Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a doffok többségét olcsóbb megvenni. ez az exotices nem rossz, meg van egy ami energia fegyver lövésekre pajzs energiát ad, az is jó.
A simi egyik konzolja adja ezt.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.09. 10:49:10
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Singularity Decay variant (Romulan only)
Ship Duty: Space.
Game Description:
* This effect is always active while any Cloak is active (not Mask Energy Signature)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Jah elfelejtettem tegnap venni fleet warp magot,amikor a hajót vettem,pedig meg is kérdezték nem akarok-e még valamit esetleg,de úgy örültem a hajónak hogy elfelejtettem.<#falbav>#falbav>
Mellesleg azért van a hajón egy sima Disruptor dhc mert a coalittion disruptorok kékek,és kellett a hagyományos zöld is hozzá.De az is Crtdx3.
Kellene még neki egy jó név,de nem tudom mi legyen az.A K. a. niva nem fér ki.<#eplus2>#eplus2>
Hmm még nem hallottam róla,de singu töltős konzol van.Az egyik eltörli a cd-jét a másik meg felgyorsítja a töltődést.
Sima doff skill, 50% eséllyel csökkenti az exotic sebzős vackok cd-jét 10 seccel.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Tényleg basszus,múltkor szereztem a doffos karimmal egy csomó lila fleetes doffot,még el sem adtam.<#falbav>#falbav>
Darabja kb 4-500.000 ec, all-ban lehet rákeresni és 10-20% eséllyel kapsz lilát, és 8 fajta lila eshet belőle.
Egyszerűbb megvenni exen.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.09. 10:19:57
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Érdekes hogy trill vagy orion csaj karinak ennyi van.<#vigyor>#vigyor>

Átalakítom a tac battlecruiserem is, 2 napja raan rámvert DPS-ben a tac scimivel, ő 61k-val áll, én 56,9k-val, szóval valamit csinálni kell vele, hogy visszaelőzzem. beamek le, dbb + 360-asok fel. a 3-4 healemből 1-2 le, helyette egyéb sebzős skill fel. egy-két konzol csere, aztán lesz ami lesz, így is papír, most mégpapírabb lesz 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Itt az a bizonyos konzol amit nem tudok át rakni.Pedig elvileg át lehetne nem?Vagy félre értem?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mi a szösz,új battlezone.Katt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.09. 09:11:56
Viszont az a hülye Guramba konzol fel piszkálta a fantáziám.Rohadt kíváncsi lennék rá egy fullos partgenes karival mekkorát csapna a konzolja.
de nem,nem akarok karit csinálni hozzá,annyi pénzem nincs hogy partgenes karit csináljak.De tényleg 0 partgen skillel ekkorát sebez területre az biztos jó nagy lehet rendes cuccokkal.Jah és a galaxy-hoz nem volt kedvem a boffot át skillezni meg vacakolni a boff skillezéssel,így csak egy tac boff van benne,meg engi és nem command.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.09. 09:04:54
Az eclipse-t is át akarom alakítani, 30-40k dps mellett is túl tankos, egy két healt leveszek róla, mert kevesebbel is simán kibírja, és mehet helyére is sebzés.
Guramba nagyon bejön,nem fogok vele 30-50k dps csinálni mert nem tudok rá tenni beamet meg faw-ot,ez a szépség nem arra van hogy faw-ozak.És mivel nem térsebzésre megyek hanem egy célpontra így a dps-e is kicsi,de akkor is nagyon ott van.
A T6 Galaxy mege gy vicc,1 Mk11 kék neutronium alloyt tettem rá és egy exciter vr konzolt,és simán letankoltam vele ISA-t meg kristály advot.Vicc hogy 1 kék mk11 neutroniummal több resistje van mint a gurambának két mk14 UR flottás neutroniummal.
A Galaxy-ra felraktam 4 Galaxy konzolt meg plasmo-t,így 1 tengi 1 sci 2 tac konzol fért rá a borg plasmo és 4 Galaxy konzol mellé.
A T6 Galaxy konzolját nem birtam rá tenni,azt hiszem bugos,mert az is felmehet bármilyen galaxyra vagy galaxy drenyára,de valamiért nem engedi.De így is lószar konzolokkal,mk11 kék meg 1 vr és mk11 dis beamekkel van 9k dps-e.<#vigyor>#vigyor>
De egy pöppet bugos,és szerinte Fleet Guramba Siege Destroyer (T6).
És a hajó jele egy nagy fehér vagy zöld kocka.<#vigyor>#vigyor>
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A roma kinézetre is szebb,olyan mind a 3 mint egy madár,még tollaik is vannak.<#rolleyes>#rolleyes>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 17:45:03
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 17:42:18
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Jah kihúztam még vele a repukat,mentem vele pár stf-et,de nem jött be.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.08. 17:36:18
Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.10.08. 17:26:25
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Jah asszem Faeht konzoljával 200k körül is lehet lődözni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.08. 17:22:23
Konzolja ugyanannyi van,de mindegy.Az egyiknek 4-4-3 a másiknak 4-3-4 asszem.Az egyiknek több sci másiknak több engi,de hogy most melyik melyik,tudja a fene fejből.
T'Varo rendes escortnak nem ajánlanám,sőt T6-ot sem fogom használni,megvenni megveszem mert kell a pack egyben,de sosem fogom használni,kb mint a roma drenyát sem.Ha normális buildhoz kell tac hajó akkor scimitar.T6 T'Varo sem fog felérni a simivel.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 16:44:22
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ha torpedó konfigot használod, akkor nincs szükség a singularity képességekre, ha meg nem torpedós konfigod van, akkor jó, hogy vannak ezek a képességek.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Szerintem a fegyverhelyek és a tactical konzolok (ugye torpedó vagy akna sebzésnövelés) száma miatt eléggé vitathatatlan hogy a Tvaro és a Faeht jobb torpedo boatnak mint a B'rel. Elég nehéz vitába szállni azzal hogy négy meg az öt az több mint a három.
Megjegyzem, a plusz egy tactical konzol slot és plusz egy hátsó fegyverslot miatt a Tvaro torpedo boat szerepkörben is leveri a Brelt.
Amúgy torpeo boat szerepkörre már van a Tvaronál is jobb, a Fleet Faeht, inteles hajó öt tac konzollal és E.Battle Cloakkal. Romulán az is, természetesen.
A legnagyobb poén, hogy Enhanced Battle Cloakkal aknát rakni és gyógyító képességeket használni anélkül tudsz, hogy egy pillanatra is ledobná a cloakot a gép.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.10.08. 16:22:00
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Szerintem messze a romulán hajók a leghatékonyabbak a játékban.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce