Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15242
Szerintem mindketten ugyanazt magyarázzuk; vagyis, hogy az alább részletezett dolgok miatt a Tvaro nem torpedo boatnak való. <#awink>
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 15:55:10

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15241
de miert akarnal alca alol singu kepesseget hasznalni? az egyik shieldet es ideiglenes hullt ad..a masik efkete lyuk szeru orvenyt csinal a harmadik 5km aoe plusz van az energi fegyver tuning az utolso meg csinal rolad x klont + ideiglenes álca ezek nem kellenek torpedo boatnak. max a klonozos pvpre.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15239
Na hiába írok én bármit,nem jelenik meg.

#15236
Pont ezt mondom. Szerintem a torpedo boatnak az lenne a lényege, hogy szinte mindig álcázva van. A fegyverek, és a pajzs energiáját szinte teljesen át lehet tolni a hajtóműre, és az aux-ra, ami segíti a sci képességeket meg az álcát. Ha viszont mindig álcában vagy, akkor nincs singu képesség. A B'relnél ez nem kérdés, mert annak amúgy sincs, viszont a Tvaronál akkor nem tudod használni. Lehet, hogy a Tvarót egy normál (értsd nem torpedós) builddel érdemes használni, ami mellesleg néha álcából torpedót is lövöldöz ha kell.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15235
Álca alatt miert akarnak singu kepesseget hasznalni? 😄 (amugy nem lehet, mert kiszed alcabol)

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15234
Plata!

A múltkor írtad, hogy a romulánt hamarabb kiszedik álcából, mint a B'Relt. Szerintem azért is lehet, mert a romulán hajón nem tudsz annyi energiát adni az aux-ra, mint a B'Relnél. Különben meg a T'Varonál azért is kérdéses a torpedo boat konfiguráció, mert álcában semmilyen szingularitás képességet nem tud használni szerintem. Bár ebben biztos nem vagyok, mivel EBC alatt nem próbálhattam még csak "sima" battle cloak-kal.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15233
Most már 20-ason vagyok. Némileg állítgattam az energia csúszkákat, és most azért már jobb a helyzet. Sajnos arra most nincs zenem, hogy megvegyem azt a KDF hajót a plasmonic leach miatt, minden zenemet a T6-os B'Rel csomagra kuporgatom.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15232
valamelyik nap a héten mentünk flottás hun chates isa-t, 3 balra 2 jobbra felállásban, mivel csak 4-en voltunk hívtam egy 100k+-os tradechanneles havert, romulán scimitar, flottás csapat, szóval nincs recluse, nincs semmi csapatbuild, mégcsak dps királyok se voltak mindannyian mert volt ott 20-30k is, raan meg az én 50k körülim mellett. a srác az elején meghalt, így hozott 110k körül, már nem emlékszem.

de sima silver channeles mindenki bal, majd jobb, kapu, kocka felállásban is volt már 108k dps scimitar.

szerintem egyébként dps mérésnek csak a solo isa lenne jó alap, akkor kiderülne egy egy hajó mennyit tud.
Fabio Capello
#15231
esélytelen, ami 120k felett van, az már recluse nanny, meg csapatspecifikus általában.

a Terran repu a torpedósoknak lesz fincsi (Plata!), a szett bónusz miatt

#15230
Hat ott senki sem! 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15229
De 10-es szinten még nem.

#15228
Hat, az en romaim jol fordulnak mind, Sci is Tac meg főleg😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15227
Gurambára kell,bár a pajzs elég gáz lesz STF-en.

#15226
Ha ugyanezt megcsinálja egy Random ISA-n fejet hajtok a tudománya előtt.
De így csak annyit mondok nem rossz.<#whatever>

#15225
A S11 Terran Task Force warp és singularity magok +energiát fognak adni minden subsystemnek. Talán egy romulánnak ez lesz a leghasznosabb.

https://i.imgur.com/OGgmeaj.png
#15224


Hát igen, ő is panaszkodik az energiára, elég sokáig 100 felett mindegyik.
#15223
Oké. Ahogy látom, érdemesebb a beam array-k felé menni a romi hajókkal, mert energia hiányában rosszabbul fordulnak, mint más hajók. A B'Relről meg ne is beszéljünk. <#ravasz1>


"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15222
Hát kis szinten tök 8,de majd nagy szinten elite fleet mag lenne a jó AMP stattal.

