Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16831
Én most a fleet T6 Tvarot használom, és a full konzol szett 2 jó torpedós konzolt ad. Szerintem enélkül semmit nem érnr a hajó. De a traitet nem használom, mert nincs ágyúm.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16830
Egy karinál biztos igazad van,de ha valakinek van 30+ 60-as karija,ott a fleetes baszott nagy pénzkidobás lenne,még ha telik is rá.Tízből 8 konzol hogy szar lenne az hülyeség.Úgy igen hogy neked csak 1 darab van meg a konzol szettekből,de akinek megvan a full konzol szett annak nem.
Azért durva T6 és T5 konzolok vannak.Csak vegyük a B'rel konzol szettet,elég jó critet crit severityt ad és 20% cd csökkentést,és a konzolja bizony 600 ezer körül sebez.Ha ez neked haszontalan.

#16829
Én meg a másik állásponton vagyok, minek költsek rá ZENt amikor EC-ből is kihozható a dolog? A spéci konzol meg trait pedig tízből nyolcszor csak látványos haszontalanság. Úgyhogy én a flottás hajókat favorizálom öt FS modulért.
#16828
Mint olyan akiben még friss a korai STO játékmenet élméye itt én egy másik véleményt adnék az újoncnak: vegyél egy fleetes hajót, T6ost.
Pár hónapja voltam én is level 60 újonc engi, a T6os fleet battlecruiser (Arbiter) egy remek hajó egy kezdőnek. Nagyon strapabíró és rendes mennyiségű konzolja meg bridge officer stationja van. 8 darab beam arrayyal felszerelve, a 2 TAC duty officernek berakva 2 Fire At Will / 2 Tactical team / 2 Attack pattern beta skillt szinte folyamatosan működik fire at will módban.

Ha nincs elég zenje (és sztem nincs), akkor érdemes nekifeküdni egy T6 flottás hajónak, tisztán EC alapon.
1. Múltkor kiszámoltuk hogy tisztán EC vonatkozásában olcsóbban is jön ki, még akkor is ha nem 1 hanem 5 fleet ship moduult kell rárakni.
2. Plusz "csak" EC kell hozzá ami 1 karival is kitermelhető, nem kell rákényszerülnie a sok karival történő dilithiumfinomitás emberölő melójába. hadd élvezze még a játékot, tolja a sztorikat, ehhez tökéletes a trait nélküli fleetes hajó.
3. Egy újoncnak az a plusz 1 trait nem akkora érték viszont igy hamarabb jut olyan hajóhoz amivel élvezet a játék.

Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.17. 09:13:48

#16827
Én még sosem vettem úgy flotta hajót hogy a zenes ne lenne meg.
Nem tehetek róla én a zenes hajókat szeretem.
Meg ha van érdekes lobis akkor azt.

#16826
Nem minden hajó konzolja/traitje éri meg a befektetést.Ettől eltekintve én is inkább zenest veszem meg előbb,25 karival már érdemes.
Számolgattam ,napi 650 zent tudnék venni most.Lehet betárazok majd én is.
Hexex86
#16825
Értem! Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Még játszom tovább kicsit aztán meglátom melyik lesz!

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#16824
Flottában kell lenned,a flottának kell maxos flotta bázis,kell fleet ship modul,de azt tudnod kell hogy a flotta hajó magában szart sem ér.Kell hozzá a zenes,mert a flotta változat 10%-al erősebb,de se traitje ,se konzolja se speciális cucca nincs,ami a zenesen van.Csak egy üres hajó.
Sosem veszek flottás hajót ha nincs meg a zenes,igaz szinte az összes zenes megvan,de ha megvan a zenes a flottás ötöd annyiba kerül mint ha nincs meg,és a zenesről átrakod a traitet fegyverjét konzolját.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.17. 08:50:03

Hexex86
#16823
Fleet-es hajókat hogyan tudok venni?

