Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15885
Mert én nem is akarok steamet használni! De rajtam kívül sokan vannak így...
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.22. 15:07:31

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15884
Azt lehet tudni, hogy ez a dupla xp-s időszak mikor lesz?
#15883
Az a conn tac teames, de csak kék. Majd ha meglesz rá keret, akkor veszek lilát.

Amúgy sulibán doffok miben jók?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15882
Próbálj venni egy lila tac teames connt,az valamivel jobb.

#15881
Ez nem volt annyira drága, mert "csak" kék. Viszont a semminél mindenképpen jobb. Van mellette egy lila torpis, egy kék conn, egy kék flight deck, és még talán egy zöld science buffos.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15880
Ha elhasználod a hajód singularity képességét X%-al hamarabb kapcsol vissza.
Mert ugye ha használsz singularity képességet akkor nullázódik és cd-re kerül,asszem 45 sec avgy 1 perc mire újra elkezd tölteni.Ez a singularity lockout,ezt rövidíti.De ez emlékeim szerint egy kurva drága doff,ami a tal shiar command code küldiből esik.Legalább is nekem drágán kelt el asszem.

#15879
Mi az a singularity lockout? Most lett egy doff, amelyik ezt csökkenti emergency power használata esetén.

Ha jól sejtem egyébként normál (értsd nem romulán) warp core engineernek semmi haszna egy romulán hajón, ugye?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15878
Jelszócsere megoldotta, érdekesen működik a program.
#15877
Esetleg töltsd le a launchert és úgy jelentkezz be a játékba.Én így csináltam.Ha jól emlékszem.

#15876
STO launcher steamen keresztül simán beenged azzal a név és jelszó kombóval míg az arc kliens bemutat... kabaré

Ha meg arra az e-mailre csinálnék ARC accountot arra azt mondja be van már regisztrálva
Utoljára szerkesztette: Lokker, 2015.10.22. 12:16:29
#15875
A sto acc neved elméletileg jó kell hogy legyen.de passz,nekem nem steames a STO.

#15874
Ki tudod venni,de a táskádba kerül,nem aktív szolgálatra,ugyanabból a hajóból csak 1 lehet aktív szolgálatban,kivéve a T5 hajókat,mert azokat ki lehet bugolni.<#vigyor>

#15873
Hogy van ez az ARC kliens? Azzal az accounttal nem tudok belépni amivel STO launcheren keresztül (steam) belépek?
#15872
Ahogy nézem a release notes-ot, ma nem lesz új hajó.

Egyébként ma reggel néztem a klingnomnál, hogy a command cruisert megint ki tudnám venni. Ezek szerint az összes szabad hajó slotot be tudom tölteni T6 hajókkal?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15871
Már nagyon rég óta,de nem találok hozzá megfelelő alkatrészt.

#15870
Ezt mióta is tervezed? <#alien>
#15869
Mert minden jutalmat csak ott lehet aktiválni.

#15868
Kösz hogy felhívtad rá a figyelmünket!
Kár mondjuk hogy klingonul van az oldal, meg hogy ARC kliensbe kell beváltani. Miután steamből is lehet STO-t telepíteni, nem látom be minek használna valaki ARC-ot.
#15867
Klingon forced laboros doff küldiket merre lehet fellelni?
#15866
Hát nekem sincs,bááár,ha elkészül valaha a féreglyuk generátorom akkor nyitok egy alagutat Raul bankjába,és kirámolom onnan a dili claim-et meg lobit.<#vigyor>

#15865
Engedélyem az nincs, és szerintem nem is lesz, mert ahhoz dobozokat kellene nyitogatni, ahhoz én meg csóró vagyok, hogy lutrira tegyek. <#crazya>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15864
Sok minden ad több dilit,ha van bányász engedélyed az eventen 10 ezer dilit ad,stf is többet ad,és a contra és a rab eladás is dupla.

