Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15392
Jah és vannak újabb pletykák,Iq fllett szerint lehet hogy lesz T6 vesta,a kép alapján szerintem az T5.<#whatever>
Állítólag be kerül egy szuper carrier,4 hangárral, 2 small craft hangár 2 normal hangár.De valszeg fedes,istenem klingonként de jó lenne,4 elite slaverrel.<#szeret>

#15391
Az új admiralty systemből,amihez meg minimum 30 T5 hajó kell,de inkább T6.
Jönnek T5 zenes hajók mirror változatai nemsokára,persze zenes konzol és fegyverek nélkül.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.12. 12:55:57

#15390
Rmélem, hogy nem igaz. Ha nerfelik, akkor mi a retekből lehet dilit, meg ec-t szerezni? Vagy ez is arra megy, hogy zenes cuccokat vegyél?

Nekem csak 2 KDF karim van, és nem is lesz 13, de eddig contrákból szedtem össze a dilimet és ec-met.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15389
Contrából jön valamicske.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Fabio Capello
#15388
én most benyomtam mind a hatnak, hátha hullik egy-két használható, plusz mellette marázik a klingonom, meglátjuk lehet e így bevételt termelni, amióta a béka segge alatt vannak a materialok, nem tudom hogy szerezzek pénzt, hátha így. 😄

#15387
Mivel azt mondják hogy S11-el nerfelik contrát úgy gondoltam újra elkezdem a sulibánozást,nem hoz annyi pénzt mint régen,de a kis pénz is valami.
Régen sulibánozásból tartottam el magam,és akkoriban elég volt rá hogy vegyek 40-50 kulcsot.
Most 13 klingonnal contrázok amíg lehet,a fedesekkel meg sulibánozok.Minden karival fel vettem 3-3 küldit,egyikkel kettőt mert cseteltem közben és figyelmetlen voltam.<#hehe>
Esténként ha van időm tartok majd sulibán fogadó órákat mint rég.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.12. 12:40:26

#15386
Sulibán doffokat lehet szerezni,ezek speckó doffok,tök érdekes képességekkel.Sajnos az áruk nagyon alacsony most.
Egy Sulibán beam overload doff most 3.5 misi exen,ami vicc.Régen ha 5 misit nem érte el az ára akkor inkább eltettem,vagy elküldtem doff küldibe.Volt hogy 10 milla felett adtam el darabját,volt amelyik 20 milla ec-t is ért,most nem tudom,és van egy bug,az egyik doffból nem esik klingon változat,még klingonnak is fedes esik,az a doff legutóbb 50 misi volt exen,most nem tudom esik-e vagy sem.

Fabio Capello
#15385
csúnya dolog az exchange bot... 😛

#15384
Rengeteg érdekes dolog van az exen....

Ma hajnalban 5ösével dobálták fel a fleet ship modulokat 10 milláért (amit instant vissza lehet forgatni 14-15ért), meg 2 milláért R&D pack (ami kapásból megyvissz a 3-ért).
Na meg persze ott vannak a klasszikusok, amikor benézi egy-két nullával az illető 😊


Jókat lehet fogni ha az ember kitartó vagy programozó 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.12. 11:54:05

#15383
Köszi szépen, elolvastam de az nem volt teljesen 100as nekem ogy ez mire is jó. (tudom, nálam a hiba, kissé szétszórt vagyok). Mit lehet nyerészkedni a leírt módszerrel?

#15382
Huh, mi ez a prototype plan feldolgozásos dolog? Eseget olyasmi (úgy néz ki mint egy kártya), de eddig azt hittem csak arra a doffos assignmentre jó, ahol be kell tenni az összesből egyet és akkor kapok érte egy nagy büdos semmit.... szóval többnyire kidobtam...

Fabio Capello
#15381
egy KDF-es karakterem van, és az is a Kularban 😄

#15380
Nem HGF karakterre is lehet,feltéve ha nem kahless-es,akkor is kap invet,de lelövöm a karid és kiakasztom a falra dísznek.<#hehe>

Fabio Capello
#15379
HGF-tagként nem HGF-es karakterekkel? 😛

#15378
Az este küldtem ki körüzenetet,aki még esetleg nem olvasta az tegye meg.

No persze ez csak HGF tagokra vonatkozik.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.12. 09:00:02

Sunsetjoy
#15377
A Memory alpha szerint van az ST-univerzumban General (politikai), de amúgy Admiral, Commander, Subcommander, Centurion, Sublieutenant, Uhlan. Az alsó kettő nincs használva, úgyhogy be kellett rakni a többihez igazodva.

