Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16582
Vagy vegye ki a kobalit az is jobb.

#16581
Engem érdekel, tedd fel az exre 1000es pakkokban 😛

#16580
Hát a napi bónusz markkal általában 90-100 körül esik a mark (legalábbis a többinl ennyit szoktam meg), de abban igazad van, ha most nulláról kell kifarmolnod az egész ikóniai reput akkor az valóban sok idő.
Akkor - ha nem sajnálod a dilit - vedd meg a romát, és tűzz ki új célt. Csak jobb mint a sol set 😊

#16579
Mirroron félórénként 50-60 mark jön,a csapat teljesítményétől függően.
Napi első bónusszal 110+.
Viszont kell ikony gömb is,azt ikony stf-en kapod.De az meg baromi száááár.
De ha érdekel ikony mark nekem van vagy 20-30 ezer eladó.<#zavart1>

#16578
Kicsit zavaros ez nekem. Mennyi mark jön ebből? Ha ez is naponta ismételhető, és jön belőle 50-60 mark, akkor elég kilátástalannak tűnik az egész. A napi 50-60-ból 30-at belenyomsz a repuba, akkor mire a napi 30 pluszból összejön a 4 darabos szettre való 3000 mark az több mint 3 hónap, ha minden nap le tudod nyomni a küldit, és akkorra tényleg jön a még jobb szett, amire ismét kezdhetsz gyűjteni. <#banplz>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16577
Ha jól gugliztam, akkor a leggyorsabb a Kobali primeon a 2 endgame küldetést ismételgetése (breaking the wall meg a másik). Csak ugye alapból az nem elérhető, el kell jutni odáig, utána viszont ismételgethető.

Az eventes mirror küldit inkább hagyjuk, azt én nem vagyok hajlandó naponta 1nél többször játszani, és még úgy is fáj. 1 karival még kínból megcsinálom (bár nemtom minek, a puska úgy tudom nem nagy eresztés, az 50K dili ora meg pont nem hiányzik sehol...)

A herald sphere is elég hosszú, a groundosokat lehet megnézem, azokat még sztem nem próbáltam. Olyan kéne ami gyors, hogy sok karival letudjam a napi bónuszos futást.

#16576
“Brotherhood of the Sword”
“Gateway to Gre'thor”
“The Herald Sphere”


Ezekre a pve küldikre írja az iconian markot, meg a data probeot. Ha jól látom ebből 2 földi küldi. Ez a mirror hogy megy? Azt még nem próbáltam.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#16575
ettől most egy darabig nem kell félned. Terran elég useless, utána karácsony jön, legkorábban új repu szerintem valamikor február környékén várható (ha várható)

Fabio Capello
#16574
mirrorból most jön minden mark, nagyon sokan játsszák, jó csapattal relatíve egyszerűen lemegy.

#16573
Én egyébként abból indultam ki, hogy bármilyen repus cucc jobb, mint a küldis szettek, de lehet, hogy tévedek.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16572
Raul!

Nincs véletlenül eladó ikóniai markod? <#ravasz1>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16571
Ez engem is érdekelne.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16570
Vettem vettem 😊

Ikóniai markot tényleg szar farmolni, a romulan meg a nukara az nálam hegyekben áll. (ugye ezek jönnek a nagyon rövid ground akciókból meg a tholian alertből is)

Ikóniai markra van vmi gyors / könnyű / gyors&könnyű módszer? 😊

#16569
Hát akkor nincs más hátra, mint előre, és gyűjteni az ikóniai markokat, és dilithiumot. <#circling>

Csak attól tartok, mire összejön a szett nekem, addigra az is kimegy a divatból. <#ijedt>
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.11. 14:47:11

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16568
azt hiszem a hajtóművet használtuk régen mert ad attack patternre, de ahogy Capello írta, kiment a divatból, teljes ikóniai szettet használunk manapság.
Fabio Capello
#16567
a 2-nukara romulan elavult már, 3 vagy 4-set iconian a divat most.

#16566
Csak pajzs vacak, vagy az egész szett? <#ravasz1>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16565
Mert reman a karakterem. <#awink>

Meg a romulan markokat könnyű volt farmolni az epohh-okkal.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.11. 14:26:55

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16564
szerintem azért teszi fel az egyik legrosszabbat, hogy legyen összehasonlítási alapja majd a későbbiekre, ha felrakja a legjobb ikóniait.
#16563
Csak kiváncsiságból, milyen okok miatt döntöttél a reman pajzs mellett?

Jó ideje vacilálok hogy milyen repus szettet applikáljak fel az egyik karimnak (sziontén FAWos beamboat), a googlezás eredményeként több helyen találtam egy "nukara shield, nukara deflector, romulan engine" kombóra való utalást. Mert hogy az engine az nagyon jó a FAWosoknak, viszont a nukara pajzs meg sokkal jobb, a set bónusz elvesztése meg nem annyira hátrány.

#16562
Oké. <#circling>

Baromira várom, hogy meglegyen végre a reman pajzsom. A max. kapacitása 35%-kal több, mint ennek sol defense-nek, és a regenje is kicsit jobb.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16561
hajófüggő. én fawozok és a legerősebb van mindig kijelölve, úgyis meghal mind. ezt igazából nem lehet megmondani, ki kell próbálnod hol mire képes.
#16560
Köszi. És ha jól sejtem, akkor Mk. XIV-nél éri el a fegyver max. alap sebzését, és innen ha ur-re, vagy epicre fejleszted, akkor már csak módosítókat kap.

Bementem vele egy tholian ra-re, és egészen jól szuperált. A tarantula, meg az a fő hajó (valami z betűs) volt keményebb, az összes többi pillanatok alatt széthullott.

Még lenne egy olyan taktikai kérdésem, hogy a borg ra-en többnyire az a felállás, hogy egy kocka mellett, van néhány gömb, meg néha talán reg. probe. Ilyenkor hogy érdemes támadni ezt a csoportot? Érdemes egy célra összpontosítani a tüzet, és egyenként leszedni őket, vagy inkább faw?
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.11. 12:35:52

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16559
szerintem a hajó adatlapján a fegyverre ha rámész inkább az a fegyver tényleges sebzése, míg a skilltálcán vagy fegyvertálcán lévő adat már minden tac konzollal buffal együtt.
#16558
No, felhúztam a herald antiprotonjaimat (DB😎 Mk. XIV-re elöl. A hátsó fegyóknál van egy Mk. XIV omni, egy Mk. XIII obelisk omni, meg nemsokára a borg cutting beam, de az csak Mk. XII, így ez utóbbit, meg az obelisket még fejleszetni kell. Ha naprendszerben vagyok, és U-val felhozom a hajó adatlapját, és ott rámegyek egy egyik DBB-ra, akkor azt írja, hogy 704 antiproton damage (563 DPS), míg ha alul a HUD-on nézem a fegyver adatait, akkor meg 1410 antiproton damage és 1128 DPS van. Gondolom, hogy a fenti adat a "csóvánkénti", és ott lent a HUD-on meg összesíti, ugye?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16557
nem volt vége. még vett egy JemHadar Attack ship T6 packot, 550-600 között szokott menni. 13 xindi boff manual packot és 200 milliót adott érte. ez kb 970m érték.

még egy annoraxot is akar venni, vettem is egyet gyorsan tegnap 750-ért, azért kb 1,5 milliárdnyi cuccot ajánlott, remélem még ma is aktuális lesz.
#16556
Köszi a tippeket, ja szoktam vadászni az olcsó pakkokra és kinyitás nélkül egyszerűen csak visszatenni pár 100K-val drágábban, ha épp nincs kedvem lottózni.

Nagytételben nem tudtam fogni, általában max 10-20 darab gyűlik össze, de hát 4-500K * 10 is jó pénzecske még.

Benntartani semmit nem tartok még, nincs annyi tőkém hogy álljon az EC, egy-két napon belül mindent ki szoktam rakni-szórni, szóval csak shortolgatok 😊

Fabio Capello
#16555
aztaqva 😄

#16554
Flottás magot készülök venni, csak nem tudom, hogy az elite reinforced vagy az elite plasma intgrated warp coret érdemes-e venni. Megköszönnék egy kis segítséget.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16553
Nekem a 315 millió EC is elég lenne. <#circling>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16552
Megkötöttem STO valaha volt és talán örökre az is maradó rekordüzletét a játék legnagyobb csalójával, aki arról híresült el hogy átverésekkel húzott le más játékosokat.

Még 2-3 hónapja vettem egy bulwark-ot, régi öreg promós hajó, csak account bankomba akartam egyet, hogy legyen mit linkelgetni néha mikor szóbakerül. 750 millió energia kreditet fizettem érte.

Ma az a csaló, Tot, beírta hogy venne. Csak bosszantani akartam, hogy belinkelem és eladó hihetetlenül magas áron szöveg.
Megkérdezte mennyi, azt válaszoltam, le sem tudom írni olyan sok.

De amit ajánlott, messze túl van azon amit vissza lehetett volna utasítani, bár kicsit még azért feljebb alkudtam 😄

Szóval, az ára:

1 milliárd energia kredit
26db plasmonic leech
30db fleet ship modul
1db tal shiar adapted destroyer
4db grapefruit khellid pet

Jelenlegi piaci értékükkel számolva ez 4 milliárd és 315 millió energia kredit.
Azt hiszem ez örök rekord marad.
#16551
Csak kíváncsiságból, miért zuhan akkor az ára? Az event alatt több ilyen láda keletkezik, vagy a ládából esik ki több cucc?
#16550
A Winter material-ok maradnak, tehát a Bolian Candles meg egyéb hülyeségek, viszont ez fog lecserélődni:

Autographed 8x10 Glossy Photos of Q

Gondolom ezért is van most ilyen beváltós akció, amit @DarkBlade is linkelt.
#16549

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#16548
Remélem a winter event marad olyan mint volt,vagyis lehet zent farmolni doffokkal,na meg tokeneket.
Remélem a tavalyi tokeneket nem veszik ki,van még 26 ezer darab.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.10. 18:56:13

#16547
Érdekes információk a Winter eventről és a Khitomer térképről. Kezdjük az utóbbival, íme egy videó, amin körbejárhatjuk az új Khitomer Ground térképet.




És most a Winter Event, mint az bizonyára tudja mindenki, minden évben naponta egy küldetést kellett megcsinálni 25 napon át, hogy kivehessük az eventes hajót. A küldetésekben 40 darab kis fotót kaptunk Q-ról és 1000 darabot kellett összegyűjteni a hajóhoz. Ez a mostani eventen VÁLTOZNI FOG.
Az még kérdéses, hogy marad-e az 1000 darab/hajó, mint az elmúlt években, de most már nem kis fotókat fogunk kapni a napi küldetés során, hanem másfajta voucher-t(eddig még nincs információ a nevéről).

Ilyet fogunk kapni:



Nem véletlen, hogy most a kis képeket Q-ról belehet váltani sok jó dologra ugyanis, ha ez lecseréli és lefogja, akkor az csak egy "értéktelen" item lesz maximum valami kis emlék.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.10. 17:43:07
#16546
material és componenst meg sem nézem, el sem adom, inkább elcraftolom vagy félreteszem, nyárra már látszik majd rajta hogy rég volt utoljára delta exploit. csak az acceleratort adom el, és úgy is mindig plusszos volt minden nap s11 óta, kivéve egy peches nyitást. akkor 28-ból 17 kék esett ugyan, de abból 15 2x-es tech volt és csak 2db 2x quality, azon buktam egy 10-est ha csak acceleratort nézünk, jóval kevesebbet ha mindent néztem volna.

esetleg catalyst még az amit eladok néha, mert az is rengeteg gyűlik, és 100-assával még ér is 1-2m-t a zöld, 5-10m-t a kék, eléggé változó.
Fabio Capello
#16545
Reménykedjünk, most az első kör már hozott némi pluszt. Amúgy rájöttem, az a baj, hogy én mindig a material és component árakat nézem, és nem azt, amiben a pénz van.

#16544
és persze aki nyitogatja az r&d-t, promó előtt szabadulni a készlettől, mert már a csütörtöki event hetén hétfőn elkezdenek lemenni az árak szép lassan, jobb ha még hétvégén szabadulsz mindentől, csütörtökön pedig hatalmasat fognak esni az árak.
#16543
múltkor én is buktam az egyiket, 800-ért vettem meg mert akkor 900+-ért ment éppen, végül 790-ért tudtam eladni nagy nehezen, eléggé zuhanásba kezdett az ár. vasárnap nemet mondtam egy 900-as ajánlatra mert csak a sajátom volt, tegnap eladtam 750-ért is mert 3db-om volt. hullámvasút, de többnyire jól jövök ki.

