Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16334
Köszi. Raktam be pár darabot 1000 fleet kreditért.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#16333
LTS sale, ki akar megajándékozni? <#idiota>

#16332
A piros lakatost azért lehet használni:

1 - execute changeling spy küldetésben becserélheted 500 dilire
2 - fehér doffot igénylő fleet projectekbe is be lehet dobálni őket 2-300 Fleeet creditért (tipustól függően)

A hologrammban nem vagyok biztos hogy fel lehet igy használni (de úgy rémlik igen), a rendes boundoltat viszont tutira.

#16331
Most akkor no dili event? A contrabandért ugyanúgy 2000-et ajánl, mint eddig. <#confused>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16330
Jó ,köszi,egyenlőre nem enged fel,leszedett valami 975 mb frissítést pár perc alatt,utána meg 235 mb frissítésbe kezdett bele,de az már vagy félórája fut és csak 3%.

#16329
Nem mondom, hogy betudlak hívni, de, ha igen, akkor rádírok játékban.
#16328
Azt meg köszönném.Az a hajó nagyon kell nekem.Erre várok már sok sok hónapja.

#16327
Abban talán tudok segíteni HOBO-ba lehet betudlak hívatni, hogy megtudd venni a hajót.
#16326
FSM nekem nem kell,már vagy 1-2 hónapja megvettem a Guramba,B'rel Karfiolnak a modult.Ott van a bankban,csak szereznem kell invet flottába.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.05. 17:45:09

#16325
Nem tudom miért tart nálad egy flottás hajó beszerzése időbe, ha van EC-d, mert remélem abból veszed a FSM-t, hacsak nem ZEN-ből.


😊
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.05. 17:43:32
#16324
Na akkor nem sok időm lesz,szereznem kell egy fleet brelt,ha marad időm akkor még mirror is belefér pár karival.

#16323
Ma kezdődik este hét órától.
#16322
Nem tudom,most őszintén passz,de ha ma jön az is akkor nyúzós napom lesz.

#16321
Jó szerintem már holnap is jobban rá érek.

#16320
Mirror? Az az event nem csak lesz?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16319
Nem pont ma, mondjuk a 7végén.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16318
A hologramokat craftért kaptad,azok nem cserélhetők,csak törölhetők.

#16317
Hát ma nem tudom,egyrészt ki kell vennem a hajókat,szereznem kell valahogyan egy fleet brelt,doffoznom kell,és kb kilencig leszek ma.És még vagy 20 karival mirroroznom is kell.

#16316
Lehet majd vmikor suliban doffért menni? <#awink>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16315
Hát már nekem se sok van. Az ilyen emegency hologramok maradtak egy páran, amit még az elején kaptam a reman karimmal.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16314
Az első kérdésre passz,nekem nincs fehér doffom így fingom sincs.
Roma doffot a command centerben tudod cserélgetni.
Még 150-es szinten is ugyanolyan doff jön,ez nem szint hanem mák függő.

#16313
Ha jól látom a piros lakatos doffokkal nem működik az 5 fehéret becserélek 1 zöldre művelet. Ezekkel mit lehet csinálni? Dismiss?

A romulán doffokat hol lehet becserélni? A Velaar nevű csajszinál az Új Romuluson?

Ja, és pl. a goron, orion stb. doff toborzás 60-as szinten jobb doffokat dobál, mint korábban?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16312
Múltkor olvastam redditen, ami már nekem is feltűnt, hogy a zónák közt nem mindíg frissíti a doff küldiket a rendszer. Hiába vált zónát, nem az új assignmentek jönnek be, hanem valami generikus alapkészlet (a lenti reddit linken ezeket hívja mystery set-nek). Ráadásul olyan is van, hogy nem mindegy milyen irányból léped át a zónahatárokat: konkrétan pl RISA-ból felfelé menve rendesen frissülnek határátlépéskor az assignmentek, viszont ha lefelé jösz (Vulcantól a RISA felé) akkor meg nem.


Itt a forrás
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.05. 14:41:55

Fabio Capello
#16311
Viszont ez, hogy a doff küldik bugosak, és a felüket nem hozza be, eléggé bántja a lelkivilágomat (és a pénztárcámat), konkrétan három napja nem tudtam felvenni egy Asylum/Exchange küldit se -.-

Fabio Capello
#16310
hát, legalább jó ok lenne a T6 galorra

#16309
Tom,nekem nem is jönnek,be,mi a fasznak még egy cruiseres oldal.Csupa szutyok cruiserjük lesz,így is cruiserből van a legtöbb.

Fabio Capello
#16308
tökmindegy, kanálfejűek maradtak 😄

#16307
azt sosem írják, ha betesznek új zenes hajót.
#16306
Nem azért gondoltam a kardi kieget.Hanem mert azt mondták cseten.A kardassziai NPC-k át lettek plasztikázva,jobban ki vannak dolgozva.

#16305
Eh...az escort packről itt nem írnak. Akkor most lesz, vagy még várni kell rá? <#confused>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16304
olvastad a patch notes-t, oda az elméleted, hogy a carda kieg miatt vették ki a játszható zenes fajokat. sima bug volt.
#16303
Hátha kijönnek a craftolható quad cannonok,akkor majd abból csinálok egy csomót,feltéve ha cannon doff jó lesz hozzá.

#16302
csak 1-et tehetsz fel. jó szorzós drága nagyon, szar szorzósnál meg amit nyersz azt elveszted a szar szorzókkal.
persze ha a fegyvereid egyébként is szar szorzósak lennének, akkor megéri, mert jobb mint egy szar szorzós kisebb szögű fegyver.
#16301
nekem is van olyan kari ahol csak 4-5 hajó van eddig kiszedve, mert nem került sorra. t1-es meg 3db eventes. azzal is össze lehet vadászni egy napi 500 dilit, csak azokat a küldiket kell elindítani bármi áron, aztán max csak 1-2 fut a 3-4 helyett, de azok legalább hoznak.
#16300
A szakiktól kérdezném, hogy egy cannon buildnél megéri wide arc ágyúkra beruházni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16299
minek vennél mirror hajót? ugyan az mint egy sima t4-es ingyenes, csak más a színe.
felszerelése, az is lófasz most is. mindig van egy boxos fegyver ami szinte ingyen van mk 11-12-ben is, most a herald pedig ráadásul még erős is.
tegnap pont nézegettem, az átlag játékosnak nagyon jó de elite réteg számára félresikerült crtd2 crth pen vagy acc crtd2 pen mk 7-es fegyverek 2-500.000 ec darabja, ultra rare szinten, azt már csak fel kell húzni 14-ig amit meg tudsz csinálni napi stf lootból meg diliből, 1 hónap az iconai repu a szetthez hogy t5 legyen, 1 hónap alatt egy teljesen felszerelt karaktere lehet bárkinek.
#16298
Én is a 0-ról kezdtem, de míg akkor 550k EC-ből komplett mirror-os hajót szereltél fel, amivel már el-el lehetett járogatni a komolyabb bevetésekre is, addig most csak a hajó kezd 1,8 milláról...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16297
Nekem +90 all statos is volt,hogy rohadna meg,nem is tudtam bele kezdeni.

#16296
mikor én kezdtem, fél év után már kölcsönadogattam haveroknak új lockbox hajó megvételére ec-t, aztán majd visszafizetik, pedig én is mindenből 0-ával kezdtem.
#16295
nekem a legdurvább eddig ami volt, valami ilyesmi, nem biztos hogy ez a pontos leosztása, de 430 volt az összesítés:

engi 200
tac 115
sci 115

ezt ignore-os képességgel sem lehet megcsinálni, mert azok többnyire gyenge hajók. amikor csak valamire rádob plusz 100-at az oké, egy ignore-os hajóval meg van oldva, de ezen mindhármon plusz sok volt.
#16294
A 100-ast passzold.
A 100-as még nem is durva,van 210-es küldi is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.05. 11:02:53

#16293
De ezek ritkák és inkább a 100+-asok vannak többségben, amikkel alig tudok mit kezdeni - vagy bejön 30%-ra, vagy nem.
Majd, fél év múlva, a T6-os/flottás hajóparkkal ez is más lesz. Itt is csak a kezdet nehéz, mert ha egyszer - majd - az üzlet beindul... 😊

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16292
Egy 15-25-15-ös küldibe már 30-as hajó is elég.És látod hozhat sok dilit.

#16291
Van 5-8 hajóm/karakter, amiből 4 alig használható, de a maradék sem sokkal különb, így az admirality-ből ritkán jön nagyobb mennyiségű dili', ezért, kezdőként - mert a hajóim sem alkalmasak az önálló RA-kra - más lehetőségem nincs a napi maximum finomítási limit elérésére, így bányásznom kell.
De, mint írtam, ahogy fejlődnek a karaktereim, úgy kell egyre kevesebbet bányásznom, ami 5x1 percért ad 1000 dili'-t, nem 200-at, amihez sok milliós hajó, vagy felszerelés sem kell.

Sajnos, ez egy olyan játék, ahol fizetés nélkül játszva, fél évig "semmi" sem történik, mert csak gyűjtögetsz az "alapszint" (T6-os hajók, szettek megszerzése) eléréséhez, azután meg azért, hogy továbbléphess onnan. 😊
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.05. 10:46:11

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16290
Hát ha lenne egy 5-6 nyugis órám,minden karinak vennék ki legalább 40 hajót,de ahhoz rengeteg idő és sok türelem kell.

#16289
Én max. 17-18-at tudok beállítani. Nyilván a zenes hajók a legjobbak, mert azok bármelyik karihoz kivehetők. Az ingyenes és mirror hajók csak az adott karikhoz jók.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16288
8-35 közt.<#zavart1>
Van amelyik karinak vettem ki sokat,van amelyiknek nem mert nem volt hozzá hangulatom.<#rolleyes>

#16287
Hány hajóval csinálod az admiralty-t?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16286
Minek bányászni ha Admiralty fossa a dilit.
<11/5 9:37> You received 5,000 Dilithium Ore

#16285
Hát én 200 szaros dilithiumért nem megyek le bányászni az fix.