Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Most kibontatlan R&Đ pakkokkal zsidóskodok, meg a major boostokkal, tud kb 20%-ot ingadozni az áruk, de ez elég babramunka 😊
Bontogatni - ha jó a kalkulátorom - akkor nem nagyon érdemes ( a kékek ára kb pariban van a pakkok árával, a catalystok meg nyersanyagok ára a béka segge alatt)....
A mirror hajók azért lettek baszott drágák, mert világosan leírták, hogy pl a zenes assault cruiser, a mirror assault cruiser és a fleet assault cruiser mindhárom 1-1-1 külön admirality hajó lesz, így a mirror hajók a legolcsóbb extra hajók a rendszerhez.
A rendszer a már dismiss-elt hajót is beszámítja, szóval nem kell hely sem neki, kibontod, dismisseled, megvan admirality hajónak oszt pá. Ugyan ez zenessel is.
MINDEN hajó játszik, csak a drágább hajók valószinüleg jobb statokkal rendelkeznek majd - minden hajónak 3 statja lesz, a elindíthatósága pedig azon múlik hogy milyen hajókat teszel bele - a hajók össz statja el kell érje a küldetésnél meghatározott értéket.EGy küldetésre ha minden igaz max 3 hajót tehetsz be.
Kép a hajó statokról
Kép a küldetésk stat igényeiről
Gyanítható - logikus, hogy a drágább hajók statjai jobbak lesznek, de ugye szegény ember vizzel főz - és itt jönnek be a mirror hajók. Azok is játszanak (MINDEN hajó játszik, még a T2-k is, mivel azt írják ALL ship), tehát ha unlockolsz mindenféle mirror hajót, akkor értelemszerűen több admirality hajód lesz, tehát több küldetést tudsz futtatni.
Ennyi a történet hogy miért mentek fel a mirror hajók árai.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.01. 08:48:50
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Még jó hogy az eventes hajók ingyen kivehetőek most már minden karinak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.01. 07:31:39
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.30. 20:11:00
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200
Az overwheilming biztos hat rá a spreaddal? Mert hogy nem látom odaírva hogy by default ez high yield torpedó lenne...
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De egyébként a jó build akkor is számított.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.30. 12:55:33
De pl arra kiváncsi lennék, hogy csinálnák vmi low cost tournament buildet (nincs titkolózás, megyezés szerint egy build, millós traitek meg csilivili pucc nélkül) és megnéznénk hogy mennyit számít a skill (tehát a manőverezés, az hogyan időziti a rutinos róka az aktiv skillek ellövését). Biztos számít, de vajon akkor is 15:0 lenne egy PVP meccs vége? 😊
Aztán persze lehetne olyan is hogy megbeszéljük hogy a keret X mill EC, no trait / no boff / csak exen megtalálható dolgok, és ki mit tud kihozni belőle.... itt már ugye lehetne titkos buildeket eszkábálni és esetleg izgalmasabb lehetne a PVP.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.30. 12:41:43
A torpis BRelre jobb a deltás neutronic torpedó, mint a romulán hyper plasma?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A PvE meg piszok unalmas/monoton tud lenni, pláne, ha a benne szerezhető fizetőeszköz mennyiségét és a célként megjelölt felszerelés ellenértékét is összevetjük...
Ezt, szerintem a fanatikusok is megunják: belőlük sem pénzelnek sokat, egy idő után -> semmivel sem lesz jobb a játékélmény, uo lapos, gyűjtögetős-harácsolós marad a méregdrága dolgok beszerzése után is.
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.09.30. 12:23:01
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Elite swarmernek is asszem 3k hullja van,borg speher elfingja magát mind meghal.
Nyilván kell hozzá build meg némi skill is, de sztem arányaiban nem az a jelentős dolog.
Ladder rendszer kéne meg értelmes reward - pl ha lenne egy PVP repu rendszer ami mondjuk a győzelmekért kapott repu pontokért adna vmi használhatót máris lenne értelme. De igy hogy azon kívül hogy elvesztegetjük az időt azzal hogy az öregeknek játszunk céltáblát...
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce