Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15292
1-2 milla, nem 2013-ban vagyunk 😄
#15291
allban, 3-700k között össze vissza mozog, többnyire 4-500k.
a doffok többségét olcsóbb megvenni. ez az exotices nem rossz, meg van egy ami energia fegyver lövésekre pajzs energiát ad, az is jó.
#15290
Igen kapható 1-2 milla darabja,1-2-3-4-5 kell belőle,úgy emlékszem,én sokat játszottam vele.

#15289
Aha,olyan konzolom is van.<#kuss>
A simi egyik konzolja adja ezt.<#nyes>

#15288
Egyébként ez a command code is kapható az exe-n? Ezt még nem néztem...
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.09. 10:49:10

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15287
Nem, hanem lassabban veszít a töltéséből, ha álcázva vagy.

Singularity Decay variant (Romulan only)
Ship Duty: Space.
Game Description: Reduces Singularity Decay Rate while Cloaked
* This effect is always active while any Cloak is active (not Mask Energy Signature)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15286
Na most nekem ilyen a Guramba.Ha lesz upgrade event a fegyók is uppolva lesznek,így túl sokba kerülne.
Jah elfelejtettem tegnap venni fleet warp magot,amikor a hajót vettem,pedig meg is kérdezték nem akarok-e még valamit esetleg,de úgy örültem a hajónak hogy elfelejtettem.<#falbav>
Mellesleg azért van a hajón egy sima Disruptor dhc mert a coalittion disruptorok kékek,és kellett a hagyományos zöld is hozzá.De az is Crtdx3.

Kellene még neki egy jó név,de nem tudom mi legyen az.A K. a. niva nem fér ki.<#eplus2>

#15285
Vagyis gyorsabban tölt a singularity?
Hmm még nem hallottam róla,de singu töltős konzol van.Az egyik eltörli a cd-jét a másik meg felgyorsítja a töltődést.

#15284
Csak 2013 május 21 óta van bent a játékban, szóval annyira nem maradtál le róla.
Sima doff skill, 50% eséllyel csökkenti az exotic sebzős vackok cd-jét 10 seccel.
#15283
Tal shiar command code a neve, bocs, nem reassigment, csak vagy ezret nyitottam már, így még nem rögződött eléggé.
#15282
Nem a GW-hez kell, hanem a singularity decay változat, és olyan csak romulánban van.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15281
Exotic csökkentős?Már megint valami amiről lemaradtam.
Tényleg basszus,múltkor szereztem a doffos karimmal egy csomó lila fleetes doffot,még el sem adtam.<#falbav>

#15280
feltéve ha neked valami spéci gravimetric kell,ami mondjuk ad a hajódnak halálsugarat ha aktiválod a Singu overcharge képességet.<#hehe>

#15279
Ha az exotic csökkentős doffot akarod, akkor jah, vagy exchange vagy nyomod a romulan reassigment doff küldit, máshonnan ez nem nagyon fog esni, vagy csak én nem tudok róla, ami könnyen meglehet mert leszarom hogy honnan milyen doff esik, 99,9%-uk filléres tétel, ami meg nem azt tudom honnan esik.
Darabja kb 4-500.000 ec, all-ban lehet rákeresni és 10-20% eséllyel kapsz lilát, és 8 fajta lila eshet belőle.
Egyszerűbb megvenni exen.
#15278
Rosszul tudod,szükséged van egy klingon vagy fed gravimetric scientistre,nem?Gondolom Gw-hez kell.

#15277
Szükségem lenne egy lila romulán gravimetric scientist-re, de ahogy nézem ehhez Tal Shiar Command Code kellene, az meg Tal Shiar Lockboxból nyerhető. Nekem viszont se dobozom, se kulcsom, se lehetőségem millió doboz kinyitására. Ilyenkor az egyetlen lehetőség az Exchange? Vagy van más beszerzési forrás ilyen lila doffra?
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.09. 10:19:57

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15276
Valamit csinálhatnának a marauder küldikkel,egyik karinak van 13 marauder küldi máriknak 4.Mekkora baromság ez.
Érdekes hogy trill vagy orion csaj karinak ennyi van.<#vigyor>

#15275
Guramba is papír kicsit.Pedig jó konzolokat tettem rá.tervbe vettem a battlecruiser pack megvételét is,majd ha szerzek egy kis dilit,mert most jól el vertem.

#15274
mert bugos szar. majd javítják.

