Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nagyon nem az igazi a boff kiosztása.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.10. 15:27:02
Nem kötözködöm, próbálok ráállni itt az STOban a hajókra hogy melyik mi meddig. Eddig kb arra jutottam, hogy van ugye a fegyvereloszlás, a boff meg a konzol helyek, meg van esetleg egy varázsos spéci képesség....
Mai napig nem látom mik a nagy felizgulások egyes hajókért - amik kb annyiban különböznek hogy az egyiknek +1 SCI konzolja van a másiknak meg +1 TACja... okoz ez olyan nagy difit hogy az emberek képesek megint nekifeküdni a grindnek meg felajzva várni egy patchet...?
Jó mondjuk közelében se vagyok vmi rendes DPSnek, bár ezt leginkább annak tudom be, hogy egyszerűen nincs hangolatom annyi dilit meg fleet creditet kitermelni, hogy mindenféle fleetes konzolt meg cuccot megvegyek és felupgradeljek MK XIVig 😊 Kétlem hogy az lenne a baj, hogy a beamboatom jelenleg egy Fleet Avenger és mondjuk ha lecserélném egy bármi másra akkor hirtelen felugrana a DPSem ez égig 😊
1 Typhla Asrem
Lila nővér doff.
Az account bank-ra csak átadó felületként tekintenék, nem tárolóként, mert ahhoz nagyon drága - legalábbis, amíg nincsenek kihúzva a lehetőségek határáig a személyi tárolók az egyes karaktereknél.
Számomra hihetetlennek tűnő számokkal dobálóztok, igaz, én még csak nemrég kezdtem. <#wow1>#wow1>
A végén még ebbe a játékba is annyi időt fogok beleölni, mint a wot-ba (anno) - csak nehogy uú lerombolják ezt is!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
És tárolhatsz benne pénzt is,az én bankomban nincs sok pénz,mostanában annyira nincs hangulatom pénzt csinálni,pedig kéne pénzt csinálni,mert csak fogy,most a Gurambára rengeteget költöttem.Szerintem olyan 100 misi+ ec,és kb 300 000 dilibe került eddig.Plusz persze 5 k zen.<#vigyor>#vigyor>
Na persze ez piskóta ahhoz ami pénzt rá költöttem a torpedósra,de az akkor volt amikor még rendesen kerestem is pénzt.Legalább 500 misit akarok összedobni,mert szeretnék egy tarantulát.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.10. 09:41:23
Figy a klingon oldal egész más mint fed,a klingonoknál olyan hajók vannak amikkel a játék sokkal jobb élmény.
Szeretek klingon karit felhúzni,mert szinte az összes zenes kis klingon hajót megvettem már,és némelyikkel tényleg eszement jó érzés.
A raptorok elég jó hajók,eddig én a Matha Raptort használtam az egyik tac karimmal,de lehet neki is váltok majd fleet gurambára,vagy az új fleet Qa'Tel raptorra.
Őszintén szólva én azt a hajót lebecsültem,megvettem a cross faction escort carrier packot,vagy mi a szart,amiben fedes heavy escort carrier meg klingon flight deck raptor és roma tacical carrier warbird van.De csak a fedest használtam,egész addig míg meg nem tudtam hogy közeleg T6 Guramba és lesz hangárja,akkor elővettem hogy kivegyema traitjét,és meglepődtem mert a hajó eszeveszett jó.
Egy ütős raptor hangárral.Úgy hogy nálam Fleet mathát váltani fogja vagy Fleet Flight deck raptor vagy Fleet Guramba.
Matha az olyan dps hajó szerűség lenne,de a Qa'tel funabb.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.10. 08:30:17
A Raptor-ral ott lehet maradni a nagyobb, lassan forduló ellenfelek mögött, így csak féloldal-sortüzet kaphat, de a torpedók uú mehetnek a célpontra.
Hihetetlennek tűnő minőségi ugrás a csak előre tüzelő, beam-es/turret-es hajó után: ezzel egy darabig el leszek! <#nyes>#nyes>
Hhmm, 1000 Zen 12 db, karakterközös bankhely "nyitása", ami után lazán fel lehet majd húzni az újabb karikat a régebbieknél gyártott dolgokkal- de mikorra lesz annyi (fölös) dili'-m...
Szerencsére a Zen az acc'-hoz van kötve, nem az egyes karakterekhez, így azért könnyebb lesz!
Ma'rtala'ny@titmoszisz nevű karakterem KDF-es flottát keres. Plata, ebben tudsz segíteni?!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Nézd meg a stations fül alatt a hajónál.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.09. 23:51:09
Ma átalakítottam kicsit a hajóm: Salem az enyém.
