Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15984
#15983
Aha, értem.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15982
Mert roma és klingonnak nem szint függő hanem küldi.

#15981
Az orion engimet pillanatok alatt felhúztam 15-ös szintre, gyaníthatóan a bónuszok miatt. :-) Viszont nem értem, hogy miért nem kaptam tokent új hajóra lt. commanderként?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15980
Elméletileg igazad van,de dps mérő nem ezt igazolja,van nekem ugye Fer'jai frigate hangárom,és biza a slaver vagy interceptor le előzi dps-ben.
A xindi frigate hangárokat lehet nem,de azt nem is néztem dps mérővel.Csak múltkor klingonoknál csekkoltam le az elite hangárokat,és meglepődtem hogy slaver vagy interceptor jobb mint fer'jai.

#15979
Egy rendes carrier 4-3 fegyverzettel van,és mehet rá akár quad cannon is.<#whatever>

#15978
egy carrier 3-3 fegyverzettel van szerelve, esetleg dread 4-3, szemben egy cruiserrel ami 4-4, szóval legjobb esetben is 75%-ot kellene produkálnod, petek nélkül, így ez a petek adják a dps-t, eléggé naív, főleg ha megnézed mennyit sebeznek a petek.
#15977
Gorn mókás de tohonya.Lethean nincs,de Orion Klingon és Joined trill no meg ferasan engim van.
Ferasan is mókás mert magasra tud ugrani.Kifejezett command cruiser skillezésem nincs,vagyis van de az eventes kari.

#15976
Köszi. Majd akkor még megálmodom.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15975
Én rendes frigate petekre gondltam, amikből max négy van kint összesen. Sokkal jobban bírom őket mint a kis fighter légypiszkokat, amik egy csúnya ézéstől elpusztulnak. A frigatokat kevesebben vannak, így könnyebben számon tarthatók, és nagyon ellenállóak, szinte mindig megérik az öt csillagos állapotot.
"interceptor egyszerre 12 darab van kint,ha te állsz ezeket hílelgetni kb 0 dps-ed lesz"
Ezt meg nem tudom értelmezni. A hordozók nagy többségi science hajó, tehát saját DPS-e szinte elhanyagolható (nem is az a célja). De azt sem értem hogy egy-egy engineering team vagy hazar emitter elsütése miért vetné vissza a DPS-est. Mindegy.
#15974
kb a tökmindegy kategória. vagy legyen alien, annak nincs gagyi kötelező personal trait, mint némelyik fajnak.
#15973
Esetleg még orion is benne lehet a pakliban, bár nem tudom, hogy van-e olyan faj, amelyik különösen alkalmas engi-nek...vagy tök mindegy?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15972
Plata!

Felhúznék egy kdf engi karit a command cruiserhez. Mutatnál egy skillezést hozzá? Köszi.

Még nem tudom, hogy miféle lény legyen, mert a gorn és a lethean is szimpi. :-) Majd a kdf flottába is jelentkeznék vele.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15971
Még életemben nem láttam,és elég sokan pofáztunk cseten.

#15970
nem hiszem hogy kötözködni akart, én elhiszem hogy nem látott mást rajtam kívül és azért kérdezte meg, bár elég érdekes sztori, mert nem volt nálam barátlistán, hogy csak azért lássa az enyémet mert azon van, szóval vagy mindannyian ignorálva voltatok nála egyesével, vagy passz. furcsa.
#15969
Kíváncsi leszek mennyi drenya esik majd.
Tegnap poén volt az a hülye gyerek aki próbált kötözködni hun cseten.<#vigyor>

#15968
Legtöbb petet hílelni fölösleges,slaver vagy interceptor egyszerre 12 darab van kint,ha te állsz ezeket hílelgetni kb 0 dps-ed lesz,és másra sem jut időd.
Ha nagy hangárod van azt már érdemes néha,de ha van breen trait akkor azt is fölösleges.Mert ha magadat híleled a peteknek is jut.Vagy rakj be egy repair platformot és az majd híleli,ha van kedve.

#15967
És ezt csak most mondod?<#ejnye1>

#15966
A delta duty officer packban van egy trait is ami petekhez van, scramble figthers. Pontosan nem emlékszem, de mikor valamit csinálsz akkor a petek kis időre sebezhetetlenek, többet sebeznek és gyógyulnak. Delta promó alatt 20-25millió volt, most drágább.
#15965
Jegyezzük azért meg, hogy direkt módon ugyanúgy tudod őket gyógyítani mint bármelyik másik hajót.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.10.26. 09:33:03
#15964
Tegnap szórakozásból átmásoltam a főkarim 30x a redshirt szerverre, lett így 8760 kulcsom, teszt jellegből nyitottam 8000 xindi terrestrial boxot, 41 hajó, 1/200 alatt kicsivel. 760 temporal, 4 hajó, itt is a kb 1 /200 lesz a drop rate, kb minden boxnál az, nem is meglepő.

Ajánlani ugyan tudom mindenkinek, szórakozásnak nem volt rossz, de azért nem összehasonlítható a főszerverrel, ott 50 boxot kinyitni nagyobb élmény mint a tesztszerveres 8000 volt, egyszerűen ha nincs tétje, mert úgyis csak teszt szerver, akkor lényegtelenné válik az egész, nincs meg az az izgalom nyitás előtt, hogy vajon lesz-e benne valami, vagy nem.

