Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fabio Capello
#16234
Plata v. valaki, sokkaris - tudtok írni egy napi rutint, amit lenyomtok a karaktereitekkel? (Milyen STF-ek, doffoznak e, stb). Úgy döntöttem hogy a két fő(bb) karim mellett itt az ideje gatyába rázni a másik hatot is... 😄

#16233
A photon torpedó már a TNG idején elavulttá vált,ha jól emlékszem.Be baszna ha 2400-as évekbeli hajón még az maradna.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 09:08:15

#16232
Mirror jutalma egy szutyok fegyó lesz,annak semmi értelme hogy acc wide legyen.

#16231
Brel is quantumot lő,de a photon hülyeség is lett volna.Azt hiszem már júniusban quantum volt írva neki.

#16230
Nem is lenne bajom az ilyen mirror féle eventekkel, ha az eventes hajókhoz hasonlóan a special rewardokat is account unlockra tennék a nab Crypticesek. Akkor tényleg elég lenne csak 1 karival végig vergődni rajta.. *sohaj*
#16229
A mirrort utoljára olyan 15 karival csinálhattam, de a 10. nap után már fizikai fájdalmat jelentett és a halált kívántam. Utána megfogadtam h többé ennyi karival kizárt h mirrorozam, kivéve ha kristály szintűre revampolják. Most ha el is kezdem, max 3-4 karival. A fedes klingonom már várja az új verdáját, de a másik 2 hajónak egyenlőre nincs gazdája. Meglátjuk mit hozz a holnap. 😄

A konzolok között talán azért van eltérés mert kérésre megváltoztatták a defiant konzolt h ne photon torpedot lőjön hanem quantumot.
#16228
Érdekes a reddites konzol tök más mint a valódi.
Szerintem a mirror eventet kihagyom,csak fel baszna és kikészítene a sok retardált.Admiralty rendszer hoz annyi dilit mint a mirror 14 nap alatt.
Biztos hogy megveszem a defi packot,a Defit használni is fogom,de csak zenest,a a brelből veszek amjd valahogy fleetest is,tvaro az kimarad.Esetleg egyszer kétszer megyek vele egy kört poénból.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 08:24:05

#16227
Közben megjött a hivatos Defiant Bundle stat blog is.
#16226
Mások nem tudom honnan szerzik, de én rendszeresen figyelem az STO reddites oldalát. Oda pedig mindig felrakják a lényeges infokat. Szinte azonnal.
#16225
Qib egy rakás szar.Vegyél helyette normál cruisert,én ki nem állhattam azt a taligát.
És a qib egy cruiser,ha jó tac hajót akarsz ott a guramba,vagy kata vagy matha.
Kata és matha is jó,de a Guramba egy állat.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 00:08:59

#16224
T6 B'rel 4 tac konzollal és pilot székkel? Akkor ebből fleet Qib lesz a tac Klingonomnak, az sokkal jobb, az ugyanezt tudja csak commander intel székkel és jóval több HP-val.
#16223
Honnan szerzitek ezeket az infókat? 😄
#16222
Ezért kell megbeszélni hogy este közösen letoljuk 😊
#16221
Mirror minimum 50-es szintű.
És iszonyat szar,unalmas faszság,időre megy,csapatfüggő,vagyis a random tuti bukta.
Plusz minimum 20 perc.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.03. 22:59:40

#16220
A dili event idejére beférne egy (vagy akár mindkét) karim? Egyelőre csak doffozok velük, 15-20 környékén állnak. Ha a fed csókám 60 közelben lesz (most 55), akkor valamelyikkel nekifogok fejlődni is.

#16219
HGF,de már nem vagyok fent,de holnap elküldöm.

#16218
Akkor nem te küldted, amit elfogadtam. <#nyes> Na akkor kilépek, s várom a meghívót. :-D
S milyen néven fut a kötelék? Nehogy megint máshova menjek. :-D
Utoljára szerkesztette: Narandil, 2015.11.03. 22:50:42
#16217
Basszák meg.Az egy rakás szar.

#16216
Ha igaz Mirror event is közeleg.

link
#16215
Ezek a képek alapján pilot slotot kapnak az új t6os madárkák.
#16214
Már flottában vagy,nem tudok küldeni invet.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.03. 21:12:12

#16213
Ja, hogy úgy. <#crazya> Narandil@narandil#1394
#16212
Az kevés.a teljes neve kell a karidnak.

#16211
Ugyanaz a nevem ott is, mint itt. <#awink> Narandil
#16210
Nos ha a mi flottánk megfelel,akkor mond meg mi a karaktered neve és küldök meghívót.
Karaktered teljes neve kell.Például Csák@Norris <#vigyor>

#16209
Sziasztok!

Nemrég kezdtem el játszani, s köteléket keresek. Föderációs oldalon vagyok, ha ez számít valamit. Alig 30-as szinten.
#16208
Magyarán minden marad, és plusz cuccok jönek.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16207
Egyik sem, a torpedó bármikor kivehető lesz,csak csütörtöktől új cuccot is lehet kivenni.

#16206
Ami most a Sunriseban van fegyver a quantum phase torpedó mellett az csak csütörtökig vehető ki, vagy tovább is, és csak a torpit cserélik le a konzolra?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16205
Elméletileg.

#16204
Már úgy értettem, hogy az escort pack holnapután jön?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16203
Mindig csütörtökön jön.
De 3 hét múlva várható újabb pack,én már abban reménykedem hogy fek'lhri vagy flagship pack jön.
Fekete péntek előtt valami húzóst dobnak ki,zenesben és promósban is.

#16202
Remélem, hogy ez a pack is akciósan indul, és akkor marad még egy kis zenem.

Amúgy csütörtökön jön?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16201
Tac karinak most jön.

#16200
Én egy rakás packos hajót nem használok.<#vigyor>
Megveszem a full packot és 1-2 hajót használok.

#16199
Mondjuk klingonokról mindig eszembe jut, hogy ők azok akik állandóan becsületről papolnak.... azt ki támad állandóan cloakból meg hátulról?

Amúgy van vmi jó cross faction pakk a piacon vagy a közeljövőben TAC/ENG karaktereknek?

Egyelőre a delta pakk a cél , mert az ad minden földi jót mindhárom oldalnak, igy végre minden karakteremnek jut valami egészséges dolog (bár legjobban a Márta raptort várom onnan, a DHC gameplay számomra a legszorakoztatóbb), de ugye mivel az STO is MMO és megy a power creep (ami az én szótáramban azt jelenti hogy az új az mindig erősebb mint a régi), ha esetleg van jobb alternatíva 15K zen elköltésére...

(a lényeg hogy van roma/kdf/fed tac/eng karim is, tehát mindenkinek kéne jusson vmi fincsi)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.03. 14:13:59

#16198
Persze, de ha már fedes hajó is lesz a packban, akkor legalább azt is használjam, hiszen azt csak fedes karakterrel tudom. Legfőképpen meg a giveaway miatt. Ha lesz valami újabb, akkor fedes cuccokat os tudjak kivenni. Az ingyen Excelsior retrofitről is azért csúsztam le, mert nem volt katim, amivel kivegyem. Látom, hogy rövidesen karakter slotokra is költenem kell. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16197
Muhahahahahaha,valld be hogy nem értesz a klingonhoz és a romulánhoz,elnézzük neked.<#vigyor>

#16196
kinek kell büdös klingon meg gyáva romulán szutyok... a fedes hajó a király.
#16195
Escort miatt nem kellett volna karit kezdeni,az escort packot kiveheted klingon vagy roma karival is.

#16194
Kénytelen voltam a giveaway meg a közlegő escort csomag miatt egy fedes karaktert is csinálni.

Sajnos itt vékonyabb leszek az admiralitás hajókkal, de legalább lesz mire gyúrni. :-) Igaz, az amiralitás rendszer még messze van ezzel a karimmal.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16193
Watsont is bevehették volna a filmbe,valami lökött űrlénynek.
Nagyon csípem MF-t,szerintem jó szinész.Galaxis utikalauz stoposoknak-ban is marha jó volt,de Bilbo-nak is jó volt.

#16192
Félig vulkáni.

#16191
Tényleg Raul tegnap elfelejtettem mondani,sok doffozás meg sulibánozás közt kiment a fejemből,de azt mondják jön T6 vulkáni hajó,ami valszeg d'Kyr meg jön T6 andóriai hajó,ami lehet kumari lesz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.03. 11:36:40

#16190
Szerintem azért a The Martian óriási sikere pont azt mutatja hogy a mozinézők részéről lenne igény kicsit intellektuálisabb filmekre is ennél.


Szeritnem BC konkrétan elvitte a hátán az egész másodi ST filmet, és ez azért jól mutatja a többi színész szürkeségét. Viszont a szerelmi jelenetektől a az elvileg érzelemmentes (fél)vulkáni meg a néger nő között a falnak mentem, annyria kellett ez egy ST filmbe mint egy tüdőgyulladás.


Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.03. 11:37:45
#16189
Khaan azért volt jó mert Sherlock játszotta,Kirk és Spock is jó,de a kedvencem az az idióta Scotty.<#vigyor>

#16188
Az a baj, hogy az viszont a kutyát nem érdekelné, a gyártási költséget sem hozná vissza, és akik a filmet csinálják, azok pénzt akarnak látni, nem elégedett őskövületeket. A Star Treknek vége abban a formában. Ez a mai a mai igényeket elégíti ki, persze akinek nem tetszik, csinálhatja amit Te, nem nézi meg, de szerintem nagyon jó, hogy modernebb formába is átültetik, igen élvezetes jó film lett mindkettő. Szerintem az új színészek remekül hozzák a fiatal Kirk-öt és Spock-ot, a doki kicsit furcsa néha, vele sincs gond. Chekov és Uhura elmegy. Scotty is jópofa. Khan pedig egyenesen király volt, bár tekintve hogy melyik színész játszotta el őt, ez igazából természetes.

Egyébként válaszoltak a magyar flottából, jöhetnek a haverjaid, csak majd még meg kell beszélniük velük 1-2 dolgot, ingame majd sort kerítünk erre.
#16187
Jah azt jó párszor ellövik,nézd végig,sok dologgal találkozhatsz a STO-ban abból a sorozatból.
A mostani idióta küldi is onnan van.

#16186
Jóvanna, én még csak nemrég kezdtem. Amúgy éppen most néztem azt a részt, amiben az Enterprise valamilyen hajóra kilőtte azt a horgot. <#circling>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16185
Az a konzol egyébként egy rakás szar.Szokásos fed konzol minőség.<#rolleyes>
Egyes szinten még el megy,de sok értelme nincs,kilő egy horgot ami elkap egy hajót és kis időre lefogja.És van vagy 2-3 perc cd-je.