Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
1 - execute changeling spy küldetésben becserélheted 500 dilire
2 - fehér doffot igénylő fleet projectekbe is be lehet dobálni őket 2-300 Fleeet creditért (tipustól függően)
A hologrammban nem vagyok biztos hogy fel lehet igy használni (de úgy rémlik igen), a rendes boundoltat viszont tutira.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.05. 17:45:09
😊
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.05. 17:43:32
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Roma doffot a command centerben tudod cserélgetni.
Még 150-es szinten is ugyanolyan doff jön,ez nem szint hanem mák függő.
A romulán doffokat hol lehet becserélni? A Velaar nevű csajszinál az Új Romuluson?
Ja, és pl. a goron, orion stb. doff toborzás 60-as szinten jobb doffokat dobál, mint korábban?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Itt a forrás
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.05. 14:41:55
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
persze ha a fegyvereid egyébként is szar szorzósak lennének, akkor megéri, mert jobb mint egy szar szorzós kisebb szögű fegyver.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
felszerelése, az is lófasz most is. mindig van egy boxos fegyver ami szinte ingyen van mk 11-12-ben is, most a herald pedig ráadásul még erős is.
tegnap pont nézegettem, az átlag játékosnak nagyon jó de elite réteg számára félresikerült crtd2 crth pen vagy acc crtd2 pen mk 7-es fegyverek 2-500.000 ec darabja, ultra rare szinten, azt már csak fel kell húzni 14-ig amit meg tudsz csinálni napi stf lootból meg diliből, 1 hónap az iconai repu a szetthez hogy t5 legyen, 1 hónap alatt egy teljesen felszerelt karaktere lehet bárkinek.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
engi 200
tac 115
sci 115
ezt ignore-os képességgel sem lehet megcsinálni, mert azok többnyire gyenge hajók. amikor csak valamire rádob plusz 100-at az oké, egy ignore-os hajóval meg van oldva, de ezen mindhármon plusz sok volt.
A 100-as még nem is durva,van 210-es küldi is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.05. 11:02:53
Majd, fél év múlva, a T6-os/flottás hajóparkkal ez is más lesz. Itt is csak a kezdet nehéz, mert ha egyszer - majd - az üzlet beindul... 😊
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
De, mint írtam, ahogy fejlődnek a karaktereim, úgy kell egyre kevesebbet bányásznom, ami 5x1 percért ad 1000 dili'-t, nem 200-at, amihez sok milliós hajó, vagy felszerelés sem kell.
Sajnos, ez egy olyan játék, ahol fizetés nélkül játszva, fél évig "semmi" sem történik, mert csak gyűjtögetsz az "alapszint" (T6-os hajók, szettek megszerzése) eléréséhez, azután meg azért, hogy továbbléphess onnan. 😊
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.05. 10:46:11
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Van amelyik karinak vettem ki sokat,van amelyiknek nem mert nem volt hozzá hangulatom.<#rolleyes>#rolleyes>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
<11/5 9:37>11/5 9:37>