#15863
Akkor lényegében a doffolás maradt. Azért az sem rossz. Az advanced reman space set-hez úgyis kell közel 100k dili.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15862
Nem.
Tavaly még 50%-al több jött,de kivették azt hogy repu is számítson.
Ilyenkor repuval több száz ezer dilit lehetett termelni.

#15861
Ilyenkor a repuból is dupla adag dili jön?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15860
Én sem bánom,addig még gyűjtök egy kis contrabandot,és legalább keresek egy kis pénzt.

#15859
Most nézem, hogy egy héttel eltolták a dili hétvégét. Nekem ez jó, mert 10.29-11.01 úgysem leszek gép közelben. <#circling>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15858
Raul az event már reggelre full volt.

#15857
Jah,jó rég váltottam már be ilyet.

#15856
Belogolsz Arcba és bal felső sarok ikonra klikkelve ott lesz a redeem a code.
#15855
Köszi,alt accra jó lesz,de vajon hol is kell ezt beváltani?
Elfelejtettem.

#15854
A temporal agentnél van új beszélgetős lehetőség amiben az új power boardról mesél. Úgy emlékszem h pár hónapja az egyik patch alkalmával csökkentették az mk 12 szintkövetelményét lvl. 45-re.
#15853
Van egy Oberth class giveaway. Akinek esetleg még nem lenne meg a hajó akkor itt a lehetőség.


Giveaway
#15852
Valóban 50-es szinttől van,rosszul van ráírva a szint,a fegyvereknek sem lenne szabad felmenni.Mert mk12 elvileg 50-es szinttől van.

#15851
Azok nem wide beamek, sima DHCk...

De akkor lehet van itt vmi láthatatlan szint requirement is.

#15850
mer lvl 50 től van asszem és te 47 vagy
#15849
Egy másik darab már fönt van valamelyik hajódon? Azt mondja abból az itemből nem szerelhetsz föl egytől többet.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.21. 22:57:01

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15848
Van valakinek ötlete, hogy ugyan miért nem tudom egyik aegis darabot se felrakni a hajómra?

Szint megvan, nem írja sehol hogy vmi hiányozna, de ha megpróbálom, rátenni azt mondja "You do not meet the requirements for this item".
Ugyanezt csinálja a wide beam plasma DHCvel is, mikozben a sima level XII DHCk meg felmentek gond nélkül.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#15847
Nem szoktak azok lenni, simán küldözgetem én is keresztbe kasul a karik közt öket.

#15846
Igazad lehet, mert ez a kari csak 12-es. Kénytelen leszek akkor feljebb húzni. :-) Azt még megnézem, hogy azok rabok nem "lakatosak"-e, és akkor át tudom őket mailezni egy mások karinak.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15845
Gyanitom hogy level 21 alatti a karid... ha jól emlékszem hiába level 11-től lehet doffozni, az a küldetés nem indítható el csak 21 v 22-es karival...

#15844
Légdeszkát kapunk ingyenes mégpedig azt, ami a "Vissza a jövőbe" c. filmben/filmekben látható volt. Ha jól emlékszem a második részben volt. Az ajánlat október 23 19:00-tól október 26 19:00-ig tart.
#15843
Mitől van az, hogy berakok 10 rabot kényszermunkára, és a begin gomb mégis szürke?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15842
Az mi?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15841
Gyertek fel,ingyen power board jár mindenkinek csak ma,Storeból lehet kiszedni.

#15840
Fed és klingon nem tud partyban játszani.
De partyban ha megvan a 30 nyuszi kapjátok a 4 vackot igen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.21. 16:50:22

#15839
Ilyenkor mindegy, hogy KDF-es, vagy fedes pertnerrel vadászom? Ha elkapjuk ketten a 30+ epohhot, akkor mindketten megkapjuk a 4 taget?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15838
Jó ideje már én sem nyusziztam,zone cseten kerestem mindig partyt.

#15837
Nekem nincs nyuszizó partnerem. :-) 1x mehetnénk együtt. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15836
Őszintén megmondom oda csak nyuszizni jártam,mert napi 400 markot ki lehet belőle szedni,ha beindul,és ha van kivel csinálni.