#15221
Melyik mag lehet a leghasznosabb? Ahogy néztem a "field stab" a pajzsot növeli, az overcharged az aux-ot, a hyper injection meg a hajtóművet.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15220
Singu képességek miatt,de nem 5-el hanem 10-el.Max 160 energiája van.Alapból,skillekkel jó maggal meg plasmoval felmegy rendesen.

#15219
Elvileg a singu képességek miatt kapott 5 energiaval kevesebbet mindenre. De plasmoniccal nem szamit.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15218
Így sem annyira gyengék azért. Ha rátolom a full energiát a fegyverekre, akkor pusztít rendesen, és némi a módosítóval a pajzsom is 50 körül van. Igaz, hogy cserében olyan lomha, mivel a hajtány alig kap energiát, hogy a nagyanyám hamarább körbefordul a tolószékkel. <#ravasz1>

Ergo lehet, hogy érdemes őket beam arraykel ellátni.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 08:59:34

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15217
Jó tudni. Elég régi trekkie vagyok, de a sorozatból valahol ez lejön? Mármint, hogy a romulán hajók gyengébbek? Vagy a játékban ezzel ellensúlyozzák a romulan battle cloakot?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15216
Nem,romulán hajón kevés energia van,ezért gyengébbek.Jó fleetes maggal meg plasmonic leech-el esetleg astika trait-el nem gond.
Van szerver,már vagy 1 órája afkolok fent.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.08. 08:42:59

#15215
Valami szerver lehalás volt ma reggel, lelökött, és nem is engedett vissza.

Más. Most húzok fel egy reman karaktert, és 16-os szinten vagyok. Azt nem nagyon értem, hogy az egyes rendszerek energia beállításainál miért csak 4x40-et tudok szétosztani? Én úgy tudtam, hogy minden hajón elvileg 200 "egységet" lehet a 4 rendszer között szétosztani. Vagy az elején kevesebbet, és a 200-hoz még fejlődni kell?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15214
Scourge-ot nem szeretem mert randa,sem fleetest sem a zenest nem használtam,csak a konzoljait.<#buck>
A kalóz karim pedig B'rel-ben ül,de majd ebben a hónapban kap új T6 Fleet B'rel-t.<#nyes>

#15213
Nekem is van egy predátor karim, fleetes Scourge-el. holnap kiutalnak neki egy fejlettebb hajót és mehet a kalóz élet tovább. 😄
#15212
Új event a láthatáron.
Katt.

#15211
Nah fel is megyek.Szerzek még fc-t meg dilit és konzolt holnapra,T6 fleet gurambának vagy 2 konzollal több lesz.

#15210
Full pack,azonnal,Galaxy az jó lesz ünneplős és túra hajónak.<#szeret>
A Guramba meg megy stf-re<#szeret>.
A kara meg megy a süllyesztőbe.Doffozni jó lesz.<#vigyor>

#15209
a galaxy viszont kalap szar. nem hogy a zeneset, de még a flottásat sem veszem ki.
#15208
Óóóó cicám ez tökéletes lesz nekem.
Olyan mint a T5 Guramba csak ez Command/engi.
Tökéletes kis jószág lesz ez.És van Nauszi hangárja,óóó mamííí.

#15207
http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/9585153

engi/command slottal érkeznek, de legalább futotta 1 Commander Tactical-ra is.
#15206
Nem volt elég csak felmenni,legalább 1 órán át kellett tesztelni a megadott teszt hétvégén.

Fabio Capello
#15205
ebben az a cuki, hogy én teszteltem S6-ot és soha nem kaptam meg a Fleet Markosat...

#15204
S6 és S7 rewardokért kellett tesztelni,de a többit mindenki megkapta ingyen.

#15203
Ezek nekem is megvannak és sose teszteltem 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15202
Na de régen kaptunk jutalmat,olyan tribblit ami repu markot termelt,S6-ért fleet mark tribbli,s7-ért asszem nukara tribbli romáért roma mark tribbli satubbi.Egész s8-ig.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.07. 15:00:02

#15201
Haszonleső kutya! Már önmagában jutalom hogy részt vehetsz a játék formálódásában.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.07. 14:57:37

#15200
Mióta nincs teszt jutalom nem megyek fel tribblire.

#15199
Mondtam hogy a 30k dili egyszeres,karinként.De én nem teszteltem csak hallottam tesztelőktől.

#15198
De,mostanában ha valamit elcsesznek mindig van event,legutóbb a mark xp dili event is azért volt mert két három órával tovább tartott a leállás.

#15197
tegnap felmentem tribblire megnézni ezt az admirality rendszert, 3 slotod van, annyi küldi futhat egyszerre.
az assigmentek nem fogynak el, mindig kínál hármat, ami közül indíthatsz, vagy passzolhatod ha van hozzá tokened, ami assigmentekből szerezhető szintén, és jön helyette másik assigment. vannak 15 percesek, pár - több órásak, 20 órás.
1-3 hajót lehet bedobni egy egy assigmentre, amik használat után szervíz cd-re rakják magukat.
minél jobb hajó, annál hosszabb a szervíz, legjobb t6 flotttás erejű hajók 36 órás cd-re kerülnek egy egy assigment után, szóval azokat be kell osztani, nem lehet ész nélkül küldözgetni 15 perces assigmentekre.

T1-4-ig kb semmit nem ér a hajó, max a legegyszerűbb küldire tudod használni de oda sem elég egyedül kb.
Mirror hajók a következő szint
T5 zenes
T5 flottás
T6 zenes
T6 flottás
Winter - Summer reward, lockbox / lobi és promó hajók a legjobbak

Ezzel kedveztek a free játékosoknak, az Annorax, T6 bug ship, legdrágább legritkább hajókkal egy szinten van az ingyen szutyok Risa hajók meg Breen hajók. Annyira sok dilithiumot nem fog azért adni a rendszer hosszú távon mint Platac írta, az a 30k dili létezik, de az olyasmi reward mint amikor maxolsz egy reput, a klingon részt mikor szintet lépsz, akkor kapod, és az ugye véges.

Doff rendszer 2.0 kis különbséggel.
#15196
Ha fent leszek majd be invelem,de most nem vagyok fent.Nekem rohadt sok türelmem van,tényleg,képes vagyok bármennyit várni és farmolni orrvérzésig,de most nem tudok nyugodtan játszani,mert ez a Gurambára várás kicsinál.<#wilting>

#15195
Vagy nem 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15194
Elértem a remanommal a szükséges szintet! <#papakacsint>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15193
És kapunk majd valami eventet vigasztalásul.<#szeret>

#15192
Szerintem egész nap sz@r lesz...
#15191
Kaptam egy üzit hogy az összes Arc játék leáll egy órára jövőhét kedden.Mert valami kritikus hálózati fejlesztéseket hajtanak végre,vajon végül hány órára áll le,és elindul-e majd.<#vigyor>

#15190
Craftos torpedó a nyavalyát,Craftos pajzs.
Nem tom hol jár az eszem.Amit viszont tudok múltkor Raan a kis engi karijának vett exen valami Ur craftost valami jó stattal,nem emlékszem de vagy Cap vagy Reg stat volt rajta,lényeg hogy a karijának 30+k pajzsa és 90+k hullja lett.Elmentünk egy gyors kristályra kipróbálni milyen harc közben,és emlékszem igen morcos volt hogy kidobott egy rakás pénzt a pajzsra,mert harcban a pajzsa szinte nulla volt,azt hiszem vagy 3k vagy 13k pajzsot mondott.És Kristály után le is cserélte.