Átalakítom a tac battlecruiserem is, 2 napja raan rámvert DPS-ben a tac scimivel, ő 61k-val áll, én 56,9k-val, szóval valamit csinálni kell vele, hogy visszaelőzzem. beamek le, dbb + 360-asok fel. a 3-4 healemből 1-2 le, helyette egyéb sebzős skill fel. egy-két konzol csere, aztán lesz ami lesz, így is papír, most mégpapírabb lesz 😊
#15273
Az én kicsi bulihajóm így néz ki,végül is csak azért van mert szép,és arra ez a cucc elég.<#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Itt az a bizonyos konzol amit nem tudok át rakni.Pedig elvileg át lehetne nem?Vagy félre értem?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#15272
Azt mond meg a T6 Galaxy konzolját mért nem tehetem át t6 galaxy X-re,rá van írva hogy galaxy-ra és galaxy x-re lehet rakni.
Mi a szösz,új battlezone.Katt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.09. 09:11:56

#15271
Azt én értem hogy bármelyik,régen star cruiserrel és zöld cuccal tankoltam elitet,na de ezen a hajón semmi értelmes cucc nincs,csak 1 kék neutronium és baromi jól bírta.
Viszont az a hülye Guramba konzol fel piszkálta a fantáziám.Rohadt kíváncsi lennék rá egy fullos partgenes karival mekkorát csapna a konzolja.
de nem,nem akarok karit csinálni hozzá,annyi pénzem nincs hogy partgenes karit csináljak.De tényleg 0 partgen skillel ekkorát sebez területre az biztos jó nagy lehet rendes cuccokkal.Jah és a galaxy-hoz nem volt kedvem a boffot át skillezni meg vacakolni a boff skillezéssel,így csak egy tac boff van benne,meg engi és nem command.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.09. 09:04:54

#15270
Bármelyik engi hajóból lehet jó tankot csinálni, és közben sebzése is van.
Az eclipse-t is át akarom alakítani, 30-40k dps mellett is túl tankos, egy két healt leveszek róla, mert kevesebbel is simán kibírja, és mehet helyére is sebzés.
#15269
Jah még annyit hozzátennék hogy a Guramba konzolja nem túl nagy szám,passzívan ad egy kevés energiát.de ha aktiválod sok energiát ad,asszem +40 mindenre,és sebzi azt aki téged lő,olyan mint egy feedback pulse,ha 20 lövést lead a konzol amíg aktív akkor berobban és térssebzést nyom mindnekire.STF-en nem tudtam tesztelni,mert hamarabb meghalt a borg,de red alerten rámásztam 4 kockára meg a csapataira,és berobbant,ha jól láttam 41 ezres hullámokat baszott beléjük,nem volt combat log bekapcsolva,így nem tudom mennyit sebzett pontosan,de hazavágta a kicsiket.Sajna a karim partgen skillje 0,és a konzolra az hat.

#15268
Na az én véleményem az az új hajókról hogy a T6 Galaxy dread egy baromi jó tank hajó,a Guramba meg egy nagyon jó kis tac hajó.
Guramba nagyon bejön,nem fogok vele 30-50k dps csinálni mert nem tudok rá tenni beamet meg faw-ot,ez a szépség nem arra van hogy faw-ozak.És mivel nem térsebzésre megyek hanem egy célpontra így a dps-e is kicsi,de akkor is nagyon ott van.
A T6 Galaxy mege gy vicc,1 Mk11 kék neutronium alloyt tettem rá és egy exciter vr konzolt,és simán letankoltam vele ISA-t meg kristály advot.Vicc hogy 1 kék mk11 neutroniummal több resistje van mint a gurambának két mk14 UR flottás neutroniummal.
A Galaxy-ra felraktam 4 Galaxy konzolt meg plasmo-t,így 1 tengi 1 sci 2 tac konzol fért rá a borg plasmo és 4 Galaxy konzol mellé.
A T6 Galaxy konzolját nem birtam rá tenni,azt hiszem bugos,mert az is felmehet bármilyen galaxyra vagy galaxy drenyára,de valamiért nem engedi.De így is lószar konzolokkal,mk11 kék meg 1 vr és mk11 dis beamekkel van 9k dps-e.<#vigyor>

#15267
Fleet Kolasi Siege Destroyer.

De egy pöppet bugos,és szerinte Fleet Guramba Siege Destroyer (T6).
És a hajó jele egy nagy fehér vagy zöld kocka.<#vigyor>

#15266
Ez a 400 mega tartalmazott is valamit vagy megint nem lesz értelme feljárni 1 hétig..? Már az új krenim Res labor is t3-as fullos, azt sem tudjuk húzni... Jöhetne már az S11.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15265
Perszehogy van, csak zen nincs. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15264
424 mega frissítés jön le.

#15263
Hát ugye van command cruiser roma pack.<#zavart1>
A roma kinézetre is szebb,olyan mind a 3 mint egy madár,még tollaik is vannak.<#rolleyes>

#15262
Én azt sajnálom, hogy a KDF reman karakterem nem tud T5-T6 klingon hajókat használni, ha már megvettem a command cruiser packot.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15261
A heavy escort carrier packot is megvettem,de csak a fedest használtam,másik kettőt ki sem próbáltam,de ugye a gurambára kellett a traitje,ezért beültem a klingonba és kiderült hogy tök állat raptor.

#15260
Én azért kezdó vagyok. Nekem nincs 30+ karim. :-) Nincs is annyi zenem, hogy egy csomó packot megvegyek. El leszek egy darabig a T6 BRel/Tvaro csomaggal.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 17:45:03

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15259
Én egy rakás hajót nem próbáltam ki amit megvettem packban.

