Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16284
Na ne, még én is elértem, egy hét gyakorlás után a stabil 200-akat (735 pöttytől fölfele adja meg a 200-at, 11xx-re sem ad többet, így a kötelező minimum elérése után nem kell már nagyon kínlódni vele, mert még az aszteroidán is teljesen véletlenszerű, hogy mit társít mellé, az nem függ a "teljesítménytől"😉.

...

Fabio Capello:

Nálam a napi rutin, 4 karakternél (60, 57, 51, 46):
Duty és R&D küldetések - ezekre, ha van időm, napjában többször ránézek, mert van, hogy 2x kell egy karimnak fordulnia a biztonsági tiszthez a contrák beváltása ügyében (vhogy az alfa kvadránsban jobban adja ezeket, mint a bétában) - , amelyik elérte a szintet ott repu és admirality is. Mivel a bányák környékén táborozom (aszteroida + fleet), így azokat is próbálom kihasználni: egy-egy, teljes forduló (5x1 perc) hoz 1000 dili'-t (az aszteroidán meg még némi fehér és zöld alapanyagot is). A bányászatra egyre kevésbé van szükség a napi 8k-s (+500-at lehet a flottásnál finomíttatni) limit eléréséhez, mert ahogy javul a doff-állomány, úgy nő a sikeres és kritikusan sikeres küldetések száma, ami nagyban növeli a dili'-bevételt. A fleet bányából elérhető a fleet base is, ahol a napi 20 fleet-mark-okat is beszerzem, ha lehet.
Ha van időm, akkor a fel-fel tűnő, vagy közeli RA-k és DSE-k is szóba jöhetnek, ill. ha vmelyiknek kell valami (EC, repu pont, stb.) akkor annak azt próbálom összeszedni a küldetésekből.

El nem tudom képzelni, hogy ~10 karakternél a Duty-n és R&D-n kívül bármi másra is időm lenne. Ott már tényleg bejönne az osztály-társadalom: a sok "elnyomott" tartja el azt párat, amivel "játszok" - már, ha belefér az időmbe a Duty-s küldetések végigdarálása után...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.05. 08:08:15

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16283
<11/5 6:50> You received 5,000 Dilithium Ore
Admiralty küldetés.És valami tök könnyű 15-25-15-ös.

#16282
Most néztem, hogy a Sunrise fegyvereiből csak a torpedo fejleszthető ingyen, a többi vacak nem.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16281
15-20. szinten nincs még annyi doff, hogy sok küldit tudjál egyszerre futtatni, így a contraband is kevesebb.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16280
Kdf-es két kicsi (15-20) és két 50+ fed

#16279
Atól függ, milyen karik vannak nálad. Én három 50+ kdf karival pár nap alatt összeszedtem 350 contrabandet, ami a dili event alatt közel 300k dilit is érhet. És ez csak a contraband, nem beszélve a többi dili forrásról.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16278
Oh, azt hittem csak bányászatból lesz bónusz dili. STF és egyéb dolgok mik is pontosan? A STF alá tartozó küldiket meg lehet találni valahol egyben, vagy ki kell keresgélni? Bocs, de még nagyon sok mindenről semmi fogalmam nincs....

#16277
Maradt minden a régiben contrázást tekintve.
Fabio Capello
#16276
tényleg, a contránál buheráltak valamit végül? Az egyetlen ami feltűnt, hogy mintha egy kicsit több lenne a failed mission újabban, de lehet hogy csak balszerencse.

#16275
STF-en és egyéb dolgokon te is ugyanúgy meg kapod a bónuszt,sőt contrabandozással is megkapod.

#16274
Jól sejtem, hogy a két 50+ és a két 20 körüli karimmal, amik még csak nem is flotta tagok, nem nagyon fogok a dili event alatt nagyot alkotni? Hisz igazából csak a bánya marad, abban meg isten vagyok, örülök ha a 160-at ki tudom hozni egy-egy ércnél😊

#16273
Delta eventes karinak critelt admiralty küldiből 3 salvaged jött.<#zavart1>

#16272
Exen a Personal Weapons fül alatt keress rá a Herald szóra, de hihetetlenül vacak fegyver.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.04. 16:54:54
#16271
Tudja valaki, hogy ezt a fegyvert milyen néven lehet megtalálni a játékban? Ez nem a lobi storeban megtalálhat szerintem mert az máshogyan néz ki.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#16270
Holnap indul a dili event?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16269
Az érkező fed carrierhez suttognak egy új fajta petről is ami állítólag nagyon op lesz.
#16268
Köszi.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16267
Igen, ha jól emlékszem így lenyomod a Ctrl-t nyomva tartod folyamatosan egérrel rámész a Contraband-ra és behúzod az acc bankba(közbe nyomod a Ctrl-t) és, amikor behúztad akkor kidob egy csúzkát azon beállítod mennyit akarsz berakni és kész.
#16266
Egy láma kérdés; meg lehet azt csinálni vhogy hogy egy karimnak mondjuk van 58 contrabandje, és ebből 50-et betennék az account bankba, hogy átvigyem mási csókának?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16265
Figyelem két új fedes hajó fog érkezni majd, de lehet csak új "festés" lesz bár, nem hiszem. Az egyik a Mirror Guardian Cruiser a másik a Mirror Danube komp.

Képek a "SPOILER"-ben.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mirror Guardian Cruiser
C-Store-ban lévő ikon:


Hajóról kép:



Mirror Danube komp
C-Store-ban lévő ikon:



Hajóról kép:
Fabio Capello
#16264
anno az Avengeremet szereltem fel vinnyogókkal, nagyon szerettek érte 😄

<és egyébként meglepően jól sebeznek>

#16263
Tegnap 5 darab 60-as klingon karim lépett szintet,ma 3,admiraltyval.

#16262
Kár hogy retrofit dhc nincs,akkor azt tennék defire.<#whatever>
Képzelem milyen hangja lenne,falra másznék tőle.

#16261
Ha T6 Karfiolt kapsz jutalomként akkor lelőlek.<#violent>
Tényleg ha valaki kapna t6 karfiol vagy T6 simi kártyát,írja már be vagy csináljon képet a statjáról.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 11:18:57

#16260
ec-ből 200k-s volt alap küldiben kiírva elindításkor a legtöbb, diliből 2500, 500 a sima küldiből az event pedig 2000 bónusz.
kíváncsi vagyok ma a 10/10 fed tour of duty-ra, úgy rémlik valami epic hajó kártya is jár majd, de nem biztos.
#16259
Van 500k-s is.
Ha critel.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:56:50

#16258
Nekem volt most egy küldi, ami 150000 EC-t hozott.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16257
Használd spread 3 skillel és meglátod.<#vigyor>
Majd csak akkor nézel nagyot ha az első torpedóddal magad mögé lősz.<#nyes><#vigyor>

Fabio Capello
#16256
mi a wide-quantum bugja? Hallottam már róla, hogy van vele valami, de mélyebben sose ástam bele magam, egyik torpedós hajómon se használom

#16255
Most hozott egy 15 perces admiralty küldi 1k dilit.

#16254
Ami azt illeti bio neural torpedó szettem sincs fent,mégis sebez a bio neural 500k körül.

#16253
Nem azért, a bugtorpedó nagyon mókás,és a defit sem fogom használni rendesen.<#whatever>
Az egész packból csak a B'rel lesz kihasználva.De a defi kell,mert megvan az összes defi,a Tvaro nem kell,de egyben olcsóbb,és a többi tvaro is megvan.<#vigyor>
Lehet hogy a teszt tac roma karimmal kipróbálom a 3 részes tvaro szettet,de neki most arkif szett van,és az elég jó,nem tudom megérné-e lecserélni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:35:49

#16252
Egy sem,mert mi a fasznak rakjak rá photon sebzés növelőt ha 1 photon és 5 nem photon torpedóm van?
Nekem lobis és egyéb torpedó sebzés növelő konzoljaim vannak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:33:29

#16251
Ja hát ha csak az számít hogy szép kék legyen ahogy a sorozatban, akkor oké. Miért nem ezzel kezdted? 😄
#16250
A három különböző photon sebzésnövelő szettből, amiről beszéltem , hány volt rajta a hajón?
#16249
Defire nekem meg biztos nem photon torpedó lesz,defire megy a wide quantum bug torpedó,amit minden fedes karimnak kiveszek.

#16248
STF-en mértem Mk14 terran és Mk14 neutronic-ot, a neutronic messze több dps-t hozott és sokkal magasabb a max one-hit,azt nem tudom hogy a terrannak rossz napja volt-e vagy a neutronic volt jó kedvében de a neutronic max one hit 145k volt a terran meg asszem 43.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:23:30

#16247
általában doff 5-1500, de nem szarakodok vele semmit, bánya feletti sector spaceben gyorsan 20 és megyek köv. karira.
admirality-ből a farm karikkal csak azt nézem melyik adja a legtöbb dilit, attól függ milyen küldik jönnek, ez lehet 3 slottal is 500-5000 között bárhol. tegnap is volt kari ahol 2db kdf 2000 dilithiumosat indíthattam egymás után.
#16246
a főkarikon kívül a többi, rich mining, 20 doff assigment indítása, admirality indítás, átlag 7000 dili per kari, nem szarakodok a maradékért, lefinomítom és megyek tovább. 22 karival ez így is 150k felett / nap.
#16245
A terran torpedó megvan a konzol is,de a terran torpedó szettel együtt is kevesebbet sebez.Őszintén szólva még a küldis torpedó is jobb nála.<#whatever>
Tökre nem érte meg a szenvedést badlands battlezónában.
Le akartam cserélni az egyik első torpedómat terranra,de a sebzése alapján inkább hátra teszem passzívnak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:11:38

#16244
Simán.
6-7k dilit is hozhat.
De nem árt ha legalább 30 minimum T5-T6 hajód van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:08:54

#16243
Hogyan hoz az admirality dilit?
#16242
Azért jegyezzük meg hogy a játékban nem annyira rossz választás a photon torpedó, mert van eddig kettő (azt hiszem most a terrannal már harom, counter command ordonance, photonic arsenal, terran) szett aminek egy-két tárgyának felhelyezésével szép bónuszt kap a sebzésére. Azokat együtt felrakva jóval többet sebez mint a quantum, csak éppen a photonnal gyakrabban lehet lőni.
#16241
Kristályt az el lehet afkolni is,akkor is kb 5 perc.
Az előző kristály eventen azon versenyeztünk ki lesz többször afkolva első kristályon.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 09:45:15

#16240
Igen utoljára kristályt én is ilyen 20+ karival toltam, de a végére már az is kezdett sok lenni.
#16239
Nekem 10 karival az első nap már hajtépés volt a vége.
Bezzeg kristály lement 21szer lazán.<#wow3>

#16238
Most, hogy elkezdtem felhozni egy fedes karaktert egy nagyon furcsa bugba ütköztem, amit eddig soha nem tapasztaltam. Pl. a Stop the Signal című résznél, amikor egyik rendszerből a másikba warp-olok, akkor egyszerűen eltűnik a hajó, sőt ha utána harca keveredek, akkor a fegyverek sem látszanak. <#conf> Mi a fax lehet ez?

A dili hétvégén mindig dupla dili szokott jönni? Tehán mondjuk a contraband küldetésnél nem 2000, hanem 4000?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16237
Én most terran stf-re járok meg borg,terranra repu miatt borgra szórakozásból,és doffozok meg admiralty,az admiralty überfasza.

#16236
Kit modul nem rossz,meg a doff sem,de olyat tudsz venni exen.

#16235
Visszamenőlegesen volt pár jó cucc a 2 eventben, mint a doffok és a shotgun vagy a kit module. Ezek azért jól jönnének az új kariknak is.