Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mellesleg bementem egy újabb ISA-ra.Kár volt,vesztett ISA-ra kerültem.
CLR—Infected Space<5:15>5:15>— Dmg(DPS) —Bellamy 5 298 214(17 371) Meiri 4 350 700(16 234) Rockmus 1 433 637(4 625) Kelly 1 219 991(3 974) Fearful 356 620(1 150)
Rájöttem miért vesztették edl,ez a rockmus egy buzi,szar risa hajójával ráhúzta a nanitokat köcsög generátorra.
Őszintén szólva csúnyán bészóltam neki és leléptem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 09:50:39
:-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Maga a dps-em nem izgatott,de borg kockába 276k-t lőttem javelinnel,ezt jó lett volna elmenteni magamnak.
Másik hogy közben jött telefon és nem tudtam odafigyelni és meghaltam,ettől még pipább lettem.
Gurambával meghalni nekem rohadt nagy ciki.
Én már nagyon várom a t6 scimitart,nem tudom milyen lesz,de remélem nem 3 részes,mert az kibaszás lenne,hova a francba férne 6 konzol.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 08:51:14
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Lock box rerun event van,jövőhéten új box érkezik.
Meg ha jól láttam ma reggel mintha már nem Year of Hell doboz esett volna...
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Jah és nyitogatják az orb weavereket rendesen.
10/20 7:13]
Doffozok,és ilyenek jönnek.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 07:14:20
Fehér doffból lehet zöldet kéket csinálni másképp is,ott van a kardassziai exchange program,ingyenes mindenkinek.
Contrabandozáshoz tactical security és operations doff kell főleg.
Egy reput ki húzni napi projectel 40 nap,ha van acc bankod és t5 repus karid 20.
Ec limitet meg igen gyorsan át lehet lépni.nem nehéz.
Ha van már több száz ezer fleet credited és nem tudsz vele mit kezdeni vegyél lila doffot,Ha szerencséd van és esik 10% sebzést adó doff ami a borg ellen jó,az kapásból 50 millió.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.20. 06:41:21
Az attól függ, hogy mennyi időt szánsz rá és mik az elképzeléseid a játékkal kapcsolatban: csak röpködsz és lövöldözöl - fun - , vagy "komolyabban" nekifekszel a munkának és legalább 4 karakterrel gyűjtögetsz.
Utóbbinál az account bank nagyjából az első, ha olcsón akarod a hiányzó cuccok beszerzését megoldani a karaktereidnek - hogy 10 milla EC-d lesz, ez a veszély nem fenyeget oly hamar, mint ahogy felüti a fejét az igény a dolgok körbeadására a karakterek között, ahogy azok fejlődnek -> gyakorlatilag egy garnitúrából megoldható így a sok karakter "naprakészen" tartása, ha némi időbeni eltolás van a fejlesztésük között.
Ha nagyon komolyan gondolod, akkor Boff-helyek bővítése - ha kell - , boff-csomagok beszerzése és a boff-ok fejlesztése lesz a következő, amire költeni fogsz:
- fehér boff eladásra fleet credit-ért a fleet-bázison, amiből akár színes fleet-boff-okat is tudsz ott venni, némi plusz dili hozzáadásával (ha flottatag vagy)
- ha nem vagy flottatag, akkor legyél az; különben a fehérekből is csak zöld boff-ot tudsz csinálni
- zöld és kék, ha megfelelő számban vannak, akkor fejlesztésre: zöldből kék, kékből lila
Ugyanis, egy mezei sikeres projekt 5 dili'-t hoz a konyhára, míg ha ez kritikus, akkor jóval 100 fölött és ezekből sok van, ami 1 óránál is rövidebb kifutású és egyszerre 20 futhat egymás mellett.
Mivel nem fenyeget az a veszély, hogy halomban fognak állni a contraband-os küldik, ezért már csak azért megéri a boff-állományt felfejleszteni, hogy az a kevés biztos, hogy sikerüljön, ill. minél több legyen a kritikus siker, ami extra hasznot hajt - nem csak a contra'-soknál.
A játékban nagyon sok idő kell a fejlesztésekhez (pl. a repu-k az "U" végében), így lesz bőven idő a dili'-Zen gyűjtésre - bányászéletre a Bajor szektorban (dili' és R&D alapanyagok) és botanikust-zoológust játszani a New Romulus-on (Romulan Mark, dili', XP)!
Célszerű még időt áldozni a DSE-kre, majd az RA-kra is, mert ezek is hoznak egy keveset konyhára (XP, dili', loot) - az utóbbiak meg kellenek a fejlesztésekhez is - és nagyon jól oldják a monoton munkával járó feszültséget.
Nagyjából ennyi a kezdő élete...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ez azért nem War Thunder vagy World of Tanks, ahol valódi pénz belefeccölése nélkül soha nem jutsz el a top járművekig.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Nézd meg itt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 16:41:06
Leghamarabb az ec limitet kell eltörölni,mert max 10 milla ec-d lehet kezdőként,ez lószar.Ha több pénzt szerzel az elveszik.Utána jöhet az acc bank.Jobb hajó.Satubbi.
(Jelenleg ugye a négy alap helyem van csak és egy klingon kari, ami ezek szerint kevés.)
CLR—Infected Space<9:27>9:27>— Dmg(DPS) —Meiri 10 759 314(19 043) Shar'lin 10 075 124(18 219) Rhyn Vsain 8 278 677(14 705) Zvezda Two 6 796 161(12 029) Koya 2 788 746(4 980)
Ha nem DHC lenne rajta meg dbb és turretek biztos több lenne a dps.De nekem így tetszik,hagyományosan.
Valahogy nem tudom elképzelni beamboat-nak.Ha sikerülne a fegyvereit uppolnom biztos nőne dps.
Rabok 10-esével 1000 dilithiumot érnek.Vagy többet ha critel,dili event alatt minden duplán fizet.
Na persze aki nagyon farmolni akar az felveszi a napi küldiket,amiben csak gyilkolászni kell és dől a dili,persze klingonnal,merta klingonok oda vannak a gyilkolászásért,sőt ha meghalsz azért is kapsz dilit.<#wow3>#wow3>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 16:07:20
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2015.10.19. 16:00:43
Rosszul gondolod a dolgot,13 KDF karim contrabandot szerez nekem,amiből pénzt csinálok.
Mivel 250 darabjával eladom őket 10-12 milláért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 15:58:59
Ami sztem fontos a dilitiumszerzésnél, hogy minél előbb üzemelj be annyi karit amennyit csak tudsz -hogy igy a napi 8000 helyett többször napi 8000 dilid legyen. Én nyáron kezdtem, 5 karim van akik contrabandbó szerzik a dilit, és most vagyok cirka a 10K zennél. A 15Ks delta pack a cél, amiben jó sok hajó van, mindenféle fajnak jut belőle csemege (me van FEdes, KDFes meg Roma karakterem is). Ha szerencsém van, akkor akciósan 12K zen lesz a pakk, szóval nekem fél év alatt sikerülkt összelapátolnom egy jó hajót mindenkinek.
Mondjuk az csak hab a tortán, hogy az első karimnak sztem olyan 1-1.5 hónap alatt összeraktam egy T6os fleetes hajót (az ügye volt 60millió EC, az 5 darab fleet ship modul miatt), mert én se bírtam volna ki addig hogy csak ilyen csutka szarokkal játsszak. Mondjuk hozzáteszem, momentán a 2 diliszerző karim ingyenes T5-ös hajójával többet játszok és jobbakat funolok mint a főkarim T6osával.
De végül is valamiből meg kell élni-e a játéknak.Mivel F2P,így a hajó eladásból élnek meg.
Mégiscsak fel kéne kutatni azokat a nemlétező, koreai felmenőket, mer' igencsak nagy szükség lesz a trait-jeikre, meg a skill-jeikre! <#hehe>#hehe>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ez így már nem gyere be: nem 3 év múlva szeretnék "játszani" ezzel a játékkal és odáig eljutni még a családi kassza csődbevitele árán sem lehetne... <#falbav>#falbav>
Ebből mégiscsak joined trill lesz: egyik engi a másik sci a fed-es oldalon és mindhárom karakter uo hajóval fog járni - 1 évig biztosan!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Na nem enged fel a játék.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 15:13:53
Tehát: csak a legdrágább út a "járható" - ami utólag majd nem lesz annyira drága, de addig el is kéne tudni vergődni!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Semilyen hajót nem lehet karakterek közt cserélni,csak a zenes a többinek ingyenes lesz.
Hajót karakterek közt úgy cserélsz ha veszel lock boxos vagy lobis hajót,és nem nyitod ki a dobozából.
Flottás hajó azonnal bound,a zenes is,de azt milliószor kiveheted újra akármelyik karival.feltéve ha nem az ellenséges frakcióból van.
Hajó képességet csakis T6 hajó ad,T6 Fleet nem ad semmit.
