Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Úgy láttam visszamenőleg nem fogja megadni a játék a "hajó kártyát", nekem az összes régi mirror hajóm nem volt benne, csak az éppen a ship slotban lévők. Amilyen pénzéhesek el tudom azt is képzelni, hogy csak az éppen ship slotban lévő hajókat tudod csak használni és eladottakat nem. Ez esetben dőlni fog a zen ship slot vásárlára sokaknál, de ezt nem teszteltem.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 13:05:22
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.02. 12:52:26
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 12:47:43
Jól lehet tolni a torpedo spread III-at. <#gun>#gun>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Nekem csak a közepe uncsi nagyon, az űrcsata kimondottan tetszik, jó pörgős, nem ilyen repkedj a és B közt és szkennelj le húszmillió dolgot...
Temporal Dread,Tholian dread,Breen Dread,Ikony dread.És T6 Vesta.
A Tarantula olyan szép képen hogy az nekem biztos kell.<#rinya>#rinya>
De egyenlőre csak Coming soon....
Ha jön tarantula akkor majd egyet rakj el nekem és én ki grindelem az árát,bármi áron.<#vigyor>#vigyor>
Vagy 5k zent akartam venni mert úgy láttam olcsóbb.<#falbav>#falbav>
Jah tényleg a nap pletykája ki is ment a fejemből,lehet hogy jön T6 Vesta.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 10:39:03
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Vettem hármat,mert legalább annyi kell.
Na bakter most jut eszembe még egy kell.Küldöm melózni klingonokat.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 07:18:11
Na ötöde már el is kelt.Remélem reggelre többi is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.01. 22:08:47
Star Trek Online: Release Notes: October 1st, 2015
By LaughingTrendy Wed 30 Sep 2015 03:03:26 PM PDT
General:
Resolved an issue which was occasionally causing maps to crash.
Known Issues:
The R&D Daily mission for Cannons incorrectly rewards Argonite Gas.
Some players are not able to reclaim the Breen Chel Grett and the Dyson Science Destroyer.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.01. 16:25:47
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
nincs még prepatch, szóval hírtelen s11 biztos nem lesz ma, előbb szerintem 1-2 hétig megy majd prepatch.
ha lockbox rerunba kezdenek, akkor tudhatod hogy na 1 hét és s11
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.01. 15:37:03
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
És a defivel jön b'rel.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Mit gondúsz honnan a mámzi seggéből vettem az elite hangárjaimat.
Elite hangárhoz is T5 izéhozé kell.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.01. 14:24:27
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ahogy néztem mától valami nanite-es space skill jön a Midnightból.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
mindegy, várok még velük, egyelőre nem adom el a készletem, hátha jön egy upgrade event ami megdobja az árakat.