Majd kedden újracsinálom, csak akkor az új boxot tesztelem, kíváncsi vagyok az ultra-rare 2. hajó drop rate-jére.
#15963
Én azért kiszedtem a remanomnak az ingyen romulan markokat. Most már ezer fölött járok, kb. a fele megvan annak, ami az advanced reman space set-hez kell. Csak éppen még Tier V-ig ki kellene húzni a romulan reput.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15962
Ha meghal a pet akkor nullázódik. Van ship trait amivel tudod javítani őket, azt hiszem a breen carrier adja.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15961
Lenne egy láma kérdésem a petekkel kapcsolatban. Elvileg ugye a csillagok mutatják a tapasztalati szintet. Viszont ez nálam mindig lenullázódik. Van mód a csillagok megtartására?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15960
Mint az összes többit eddig....

Zen store (kistérkép alatt a gomb), promotions fül.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.25. 19:31:13

#15959
Hogy lehet kivenni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15958
Nekem sokat nem ér az összes ág ki van húzva. Ideje lenne már nekik a commandot is t5-ig megcsinálni...

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#15957
Jáááááááááááááááááj.

#15956
A mai napi ajándék 2 spec pont minden karinak.
#15955
Már megint ezzel a deltával jössz... gyűlöllek 😄

#15954
Egyébként jó hogy felhoztad a breen hajót,az orion karimnak kellett volna a traitje,csak nem volt hozzá kedvem kifarmolni,de most 150%-os xp event van,így kiszedem matha,kata és breen traitet is.

#15953
Azt hiszem nekem nem jönnek be a breen hajók,egyiket sem szerettem.És nem is használtam rendesen.Max 1-2 körre,vagy míg kivettem a traitet.
De a trait megszerzése is frász volt nekem.

#15952
Hát a Karfiol az aranyos és szép,és gyorsan fordul,de ez a T6 nem,lassú tehén,olyan mint a vuki kb.
T6 vagy sem a Karfiol még jobb nála.Fleet T5-U Karfiolomat sosem cserélném le rá.

#15951
Pontosan mi is a baj vele? Jobb statjai vannak mint bármelyik másik science carriernek, vannak hozzá frigate petek, és ugye T6.
Ocsmánynak ocsmány, de az mióta zavar téged carriernél, így hogy Karfi tulajdonos vagy? 😄
#15950
Jah.Kulcs ec-ért is van.

#15949
Ha jól sejtem zent olyanra érdemes költeni, amit csak zenért tudsz megvenni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15948
Sosem vennék zenért kulcsot,de a zen most ezért ment fel.

#15947
Biztosan nem az. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15946
Nem hinném, hogy kifizetődő volna az a "szerencsejáték"...
Inkább megveszem, normál-árért és olcsó Zen-ért a dolgokat, idővel!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15945
Ja, azt nem láttam. Csak du. leszek gépnél.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15944
Egy régi játékosnak ez túró,kapásból 20-as szinten az új kiskarim kapott 1445 markot,mert megcsináltam a delta eventet mind 3 oldalon fullosan,mire 50-es lesz még több cuccot kap.De sosem lesz 50 mert doffozni csináltam.<#wow3>

#15943
Kulcs leárazás van.

#15942
Szerintem a közelgő dili hétvége miatt megy fel, és vélhetően előbb-utóbb vissza fog állni.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.25. 08:13:54

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15941
Jó, de a semminél több és az akár 1. szintű karaktered is megkapja az 50.-en gyűjteni kezdhetőket, amiből egy I. szintű repu kihúzható neki, ami nem hátrány.

...

Kezd megint az egekbe emelkedni a Zen ára... <#shakehead>
Ez vissza fog esni a "normális", 225 dili'/Zen szintre mostanság, vagy ~februárig várni kell erre, amikor kifut az ünnepi, promóciós szezon?!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15940
A traitje más carrierekbe jó,de maga a hajó borzalom.
Nem nagyon bírtam meg lenni benne.

#15939
Hát a tegnapi inventory sztem messze többet ért (az is per karakter alapon). A 100 mark az kb 5 perc űrcsata a legtöbb marktípus esetében... (a napi bónusszal).

#15938
Mostanában a fed sci karim a karácsonyi eventen szerzett Breen Carrier-el megy, és meg kell mondjam, eddig még soha nem volt ilyen hatékony sci hajóm, marha jó. Ugye teljes értékű T6 science hajó, csak ehhez még két hangárnyi frigate pet is van, akik pótolják a science hajókból hiányzó DPS-t, és többnyire nem halnak egyáltalán, hanem megérik az öt csillagos tapasztalati szintet. Nyilván sokkal rondább egy Intrepid vagy Rhode Island osztálynál, de jóval hatékonyabb.
#15937
Most ingyen, bármilyen 100 Mark/játékos karakter (nem Account!!!) a c-store-ban!
Mindenki használja ki, az összes karakterénél!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15936
Azért vannak a release-ek keddenként mert ez ilyen céges szokás és a Cryptic is úgy csinálja. Ezért nem jön s11 csütörtökön vagy bármikor máskor.

wiki jobban eltudja magyarázni, igaz ez ép a MS taglalja, de más cégek is ezt csinálják. Gyakorlatilag a keddi patchelések után ha van valami váratlan hiba vagy nem várt bug stb akkor a hét többi napján van idejük gyorsjavításokat végezni. Ellenben egy hétvégéhez közeli nappal.
#15935
Arra volt nekem is 😊 csak most hogy eljutott lvl50+ re, jó diliszerzési lehetőség ugye a markgyűjtögetés meg napi 1-2 alert. Máris kevésbé eszi a kontrát 😊