Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gondolkodtam hogy nyitok még karakterslotot az accounton (kell a dili), van is rá zenem, kiszámoltam hogy viszonylag hamar vissza is hozná a befektetett zen árát, de már igy is orion rabszolgának érzem magam a játékban....
És sokat doffozok,majd nézd meg mi lesz winter eventen,most csak klingonnal doffozok,de akkor majd minddel.Mert akkor dilit xp-t és tokent ad a küldi.Feltéve ha idén nem basszák el.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Fleet T'Varo de még a Fleet Faeht sem bírja úgy a verést stf-en mint B'rel.
B'rel-nek van systemben 51.9k hullja,de stf-en vígan kibír halál nélkül 500-600k sebzést.Nem tudom miért de borg stf-en rengeteg sebzésre csak annyit ír immune.Nekem is van romulán karim,faeht miatt is kezdtem egyet.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
És állítólag jön T6 vesta is.Meg karácsony körül kiadnak majd valami meglepetés hajót,ami vagy az lesz amit a hülye szavazással csinálunk vagy valami engi hajó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.04. 18:16:17
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Most már van 25790 zenem.Így már tényleg meg tudom venni mind a három érkező hajó packot.<#vigyor>#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Pedig ez nem régi kari.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Jah meg szivarból loptak slaverek 2-asával kontrát.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 15:32:54
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 15:28:22
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 15:19:59
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Wazze ha 30 karival csinálom egyszerre akkor dölni fog a dili.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 15:18:12
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.02. 15:17:44
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Azt hiszem a sci karimnak veszem meg majd Tarantulát,annak van recluse,és a két részes tholian szett is több kint a semmi,a fullra úgysem lesz pénzem,és tudom hogy kedvem se hogy kifarmoljam,mert annyi pénz farmtól meg is unnám a játékot.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.02. 14:25:37
fegyverek csak 14 ur, azokon lehet még erősíteni, szett csak 12-es very rare, azon is. warp sima 12 flottás ur.
hajó traitek közül cd csökkentők bent vannak, de astika nincs. zahl trait kell életbenmaradáshoz.
konzolok 12 ur és 14 ur között, tac konzol sem mind 14-es szerintem. boffok mondjuk fed létére nauszikaiak, azokat még régen megvettem a plusz dps miatt. duty officerek fogalmam sincs mik vannak bent, azokkal is lehet még erősíteni, pl crtd-s energy weapon doffokkal, konzolból meg betenni egy embassys plasmásat, szerintem az sincs neki.
Tegnap vettem egy galort 100m-ért 😄 remélem elkel mára exchangen, elnyitogatom a profitot rajta 😄
Jah, tegnap bekerültem DPS Gold channelre, mentem egy sima DPS bronze isát, és pont mindenki baszott erős volt, így sikerült egy 54.900 dps-t összehozni, azzal be is hívtak oda.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.02. 13:41:20
Platac, azt írják, hogy a doff küldizésnél sokkal jobb jutalmak lesznek benne.
Ha jól számoltam,fedes karival 32 T5-6 zenes hajót tudok kivenni,plusz az eventes hajók.
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.