Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15191
Kaptam egy üzit hogy az összes Arc játék leáll egy órára jövőhét kedden.Mert valami kritikus hálózati fejlesztéseket hajtanak végre,vajon végül hány órára áll le,és elindul-e majd.<#vigyor>#vigyor>
#15190
Craftos torpedó a nyavalyát,Craftos pajzs.
Nem tom hol jár az eszem.Amit viszont tudok múltkor Raan a kis engi karijának vett exen valami Ur craftost valami jó stattal,nem emlékszem de vagy Cap vagy Reg stat volt rajta,lényeg hogy a karijának 30+k pajzsa és 90+k hullja lett.Elmentünk egy gyors kristályra kipróbálni milyen harc közben,és emlékszem igen morcos volt hogy kidobott egy rakás pénzt a pajzsra,mert harcban a pajzsa szinte nulla volt,azt hiszem vagy 3k vagy 13k pajzsot mondott.És Kristály után le is cserélte.
Nem tom hol jár az eszem.Amit viszont tudok múltkor Raan a kis engi karijának vett exen valami Ur craftost valami jó stattal,nem emlékszem de vagy Cap vagy Reg stat volt rajta,lényeg hogy a karijának 30+k pajzsa és 90+k hullja lett.Elmentünk egy gyors kristályra kipróbálni milyen harc közben,és emlékszem igen morcos volt hogy kidobott egy rakás pénzt a pajzsra,mert harcban a pajzsa szinte nulla volt,azt hiszem vagy 3k vagy 13k pajzsot mondott.És Kristály után le is cserélte.
#15189
De ha lősz a craftos torpedóval akkor a béka segge alá megy a pajzs.Nem?
#15188
Elvileg az új craftos pajzsnak van a legnagyobb alap hp-ja, aztán lehet a romulán stackelve a bónusz hp-t megelőzi, passz.
Iconiai pajzsot mondták legutóbb a legjobbnak, de egy flottással is jó vagy még.
Iconiai pajzsot mondták legutóbb a legjobbnak, de egy flottással is jó vagy még.
#15187
Nem tudom én a KHG vagy Maco pajzsot szeretem.
#15186
Melyik amúgy a legjobb pajzs most a játékban? Az adaptive fleetes pajzsok tudják a legnagyobb resisteket, a romulán covariant meg a legnagyobb shield hit points-ot, jól tudom?
#15185
Eddig "csak" admirality hajók estek admirality -ból. T6 lila, és kék.
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
#15184
Egyenlőre semmilyen,csak spekuláció.
#15183
Milyen hajó lesz? Csak admirality hajó vagy repülhető is? (én eddig arról tudtam hogy csak admiality hajókat adnak)
#15182
Rohadt mobilnet.dupla üzenet.
#15181
10 küldièrt cserébe 30k dili/kari.T5 hajó vr,t6 hajó ur,t7 epic lesz küldikben.
#15180
10 küldièrt cserébe 30k dili/kari.T5 hajó vr,t6 hajó ur,t7 epic lesz küldikben.
#15179
majd nerfelik, messze még a megjelenés.
#15178
Azt mondják klingon admiralty küldivel 30k dilit is lehet szerezni.
ha lenne türelmem, eltöltenék egy napot a voth groundon a karijaimmal, az adna legalább egy hétre elég dilit...
#15176
valószínűleg ma is kell pár stf a főkarikhoz, annál a háromnál begyűjtöm a napi 8k-t, a többi farm karival csak amennyi jön épp.
#15175
Fura a contra ára ugrik felfelé,esti árhoz képest 1 misivel többet ér.
#15174
Igaz,emlékszem mikor valaki hun cseten mondta hogy vett exen egy rakás slaver hangárt,mert azt hittem egyszer használatos,és mellesleg fedes volt nem tudta miért nem tudja berakni a hajójába.
Lesz ma STF túra?Mennék KDF roma deltás karival,venni akartam neki KHG szettet,de az omega markját beolvasztottam,utána jutott eszembe hogy kéne a szettre.<#zavart1>#zavart1> Már 795 van.
Lesz ma STF túra?Mennék KDF roma deltás karival,venni akartam neki KHG szettet,de az omega markját beolvasztottam,utána jutott eszembe hogy kéne a szettre.<#zavart1>#zavart1> Már 795 van.
#15172
Bakker el is felejtettem,ma láttam egy igazi vad aknás játékost,eszetlen sokat aknázott,percenként le rakott legalább 2-3 akna felhőt,biztos volt neki akna cd meg tac skill cd csökkentője mert állandóan plasma akna felhőket dobottt ki.Nem tudom mennyire volt hatékony vagy mennyi volt a dps-e,red alerten nem szoktam mérni.
#15171
Nem az a híres csaló?Mintha ilyesmi nevűt emlegettek volna cseten.
Többszász elacsi és több száz xindi boxom van,de a régi xindi,az újból asszem 80 darab van.Nekem az elacsi meg a vizes xindi volt a kevdencem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.06. 11:33:27
Többszász elacsi és több száz xindi boxom van,de a régi xindi,az újból asszem 80 darab van.Nekem az elacsi meg a vizes xindi volt a kevdencem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.06. 11:33:27
#15169
Trade chaten is elhangzik néha az a mondás, hogy "másodpercenként születik egy idióta" szóval megeshet.
