Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14940
Működni működik,de azt tudni kell hogy pvp-n csak akkor van esélyed ha mindened fullos,csak a traitek kerülnek vagy 300-400 misibe,utána starship traitek jönnek,ott már 1 trait kerülhet 200 misibe.Meg párszáz misibe kerülő skillek,sok sok millióba kerülő konzol.És akkor nem beszéltünk még a full epic felszerelésről.Amihez kell pár milliárd ec meg párszáz ezer dili.

#14939
Nem mintha az STO-ban úgy különösebben működne a PvP rész.
frango
#14938
Kösz! Nekem is most már meló van. 😊

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

#14937
Egy sima hétköznapi tank engi skillezése nekem ilyen,ha jól emlékszem.
Katt
Nekem sajna lőttek a nyugis napnak és el kell húznom a csíkot,de este fele leszek.Remélem.
Ha hazajövök megmutatom a romulán tank engimet,de most sajna nincs időm.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.30. 09:28:56

#14936
Háááát pvp-hez állatira nem értek.De sima tank karihoz valamelyest igen.

#14935
Érdekes, engem a pvp sohasem vonzott annyira. De ízlések és pofonok...

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14934
Nincs,külső csak repusokhoz van.

frango
#14933
Köszi! Lehet akkor kezdek egy új karaktert. 😊

Plata#14922: Romulan engineert gondoltam. Tank kasztokat szeretem. Itt is azt szeretnék. A lehető legnagyobb védelem és hp. Meg pvpzni szeretnék. Gondolom, ha vannak frakciók, akkor van frakciós pvp is.

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

#14932
No jó. Akkor ránézek erre aa romulán cuccot. Ehhez nincs kosztüm?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14931
Olyan ez is mint bármilyen más dolog az életben.
Az elsőt totál elcseszed mert fogalmad sincs mire kéne odafigyelni.
A második már jobb lesz.
Harmadjára pedig már egész értelmes karaktert raksz össze.
#14930
Honor guard az borgra kell,ha van craftolt TRB vagy TBR vagy mittomilyne puskád akkor nem kell KHG.Mivel az sosem adaptálódik.

#14929
Van olyan jó, mint az honor guard groind szett?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14928
Nekem bejött.

#14927
Köszi.

A romulan imperial navy szettet megéri kivenni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14926
Tévedtem hat rá batteries skill és doff.
Akksi táskában.

És Akksi betéve az akksi engi karimnak.

#14925
Bár lehet ezekre nem hat semmilyen skill.

#14924
Kevés nekem naponta többszáz elfogy.
Ha van rakva a batteries skillre akkor többet ér.
Ha raksz batteries skillre akkor szinte megduplázódik az akksik vagy akksi konzolok hatása.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.30. 08:11:34

#14923
Arra. Most én is gyártottam 10-et próbából.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14922
Figy meg mondod milyen karit kezdtél,engi tac sci,mit akarsz vele kezdetni,és segítünk.Amennyire tudunk.

#14921
Az akkumlátorra gondolsz?
Az 30% sebzés bónuszt ad.

#14920
Plata!

Ahogy láttam a Breleden van kinetic amplifier. Az hasznos?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14919
Sztem ne vegye el.
A jó hír, hogy egy karaktert felhúzni 50-es szintig 1-2 hét max. Főleg ha duplaxps eventek vannak. Szóval nem egy élet munkája egy kari, nekem sztem 3 hónap után van 3 darab 60as szintűm úgy, hogy 2 csak úgy mellékesen lett 60as (nem is 50es), nem is játszottam velük aktívan.

Szóval itt egy karakter felhúzása a 50. szintig nem nagy kunszt (50es szint az ahol a max skillpontot szerzed, 50 és 60 közt már másfaja pontok jönnek) - az igazi grind 60 után kezdődik, plusz a felszerelésért folytatott güri (gyűjts 6 féle reputációs pontot, fleet crediteket, dilithiumot stb stb). Előtte van az értelmes tartalom (sztori küldetések), azokhoz nem kell über karakter.

