Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ha jól emlékszem 3 szintes híd.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 14:35:04
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ha lezs időm felmenni majd megnézem,de jelenleg le foglal a patchelés,GTA patch az 1.15 giga,kb 4 óra mire lejön.<#wow3>#wow3>
Meg még 8.8 giga Sw tor patch is vár.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 13:55:54
Ezzel a thalaron sugárral egy borg kockának is be lehet fűteni?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Sokszor megesik hogy Ds9-en new romuluson vagy sol systemben beleragadnak a hajók simibe vagy összeütköznek és nem tudnak egymástól mozogni.
"In Star Trek Online, these behemoths are too big for the game to handle appropriately, so they are constantly triggering the game's collision detection, bumping other ships out of the way and generally blocking other players' view of the game."
Ezt írják a Scimiről. Magát a szöveget értem, de valójában a játékban mit jelent midez?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Viszont most vagy két napig nem fog összejönni a következő adag,mert nulla küldit találtam.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

De még kb egy hét,vagy pár nap,attól függ milyen szerencsém lesz és megvan az 500 misi.És akkor jöhet a nyugi,és az hogy tojok a doffozásra.<#vigyor>#vigyor>
Negyven misi hiányzik,hátha sulibánból összejön.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 12:45:05
Egy hivatásos troll házigazdát akarsz?<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 12:37:32
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ezt mondták S11-re.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 12:03:20
Pedig, hányszor megígértem már magamnak, hogy félálomban, vagy ha nem vok a top-on, nem írok hozzászólást... <#shakehead>#shakehead>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Delta rising előtt is a fizetős hajók voltka a legjobbak,akár zen akár lobi féle fizetés.
DR óta viszont totál P2W.Csak nem úgy ahogy te gondolod.A PVP is azért halott,mert már rég nem az ügyesség vagy a skill számít hanem hogy mennyi pénzed van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 11:51:50
Scimitarnak is 11 darab van, de abból éppen ezért nincs se fleet, se T6, se T6 fleet, és nagyon valószínű hogy nem is lesz. Így is a legerősebb DPS hajó. Cserébe a legtöbb döglik rendesen csaták közben.
Fed meg a carrier,rossz vicc.
Ha fedes karival Carriert akarsz akkor veszel lobist,mert a fedes az a lószar és a libafos közt van valahol félúton.
<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 11:24:54
De nekem tudod mi lenne a tuti?
Egy két hangáros carrier,amiben Gulyás meg Knorr hangárok vannak.<#vigyor>#vigyor>
Kár hogy csak elacsi hajónak lehet Gulyás hangárja.Atom poén lenne Knorr Gulyás hangárral menni.<#vigyor>#vigyor>
Én imádom a karfiolom disruptorral.<#rinya>#rinya>
És elite orion slaver hangárokkal.<#rinya>#rinya>
De akkor át kell majd cuccolni antiprotonra meg antipoton hangárokra.<#rinya>#rinya>
Hát 400 misin már túl vagyok.<#taps>#taps>
De a sci karinak lesz.<#vigyor>#vigyor>
Jah lehet a T6 karfiol nem egyedül jön,hanem Fek'Ihri Horde packban,1 valami szar escort,meg karfiol és drenya.De kell a ráknak az escort.<#szomoru1>#szomoru1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 10:56:17
mikor jön t6 karfiol ?😄 és van már valami egyéb infó róla ?😄
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2015.10.20. 10:47:13
Zenes hajókból még tudok venni 1-2 packot,mert van még 20.7k zenem tartalékba.
De a Tarantula necces,mert ahhoz maxi sok guba kő.<#vigyor>#vigyor>
Zen nem is izgat annyira,mert legkésőbb winteren ha nem cseszik el,úgyis keresek majd sokat.
Legszivesebben neki állnék és a lopós hajómmal mennék contrát lopni,de őszintén szólva egy kicsit most elment tőle a kedvem,jön ugye a T6 karfiol és hát antiprotonos lesz,emiatt kicsit haragszom a T5 karfiolomra is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 10:42:30
Egyébként láttam fan simi t6 ot hát durván néz ki
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2015.10.20. 10:36:34
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 10:29:25
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Itt a vidió.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 10:23:39
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Rájuk akartam adni a KHG armort,és nem csak a ruhát raktam rájuk hanem a karakterem kinézetét is.<#falbav>#falbav>
Nincs az a máramarosi vadkecske aki rávenne hogy scimire beamet tegyek.<#nyes>#nyes>
Szarok a dps-re,nekem scimi életérzés kell nem valami langyi beamboat.<#hawaii>#hawaii>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 10:16:56
Amúgy nem túl lomha jószág az ágyúkhoz?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
