Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A xindi frigate hangárokat lehet nem,de azt nem is néztem dps mérővel.Csak múltkor klingonoknál csekkoltam le az elite hangárokat,és meglepődtem hogy slaver vagy interceptor jobb mint fer'jai.
Ferasan is mókás mert magasra tud ugrani.Kifejezett command cruiser skillezésem nincs,vagyis van de az eventes kari.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"interceptor egyszerre 12 darab van kint,ha te állsz ezeket hílelgetni kb 0 dps-ed lesz"
Ezt meg nem tudom értelmezni. A hordozók nagy többségi science hajó, tehát saját DPS-e szinte elhanyagolható (nem is az a célja). De azt sem értem hogy egy-egy engineering team vagy hazar emitter elsütése miért vetné vissza a DPS-est. Mindegy.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Felhúznék egy kdf engi karit a command cruiserhez. Mutatnál egy skillezést hozzá? Köszi.
Még nem tudom, hogy miféle lény legyen, mert a gorn és a lethean is szimpi. :-) Majd a kdf flottába is jelentkeznék vele.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Tegnap poén volt az a hülye gyerek aki próbált kötözködni hun cseten.<#vigyor>#vigyor>
Ha nagy hangárod van azt már érdemes néha,de ha van breen trait akkor azt is fölösleges.Mert ha magadat híleled a peteknek is jut.Vagy rakj be egy repair platformot és az majd híleli,ha van kedve.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.10.26. 09:33:03
Ajánlani ugyan tudom mindenkinek, szórakozásnak nem volt rossz, de azért nem összehasonlítható a főszerverrel, ott 50 boxot kinyitni nagyobb élmény mint a tesztszerveres 8000 volt, egyszerűen ha nincs tétje, mert úgyis csak teszt szerver, akkor lényegtelenné válik az egész, nincs meg az az izgalom nyitás előtt, hogy vajon lesz-e benne valami, vagy nem.
Majd kedden újracsinálom, csak akkor az új boxot tesztelem, kíváncsi vagyok az ultra-rare 2. hajó drop rate-jére.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Zen store (kistérkép alatt a gomb), promotions fül.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.10.25. 19:31:13
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
De a trait megszerzése is frász volt nekem.
T6 vagy sem a Karfiol még jobb nála.Fleet T5-U Karfiolomat sosem cserélném le rá.
Ocsmánynak ocsmány, de az mióta zavar téged carriernél, így hogy Karfi tulajdonos vagy? 😄
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Inkább megveszem, normál-árért és olcsó Zen-ért a dolgokat, idővel!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.25. 08:13:54
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
...
Kezd megint az egekbe emelkedni a Zen ára... <#shakehead>#shakehead>
Ez vissza fog esni a "normális", 225 dili'/Zen szintre mostanság, vagy ~februárig várni kell erre, amikor kifut az ünnepi, promóciós szezon?!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Nem nagyon bírtam meg lenni benne.
Mindenki használja ki, az összes karakterénél!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
wiki jobban eltudja magyarázni, igaz ez ép a MS taglalja, de más cégek is ezt csinálják. Gyakorlatilag a keddi patchelések után ha van valami váratlan hiba vagy nem várt bug stb akkor a hét többi napján van idejük gyorsjavításokat végezni. Ellenben egy hétvégéhez közeli nappal.