Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.24. 17:45:40
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De ha sebzésre akarsz rámenni akkor plasma explosionos konzol kell neked.És valami jó kis hajó.
Esetleg tudom azt javasolni hogy a prohardver fórumon kérdezd meg,van ott pár nagy pvp meg pve dps mániás,azok jobban értenek ehhez.
Katt
Sajna a régi HGF honlapnak lőttek.
Ma már kicsit másképp raknék rá.
A cuccai már rég nem ilyenek,és elite slaverjei vannak.
Megnézni csak saját felelősségre,mert én is tudom hogy szar.
Katt
Klingon oldalon T6 sci hajó nincs T5 az van a varanus,de nem hiszem hogy alkalmas lenne dps-re,mivel support vessel.
Úgy tudom jövőhéten az új boxban lesz T5-U mirror orb weaver,ami sci hajó.Esetleg ha azt megvárod,de jön több zenes és lobis T5 hajó is mirror változatban,persze a spec konzol nélkül.
A Vuki nem rossz hajó azt mondják hogy elég jó,csak a vuki az egy igazi bálna,lassú lomha dög,és nekem van Karfiol,ami battle carrier és fordulékony.Így én azt használom,de állítólag vuki elite bop-okkal sokat sebez.Sem cáfolni sem megerősíteni nem tudom,én kb 3 éve használtam vukit,a karfiol előtt pár hétig,akkor még nem volt elite pet,se dps mérő.
Level 52, doffozással lett az tehát skillpoint szinte semmi nincs elköltve, de ötletem sincs hogyan kell SCI karit építeni....
Szóval ha egy-két szó erejéig tudna vki mondani olyasmit hogy
- melyik hajó (KDF oldal, az ingyenes T5ök illetve a mirror hajók közül jöhet vmi): eddig a Vo'Quv Carrier-t láttam előfordulni forum meg redit hozzászólásokban mint occsó KDF sci hajó jelölt
- sebzős SCI kellene
- milyen skillekre figyeljek...
A lényeg hogy ez csak egy kiskari egyenlőre (azé kell a skill meg a hajó hogy be tudjon menni alertekre meg alapszintű űr akciókra), tehát nem tervezek semmi nagy dolgot venni neki, csak nem akarom annyira mellé skillezni hogyha később használhatatlan legyen.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
tegnap minden karinak adtak +12 slotot táskába.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.23. 19:47:01
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
<10/23 7:39>10/23 7:39>
<#zavart1>#zavart1>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Csak én azt nem szeretem,az nekem túl strapás,én inkább a laza de kevés pénzt hozó pénz farmolást szeretem.
Egyébiránt a romulán boffok marhajók. Elég jól sikerült velük turbózni a cloak cooldownt, és felhúzni a critical chance-t.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ötszáz misi már megvan rá,még valamennyit gyűjtök hozzá,biztos ami biztos.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
És láttad hogy ebben már extra special vip dili claim is lesz?
Szerintem a kulcs ára felmegy rendesen ettől.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.23. 11:32:33
1 boxos hajó, 1 lobis, és egy ultra rare boxos hajó, kis eséllyel a lobi helyett kaphatsz egy másik hajót, szóval ultramázlistáknak eshet a boxból a fődíj hajó, és a lobi helyett az ultrare hajó egyszerre.
GTA nekem dobozos és Social Club-os,de steamről is tudom indítani.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.22. 23:43:34
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.22. 21:41:08
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Csak nem némi szerven rúgtál egy admint?
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Sok multis játék, pl: COH2 eleve steamen keresztül működik multiban. De ha az ember eredeti játékot akar venni (többnyire szintén multi miatt), akkor a különböző helyeken jó áron vett steam kulcsokkal játszik, szintén steamon keresztül. De még ha tört steames játékot akarsz játszani, akkoz is kell legyen telepítve steam.
Nem tudsz meglenni nélküle ma már.
Ezen nagyon szépen fel lehet használni as kuponokat: https://www.arcgames.com/de/redeem/success
(előrtte a weboldalon célszerű belépni)
VIVA STEAM!
(mondjuk steam se kell az STOhoz, steam és arc nélkül is elindul 😊 )
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.22. 17:49:35
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.10.22. 15:07:31
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.