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#15376
Vélhetően tényleg az STO miatt csinálták.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Sunsetjoy
#15375
Jah, csak a subadmiral az valójában nincs, inkább olyan mint a subcommander/alparancsnok (ami lt. commander mondjuk). Az, hogy fordítod be, a sub miatt, még nem okés. Romulánokon kívül máshol nem találkoztam subadmiral ranggal 😄

Rear admiral, vice admiral, admiral vagyis 2-3-4 csillagos admirális esetében ellentengernagy-altengernagy-tengernagy. És eszerint a fedes leosztás stimmel. Még azt is megkockáztatom, hogy az STO miatt hoztak létre ilyen rangot.

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#15374
Hülye egy rangok vannak a romulánoknál. A subadmiral, ugye fordítás szrint valami altengernagy lenne, de a fedes ellentengernagynak felel meg. Valójában a vice admiral lenne az igazi altengernagy.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15373
Jaaa.

#15372
Csak Mk. XII-t még nem tudok használni, mert a remanom még csak Subadmiral I.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15371
Szerintem annyiért kaptál volna egy Mk12 particle torpedót,vagy kettőt,mert asszem 500-600k körül kezdődik.

#15370
Hm.. Mk. X lila plasma torpit 1 misiért találtam az exen. Olcsóbb volt így a meglevő Mk. VIII fejlesztése.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15369
Accuracy modifier a játékban nem sokat ér, tökmindegy hányszoros.
#15368
A hajód hídján a szobádban van egy panel,ott is eltudod indítani.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.11. 18:48:02

#15367
A klingon hajón le tudtam menni a gépházba, és a mérnöknek feldolgozásra odaadni a prototype plant. A romjlán hajón viszont hiába megyek oda, nem találom a mérnököt. :-(

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15366
Megint 180Mb patch.

#15365
Nem ér anynit hogy kapjak érte Crtd-s beamet.

#15364
<#taps> Azt hittem tovább adod és veszel az árából egy CrtDx3 statosat <#idiota>
#15363
Kellett a hajómra.<#zavart1>

#15362
Mennyiért adtad tovább? <#zavart1>
#15361
Képzeljétek Mk12 Accx3 phaser beamet 1200 ec-ért találtam exen.<#zavart1>

#15360
és kell hozzá doff is
Fabio Capello
#15359
beam school 15

#15358
Gyártani milyen r&d szinttől lehet?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15357
Omni plasma 900k-tól kezdődik,mikor én gyártottam akkor meg 500 vót.<#mf2>

#15356
Igen azt tudom. A klingonommal már húzom a repukat, majd azzal kiszedem. A remanommal még csak 35 körül járok. Legfeljebb subadmiralként megint kiszedem a jobb változatot a Last Standből.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15355
Nem, de a rumolán reputation fejlesztése során folyamatosan romulán plazma fegyvereket kapsz.
#15354
Mi a ragya,mennék fel erre valami patch jön le.
171 Mb
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.10. 18:06:28

#15353
Egyébként a romulán storylineban a Last Stand után van még olyan epizód ahonnan plazma fegyvereket lehet kiszedni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15352
Persze.
Legalább is asszem ennyi volt múltkor.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.10. 18:01:40

#15351
Mármint az exen 5-600 ezer?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15350
Nekem egy full support hajó kell,ami hílt és supportot nyomat.Csak még nem tudom milyen hajó kéne,és milyen skillek,de mindjárt utánanézek.
Jah egy kicsit fel ugrom Red Eclipsre.Kaptam promó kódot és 16 karival kiváltom gyorsan.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.10. 17:22:47

#15349
A VR változat olyan 500-600 ezer azt hiszem.Nem éri meg gyártani.Kivéve ha tudod hogy tuti jó statos lesz.

#15348
Köszi, majd szétnézek.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15347
Persze, minden fajtából létezik, hajónként egyet lehet feltenni. Exen van.
#15346
Létezik plazmás omni beam?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15345
Full support híler.Dps nuku.

Fabio Capello
#15344
Command engi: ET1, A2B1, EPTS3, ES3

Lt. engi: EPTA1, A2B1

A scinél felcserélném a HE-t és a ST-t (ST1, HE2)

Nyilván A2B build a cél, hogy legyen mellé sebzés is, szóval Technician doffok, yada yada.

Magyarázat - EPTA proccolja a doffokat, szeressük, és a magasabb aux erősíti a TSS-t, EPTS ugyanez, és a magasabb shield kegyetlenül buffolja az ES-t. Az ET és ST cd-je nyilvánvalóan majdnemhogy nullás a doff procok miatt.

Kb ennyi az amit én hozzá tudok fűzni. 😄

#15343
Valahogy egész más a Qa'tel mint Matha,matha az inteles,a kata meg nem is emlékszem.<#zavart1>