Ingyenes T5 hajókat nem lehet upgradelni modullal,szóval az is bukta,de fleetes vagy zenest lehet,lobist megint nem mert a lobis upgradelése ingyenes.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 14:43:29
Kezdőként nem áll rendelkezésre a megnevezett EC-összeg és a Zen mennyisége is eléggé korlátozott, de szükségem volna jobb/tartósabb hajókra, aminek a legolcsóbb módja a T5-U-ra váltás lenne.
A 3k Zen-es megoldással 1 szövetséghez lennék láncolva, sokáig, a fejleszthető karakterek terén, míg az "U-modul" több frakcióba is bepillantást engedne a jobb hajókkal -> most, 1k Zen-ért mind a fed-es, mind a KDF karakterem jobb hajót kaphatna, míg + 1 hónap múlva a 3k Zen-es verzióban választanom kellene, hogy melyikkel folytatom "behatóbban" a játékkal való ismerkedést és a másik parkolópályára kerül.
(Hacsak, nem lehet 3k-ért mindhárom frakcióban elérhető, T6-os - esetlegesen T5-U-vá fejleszthető - hajót venni...; - a 3x 3k Zen megoldás nem opció jelen pillanatban.)
Kérdés:
- a T5-U hajóval is lehetne képességeket szerezni úgy az adott osztályukban (cirkáló, raptor, stb.), mint a T6-os verziókkal?
- a T5-U hajókat lehet-e karakterek között cserélni (ez esetben ez volna a legolcsóbb megoldás, ami kezdőként a legideálisabb lenne)?
- vagy mindenképpen a 3k ( * a frakcióknál elérhető hajóosztályok számával) + 500 Zen (/karakter a végleges, flottás hajónak) a "legolcsóbb" megoldás az összes, hajók adta képességek megszerzésére a karaktereimnek?
Vhogy úgy vélem, főként az egy-egy RA-t egyedül is lehozó hajókat elnézve, hogy minden apró kis előny számít, így még a hajókkal kihúzhatóak is, nem csak a repu-k...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ha flottás hajót veszel az csak egy karinak jár,a többi karival is 5 modul lesz.Semmit nem unlockolsz flottás hajóval.
Ha veszel zenes hajót akkor az accountra unlockolod a hajót,vagyis utána ingyenes.T5 hajó max T5-U lehet,de nem fejleszheted T6-ra,a flottás T6 hajó nem tudja a zenes T6 traitet,olyan mint egy T5-U hajó csak 1 konzollal több van rajta.
Zenért venni modult marhaság,egy modul 8-14 milla ec exen.
Csupán annyi a gondom, hogy nem jártam vissza-vissza a küldetésekhez a jobb dolgokért, akár szintlépések után is, hanem egyenesen lépkedtem a storyline-ban és semmilyen zsidóskodásban nem vettem részt, így elfogyott a lendület.
Annyi igaz, hogy az ősök, többszöri rákérdezésre is nemmel feleltek arra a kérdésre, hogy van-e koreai a felmenők között, mert nagy hasznát látná az egyorrú ezek trait-jeinek és skill-jeinek - így kissé depis lettem, de azért sem adom fel! <#hehe>#hehe>
De, visszatérve a hajóvásárlásokhoz:
Nem járnék jobban a 700/2000(4x) Zen-es hajófejlesztő modullal, ha azután, már T5-U-ként hozzáférhetne az adott hajóosztály (romboló, raptor, stb) kifejlesztendő dolgaihoz?
Árban nagyjából uo lennék: 3000 Zen a T6-os hajóért + 500 Zen a flottamodulért /db vs. 700-500 Zen a fejlesztő modulért + 2500 Zen a flottás verzióért.
Kezdőként előbb volna 2k Zen-em a 4 fejlesztő modulra - max. indítanék még 2 karaktert, hogy ki is tudjam használni azt -> már csak a dili' gyűjtés szempontjából sem volna ez haszontalan...
Igaz, egy úgy lenne jó, ha a T5-U hajók is elérhetőek lennének a többi karakternek is az acc.-on.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Anti proton beamek mellé faw 3,dhc mellé rapid fire 2 van.
Kivettem matha traitet és emiatt lett megkavarodva,de nem tudom mi baja és mit csináljak vele.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 13:46:44
Francbaaa.
Jah nem töröltem még,szóval még sincs veszve.
De milyen mókás már 533 533.<#wilting>#wilting>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.19. 13:44:47
És még ezt is kaptam.
<10/19 1:36>10/19 1:36>
Max. One-Hit: 533 533 (Garon)
<#buck>#buck>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"