#15168
Sajna nekem nem az új xindi hanem a régi xindi boxból van sok.
biztosan van... Mindig van olyan hülye, te is tudod 😄
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.10.06. 11:10:45
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.10.06. 11:10:45
#15166
Ki az a beteg állat aki a slavert megveszi 7 milláért? Mikor 3000 ec a hajógyárban?
most néztem, az orion slaverek 7 milláért mennek, az advanced meg darabonként 30k dili, beteg O.O
nekem is kéne dilit gyűjteni, kezdenek kifutni a karakterek, de nincs most della arra, hogy dobozokat nyitogassak mining claimért :/
nekem is kéne dilit gyűjteni, kezdenek kifutni a karakterek, de nincs most della arra, hogy dobozokat nyitogassak mining claimért :/
#15164
Raul állj át a sötét oldalra,és gyere velem Gurambázni.<#vigyor>#vigyor>
#15163
Én is hajókra gyűjtöm, de igencsak kérdéses, hogy megéri-e ezt, hogy kijöjjön egy olyan amilyen kell, vagy hamarabb elfogy kulcsokra, főleg ha rerun és kulcs sale jön tényleg 😊
Végülis egy-egy hajóra venni zent bármikor belefér.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.06. 10:31:02
Végülis egy-egy hajóra venni zent bármikor belefér.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.06. 10:31:02
#15162
Ide vele,<#vigyor>#vigyor>
Kell a dili nekem is,igen mert kell a T6 Karfiol avagy Drek'Hi.Bár ha hamarabb jönne karfiol és vagy Drek'Hi akkor úgyis azt venném meg sci bundle helyett.<#hehe>#hehe>
Kell a dili nekem is,igen mert kell a T6 Karfiol avagy Drek'Hi.Bár ha hamarabb jönne karfiol és vagy Drek'Hi akkor úgyis azt venném meg sci bundle helyett.<#hehe>#hehe>
#15161
én is vettem párat a héten 140-150.000 ec / db áron
sokan fognak elrakni, nerfelik is a kemot, állandóan ezt hallani, nem biztos hogy lesz ez megint ennyi.
platac, én is gyűjtöm most a dilit, minden farm karival lebányászom a rich claimet, meg doffok, 6 nap alatt 660.000 dili, egész jó
sokan fognak elrakni, nerfelik is a kemot, állandóan ezt hallani, nem biztos hogy lesz ez megint ennyi.
platac, én is gyűjtöm most a dilit, minden farm karival lebányászom a rich claimet, meg doffok, 6 nap alatt 660.000 dili, egész jó
#15159
Lehet meg nézem mennyibe kerül exen xindi box,szerintem minimum100 darab biztos van.Raktam el jó párat,de már fél éve nem nyitottam ki egyet sem.
igazából most ami rohadtul izgat az a T6 drenya statja,remélem a T6 Guraba nem valami fél cruiser szerű engi szar lesz.Remélem ugyanolyan tac hajó lesz mint a T5.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.06. 10:18:19
igazából most ami rohadtul izgat az a T6 drenya statja,remélem a T6 Guraba nem valami fél cruiser szerű engi szar lesz.Remélem ugyanolyan tac hajó lesz mint a T5.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.06. 10:18:19
#15158
Lehet,arról folyt a diskurzus ki mennyi xindi boxot fog felvásárolni.
#15157
ők sem tudják, csak tippelgetnek, van rá esély.
#15156
Raul nem tudom igaz-e,trade cseten mondták,csütörtökön indul a lock box rerun week.
Doffozok és közben csetelek,meg olvasom csetet.
Doffozok és közben csetelek,meg olvasom csetet.
#15155
Ha lesz akkor 5k és 2.5k.Ha lesz.Nekem nyóc nekem ez a cucc azonnal kell.Mert erre vártam.
#15154
Azért titkon remélem, hogy lesz vmi induló discount.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15153
Sacc 6000 zen egyben,hajónként 3000 zen.
#15152
Ennek a drenya packnak az áráról tudni valamit?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15151
Két esetleg három hét.
#15150
Nem,nem megy.<#sir>#sir>
#15149
Ha így haladunk nemsokára jön a B'Rel is. :-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15148
Igen,de még nem jutottam el addig,bazz,most tartok a 11-edik klingon karinál doffozással,ennyit cseteltem.<#zavart1>#zavart1>
#15146
Aztán majd jól megöllek és kiakasztom a koponyád a hajóm hídjára.<#vigyor>#vigyor>
#15145
Aztán majd ezt is jól nerfelik. <#banplz>#banplz>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#15144
Csütörtök este a T6 Gurambám dhc-i AC/DC-re fognak muzsikálni.Tojok dps-re az érzés ott lesz keményeeeeeen.Mert a t5 Guramba használata is geci jó volt,de ez a t6 még durcibb leeeeesz.
#15143
Nem tudom,ma mutattak egy trükköt hogy lehet hajót klónozni,talán működik quad-al is.<#zavart1>#zavart1>
#15142
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen.
Kösz.ezért a hírért elnézem neked a Defiantos dbb-s erköcstelenséget.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 17:53:57
Kösz.ezért a hírért elnézem neked a Defiantos dbb-s erköcstelenséget.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.05. 17:53:57