Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
...
Fabio Capello:
Nálam a napi rutin, 4 karakternél (60, 57, 51, 46):
Duty és R&D küldetések - ezekre, ha van időm, napjában többször ránézek, mert van, hogy 2x kell egy karimnak fordulnia a biztonsági tiszthez a contrák beváltása ügyében (vhogy az alfa kvadránsban jobban adja ezeket, mint a bétában) - , amelyik elérte a szintet ott repu és admirality is. Mivel a bányák környékén táborozom (aszteroida + fleet), így azokat is próbálom kihasználni: egy-egy, teljes forduló (5x1 perc) hoz 1000 dili'-t (az aszteroidán meg még némi fehér és zöld alapanyagot is). A bányászatra egyre kevésbé van szükség a napi 8k-s (+500-at lehet a flottásnál finomíttatni) limit eléréséhez, mert ahogy javul a doff-állomány, úgy nő a sikeres és kritikusan sikeres küldetések száma, ami nagyban növeli a dili'-bevételt. A fleet bányából elérhető a fleet base is, ahol a napi 20 fleet-mark-okat is beszerzem, ha lehet.
Ha van időm, akkor a fel-fel tűnő, vagy közeli RA-k és DSE-k is szóba jöhetnek, ill. ha vmelyiknek kell valami (EC, repu pont, stb.) akkor annak azt próbálom összeszedni a küldetésekből.
El nem tudom képzelni, hogy ~10 karakternél a Duty-n és R&D-n kívül bármi másra is időm lenne. Ott már tényleg bejönne az osztály-társadalom: a sok "elnyomott" tartja el azt párat, amivel "játszok" - már, ha belefér az időmbe a Duty-s küldetések végigdarálása után...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.05. 08:08:15
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Admiralty küldetés.És valami tök könnyű 15-25-15-ös.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.04. 16:54:54

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Képek a "SPOILER"-ben.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mirror Guardian Cruiser
C-Store-ban lévő ikon:
Hajóról kép:
Mirror Danube komp
C-Store-ban lévő ikon:
Hajóról kép:

<és egyébként meglepően jól sebeznek>és egyébként meglepően jól sebeznek>
Képzelem milyen hangja lenne,falra másznék tőle.
Tényleg ha valaki kapna t6 karfiol vagy T6 simi kártyát,írja már be vagy csináljon képet a statjáról.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 11:18:57
kíváncsi vagyok ma a 10/10 fed tour of duty-ra, úgy rémlik valami epic hajó kártya is jár majd, de nem biztos.
Ha critel.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:56:50
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Majd csak akkor nézel nagyot ha az első torpedóddal magad mögé lősz.<#nyes>#nyes><#vigyor>#vigyor>
Az egész packból csak a B'rel lesz kihasználva.De a defi kell,mert megvan az összes defi,a Tvaro nem kell,de egyben olcsóbb,és a többi tvaro is megvan.<#vigyor>#vigyor>
Lehet hogy a teszt tac roma karimmal kipróbálom a 3 részes tvaro szettet,de neki most arkif szett van,és az elég jó,nem tudom megérné-e lecserélni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:35:49
Nekem lobis és egyéb torpedó sebzés növelő konzoljaim vannak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:33:29
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:23:30
admirality-ből a farm karikkal csak azt nézem melyik adja a legtöbb dilit, attól függ milyen küldik jönnek, ez lehet 3 slottal is 500-5000 között bárhol. tegnap is volt kari ahol 2db kdf 2000 dilithiumosat indíthattam egymás után.
Tökre nem érte meg a szenvedést badlands battlezónában.
Le akartam cserélni az egyik első torpedómat terranra,de a sebzése alapján inkább hátra teszem passzívnak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:11:38
6-7k dilit is hozhat.
De nem árt ha legalább 30 minimum T5-T6 hajód van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 10:08:54
Az előző kristály eventen azon versenyeztünk ki lesz többször afkolva első kristályon.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.04. 09:45:15
Bezzeg kristály lement 21szer lazán.<#wow3>#wow3>
A dili hétvégén mindig dupla dili szokott jönni? Tehán mondjuk a contraband küldetésnél nem 2000, hanem 4000?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"