Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16034
Meddig tart még ez az őrült mértékű skill és exp. bónusz? :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16033
Jah,cseten láttam,de nem is tudok most olyan oldalt ahol lenne bármi infó új hajókról.

#16032
Akkor ez azt jelenti, hogy még van idő zen gyűjtögetésre. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16031
T6 Orion hajókról annyi hír van, hogy valakik(?) mondták, hogy lesz és kész, de se kép se megemlítés olyan oldalakon, ahol szoktak ilyeneket írni.
#16030
Mert az orion karim még csak 31-es, 40-50 között kiváló lesz neki ez a hajó.

Erről a T6-os orion hajóról van valahol vmi előzetes?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16029
Orion slaver.
De ha már 40-es hajóba ülsz miért nem veszed ki a fleet változatát.
És minek ülsz bele 40-es hajóba ha van T6?
És különben is jön orioni T6 hajó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.28. 07:40:53

#16028
Ja, admirality küldiből esett egy faeht intel warbird! Ezt szeressük! <#integet2>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16027
Köszi. Azonban most változott a koncepció, hogy ingyen kiszedtem a marauder flight deck cruisert. Tudom, hogy gagyibb, mint a command cruiser, de egy orionnak mégis csak ez dukál. :-)

Ennél viszont, ha jól látom a tac bof eléggé vékony, így őt beamre érdemes állítani (overload, faw), és valaki olyan torpit feltenni, amire úgysem hatna a skill (harghpeng v. bio neural). Petnek az orion slaver vagy a marauder force a jobb?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16026
Pl. az omega repuból kiszeded a honor guard pajzsot, fegyvert, és páncélt, és utána a szabónál öltözöl.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16025
Borg implant nem lehet csak ha megveszed hét kilenced ruháját,de az igazi durva borg implant az akkor ha előfizetsz a játékra vagy lifetimer vagy.
Páncélok vannak exen vehetők,de van repusak,ahhoz a full szett megléte kell,ha megvan a full szett megkapod a páncél kinlzetet tailornál.
A klingonoknál a lányokra is gondoltak,és külön csini csajszis páncél is van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.28. 07:23:10

#16024
Automata célzás és tüzelés aktív?Fegyverek automata tüzelése aktív?
Ha ezek aktívak a hajód magától keres célpontot és lő rá.Híler hajónál nem jó,mert a hajó nem enged hílelni,hanem támadni fog.
Az új stf-en voltam 60-as karival és Gurambával,de én arattam közöttük.
A tholianos küldetés nem tudom mi lehet,azon nem voltam.Kb 16 karinak indítottam el az admiralty rendszert,és ez vagy 3-4 órába telt.

#16023
Nem tudom,a hajó szett az attól függ mit szeretsz.
De command cruiserre ha nem repust teszel hanem kobali szettet kobali warpal és samsar konzollal az elég poén,commandszett+kobali szett ütős,vagyis az isten sem fog agyonverni.

#16022
A 60-as karakteremmel alig tudom levadászni a kis tholian dögöket az új küldetésben, míg a 3x-assal meg lazán, félkézzel ledarálom őket, pedig aztán az ő hajójára is bőven ráférne még a szinthez igazítás -> megint jól kiegyensúlyozták a küldetéseket! (gondolom, a "fejlesztő" végigment a saját, űberfullos gépével meg karijával és ahhoz lőtte be, mán megin') <#shakehead>

A másik: keresnék target lock és skill ellövöldöző segédprogramot, mert ez már meghaladja a képességeimet -> a célpontot állandóan elveszti és sok skillt nem lehet célpont nélkül aktiválni, tehát kattogás a cikázóra, majd vissza a skillre, de lehet, hogy addigra megint elvesztette azt..., meg állandóan a hajó seggében feltűnőt akarja célponttá tenni, amikor az orra előtt marékszám röpködnek a fél-HP-s, 1-2 pálcásak... <#falbav>
60 felé kezd hasonlítani a régi wow-hoz a küzdelem: az 1000 fős hajón is mindent a kapitánynak kell csinálnia, "kézzel", mert annyi nincs a "XX-akárhányadik-századi technikában", hogy ha lelőtték a pajzsokat, akkor az azt visszatöltő skillt ellője! <#shakehead>
Egy diablo-ban nem kell ennyit és ennyire klikkelgetni! <#falbav>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.10.28. 01:07:55

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16021
Ahan értém már a felvételt a szabóknál vágom és a repubol hogy lessz nálam a ruha egyszer csak elérhető lessz a szabónál vagy mi?
#16020
Vannak zenes és ingyenes ruhák, meg vannak a reputation systemből kivehető ruhák, de mindegyiket a szabónál lehet felvenni, bár ezt talán tudod. Ja,mmeg van, amit csak flotta tagként tudsz kivenni.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.10.27. 21:26:37

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16019
Nem 1 nem 2 ember mászkál lovagi páncél szerü cucban fedes logoval a melkasán ezeket hol veszik ez mind zenes mutatvány? Értem megtaláltam a borgosat köszi az utmutatást
#16018
Pontosan milyen páncélra gondolsz? Ex-borg karaktered csak akkor lehet, ha lifetime subscription-re befizettél. Ex-borg bridge officer a c storeban vehető.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16017
Segitségetek kérném sokakat látok ien páncélban borg inplantal meg hasonló cucokal ezt hol tudom megvenni?
#16016
Vagy még úgy sem. :-) És valamiért a promóciók fülön sincs rajta.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16015
Aztamindenit! Erről biztos kisbetűvel írtak vhol, köszi a figyelmeztetést!

#16014
Köszi.
Gundark 1 1
#16013
Köszi hogy szóltatok be is húztam a két hajót 😊 az excelsior jó lesz fun shipnek 😊
#16012
Vannak fedes hajók is, talán valami Excelsior retrofit vagy mi, de azt nem annyira néztem, mert nem érdekelt.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16011
Pl. a marauder flight deck cruiser, egy romulan tac warbird retrofit, meg valami alacsonyabb hajó is. A ships fülön lapozd végig a tiereket, és ott találhatsz olyant, hogy 100% sale.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16010
Melyikek?
#16009
Viszont egy pár hajó 100 %-os leárazással van. Gyorsan claimeltem is az orion karakteremnek a marauder flight deck cruisert! :-) És most már tuti, hogy ehhez használom el az igyen upgrade tokent. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16008
Hajó mindig csütörtökön jön.

#16007
Hát, az új peccs egy darab új hajót nem hozott a lock boxos alien retkeken kívül.
Tök jó hogy bevásároltam fleet ship modulokból a fleet escortok jöttére várva. 😞
#16006
Plata!

A KDF command cruiserhez a repus space szettek közül melyiket érdemes kivenni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16005
Én meg verem a fejem a falba, hogy a Scimitarból az ingyen token előtt csináltam T5-U-t. <#falbav>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16004
Igen - és csak 2k Zen - , de 10 szintet - és +1 k Zent - már fél lábon állva is kibír a delikvens, ha korai T6-osra hajt.

...

"Kajbantajtász!" a szerveren... <#shakehead>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16003
Varanus T5,és 40-es hajó.

#16002
Köszönöm!

Akkor ez csak olyasmire jó, ahol nincs "rendes", T6-os hajó, pl. KDF Varanus, de mégis kéne a "nagyobb"..., de, olyanért meg nem adok 2,5k Zent, amikor 3k-ért már T6-os hajót is adnak! <#shakehead>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16001
A dilid nem vész el a dili exről,max fent felejted,de akkor is megmarad.
Lobis és zenes hajókat lehet upgradelni.Ingyenest nem.

#16000
Ez csak a 2500 Zen-es hajókon működik, a 40. szinten megkapható, utolsó, ingyeneseken nem?

...

235 dili' a Zen árfolyama, de nekem vannak fönt 225-ért készleteim - mégiscsak ahhoz az árfolyamhoz szoktam hozzá...
A kérdésem az, hogy elveszhet/lejárhat/törlődhet onnan a feltett anyag, vmi miatt, van "lejárati idő"?!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#15999
Nah lesz leállás,igaz nem az idén,majd Foctóberben.<#nyes>
We will be performing shard maintenance on fOctober 27th from 6-9:30 AM Pacific (13:00-16:30 UTC). Please check the forums.

#15998
Az disruptor fegyó,vagyis a disruptor konzol hat rá.
Csak van plasma proc rajta.
És régen atom bugos volt,mivel minden lövése crit volt.

#15997
Egy plasma-disruptor hybrid beamre a plasma infuser, vagy a disruptor induction coil hogyan hat? 50-50%?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15996
CLR—Khitomer Space<9:06>— Dmg(DPS) —STARDUST 15 976 982(29 316) Jess 12 401 413(23 355) Meiri 8 072 476(14 894) Seistouce 6 536 313(11 993) Lucynda 2 549 918(4 820)
Én probe-oztam.
Ez a seistouce marha nagyot lőtt.
Max. One-Hit: 525 075 (Advanced Radiant Antiproton Array - Hypercharge)

#15995
Nem tudom,nincs orion pasi karim,lányoknak meg nincs.Max más fajta implantátum.<#nyes>

#15994
Meddig tart ez a bónusz időszak?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15993
Az orionoknál mik azok az implantátum szerű cuccok?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15992
Tudod, a KDF oldalon ha az összes zenes hajó megvan az sem hátrány,minden kis tier klingon hajón valami fun vagy op konzol van.
Vagy maga a hajó egy álom.

#15991
Mondjuk r&d material gyűjtésére sem volt idő, mert még a Q'onosról el sem jöttem, és már level 15 voltam. Egy másik kariból raktam át anyagokat. Így kicsit fara,uci, hogy küldihez van kötve az előléptetés, és nem szinthez. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15990
Marha jó, hogy pillanatok alatt felkúsztam 19-es szintre az orionommal, viszont free ship token hiányában csak zenes hajókat tudok kivenni. Még jó, hogy kdf oldalról elég sok hajó megvan. Minden tierből legalább egy zenes hajó, de van ahol kettő is.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#15989
Köszönöm szépen ez sok jó infó de valóban egyenlőre pve ben nyomom mert kb 2 hete játszom sokmindenre azse tudom még mi hatalmas a játék épp felfedezem még
#15988
Tuti nem pvp.<#ejnye1>

#15987
Hát pont nem a borg repu a legjobb egy PvP tanknak, mert gondolom PvP-re csinálod másra tank karit felesleges. Van az-az alap tank build, mint a Borg Deflector,Engine Kobali Warp Core és egy Elite Flottás ResB statos pajzs ez egész jó kis konfig. A Repuban meg a traitok jó, ha 1 használható. Én jelenleg full Kobali szettet használok minden darabja csak egy tank buildnek kedvez. Nagyon hosszú lenne ezt itt elmondani, hogy miket szedj ki, hogyan alkalmazd a konzolokat, milyenek legyenek fent, ha esetleg játékban megkeresel Praetor Mol'Rihan@harryke akkor szívesen segítek bármiben ott kicsit egyszerűbb, mert mutatni is tudom például a konzolokat. Véleményem szerint a borg reput max t2-ig érdemes kiszedni, ha csak tankolásra gyúrunk.

Ezt a qvestelést, hogy érted? Markokat, és procikat STF-"ekből" szerzel. Például KSA, ISA, CSA.

A ZEN acc szinten működik, tehát, ha beálvtasz 8e dilithiumot ZEN-re a zegyik karidon és kapsz érte mondjuk 10 ZEN-t akkor azt az összes karin látod és használhatod. Dilithiumot úgy teszel át másik karakterre, hogy az átvinni kívánt Dilithium mennyiséget átváltod ZEN-re, majd fellépsz arra a karidra, amire akarod tenni a dilithiumot. A ZEN-t visszaváltod dilithiumora, amit az előbb ZEN-re váltottál és kész azon a karidon van a dilithium.
#15986
Üdv mindenkinek! Olyan ügyben kérném tanácsotok hogy tankot szeretnék késziteni erre állitolag a borg repu a legjobb nos ezt qvestelni is lehet vagy csaj joinokkal szedni mert örülnék ha qvestelhetnék .Iletve lehet e dilit vagy zent küldeni karirol karira?
#15985
Kár hogy acc bound,eladnám.<#vigyor>