Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A 4 a kedvenc számom,ha erre tippeltél akkor eltaláltad,te fix valami látnok vagy.<#wilting>#wilting>
Ha meg mutatod milyen cuccok vannak rajta azzal előrébb lennénk,de szólj nekem és 2 perc alatt beverem a romák arcát.
- 2 km-en belülről még üt a fegyverem (vhogy nem estem hasra, amikor legjobb esetben is csak 50%-ra vitte le a Romulán hajó életerejét - zömében 5 km-nél távolabbról...)
- 5 km-nél közelebb ne menjek Romulán hajóhoz, mert vannak trükkjei (a nehéz plazmatorpedói tényleg eléggé kellemetlenek, 4-es sorozatban, pláne: fél km-es távolságból...)
...itt némi, számomra feloldhatatlan ellentmondást vélek felfedezni. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Sz'al, pár hónapra csapjak fel dili'-bányásznak a Bajor szektorban (undorítóan monoton és "kemény" munka), aztán egy Raptor-ral, amin full lila XII+-es felszerelés van, próbáljam meg megint, hátha összejön az a "Frozen"...
De, a jobb felszerelések begyűjtéséhez is szükséges lesz néhány hét! <#shakehead>#shakehead>
Néztem a fed-es karakteremnek is felszerelést az exe-n (gyártani még csak alap dolgokat tudnék: 1 R&D szintem van csak a 10.-en): jó pár száz milláért már össze is tudtam rakni egy jobb hajóra való felszerelést - csak az a pár száz millácska hiányzik a képből... <#idiota>#idiota>
Verdikt: kezdő/még szegény játékos tényleg húzza meg magát 1-1,5 évig, mert annál előbb (1-2 karakterrel) nem lesz "értékelhető" felszerelése és hajója!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Az utolsó ingyen hajóm egy assault cruiser, előtte egy escortot vettem véletlenül s bár nem volt minden station betöltve sajnos a figyelmetlenségem miatt, baromira élveztem vele a játékot azon a röpke 10 szinten. Fürge, mozgékony kis dög volt, simán át tudtam fordulni ha egyik oldalon shield gond volt, vagy az ellen seggében maradni is egyszerű volt. Szóval egyelőre marad ez a hajóm, lévén az anyagi rész pont úgy fest, ahogy leírtad, de már benéztem exchangre mirror escort árat figyelgetni. Lehet meg kellene próbálnom, mivel a játék arról szól inkább, hogy élvezzem. Ugyanakkor, a leírásod alapján ez a varázsló téma is megfogott, azt is meg kell nénem! 😊 Tehát a nagy hajóra gyűjtés előtt még ezekre a mirrorokra fogok gyűjteni.
Más: Láttam videókban, hogy egyeseknek sok-sok boff áll rendelkezésükre. Ezt hogy lehet megoldani, hogy be tudjam tenni a jelenleg hely hiány miatt ácsorgó 6 boffomat, vagy legalább a lilát?
2, tac kapitányok, van alfa, go down fighting, fire on my mark, tactical initiative.
3, tapasztalt játékosok, ezeket nem egyszerre nyomkodják el, nem néztem meg a videót végig, de feltételezem nem egyszerre nyomták el a tac fleet-et, hanem szépen sorba, hogy végig legyen, és mire az utolsóé lejár az elsőnek kb vissza is töltött, ellenben egy pug futamban kb mindenki elnyomja az elején és nem stackelődik az egész team-re ható, hanem ha valaki elnyomta, tart még 30-ból 28mp-ig, elnyomja a következő, nincs stack, csak visszaugrik 30-ra az új elnyomás miatt.
(Gondolom se zened, se sokszázezer dilithiumod, se sokmilliónyi (értsd több 100millió) EC-d, se sokszáz/ezer lobi kristályod nincs - ezek valamelyike kellene az ütősebb hajók beszerzéséhez)
Szóval választhatsz egy ingyen hajót, ami ugye - ha jól emlékszem - vagy cruiser (lassabb de strapabíróbb) vagy escort (mozgékonyabb, ütökvágok de kevésbé strapabíró) vagy science (ezek a varázslók/clericek a játékban 😄 ) lehet.
Level 50re talán tudod melyik fekszik a legjobban, erre mondtam hogyha mégse, akkor igen baráti áron (néhány millióért) megszerezheted a másik 2 fajtát is.
Ha úgy érzed nagyon befürödtél az ingyenes választásoddal (mert "varázslót" vettél de te igazábol "tankos" alkat vagy) keress meg priviben, ha találunk valami kedvező árú mirror hajót megvendégellek egyre 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.16. 17:23:47
Épp ezért írom hogy amiket megmutatott a srác a videóban abban én nem látok olyasmit ami alapján fejlődni tudnék. Márpedig ez lenne a célom, ezért kérdeztem hogy lát e valaki bármi olyasmit a videóban ami esetleg elkerülhette egy tapasztalatlanabb játékos - értsd én - figyelmét.
