Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15141
na, a héten jön a galaxy dread packod meg a kedvenc ronda kdf hajód.
#15139
Van egy tervem,lehet nemjön össze,de talán.ÈS akkor defimen 4 quad cannon lesz.
#15138
Ja....
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15137
Úgy èrtettem,ha haza érek kap egy jónagy lebaszást a dbb ötlete miatt.
XD
XD
#15136
Amíg nincs jobb, addig szerintem nem rossz, főleg, hogy ingyen fejleszthető.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15135
ingyenes védekezős szett, pfujj.
mi lesz a következő? Archernek nevezed át a karaktert és leveszed a hajóról a fegyvereket, mert felfedező vagy?
mi lesz a következő? Archernek nevezed át a karaktert és leveszed a hajóról a fegyvereket, mert felfedező vagy?
#15134
Most még a Midnightból kell kiszedjem az impulzus hajtóművet, meg pajzsot.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15133
Adnék én is neked, van 5db MK XIV Antiproton CRTD4-es és nincs mire felszerelni, mert most egyik hajómmal sem használok ddb-t, de hát account boundos.
#15132
Miiiiiiiiii?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15131
persze, az ugyan annak számít mintha nem csináltad volna meg, csak az utána lévőt megcsinálhatod így.
#15130
Na neeeem.Ha haza èrek adok èn neked dbb-t.
#15129
Hacsak úgy nem. :-)
De attól vissza lehet menni a korábbiakhoz, gondolom...
De attól vissza lehet menni a korábbiakhoz, gondolom...
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15128
skippeled mindet és 2 perc alatt megvan.
#15127
Csak addig az epizódig még el kell jutni. :-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15126
ha nincs más akkor meg. ap vagy tetryon epizód reward fél óra, kinetic cutting beam stf-ezve 1 nap, craftost megvenni meg 2-3m ec.
#15125
igen, sokkal többet veszítesz faw alatt mint amennyit nyersz az erősebb fegyver miatt.
#15124
Miért nem tesznek fel közéjük előre egy dual cannont is a 90 fokos tüzelési szögű változatból, ha már egyet lehet hajónként? Mert beames tactical képességeket használnak?
#15123
A fedes tac karateremmel még csak 22-es szinten vagyok, és most próbálom felhozni.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15122
Köszi. Amíg nincs omni, addig addig hátra a turret is megteszi?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15121
elől 4db dual beam bank, hátul epizód reward omni ap vagy tetryon 360-as, dbb féle sebzésű craftos 360-as beam és kinetic cutting 360as beam.
aztán mehet vele is a faw.
a legnagyobb scimitar dps-ek is elől 5 dbb, hátul omni, craftos ap és kcb-el mennek.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.05. 14:38:55
aztán mehet vele is a faw.
a legnagyobb scimitar dps-ek is elől 5 dbb, hátul omni, craftos ap és kcb-el mennek.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.05. 14:38:55
#15120
Igazából annyi érdekelt volna belőle, hogy a beam, vagy a cannon irányba menjek-e. Nekem a beam kicsit szimpibb.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15119
Nincs speciel defiant buildem,nincs is asszem defi most használva,alap tac buildet szoktam.
#15118
Köszi. Most hogy mondod eszembe jutott. :-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15117
A mailhoz van csatolva (ott van az ikonja a szöveg alatt), és ahogy raul írta csak a mail konzolnál tudod kivenni.
Ha netán ügyesen törölted a mailt akkor...
Ha netán ügyesen törölted a mailt akkor...
#15116
levélben van amiben az üzenet jött, mail konzolnál tudod kivenni.
#15115
Help!
Jött az üzenet, hogy valami cuccnak lejárt az ideje az exe-n, és visszakaptam, de nem találom sehol. :-( Se az inventoryban, se a bankban....
Plata!
Tudsz mutatni egy Defiant buildet a tieidből? Köszi.
Jött az üzenet, hogy valami cuccnak lejárt az ideje az exe-n, és visszakaptam, de nem találom sehol. :-( Se az inventoryban, se a bankban....
Plata!
Tudsz mutatni egy Defiant buildet a tieidből? Köszi.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15114
Ki tudsz nyitni 20ból kettőt, és ki tudsz nyitni 500ból egyet sem. Nagy tételben, ha mondjuk nekiállsz kinyitni 5000 boxot, akkor lesz az átlag a 250box / hajó.