CLR—Infected Space❤️:34>3:34>— Dmg(DPS) —Salem 14 861 040(69 770) Atero 12 073 429(56 683) Lorah 6 404 147(30 789) Erika 2 161 887(10 597) Bozal 993 262(4 798)
A nimbus-t így sikerült előcsalnom, köszi. 😊
Amin még agyaltam ma, hogy érdemes-e költekeznem ilyen kis szinten, vagy tartalékoljak későbbre? Most van 800k-m és 18k dili. Gondolkodom dili-zen váltáson, mivel valós pénzt nem tervezek erre költeni perpill (swtor és aw mellett nem megy még ez is)
Az enginek cruiser,scinek sci hajó<#nyes>#nyes>,tac-nak escort.Általában.
A nimbus pirate distress callt meg tedd a táskádba,ha ott van az űrben a skillbarra kitudod rakni.Nyomj P-t az űrben és ott lesznek az űr kapitányi skillek egyéb szarságok,köztük ez is.Húzd át a skill barra.
Még csak ismerkedem a játékkal, kb. egy hete játszom és nagyon sok minden van, ami nem tiszta még. Igyekszem az ilyeneket google segítséggel megoldani, de nem mindig sikerül. Viszont van, amivel nem boldogulok:
Pl. küldiböl jött egy ilyen tárgy: Nimbus Pirate Distress Call. Ha jól sejtem ezt majd olyan hajón tudom használni, ami hangárral rendelkezik? Melyik a legkisebb szintű hajóü, amin menni fog? Vagy nem ér annyit, hogy ezen agyaljak?
Aztán lvl30 új hajó választás.... A Exploration Cruiser-hez nincs két engineer sajnos,. A science vessel ránézésre (a tapasztalatlan szememmel) kicsit zsengébbnek tűnik, bár mozgékonyabb, szóval jó választás-e, ha ezt veszem meg? Esetleg ilyen szinten még tök mindegy?
A FAQ-t elolvastam, de egyéb, kezdőknek való összefoglaló nincs valahol?
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.09. 18:54:35
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Nem baj ha kèsik,inkább kèsőbb de bugmentesen jöjjön.
Drenya pack is bughegyeket hozott.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.10.09. 16:39:34
Mást nem igen, elszívják úgyis. Oké, neuralizert leszedi a hazard, de ennyi. Kell resist, és nem robbansz egyből pajzs nélkül. Én engivel le sem szarom hogy leveszi a pajzsot, majd visszatöltöm miután abbahagyta, max 30-40% hull és pajzselszívás együtt állapotnál kezdek aggódni, hogy ebből még baj is lehet.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.09. 16:26:48
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.10.09. 16:12:49
(komolyan, nekem nagyon bejön)
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.10.09. 15:30:27
Species trait: Joined Trill have access to the skills and memories of all of the previous hosts of the joined symbiote
On Ground: Hyper Metabolism. Bonus Regeneration, Bonus Radiation and Toxic Damage Resist.
+10% Health regeneration
+24.6% Radiation damage resistance
+24.6% Toxic damage resistance
In Space: Joined Symbiote. Bonus Skill points.
+3 Starship Hull Repair
+3 Starship Inertial Dampers
+3 Starship Power Insulators
+3 Starship Sensors
+3 Starship Shield Emitters
+3 Starship Weapons Training
+3 Starship Warp Core Potential
+7 Starship Graviton Generators
+7 Starship Particle Generator
+7 Starship Subspace Decompiler
Reman Trait:
Species trait: Remans were used as Romulan shock troops and miners in the dangerous dilithium mines of Remus. Because Remans lived on the dark side of their tidally locked planet, they are extremely sensitive to light. Many Remans exhibit telepathic abilities, able not only to read thoughts but also sometimes sooth or inflict pain.
On Ground:
+20 Perception
+1.5% Expose Chance
+1 sec Expose Duration
+10% Exploit Damage
+25% Resistance to Flanking damage
On Ground:
+5 Resistance Rating vs Energy, Physical
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.09. 13:37:38
Meg esetleg revesre shield polarity.
Klingon doff-küldik lennének erre a legalkalmasabbak?
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.10.09. 12:59:40
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Eddig 7 van intelen 8 pilot-on.Intel elsődleges pilot másodlagos.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Egyébként már akartam kérdezni, hogy az a Global Event "csík" micsoda? Ez eddig nem volt.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.09. 11:01:29
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"