Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azt hittem az a craftolás amikor az R&D fülön az enginering alatt gyártok egy konzolt komponensekből (mert ezt csináltam, volt felesleges nyersanyag, 5 percre bedobtam level 15 engi skillel mkII-re a konzolt, ki is sült de mindig csak egy sima VR lett).
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Adok én neked leszólni a Gurambát.<#ejnye1>#ejnye1>
Ha játék közelbe jutok,sztem csak leállás után,megcsinálom.
nullifier - minusz threat, lehúzza rólad az agrót
Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2015.11.12. 12:15:33
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
boff skillek cserélve, ami üres az nem üres, csak nincs ikonja. az 1-es helyén lévő commandot passzolom hirtelen, hogy mit kellene oda.
szett cserélve, háháhá.
konzolok cserélve itt ott, 1 engi hely van, passz hirtelen.
skillfán is módosítottam saját izlésem szerint.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Weapons Mk
Embassy Rarity
Lobi Console Mk
Tact Console Mk
Lobi Console Rarity
Tact Console Rarity
Weapon Rarity
Warp/Sing Core
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
persze változtatnék rajta ezt az magamnak, de nincs benne vészes dolog, csak kinek milyen jön be.
Amúgy a többi szerinted rendben van?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
a szorzós konzolok, mint az rcs
Mk2-7 közt is van dili,de túl sok az xp ezért nem kell csak egyszer.
A másik: upgradenak dilithium vonzata csak magasabb MK szinteken van? Vagy csak részeg voltam éjjel, hogy MK II -> MK VII upgradenél nem láttam dili árat?
Végül: RCS konzolokkal játszottam, VR MKII-est upgradeltem, egy fel is ugrott UR-re MK V-nél de nem kapott semmilyen extra [] taget, csak simán UR lett.. Mikor kéne ennek extra [] taget is kapnia?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.12. 08:41:13
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A romulánban nekem mikor még kicsi voltam bejött a kisérleti plazma beam is, mert nem fogyasztott energiát, illetve a szettel megvan a plasma hyperflux.
Az új terran szettben a páncél tetszik, pofára 😊
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A többire reagálva: Azért minden repunak megvan a használható dolga, igazándiból 80% preferencia kérdése, 20% pedig hogy mit akarsz elérni a játékban.
Omegában ott az Assimilated Module + KCB, a mai napig szinte mindenkinél alapfelszerelés (bár mostanában mintha kezdenének leszokni róla az emberek). A borg szettnek nagyonjó set powerei vannak, a tacticalok nem használják, mert a GDF ellen dolgozik elég erősen, de attól még jó az is, ott van a 2-set AMACO, amit a torpedósok szeretnek használni, és a két ground set pedig alap azoknak, akiknek nincs TR puskájuk, de gSTF-re mennének borg ellen.
Nukarában a 2-set Nukara még mindig erős, és sokan használják, attól még, hogy a "felső tízezerben" már nem divat, nem lett egy szar szett, csak van jobb nála. A Shattering Harmonics groundot pedig nagyon sok melee-s használja.
New Romulusban ott van a Romulán Engine, ami kell a 2-set Nukara mellé, ott űrben kb. ez az egyetlen használható, groundon pedig a flamethrower, amit elég sokan használnak még mindig (borg pl. nem adaptálódik rá)
A Dyson tele van jó cuccokkal, az experimental szett nagyon hasznos bizonyos buildeknél, torpedósoknál például alapfelszerelés, a torpedója nagyon király dolog, és bizonyos ground buildekben a dyson 2-setet használják földön, az AP bónusz miatt.
Counter Command - Deflektor nagyon jó, a groundnak a 2-setjét használják, a crit és a sebzés miatt, illetve az Ordenance szettet is szeretik a Barrage miatt.
Deltában - a space settel nincsenek tapasztalataim, a ground az hasznos tud lenni az EMP miatt, van olyan STF, ahova viszünk mindig egy deltás embert miatta.
Iconian - kiveséztük, a 4-set most körülbelül a legjobb ami van a játékban, és a ground 2-setjét is elég keményen használják azok, akik DPS-re mennek
Terran - még nincsenek tapasztalataim, a földi szett jól néz ki, ha jól látom a 3-set powerje egy isokinetic charge lesz, legalábbis ahhoz hasonló.
Katt
Viszont az összes traitet sem ismeri.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.11. 17:45:20
Katt
Jah traiteket kifelejtettem.
Hangárt és második sci konzolt nem tudtam betenni,mert nem ismeri skillplanner.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.11. 17:36:28
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Új repu pedig csak a következő season-el lesz jövő május-június körül.ha lesz...
Így azt hiszem, hogy a fegyverek meg konzolok fejlesztésébe fordítom a dilit, meg zenre, ha kell. :-)
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.11. 15:56:10
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Szóval most bekussolok inkább.
edit: tán még annyi hogy itt van egy tán nem túl elavult összehasonlító táblázat egy rakat settről... hátha segít. A remanban az én avatatlanszemeim semmi hasznosat nem látnak.
http://www.libertytaskforce.com/forum/m/13290647/viewthread/7842341-space-sets-simple-comparison-table
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.11. 15:44:40
Mert akkor nem tolom el a dilit a reman pajzsra, hanem ikább másba forgatom be.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.11. 15:37:09
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Olyasmit találtam, hogy a kobali a cruiserekre jobb, a SOL meg az escortokra.
Divatra meg szarok.<#banplz>#banplz>
Aztán persze úgyis kiderül hogy mire eljutunk a célig már nem az a legjobb 😄