Herald antiproton pack nagy királyság, azt nekem is Zsiros mondta, volt 513db de nem akartam kinyitni őket, viszont megérte. Tegnap 3db félresikerült upgradeltet is elvittek darabját 35 millióért, és fogynak szépen az olcsóbbak is. Tegnap 80 packot nyitottam, bejött 1db mk 2 crtd3 beam array, az többet ér exen mint a 80 pack, a többi már ingyen volt, többsége persze az 50-200k-s vacak, de egy 10-20db drágábbacska is van ami 500k-2m között van.

esetleg ha nem akarsz kockáztatni, vedd meg a packot ami 500 alatt van, és rakd vissza 499.000 / db áron exre, elfogy, 500-ig vásárolgatják fel sokan.
bár ez tényleg apró, stackelve 5-10db-okon lehet keresni egy fél milliót, de tart ez neked 10mp-ig.
R&D szintén, ha nem akarsz kockáztatni, 2,5m alatt megveszed, 2,5-re vissza exre, elviszik.
Csak figyelj hogy r&d packból szabadulj a november végi r&d event előtt, mert akkor zuhanóba megy át az ára.
#16542
az admirality miatt nem lettek drágábbak, nincs olyan hülye aki azokat kezdte venni hogy meglegyenek, az csak a mirror hajók árát dobta meg.
a boxos hajók a kulcs árának emelkedése miatt emelkednek. a lobis szintén.
korábban 3,8 - 4m körül mozgott a kulcs, most inkább 4,5 - 5m között van, de egyszer felment egészen 6,2 millióig per darab.
#16541
tudod, lehet azon is bukni, mindig jobb a több.
#16540
Háát, érdemes figyelni miről beszélgetnek a nagyok itt meg a HUN chaten ingame.

Zsíros és Raul elég szószátyár 😊 és bár sokszor beszélgetnek sokszázmilliós tételekről, előfordulnak kisebb ECvel megjátszható infók is (legutóbb pl a Herald antiproton fegyókon lehetett fogni nagyon nagy extra befektetés nélkül - én asszem 15 milliót dobtam be, és 35-el jöttem ki belőle, igaz, beletellett egy hétbe amig realizálódott az összeg, meg úgy tűnt hogy nem fog működni, de a végén ment. 10 percnyi "munkáért" azért nem volt olyan rossz összeg)

Meg elvben az upcoming eventekre is lehet építeni, ezek az infók is el szoktak hangozni itt is meg a HUNon is.

ui: csak a lockboxos beszélgetéseket ignoráld - persze kecsegtető az 500 millás hajó, de az tényleg nem azoknak való akik a konyhapénzzel játszanak, mert ott nagyon könnnyű bukni...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.10. 15:13:27

#16539
Köszönöm, megnézem.
Nekem is az a benyomásom hogy nem könnyű pénzt szerezni manapság a játékban, ha az embernek nincs többszázmilliója hogy a reward oakkos hajók árával játszon.(amik szintén rohadtul megdrágultak az admirality rendszer miatt)
#16538
Research & Development Pack
Research & Developmenrt mini-pack (itt csak mások a szorzók, mertugye kevesebb cucc esik belőle)

Itt pedig hozzá a tudás, hogy kell számolni 😄
http://sg.hu/forum/uzenet/1094542709/14087
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.10. 14:51:52

#16537
Sztem simán, én annyival szoktam játszogatni. 10+ pakk esetén már veled van a statisztika hogy nagyon bukni nem fogsz vele.

Csak ne vegye el a kedved ha van egy nyitás amikor alig nyereséges, vissza kell forgatni azt nekifutni még1x.

#16536
Melyik pakkokkal pakkozás?
Fabio Capello
#16535
lehet hogy azóta normalizálódott, amikor utoljára néztem elég katasztrófális volt.

Van kb 30-40 millám, azzal érdemes belevágni megint a pakkozásba, vagy próbáljak még valamennyi pénzmagot gyűjteni először?

#16534
Ahhoz szerencse is kell.<#vigyor>

#16533
tegnap vettem vonhpot 500-ért, eladtam 750-ért.
vettem strike shipet 400-ért, 500-ért lett volna rá vevő, de nem adtam, 525-öt akarok érte.
vettem mégegy vonphot, de azt 650-ért, 750-700 körül eladom és jó vagyok.

kb ennyi, nem kell az ec-t farmolni, csak kereskedni drága cuccokkal 😊