Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15091
Nekem is fleetes van,de én nem nagyon szeretem,scimitar még mindig jobban bejön.Lehet hogy T5 hajó,de sokkal durcibb mint a T6 faeht.Egyrészt baromi jó tűzereje van,másrészt csöppet sem papír,harmadrészt meg nagyon fun.

#15090
Nekem fleet Fahet van..eleinte utaltam mert sokkal papirabb volt mint a fleet Dhelan. De mar kitapasztaltam mikor kell lepattanni, meg a mire kell figyelni , igy siman jo..stfen sem hullok mar vele el..es hozok tobbnyire 24k dpst DHCvel. Más játékstilust igényel😄 Neked meg tuti bugos a hajód hogy immune mindig😄 Bar nekem az engim csinalja kb ezt..10 talalatbol 3-5 immune nala, fene tudja miert.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15089
Várj nem sokára új repu kell,majd azt is kell húzni,jelenleg 7 repu van 6 repu ad 32k-t 1 9k-t.Plusz amíg húzod napi 7x340 dili.

#15088
Én csak 5öt üzemeltem be, de már most login/logout játékot játszok 😊

Gondolkodtam hogy nyitok még karakterslotot az accounton (kell a dili), van is rá zenem, kiszámoltam hogy viszonylag hamar vissza is hozná a befektetett zen árát, de már igy is orion rabszolgának érzem magam a játékban....

#15087
Kicsit sok karim van.<#nyes>
És sokat doffozok,majd nézd meg mi lesz winter eventen,most csak klingonnal doffozok,de akkor majd minddel.Mert akkor dilit xp-t és tokent ad a küldi.Feltéve ha idén nem basszák el.

#15086
Szépen be kell üzemelni a többi sloton is a KDF karikat, aztán contrabandolgatni meg finomítgatni. Platához meg ne mérd magad, ő beteg, a chat üzenetek 90%a nálam az hogy @platac logged in, @platac logged out 😊

#15085
Wazze,sosem próbáltam.

#15084
Tudom, hogy a Tvaronak jobb a pajzsa, meg hátul 3 fegyver slot van, de valahogy a B'Rel a szívemhez nőtt. Pl. a Tvaro a singularity képességeket tudja álcában használni? A plasma shockwave az tuti nem megy.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15083
Túrót,nem csak fordulékonyabb,de jobban is bírja a képzést.
Fleet T'Varo de még a Fleet Faeht sem bírja úgy a verést stf-en mint B'rel.
B'rel-nek van systemben 51.9k hullja,de stf-en vígan kibír halál nélkül 500-600k sebzést.Nem tudom miért de borg stf-en rengeteg sebzésre csak annyit ír immune.Nekem is van romulán karim,faeht miatt is kezdtem egyet.

#15082
Lobist lock boxost.

#15081
Sikerült megtalálnod az egyetlen előnyét a Tvaroval szemben. 😄
#15080
Korábban volt szó a B'Rel vs T'Varo ügyről. Most felhúztam egy romulán karaktert contrabandolásra, és bizony szegény T'Varo igencsak lomha a B'Rel mellett.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15079
Egyébként ha jól érzékelem, akkor ha zenes hajóra gyúrsz, akkor elsősorban dilithiumot kell gyűjtened. EC-ért max. reward hajókat tudsz venni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15078
Igen zárt,már elvileg csak tagok tudják megnézni.Nekem azt mondták az Iq fleet szerint drenya áradat jön,ebben az évben jön 3 promós drenya,eventes drenya,T6 zenes drenya pack,T6 escort pack,T6 sci hajó bundle.
És állítólag jön T6 vesta is.Meg karácsony körül kiadnak majd valami meglepetés hajót,ami vagy az lesz amit a hülye szavazással csinálunk vagy valami engi hajó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.04. 18:16:17

#15077
Az STO leakes oldal zárt lett? Érdekelne mik jönnek, de nem jutok be.
#15076
Hát én Nyúlbéla vagyok a 250k dilimmel, meg a 22 milla EC-vel.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15075
Èn is kicsiben kezdtem.Ès akkor mèg 320-350 volt a zen.

#15074
Nekem az életben ennyi dilim nem lesz. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15073
Ez most 13 kari dilije volt.De 30+.

#15072
20+ rémlik de lehet több 😄
Fabio Capello
#15071
Betegállat, hány karakter? 😄

#15070
Megint le ment zen ára 225-re,remélem nem csináltam hülyeséget,de bevásároltam megint.Vásároltam 7818 zent,ennyi zenem még soha nem volt.
Most már van 25790 zenem.Így már tényleg meg tudom venni mind a három érkező hajó packot.<#vigyor>

#15069
Van még egy kis dilije,de sokat elköltött.

Fabio Capello
#15068
osztán a dili hol van róla? 😄

#15067
A legutolsó karimnak 11k markja van kb.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Pedig ez nem régi kari.

#15066
ÚÚÚ ember de rühellem dyson battlezonet.<#nyes>

#15065
Van annak, aki el nem issza....illetve régi motoros. Én nem tolom olyan régen.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#15064
nekem Dyson kéne, de bekattanok a battlezone farmolástól -_-

#15063
Mark az van dögivel,omegából van több ezer.

#15062
Na ja, csak mark is jöhetne belőle több.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15061
Szerinted izgatja őket a sok bug?Szerintem tojnak rá.Kiadták a terran repus szett adatait,1-2 hét és itt van az S11.

