Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15589
Mi négy?
A 4 a kedvenc számom,ha erre tippeltél akkor eltaláltad,te fix valami látnok vagy.<#wilting>

Fabio Capello
#15588
4....

#15587
A nyitásához lock box key kell,az olyan 3 milla ec vagy mittomén mennyi zen.Esik belőle cucc,de sokat ne várj tőle,csak akkor érdemes cuccot várni ha kinyitsz vagy 100-at.

#15586
Srácok a qvesteknél esik ien doboz név szerint years of hell lock box ezt érdemes megtartani hogy nyilik és mi esik belöle?
#15585
Ne viccelj,a frozen nem nehéz,szerintem rosszul skillezted a karid,esetleg rosszul van felszerelve.
Ha meg mutatod milyen cuccok vannak rajta azzal előrébb lennénk,de szólj nekem és 2 perc alatt beverem a romák arcát.

#15584
Aha:
- 2 km-en belülről még üt a fegyverem (vhogy nem estem hasra, amikor legjobb esetben is csak 50%-ra vitte le a Romulán hajó életerejét - zömében 5 km-nél távolabbról...)
- 5 km-nél közelebb ne menjek Romulán hajóhoz, mert vannak trükkjei (a nehéz plazmatorpedói tényleg eléggé kellemetlenek, 4-es sorozatban, pláne: fél km-es távolságból...)
...itt némi, számomra feloldhatatlan ellentmondást vélek felfedezni. <#fejvakaras>

Sz'al, pár hónapra csapjak fel dili'-bányásznak a Bajor szektorban (undorítóan monoton és "kemény" munka), aztán egy Raptor-ral, amin full lila XII+-es felszerelés van, próbáljam meg megint, hátha összejön az a "Frozen"...
De, a jobb felszerelések begyűjtéséhez is szükséges lesz néhány hét! <#shakehead>

Néztem a fed-es karakteremnek is felszerelést az exe-n (gyártani még csak alap dolgokat tudnék: 1 R&D szintem van csak a 10.-en): jó pár száz milláért már össze is tudtam rakni egy jobb hajóra való felszerelést - csak az a pár száz millácska hiányzik a képből... <#idiota>

Verdikt: kezdő/még szegény játékos tényleg húzza meg magát 1-1,5 évig, mert annál előbb (1-2 karakterrel) nem lesz "értékelhető" felszerelése és hajója!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15583
Jól látod a helyzetet! 😄
Az utolsó ingyen hajóm egy assault cruiser, előtte egy escortot vettem véletlenül s bár nem volt minden station betöltve sajnos a figyelmetlenségem miatt, baromira élveztem vele a játékot azon a röpke 10 szinten. Fürge, mozgékony kis dög volt, simán át tudtam fordulni ha egyik oldalon shield gond volt, vagy az ellen seggében maradni is egyszerű volt. Szóval egyelőre marad ez a hajóm, lévén az anyagi rész pont úgy fest, ahogy leírtad, de már benéztem exchangre mirror escort árat figyelgetni. Lehet meg kellene próbálnom, mivel a játék arról szól inkább, hogy élvezzem. Ugyanakkor, a leírásod alapján ez a varázsló téma is megfogott, azt is meg kell nénem! 😊 Tehát a nagy hajóra gyűjtés előtt még ezekre a mirrorokra fogok gyűjteni.
Más: Láttam videókban, hogy egyeseknek sok-sok boff áll rendelkezésükre. Ezt hogy lehet megoldani, hogy be tudjam tenni a jelenleg hely hiány miatt ácsorgó 6 boffomat, vagy legalább a lilát?

#15582
Nekem is megy.<#vigyor>

#15581
Jó hogy szóltál,mert mióta van Sg bővítmény nem látom ha üzim jön.

Fabio Capello
#15580
Technikai kérdés, mert ezen most megakadtam, bár tudom hogy így működik - ha alapból ugrik a sebzés a közelséggel arányosan, akkor a Point Blank Shot traitnek mi értelme? Mert az is ugyanezen az elven működik, vagy akkor az még ezen a bónuszon felül adja az extrát?

Fabio Capello
#15579
küldtem privit

#15578
1, távolság, 2km-en belül a legerősebb a fegyver sebzése, szóval lehetőleg minél közelebb kell menni a célponthoz.
2, tac kapitányok, van alfa, go down fighting, fire on my mark, tactical initiative.
3, tapasztalt játékosok, ezeket nem egyszerre nyomkodják el, nem néztem meg a videót végig, de feltételezem nem egyszerre nyomták el a tac fleet-et, hanem szépen sorba, hogy végig legyen, és mire az utolsóé lejár az elsőnek kb vissza is töltött, ellenben egy pug futamban kb mindenki elnyomja az elején és nem stackelődik az egész team-re ható, hanem ha valaki elnyomta, tart még 30-ból 28mp-ig, elnyomja a következő, nincs stack, csak visszaugrik 30-ra az új elnyomás miatt.
#15577
Hajót igazából bármennyit vehetsz, a gond sztem neked momentán az, hogy ugye egyetlen tokened van amiér vbehetsz egy tier5/level 40 hajót. Ez kezdőként normális, ez az élet rendje.
(Gondolom se zened, se sokszázezer dilithiumod, se sokmilliónyi (értsd több 100millió) EC-d, se sokszáz/ezer lobi kristályod nincs - ezek valamelyike kellene az ütősebb hajók beszerzéséhez)

Szóval választhatsz egy ingyen hajót, ami ugye - ha jól emlékszem - vagy cruiser (lassabb de strapabíróbb) vagy escort (mozgékonyabb, ütökvágok de kevésbé strapabíró) vagy science (ezek a varázslók/clericek a játékban 😄 ) lehet.

Level 50re talán tudod melyik fekszik a legjobban, erre mondtam hogyha mégse, akkor igen baráti áron (néhány millióért) megszerezheted a másik 2 fajtát is.

Ha úgy érzed nagyon befürödtél az ingyenes választásoddal (mert "varázslót" vettél de te igazábol "tankos" alkat vagy) keress meg priviben, ha találunk valami kedvező árú mirror hajót megvendégellek egyre 😊




Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.16. 17:23:47

#15576
Én igyekszem nem sírni, pont a tanulás vágya ég bennem.

Épp ezért írom hogy amiket megmutatott a srác a videóban abban én nem látok olyasmit ami alapján fejlődni tudnék. Márpedig ez lenne a célom, ezért kérdeztem hogy lát e valaki bármi olyasmit a videóban ami esetleg elkerülhette egy tapasztalatlanabb játékos - értsd én - figyelmét.

Pl kiváncsi lennék hogy a fenti beamboatos videjóban neked hol látszik a piloting skill....

#15575
Reman Marauder csak KDf romulánnak van.

#15574
Azt az Sg tette hozzá.<#zavart1>

#15573
mert beleírtál ilyen hülye kódokat, azokat a végéről kitöröltem hogy csak a szöveg maradjon és akkor bejött.
#15572
Működött még a link?Mert nekem reggel jó volt de most nem.
Jah és egy kis off.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 16:49:22

#15571
röviden tömören: mindenre
hosszabban: gear vétel, upgrade, zen
#15570
köszi a linket platac.
november vége felé r&d event, lehet hogy bedobják oda dupla promóval őket és tartanak januárig.
#15569
Mire kell a dilithium? Magam is kezdő vagyok ls a játék terén tudatlan. Pl. most lettem lvl50 és csak tátikázok, mennyi hajót vehetnék és hogy már nincs ingyen ha jól látam. úgy tűnik, most nem fér bele még véletlenül sem egy rosszul választott hajó, mint korábban.... bajban leszek megint.

#15568
Azt gondolom tudod, hogy minél közelebb vagy, annál többet sebeznek a fegyvereid.
Ugyan azzal a felszereléssel 2km-en belül jóval erősebb a sebzésed mintha 8km-ről lőnéd.

Nekik valószínűleg remek skillfájuk van, maximum hatékonysággal, míg neked lehet hogy félig borzalmas.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.10.16. 16:16:29
#15567
Nem cáfoltok meg semmit, nem lehet megcáfolni ezt, hiszen megmutatták, hogy lehet, szóval az hogy neked vagy lammernek nem megy, nem cáfolat, csak szimplán ti nem tudjátok azt a teljesítményt, ha ők belépnének az accotokra, ők ott is tudnák.
#15566
Irtam privit,majd nézd meg.

#15565
az szép, még szerencse hogy nem mentem, rühellek 2. lenni
91k dps-em is csak a 159. helyre elég a listában, első sosem leszek, de azért egy top30-ig szívesen felmennék fed karakterrel.
#15564
ezt már vagy egy fél éve is mondtam, egyszer én is próbaképpen mentem 10k dps-t fehér cuccokkal, engi karakterrel, szóval ez egyáltalán nem hír.
egyébként pedig nem azt várja senki hogy ezt bizonyítsák, jobban szeretnek sírni hogy mert ez meg az meg amaz és nekem azért nem megy mert nem is lehet és pont. ne hazudd az ellenkezőjét 😊
#15563
CSak adalékként: eszedbe ne jusson még véletlenül se 120.000 dilithiumot rákölteni az alap hajókra (már ha esetleg szeretnél kipróbálni mást azon kívül amit 10 szintenként kapsz).

A dilithium másra kell, és ha mondjuk a cruisereket váltottad ki az ingyen tokeneddel de szeretnéd mondjuk kpróbálni az escortokat, akkor a legegyszerűbb ha az exchangeről (piac) megveszel egy-két szimpatikus MIRROR hajót.

Ezek apróbb különbségektől eltekintve ugyanolyanok mint a 120K diliért megvehetők, viszont az áruk csak néhány millió EC (nemrég még néhány 100ezer EC volt), ami sokkal könnyebben megszerezhető mint az a sok dili.

Itt egy hozzávetőleges lista milyen mirror hajók vannak.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.16. 15:32:21

#15562
Hé, engem ne keverj bele 😊 , a sztoriknál én mindíg azt mondom hogy elég a loot felszerelés, nem kell lila 😊 Vhol level 30-40 körül nekem volt egy kis nehézség, de utóbb kiderült az csak azért volt mert annyira elcseszett hajófittet raktam össze a játékmechanika bizonyos részeinek nem ismerete miatt, hogy az volt acsoda hogy addig miért nem volt gond.

Szóval sztorikat sztem lehet élvezni kb azzal ami esik, oda tényleg nem kellenek spéci cuccok.

#15561
Jaj, nyilván a 10kmes távon belüliekre értettem. Lényeg hogyha bemész egy faw hajóval a tömegbe, még csak azzal se kell foglalkoznod hogy merre áll a hajó (broadside ugye), mert lő az mindenre ami körülöttünk van.

Fabio Capello
#15560
Én meg ezt cáfolom meg, elite-n végigtoltam egyedül a komplett sztoriszálat, és talán kétszer ha volt komolyabb problémám.

De persze, a csapat, az összeszokottság, a kommunikáció, mint mindenhol, itt is előny, de ettől függetlenül, a hiba nem mindig a gear-ben keresendő... 😊

@asolyom: ha van másik craftolt omni, akkor nem tehetsz fel másikat. Megfér egymás mellett a Kinetic (Borg repu), az Ancient omni (Sphere of Influence küldi), és bármelyik craftolt.

#15559
Pedig nekem azt írja az omni plasmára, hogy cannot equip mora than 1 item.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15558
Jó, de ezt én - meg úgy tűnik lammaer fórumtárs is - , a saját tapasztalataim/-nk alapján, helyből tudom/-juk cáfolni!
Ill. ha egyedül vagy - story, RA, stb. - , akkor uú semmit sem ér a csak sima, de maxos felszerelés!
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.10.16. 14:39:24

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15557
Köszi
#15556
Minden 10-edik szinten,ha fedes vagy elmehetsz az admirálishoz dumálni utána a hajógyárba és ott is kell pofázni,utána kapsz tokent.

#15555
Kérdeznék egy épitő jellegüt! Ugye 10 szintenkét kaphatok ujj hajót meg is kapom mert az első 10 szint után ugye tudtam egyet venni de most nem engedi csak dilitiumér ennek igyke lennie vagy bugos?
Fabio Capello
#15554
ez így speciel pont nagyon nem igaz, a FAW alatt is csak azokra lő, amik targeting range-ben vannak.