#15113
Ha szerencséd van találsz sűrűbben is,én 50-esével nyitogattam és még is találtam.Igaz volt hogy nem,de jó párszor igen.
#15112
Ha kinyitsz párezer boxot, akkor olyan 250 box / hajó. Szerencsefüggő ez is, lehet hogy lesz 200 box / 1, lehet hogy 300 box / 1.
Promónál kinyitsz párezret, akkor átlag 100 / 1.
Én mostanság nem nyitok sokat egyszerre, kevés pénzt használok, és csak ami bejön napi szinten vagy visszajön nyitásból, azt nyitogatom el.
Manasa 25 kulcsból esett, utána még 12-re összejött a pénz eladásokból, ott gondoltam esik egy plasmo, 50-50%, de hajó esett plasmo helyett, azt bemákoltam, nem számítottam hajóra.
Múltkor 30-ból nyitottam az orbot és a temporalt, utána 100-ból kiesett egy galor még, aztán vagy 2-300 boxból nem esett hajó.
A héten 3 esett, de hét közben sok volt a hajó nélküli nyitás, szerintem 100 box felett volt az átlag / hajó összességében.
Promónál kinyitsz párezret, akkor átlag 100 / 1.
Én mostanság nem nyitok sokat egyszerre, kevés pénzt használok, és csak ami bejön napi szinten vagy visszajön nyitásból, azt nyitogatom el.
Manasa 25 kulcsból esett, utána még 12-re összejött a pénz eladásokból, ott gondoltam esik egy plasmo, 50-50%, de hajó esett plasmo helyett, azt bemákoltam, nem számítottam hajóra.
Múltkor 30-ból nyitottam az orbot és a temporalt, utána 100-ból kiesett egy galor még, aztán vagy 2-300 boxból nem esett hajó.
A héten 3 esett, de hét közben sok volt a hajó nélküli nyitás, szerintem 100 box felett volt az átlag / hajó összességében.
#15111
Nem az, csak unatkozó milliárdosoknak való. Kb olyan mint a lottó.
#15110
Max szórakozásból nyiss,ha hajót akarsz úgysem lesz,ha nem akarsz jönni fog.
Jah szerintem romulán kiskarival nyiss.Az szerencsésebb.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 11:20:57
Jah szerintem romulán kiskarival nyiss.Az szerencsésebb.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 11:20:57
#15109
Átlagosan hány nyitott boxonként szokott nagy értékű hajót dobni a rendszer szerinted? Rentábilis a boxnyitogatás?
#15108
S11-el jönnek valszeg.Mivel a Defiant packban jön,és az meg valszeg S11-el,mivel az S11 DS9-es season lesz.
#15107
Amúgy van bármi hír T6 és Fleet T6 Tvaro és Brel témában?
#15106
Bakker ismerem a roma hajókat,ha torpedós romát akarnék,akkor inkább faehtet választanám,mégis T6.De arra amire a B'rel kell nekem a tvaro nem jó,kipróbáltam,nem jött be.Főleg mert hiába ugyanolyan az álcájuk,kerratban ha bemész párszor észreveheted hogy a romulánt hamarabb kiszedik álcából.Főleg mert bio neural álca alatt is meglátja.Rakd be bio neuralt automata támadásra,és menj be álcában kerratba.Meglátod kiszedi romulánt.
#15105
Grat a hajókhoz,hát nekem minden kari 54+.
Winter event miatt,klingonok meg 57-60 szinten vannak a sok doffozás miatt.
Winter event miatt,klingonok meg 57-60 szinten vannak a sok doffozás miatt.
#15104
Flett Tvaro Hullja is, Shieldje is jobb mint a Flett Brel, plusz egyel több hátsó fegyverhelye és tactical konzolja van. Ugyanolyan Enh. Battle cloak mellett.
#15103
doffozni én is elkezdtem, az admirality system ha jó akkor a farm karikkal is nyomni kell, viszont admirality csak 52-es leveltől van, szóval s11-ig doffokkal fel kell vinni 50-ről 52-re a farm karikat.
tegnap 37 kulcsból esett egy manasa assault escort és egy tal shiar adapted destroyer, egész jó lett így a nap vége 😄
tegnap 37 kulcsból esett egy manasa assault escort és egy tal shiar adapted destroyer, egész jó lett így a nap vége 😄
#15102
Epohh tag.
