Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16184
Grappling hook,ha jól emlékszem,ez a hajó meg a ruhák már évek óta megvannak.

#16183
Jaja, bár 550 zent azért nem adtam volna a ruháért sem.

Ha jól látom a hajóval vmi konzol is jött.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16182
A ruha jobb mint a hajó.Bár kis kari húzásra jó az a hajó.

#16181
A Pakkoknál keresd. Bár egy T1 hajó van benne..most reggel vettem ki

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#16180
zen store és valamelyik fül alatt ott van 100%-os leárazással a pack
#16179
Hogy is van ez a giveaway? Nálam továbbra is csak zenért látható a hajó, és a ruhák. <#confused> Van valami kód?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16178
Nekem az amit te mély treknek nevezel, sokkal jobban bejött. Ezt képviselte a TNG, DS9, VOY és az ENT sorozat is. Nem volt az baj hogy az akció mellet moralitás, elvek meg elgondolkodtató problémák is voltak bennük. Bár tudom ez manapság nagyon nem divat. Az ST reboot meg a szuperhősfilmek kizárólag az ember állati énjére kívánnak hatni.
Pedig szerintem törődni kéne az olyan emberi vonásokkal is amik az állatok fölé emelnek minket. Nem véletlenül lett szerintem az év egyik legjobb filmje a 'The Martian' (gagyi magyar címén A mentőakció), ami az emberi kreativitásról szól. Teljesen egyedi a mai filmek között és az utóbbi évek magasan legjobb sci fije.
#16177
Talán ez az új sorozat majd más lesz.
Fabio Capello
#16176
hát, pedig mást nem fogsz kapni, amíg Roddenbery fia a jogtulajdonos, állítólag elég nagy ívben szarik az egész Star Trekre, viszont a jogokat nem adja át senkinek.

#16175
Hát pedig hidd el hogy igen,láttam az összes sorozatot,bár az eredetire nem nagyon emlékszem mert 20-30 éve láttam.Vagy több.
Egy részét még fekete fehérben.

Gundark 1 1
#16174
Nekem is tetszettek. Pedig minden sorozatot láttam. A TOS az ez . Mindenféle kalandok, ma már sokszor megmosolyogtatóan. Lásd a gorn verekedés. Picardtól jött a "mély" trek, az epizódok végén a gondolattal hogy gyerekek ne drogozzatok 😊 Addig ez egy sima kaland sorozat volt.
#16173
Hát akkor nem lehetsz valami nagy rajongója a sorozatoknak, már ne is haragudj.

A reboot filmek azok Star Trek szerű gúnyába öltöztetett szuperhősfilmek voltak, és azokból tizenkettő egy tucat, a látványon kívül a világon semmi tartalom nincs bennük.
#16172
Nekem bejött.

#16171
Nem vagyok kíváncsi a rebootra. Labilis idegzetű húszévesek szexelnek, verekednek, veszekednek és hadihajót irányítanak benne, akikre a valóságban egy gumicsónakot se bíznának rá. A Star Trek soha nem erről szólt.
#16170
Itt a harmadik reboot.
Star Trek Beyond lesz a címe.

#16169
Na végre, tíz éve várunk egy új ST sorozatra. Remélem elfelejtik a két gagyi reboot filmet, és az eredeti világot viszik tovább, ahol a régi sorozatok abbahagyták.
#16168
Kell ez nekem? <#circling> Most akkor csinálhatok egy fedes karit is, hogy ki tudjam venni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16167
Arról nem szól a fáma, hogy ez a torpedó konzol hogy működik a high yield és torpedo spread képességekkel.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16166
Ma reggel vettem 231-ért, de most este már 235 ahogy látom.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16164
Az nem kifejezés,de nem csak ezért,hanem azért is mert 3 hét múlva talán a karfiol jön vagy a simi.<#taps><#circling><#nyes>

#16163
Gondolom majd kibújsz a bőrödből. 😊
#16162
Na végre erre vártam.
#16161
Jön a T6 B'rel.
Katt
Vegyetek zent sürgősen,ezerrel fel fog menni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.02. 18:18:51

#16160
Lesz új ST sorozat.


A CBS ma bejelentette, hogy 2017 januárjában elstartol az új Star Trek sorozat, melyet a CBS All Access előfizetős streaming szolgáltatáson lehet majd nézni. Alex Kurtzmanra és Heather Kadinra bízták az executive produceri feladatokat, de ennél többet egyelőre nem tudni a körülményekről.
"Az 50. évfordulónál nem találhatnánk jobb alkalmat arra, hogy megajándékozzuk a rajongókat egy új sorozattal" - mondta a CBS Teleivison Studios elnöke, David Stapf. "Nálunk mindenki tiszteli a legendás franchise-t, és izgatottan nyitjuk meg az új televíziós fejezetet Alex Kurtzman kreatív elméje és ügyes kezei segítségével."
Az új sorozat elsőként a CBS országos közönsége számára lesz elérhető, de később mind a többmillió CBS All Access előfizető hozzáférhető

Fabio Capello
#16159
<#worship>

#16158
ha valaki antiproton fegyverzetet akar beújítani és nincs pánze nagyon drága crtd3 pen vagy crtd4-re, hanem olcsót akar, vegyen HERALD antiproton fegyverzetet, 12-es lila olcsó, esetleg 2-es lilát és felupgradeli magának. a HERALD proc nagyon op, 7% plusz sebzés 20 secre, 3x stackelődik, és itt a teljes skillekkel konzolokkal felerősített sebzésedet buffolja fel, tehát ha a beamed sol systemben 1500-at ír sebzésnek, 3 ilyen stackkal 1800 lesz.
konfigos szerint 5 fegyverrel tüzelve már kb folyamatosan fent van a 3 buff.

olcsó fegyverzetnek messze a legjobb még viszonylag gagyi szorzókkal is, crtd4 vagy dmg4 epicen pedig a legerősebb fegyver lett ingame.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.11.02. 14:42:28
#16157
A földi harcoknál erősen érezhető a passzív repu-skill-ek hatása (tier I-III), míg az űrben nem nagyon veszek észre változást (tier II), pedig uo szutyok mindenhol a felszerelésem - jó, a pusewave területre hat és nagyon jól jöttek neki a másodlagos tüzelési mód cd-csökkentő, specializációs pontok, pláne, ha még oldalba, vagy hátba is kapja ezeket az ellen...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16156
Nekem nem hozott annyit,pedig van boosterem,igaz már nem sok de van.
Az ötszáz markot mire le farmoltam tele lett a hócipőm.Pedig végig harcoltam és csináltam mindent.

#16155
semmi extra, kb voth space battlezone csak kisebb és más fajta ellenfelekkel.
viszont legalább szép adja a markot és a terranos 1000 dilis vackot, egy stf és egy kör ott 400 markot hozott, meg vagy 5-6 olyan szutykot.
#16154
Level 60as (én is próbáltam 56os karival és nem jelent meg a belépés opció), de sztem ne sajnáld hogy nem megy.

Szerintem annyira jellegtelen szar lett az a badlands, hogy akkor már inkább tologatom a queue-s akciókat amik ezt a markot adják, de én még1x be nem megyek abba a csillogóvillógó mindenhollángoló lagos szarba.

#16153
Ki sem próbáltam.

#16152
Aszondod nem tetszik annyira mint a Kar'Fi? <#vigyor>
#16151
Nem.
Ronda és ronda és nagyon ronda.<#vigyor>

#16150
Plata!

Próbáltad a Kara warbirdöt, ami a Gurambával együtt jött?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16149
Nekem az első badlands bz olyan volt hogy jött 160 valamennyi mark és kb felére mentem be a másikat végi harcoltam és alig jött valami.<#wow3>
És rohadt lagos is.

#16148
Hmm,talán 60-as.

#16147
Az valami csoda bug amit igyekeznek javítani, de ki hisz nekik 😄
A badlands bz-n van még bug. Pl. h nem ad megfelelő rewardokat. Hiába vagy ott végig nem ad csak maximum t1 rewardot t4 helyett és persze a low fps sem kedvezz. Akkor ott a doff bugok tömkelege h a doff küldik fele nem jelenik meg meg hasonlók. Lesz még itt sok nagyméretű pecs.
#16146
Hiába állok pont a badlands mellett, benne a narancssárga felhőben, semmi opciót nem ad hogy bemehetnék.
#16145
Íme Canon hajó mániám újabb terméke, a USS. Stargazer. Ez volt Picard kapitány második hajója, amin szolgált.



Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.02. 12:21:05
#16144
Én azt ne értem miért vették ki a storeból és a kari kreálóból a zenes fajokat.
Csak nem a kardassziai kieg miatt?Hamarabb jönne mint február?

#16143
Dehogynem,pont ott van,ds9 felett a badlands,oda repülsz és megjelenik opció hogy be menj.

#16142
Amúgy ezt az új Badland battle zonet hol lehet megtalálni? Az alfa kvadránsban lévő badlandsnél résznél nem találtam ilyet.
#16141
Hát, ahhoz szüneteltetni kellene az event-eket, pár hétre, hogy lankadjon a lelkesedés a játék iránt és akkor talán visszajön - ezt meg nem nagyon fogják hagyni, meg jön az ünnepi szezon is: ők akcióznak és ezért drágul a Zen is.
227-ig esett most, legutóbb, mielőtt felment, az már "elfogadható" - a 240+-hez képest. Úgy tűnik, az ilyen nyúlfarknyi "akciókat" kell kihasználni, mert más nem nagyon lesz a közeljövőben...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16140
Én a 150 körüli szintet várom,de nem akar jönni.

#16139
Én is vettem egy keveset, de csak 231-ért tudtam.

Előbb nem jól fogalmaztam. Úgy gondoltam, hogy majd ha vége a dili eventnek, akkor egy idő útán várható még a 225-ös szint?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#16138
Nah, az nem is para. Láttam, hogy a deltás témát azt fixálták, akkor gondolom vége az althadseregezésnek 😄

S11-el bejött valami masszív pénzkereseti lehetőség, vagy maradt minden a régiben?

#16137
Csak felfelé mehet.Jön Dili event.
Én is vettem 1500-at 228.ért,kellett egy kósza ötlethez.<#vigyor>
Van 21k tartalékba,de az tabu.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.02. 11:08:56

#16136
dili hétvége után nem lejjebb szokott menni.
#16135
Passz, nagyon vészes bug nincs, amivel találkoztam:

ha lerakod tálcára a játékot akkor a elmászik a fényesség beállítás, sötétre rakja a képet és vissza kell állítani.
ds9 és esd néha megakad töltésben és 1-7 percet kell várni mire betölt, lehet a többi nagyobb soc zone is, de én csak ezeknél tapasztaltam.
más vagy nem volt, vagy olyan jelentéktelen hogy nem maradt meg.