Amúgy tegyük hozzá, átlagplayernek olyan nagy bukta sztem nem lehet, annyira nem lehet elkefélni egy karaktert hogy használhatatlan legyen. Max nem lesz DPS huszár, ami egy normál player számára elő se jön (mert pl a DPS mérést is külön kell csinálni, a játék nem támogatja) - szóval egy rossz karakter max azokat idegesíti, akik méregetik a DPSt, a gazdáját meg nem 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.29. 23:59:20

#14918
Mert nem is ott kapod meg.Ott csak accoladet kapsz.Ha jó helyen jó cuccba álltál,ha megvan az accolade irány omega group,vagy mi és ott a vezér hajóval duma.

#14917
Khitomer in stasis-on belefutottam a felrobbantandó berendezésbe, de nem kaptam meg a borg boff-ot. Miért van ez?
frango
#14916
Na ez most kicsit el is vette a kedvem...:/

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

#14915
Én pl. most skilleztem újra a karakteremet, mikor átnyergeltem a torpedós B'Rel-re, mivel így pl. az energy weapon skillre semmi szükség, és az ott nyert pontokat át tudtam tenni olyan science skillekre, amik az álcázást, Tyken riftet, vagy a tachyon beamet segítik.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14914
Igen ha rosszul skillezed a karakteredet,akkor bizony bukta van.

frango
#14913
Sziasztok!
Most kezdtem a játékot és az lenne a kérdésem, hogy a max szint előtt kell valamire figyelni? Skill pontok elosztása meg hasonlókra gondolok. Amiket még kezdőként esetleg el lehet az elején "rontani".

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

#14912
Én már azt is láttam mi a hatása.. nézzétek meg az exen a mirror hajók árait...😊

#14911
Új hír van,láttátok már?
Katt

#14910
De kell hozza a flottadban provision rang vagy amivel vasarolhatnal nalatok. Ha az nincs meg hiaba kapsz meghivot mas bazisara nem tudsz vasarolni..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14909
Köszi. Akkor most már csak az érdekelne, hogy mi az ominózus warp drive neve, és hogy melyik bázison érdemes próbálkozni. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14908
NoP Public Channel-re ha felmèsz tudsz szerezni meghívót mások bázisára.

#14907
A klingon flottában nincs olyan warp drive, amit érdemes megvenni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14906
Hát akkor marad az obelisk.

Bányászni hogy lehet a fleet mineban?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14905
Sajnos a klingon flottában mèg nincs,èn is úgy szerváltam más flottától.

#14904
Sajnos a klingon flottában mèg nincs,èn is úgy szerváltam más flottától.

#14903
Én voltam a privi. :-) Szeretnék fleet warp core-t, de nincs rangom a vásárláshoz. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14902
Baszhatod hp-t ha bármi oneshotolja.

#14901
Látom kaptam pár privátot,de csak otthon tudok válaszolni,ez fos nem nyitja meg.

#14900
Valójában mindkettőnek egy nagyságrendel több a HP-ja , mint a B'-relnek.
Amúgy sajnos a klingon Bird of Prey-eknél nem nagyon van elhanyagoltabb hajóosztály a játékban.
#14899
Ha hazaèrek megnèzem,dugja fel kemot ha ilyen lagot csinál,bár úgyis jön a nerf.

Fabio Capello
#14898
csak kemo+torp spread

#14897
Bajszos halacskámmal elértem 29k pajzsot.<#hehe>

#14896
azigen

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14895
Nem kell mining claim,de én ehhez a bányászáshoz nem értek,a fleet elite bazd atom jó.

#14894
Hűűű már megint van valami bug.
Most voltam kristályon a gyerek két lövéssel kinyírta a kristály lényt kb.De akkorát lagolt a játék bazd.
CLR—Crystalline<1:25>— Dmg(DPS) —Seanis 14 020 996(173 099) Ali 2 471 652(32 522) Nisa 686 958(9 283) Gornaire 628 799(8 614) Hassknecht 316 690(4 009) Askade 302 366(4 086) Mister X 271 112(3 987) Inar 232 400(3 184) Jaxx 86 812(3 215) Fete 7 074(202)
Az 1 perc 25 másodpercből kb 50 másodperc lag volt.<#vigyor>

Fabio Capello
#14893
Tökös ember anélkül csinálja 😄

#14892
Itt is kell mining claim?

A fleet warp core jobb, mint az obeliskes?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14891
De a bányászáshoz vegyél EV suitot.