#15060
Lenyomtam megint egy red alertet egyedül,és szintet is léptem,végre meg van Rock and Roll is karfiollal.Le ment egyedül tök könnyen,és sok xp jött,meg contraband is csöpög,meg kék commodities.Egész jó ez a red alert.

#15059
Az S11 új repu részén is dolgozniuk kell még, mert az összes cuccnak az ikonja hiányzik, nem ad még dizájnt a hajóra a set, és a repu ruha sincsen még kész. Voltam egy új földi pve-n ami dobálta a hibaüzeneteket kis windowsos szürke ablakban. Én azt mondanám a jelen állapotra, hogy nem ebben a hónapban fog jönni. 😞

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15058
Bementem Borg Red Alertre karfiolal,volt két nulla juli fedes,egyedül letoltam és ilyen kurva sok xp-t kaptam,3k xp hiányzik szintlépéshez.<#wilting>
Jah meg szivarból loptak slaverek 2-asával kontrát.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 15:32:54

#15057
Viszont most nézem, hogy a fed résznek van egy olyanja, hogy Tour of Duty 0 of 10, ami 10x 20 órás assigment és azzért 2 spec pont jár. A klingonnál ugyan ez 30k diliért. E mellett még gyülik az XP és úgy szinteződik az egész Admiralty és nyilnak meg a slotok. Meg van itt valami Deck Assigment is ami talán bizonyos XP szintnél ad jutalmat. Elég összetett lett.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 15:28:22

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15056
<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>

#15055
Javítottam, nem spec pont hanem spec XP. Fedesnek is vannak klingon assigmentek és inkább azok adnak dilit, de assigmentenként 50-100 körül így az alján.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 15:19:59

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15054
Dili +spec pont gyühet dögivel..
Wazze ha 30 karival csinálom egyszerre akkor dölni fog a dili.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 15:18:12

#15053
EC, Dilithium, XP, Spec XP, VR R&D material pack. Ezekkel találkoztam, de gondolom a nagyobb szinteken jobbak lesznek.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 15:17:44

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15052
Nem tudom mit tud a zahl trait,de az új küldis trait nem jó?Az is valami hílelős fos.
Azt hiszem a sci karimnak veszem meg majd Tarantulát,annak van recluse,és a két részes tholian szett is több kint a semmi,a fullra úgysem lesz pénzem,és tudom hogy kedvem se hogy kifarmoljam,mert annyi pénz farmtól meg is unnám a játékot.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 14:25:37

#15051
azon gondolkozom, hogy azzal a hajóval a 75 felé is mehetnék, az már nem tudom milyen channel lesz, de a goldra 50-75k között írja.
fegyverek csak 14 ur, azokon lehet még erősíteni, szett csak 12-es very rare, azon is. warp sima 12 flottás ur.
hajó traitek közül cd csökkentők bent vannak, de astika nincs. zahl trait kell életbenmaradáshoz.
konzolok 12 ur és 14 ur között, tac konzol sem mind 14-es szerintem. boffok mondjuk fed létére nauszikaiak, azokat még régen megvettem a plusz dps miatt. duty officerek fogalmam sincs mik vannak bent, azokkal is lehet még erősíteni, pl crtd-s energy weapon doffokkal, konzolból meg betenni egy embassys plasmásat, szerintem az sincs neki.

Tegnap vettem egy galort 100m-ért 😄 remélem elkel mára exchangen, elnyitogatom a profitot rajta 😄
#15050
Nekem azt mondták jön tholian tarantula,mobilon láttam képet róla,azt mondták az infó Iq fleetől van,mert továbbra is nyomják az infókat,csak már nem publikus,és az Iq fleet szerint drenya áradat jön.Még az idén T6 Vesta és Tarantula is lesz.És nekem a tarantula kelll.<#szeret>

#15049
Tholian Tarantula, Temporal Dread, bajban is lennék, már így is jól el vannak eresztve hajókkal a karaktereim, és biztos hogy nem fogok 3nál többel játszani.

Jah, tegnap bekerültem DPS Gold channelre, mentem egy sima DPS bronze isát, és pont mindenki baszott erős volt, így sikerült egy 54.900 dps-t összehozni, azzal be is hívtak oda.
#15048
Nem érdekel a jutalom,inkább beszéljük le hogy elteszel nekem egy Tholian Tarantulát ha nem tudom addig összeszedni az árát.<#nyes>

#15047
Milyen rewardok voltak egy egy küldetésért?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.02. 13:41:20

#15046
köszönjük kapitány, de már megtaláltuk, jó a többes szám helyett inkább E1.

Platac, azt írják, hogy a doff küldizésnél sokkal jobb jutalmak lesznek benne.
Fabio Capello
#15045
Plata, amúgy rájöttem mi volt az az ability amit mondtál anno, hogy insta leszedte kb a cd-det, Chroniton Jolt

#15044
Szerintem eleinte lesz ez divat,de utána mindenki leszarja magasról ezt is,max ha xp-t ad arra jó lesz hogy szintezzük a karit.
Ha jól számoltam,fedes karival 32 T5-6 zenes hajót tudok kivenni,plusz az eventes hajók.

#15043
Úgy értettem az eladottat, mivel a kibontottat másképpen nem tudod eladni.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

Fabio Capello
#15042
eladottakat tuti nem, de dismisselt hajókat meg fogja adni