#15258
Ha már benne lesz packban a Tvaro, akkor már ki is próbálom.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 17:42:18

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15257
Passz én nem használom,megvettem csináltam neki karit,kivettem fleetet kipróbáltam elfelejtettem.<#zavart1>
Jah kihúztam még vele a repukat,mentem vele pár stf-et,de nem jött be.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.08. 17:36:18

#15256
500k folott is sikerult parszor (össz 3 alkalommal lottem 500k fole)
Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.10.08. 17:26:25

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15255
Csak sajnos nem hat mindenre.És ugyanolyan kurva papír mint a T'Varo.Ha kiszeded hozzá a többi T6 roma hajó traitjét akkor nem rossz,de sajnos a Faeht sem túl combos,nekem is fleet van.
Jah asszem Faeht konzoljával 200k körül is lehet lődözni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.08. 17:22:23

#15254
Hátsó fegyver slot torpedó hajónál kurva semmit sem ér,mert hátulról nem indítasz semmit,mivel a célpont szemben van.Legalább is szerintem,én ugyanis mindig szembe vagyok a célpontal.Egyrészt a doffom leszedi rólam az aggrót,másrészt meg jó eséllyel úgyis túlélem.Hatalmas sebzés miatt rengetegen aggróznak rám,de ha nyomok healt a doff leszedi az aggrót.
Konzolja ugyanannyi van,de mindegy.Az egyiknek 4-4-3 a másiknak 4-3-4 asszem.Az egyiknek több sci másiknak több engi,de hogy most melyik melyik,tudja a fene fejből.
T'Varo rendes escortnak nem ajánlanám,sőt T6-ot sem fogom használni,megvenni megveszem mert kell a pack egyben,de sosem fogom használni,kb mint a roma drenyát sem.Ha normális buildhoz kell tac hajó akkor scimitar.T6 T'Varo sem fog felérni a simivel.

#15253
Hat ha romulant hajot akarsz akkor reman/romulan faj. Tactical kaszt.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#15252
Szerintem fajtól nem annyira függ. Én speciel a remanokat kedvelem a mind drain miatt, meg jobban ellenállnak a hátbatámadásnak.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.08. 16:44:22

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15251
Most nézem hogy a Faeht és Fleet Faeht még ennél is tovább viszi a torpedo boat koncepciót, hiszen az inteles transport warhead képesség miatt ezzel a torpedo boattal már pajzsos célpontnak is lehet ártani.
#15250
Akkor most már csak a hozzá illő karakter fajára, kasztjára és skill-ezésére volnék kíváncsi, ha Romulán Fleet Faeht torpedó/akna-boat-ot szeretnék használni. <#worship>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15249
Dehát én nem is vitattam egyik állításodat se.

Ha torpedó konfigot használod, akkor nincs szükség a singularity képességekre, ha meg nem torpedós konfigod van, akkor jó, hogy vannak ezek a képességek.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15248
Lehet nyilván kétféle loadout-tal is menni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15247
Elmondanád, hogy egy enhanced battle cloakból lövöldöző, targetolhatatlan torpedo boatnak mégis miért hátrány az, hogy nem tud singu képességeket használni?

Szerintem a fegyverhelyek és a tactical konzolok (ugye torpedó vagy akna sebzésnövelés) száma miatt eléggé vitathatatlan hogy a Tvaro és a Faeht jobb torpedo boatnak mint a B'rel. Elég nehéz vitába szállni azzal hogy négy meg az öt az több mint a három.
#15246
Nekem van T'Varos Torpedo boatom, teljesen jó. Mi a fenének akarnál singularity képességet használni vele, mikor targetolni nem tudnak, a fegyverekben meg nincs energia mert nem kell?
Megjegyzem, a plusz egy tactical konzol slot és plusz egy hátsó fegyverslot miatt a Tvaro torpedo boat szerepkörben is leveri a Brelt.
Amúgy torpeo boat szerepkörre már van a Tvaronál is jobb, a Fleet Faeht, inteles hajó öt tac konzollal és E.Battle Cloakkal. Romulán az is, természetesen.

A legnagyobb poén, hogy Enhanced Battle Cloakkal aknát rakni és gyógyító képességeket használni anélkül tudsz, hogy egy pillanatra is ledobná a cloakot a gép.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.10.08. 16:22:00
#15245
Lehet belőle csinálni nyilván, csak akkor korlátozott a singu képesség használat. <#crazya>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15244
Gyengébbek a nagy fenét, Plata csak rosszul fogalmazott. A singularity core miatt 5-el kevesebb energiát kapnak az egyes rendszerekbe, mint a Warp Core-os Fedes és Klingon hajók. De ezt a marha hasznos singularity képességek és a romulán battle cloak ezt nagyon szépen ellensúlyozzák. Fed meg Klingon hajók a fél karjukat adnák a bármikor aktiválható romulán battle cloakért meg a ledobása után járó sebzésbónuszért. A singularity képességek meg sokszor az életedet mentik meg.

Szerintem messze a romulán hajók a leghatékonyabbak a játékban.
#15243
akkor ennyi erovel egy romulan hajo sem annak valo. Bar én az intel warbirdbol csinalnam nem a tvarobol. A tobb consol miatt es jobb boff elosztas vegett

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce