Jaxx 86 812(3 215) Fete 7 074(202)
Az 1 perc 25 másodpercből kb 50 másodperc lag volt.<#vigyor>#vigyor>
A fleet warp core jobb, mint az obeliskes?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