De ha egyedül csinálod,két nap kell egy doff küldihez,mert akkor túl kevés csemegét kapsz.Doff küldibe ha jó doffot teszel,kék vagy lila jó traittel akkor háromszor annyi vackot kapsz,és a nyuszit át alakulhat értékesebbé vagy egyből kész.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 10:47:57
De ha egyedül csinálod,két nap kell egy doff küldihez,mert akkor túl kevés csemegét kapsz.Doff küldibe ha jó doffot teszel,kék vagy lila jó traittel akkor háromszor annyi vackot kapsz,és a nyuszit át alakulhat értékesebbé vagy egyből kész.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 10:47:57
#15101
Ennek a nyuszi fogásnak mi az angol neve?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15100
Először fogni kell nyuszit,ha van elég nyuszi csemegéd oda mész a nyuszi fogós NPC-hez és indítasz doff küldit.
#15099
Van külön hely a doffozásra a Romuluson, vagy csak oda kell menni, és az assignment ablakot megnyitni?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15098
Te ha jön S11 biztosan lesz új markos event.Ilyenkor raknak be valami markot adó eventet.Remélem nem mirror event lesz,az fárasztóan szar.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 09:27:23
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 09:27:23
#15097
Nyuszifogást egyedül nem szabad.Partyban dupla jutalom és duplán könnyebb.Én egyedül megfogok vagy 25 nyulat.Ha nincs lag.<#vigyor>#vigyor>
#15096
Eh, azt a nyúlfogást egyetlen egyszer próbáltam, elég is volt belőle 😄
Ja, a kristály az jó volt, meg a shuttle event is, főleg hogy vmilyen oknál fogva az AFKért se büntettek meg. De ez pár hete megváltozott, egyből hidegre tesz a játék 1.5 órára ha nem lövök 😊 FEjleszteni kell a makrót....
Ja, a kristály az jó volt, meg a shuttle event is, főleg hogy vmilyen oknál fogva az AFKért se büntettek meg. De ez pár hete megváltozott, egyből hidegre tesz a játék 1.5 órára ha nem lövök 😊 FEjleszteni kell a makrót....
#15095
Hát ha van valami event akkor dől a mark,olyankor kell betankolni és vagy félévig kitart,Risa event sokat ad,meg mirror és kristály event is.Bár a mirror nekem túl beteg.Mirror eventet letolni 10 karival olyan kínzás mintha 200 karival kéne doffozni.
Ha van egy társad akivel eljársz new romulusra,akkor ott is farmolhatsz embertelen sok markot,doffozással és nyúl fogdosással,1 lila nyuszi 400 markot ad,és ha bele kezdtek úgy kb ergy hét után naponta lesz lila nyuszid,annyi markot kifarmolhatsz hogy el sem fér a karidnál.Csak partyban kell,mert akkor dupla jutalom.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 09:16:43
Ha van egy társad akivel eljársz new romulusra,akkor ott is farmolhatsz embertelen sok markot,doffozással és nyúl fogdosással,1 lila nyuszi 400 markot ad,és ha bele kezdtek úgy kb ergy hét után naponta lesz lila nyuszid,annyi markot kifarmolhatsz hogy el sem fér a karidnál.Csak partyban kell,mert akkor dupla jutalom.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 09:16:43
#15094
Jut eszembe,asszem a dhelan az más tészta,az tankos tac hajó,fleet dhelan dhelan szettel nagyon jó.Volt,amíg nem volt simi packom.Ha jól emlékszem simi előtt nekem az volt,a dhelan szett úgy rémlik tankos.
#15093
elhiszem😄 nézegettem, a pakkot lehet valamikor megveszem belole..de ahhoz ra kene menni a dilire..és nem nagyon van hozza kedvem😄
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
#15092
Eh, csak vmi könnyen elérhető helyről jöjjön hozzá a mark (vmi alert vagy vmi gyors pörgős akció)... nukara/romulan/borg repu az mindig hamar kipörög, a többivel viszont hadilábon állok mert azoknál nem 3 perc legalább a napi 1 markbevétel megszerzése...