#15553
"attól még a piloting sokat számít."

De mutass rá nekem bármire azon a videón amiban megnyilvánult a "piloting"... pozícionálás nincs benne, idpőzítést nem látok... FAWnál ugye nincs sok teendő, mert az lő mindenre amit lát.

TANULNI AKAROK! 😊

Fabio Capello
#15552
Pont az ellenkezőjét mutatják be - friss karakterrel, nulla pénzzel a "nagy" cuccokra, fullos reputáció nélkül is lehet korrekt sebzést elérni.

#15551
Itt a videoban kimondottan mutatta hogy nincsenek spéci traitek, és a másik guideban is írták hogy semmi trait. Csak fehér felszerelés meg a Boff skillek. Ezé nem értem én eztet 😊

#15550
Tehát, akkor az a videó is csak arra példa, hogy ha nincs semmid, akkor senki vagy a harcmezőn - hiába is szeretnék az ellenkezőjét láttatni!
Kezdőként, azzal pár kék és lila cuccal közel zéró effektivitást tudsz felmutatni... (mire saját magad tudnád gyártani, addigra megvetted/beszerezted a kellő dolgokat - egy szingli karakterre vetítve, nem egy egyszemélyes maffiahálózatot működtetve)
...és sokan azt hiszik, hogy majd Zen-ből/valós pénzből meglesz nekik minden... <#shakehead>
Itt tényleg csak az számít, hogy hány éve csinálod, gyűjtöd a loot-ot, kereskedsz és mennyi "akcióban"/event-ben volt részed, ami dobott is vmi értékeset, használhatót!


Plata #15548:

Hhmm, ezt még kipróbálom, hátha lesz haszna is azoknak a méregdrága fejlesztéseknek, ahol, ha nem görgeted odább a mi kell hozzát, akkor jókora veszteséget csinálnak...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.10.16. 13:53:54

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

Fabio Capello
#15549
Ebben a runban nincsenek, csak az alapok, amik a karival jönnek. Amúgy, hiába beamboat, attól még a piloting sokat számít.

Plata - a Reman Marauderre gondoltam

#15548
Nos én klingonal azt szoktam csinálni hogy előre tudom hol jönnek a roma hajók,és a videó előtt elkezdem lepakolni a konzolokat.<#nyes>
És amikor jön videó meg romulánok,a konzol elkezdi enni őket.<#zavart1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ezeket rég csináltam még,kiskarival.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 13:43:44

#15547
Csak átkozottul jó traitek vannak nekik,lobis sok sok milliós traitek,és hajó traitek.

#15546
Nah bővebben kifejtem a dolgot,a hajódon 3 omni beam lehet,1 sima craftos 1 küldis és 1 repus.
Például így.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 13:25:46

#15545
Nagyon sok küldiben van 3 részes opcionális,de nem látod,csak partyban.Régen végig jártuk a küldiket partyban és csináltuk őket accolade-k miatt.
És vannak rejtett küldik is,amit trikorderrel találhatsz meg.

#15544
T6 Galaxy Dread megvert minket dps-ben.
CLR—Infected Space❤️:03>— Dmg(DPS) —Finne 16 683 199(91 165) Atero 9 691 988(53 844) Tharon 8 994 380(49 969) T'Por 1 312 626(7 173) Kala 399 677(2 546)

#15543
Csak akkor látod ha partyban vagy.<#nyes>
Ha egyedül mész csak a sajátodat látod,ha partyban akkor többiekét is megkapod,egy accolade helyett jár 3 kaszt függő és egy mindenes.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.16. 13:10:50

#15542
Nem,3.

#15541
ÖÖö.... sztem egy kezemen meg tudom számolni ahol többszemélyes volt a küldi (mármint hogy van engi/tac/sci opció), mert a többségnél nem láttam ilyen variációt. Vagy mellénéztem valamit?

Nekem a küldetések kimondottam az STO singleplayer részét jelentették eddig...

#15540
Omni beam tényleg csak egy lehet hajónként?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"