Pl kiváncsi lennék hogy a fenti beamboatos videjóban neked hol látszik a piloting skill....
Jah és egy kis off.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 16:49:22
hosszabban: gear vétel, upgrade, zen
november vége felé r&d event, lehet hogy bedobják oda dupla promóval őket és tartanak januárig.
Ugyan azzal a felszereléssel 2km-en belül jóval erősebb a sebzésed mintha 8km-ről lőnéd.
Nekik valószínűleg remek skillfájuk van, maximum hatékonysággal, míg neked lehet hogy félig borzalmas.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.16. 16:16:29
91k dps-em is csak a 159. helyre elég a listában, első sosem leszek, de azért egy top30-ig szívesen felmennék fed karakterrel.
egyébként pedig nem azt várja senki hogy ezt bizonyítsák, jobban szeretnek sírni hogy mert ez meg az meg amaz és nekem azért nem megy mert nem is lehet és pont. ne hazudd az ellenkezőjét 😊
A dilithium másra kell, és ha mondjuk a cruisereket váltottad ki az ingyen tokeneddel de szeretnéd mondjuk kpróbálni az escortokat, akkor a legegyszerűbb ha az exchangeről (piac) megveszel egy-két szimpatikus MIRROR hajót.
Ezek apróbb különbségektől eltekintve ugyanolyanok mint a 120K diliért megvehetők, viszont az áruk csak néhány millió EC (nemrég még néhány 100ezer EC volt), ami sokkal könnyebben megszerezhető mint az a sok dili.
Itt egy hozzávetőleges lista milyen mirror hajók vannak.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.16. 15:32:21
Szóval sztorikat sztem lehet élvezni kb azzal ami esik, oda tényleg nem kellenek spéci cuccok.
De persze, a csapat, az összeszokottság, a kommunikáció, mint mindenhol, itt is előny, de ettől függetlenül, a hiba nem mindig a gear-ben keresendő... 😊
@asolyom: ha van másik craftolt omni, akkor nem tehetsz fel másikat. Megfér egymás mellett a Kinetic (Borg repu), az Ancient omni (Sphere of Influence küldi), és bármelyik craftolt.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ill. ha egyedül vagy - story, RA, stb. - , akkor uú semmit sem ér a csak sima, de maxos felszerelés!
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.10.16. 14:39:24
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
De mutass rá nekem bármire azon a videón amiban megnyilvánult a "piloting"... pozícionálás nincs benne, idpőzítést nem látok... FAWnál ugye nincs sok teendő, mert az lő mindenre amit lát.
TANULNI AKAROK! 😊
Kezdőként, azzal pár kék és lila cuccal közel zéró effektivitást tudsz felmutatni... (mire saját magad tudnád gyártani, addigra megvetted/beszerezted a kellő dolgokat - egy szingli karakterre vetítve, nem egy egyszemélyes maffiahálózatot működtetve)
...és sokan azt hiszik, hogy majd Zen-ből/valós pénzből meglesz nekik minden... <#shakehead>#shakehead>
Itt tényleg csak az számít, hogy hány éve csinálod, gyűjtöd a loot-ot, kereskedsz és mennyi "akcióban"/event-ben volt részed, ami dobott is vmi értékeset, használhatót!
Plata #15548:
Hhmm, ezt még kipróbálom, hátha lesz haszna is azoknak a méregdrága fejlesztéseknek, ahol, ha nem görgeted odább a mi kell hozzát, akkor jókora veszteséget csinálnak...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.10.16. 13:53:54
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Plata - a Reman Marauderre gondoltam
És amikor jön videó meg romulánok,a konzol elkezdi enni őket.<#zavart1>#zavart1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Ezeket rég csináltam még,kiskarival.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 13:43:44
Például így.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 13:25:46
És vannak rejtett küldik is,amit trikorderrel találhatsz meg.
CLR—Infected Space❤️:03>3:03>— Dmg(DPS) —Finne 16 683 199(91 165) Atero 9 691 988(53 844) Tharon 8 994 380(49 969) T'Por 1 312 626(7 173) Kala 399 677(2 546)
Ha egyedül mész csak a sajátodat látod,ha partyban akkor többiekét is megkapod,egy accolade helyett jár 3 kaszt függő és egy mindenes.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 13:10:50
Nekem a küldetések kimondottam az STO singleplayer részét jelentették eddig...
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"