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#16822
És jó doffokat,meg upgrade tokeneket is ad.
Bár igazán durva boffok a romulánoknak járnak,dupla űr traites borg meg hasonló.<#whatever>

#16821
Attól függ mire mész,ha dps akkor fleet eclipse.Ha csak 1karival tolod és nincs tervbe több akkor jó választás.Amügy teljes intel pack,jó hajók,traitek és még boffokat is kapsz.Csak az nagyobb befektetés.Ha me engi hajó kell akkor phantom,vagy pilot hajó pack.Pilot hajókkal fun repülni.
#16820
Ha van zened feltétlen vegyél egy T6 hajót.Hogy milyet az nehezebb kérdés,mert ez tőled függ,hogy neked melyik jönne be.
Nekem a battle és a Heavy cruiser nincs meg T6-ban,a heavy nem is érdekel de a battle tervben van.
Véleményem szerint az Eclipse dps hajó,a Guardian tankos,Galaxy és Galaxy drenya az elég fura cucc,szerintem mind kettő feladatra alkalmasak.
A command battlecruiser nagyon jó,de csak full packban,command konzol szettel nagyon jók.De gondolom nincs annyi zened.
Még valami,hajó vásárlásnál érdemes hajó packot venni,olcsóbb és jobb az egész pack.Cross faction packnál is jobb az egész csomag,de a 3 darabos vagy 9 darabos packnál meg még kifizetődőbb.
Jah még ide akartam írni hogy szerintem próbáld ki a T6 battlecruisert.Az elég fasza hajó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.17. 06:54:45

#16819
Üdv!

Ha olyantól is jöhet vélemény, aki még nem rendelkezik T6-os hajóval, akkor a válasz: igen, feltétlenül - bár, részemről a kápé ki van zárva és csak a dili'->Zen út a járható.

Mégiscsak könnyebb és élvezetesebb "játszva" (űr-csatázva) összeszedni a napi betevőt, aminek az egyik alaptétele a masszív, T6-os hajó - a másik a minél jobb és nagyobb szintű felszerelés, fegyverzet, meg a skill-ezés - és a jobb, fleet-es hajókhoz is rajtuk keresztül vezet a legolcsóbb/legegyszerűbb út.
Ajánlani a cirkálókat és a csatacirkálókat szokták az engi-k részére, mert ezek bírnak kellő HP-al, pajzsmódosítóval, a trait-jük is az életben maradást segíti - de, itt már belép a képbe a játékos egyéni stílusa, hogy mit kedvel és mit nem szeret: pl. lehet egy jobb kötésű hordozóval is tankoskodni...
Érdemes még elgondolkodni, hogy csak hajót, vagy hajópakkot vegyen-e az egyén - mennyit játszik az STO-val, hány karaktere van, stb. és ezen felálláshoz mi érné meg a legjobban - , mert a megfelelő döntéssel a későbbiekben kevesebb lesz a ráfizetés (akár (játék)időben is).

Ha nem égetően sürgős a bevásárlás, akkor egy kicsit várj még, mert lammaer fórumtárs nagyon bízik egy esetleges, fekete pénteki leárazásban és hátha úgy is lészen az... Én, mindenesetre gyűjtögetek: ha 4,8k Zen-ért kapom meg a Tier 6 Battlecruiser Bundle-mat annak is tudok majd örülni, ha 6k-t kell összelapátolnom, akkor úgy is jó lesz, mert még csak a 3k Zen-hez közeledek...<#wink>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.17. 06:30:33

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

Hexex86
#16818
Üdv!
Lv50-en is érdemes megvenni a Tier 6-os hajót? Engineer vagyok tudtok ajánlani valamit? Nem vagyok nagy tapasztalattal rendelkező Star Trek-es.

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#16817
A FC sosem elég, a dili'-t meg mindig másra költi el az ember, mire elegendő összegyűlhetne belőle! 😉
"...Ez így volt és így is marad!" (by King)

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16816
Nem ec, hanem fc.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16815
Csak az a bosszantó, hogy az üzlet nem írja külön, hogy a dili és az ec nem elég.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16814
Ne szomorkodj,holnap lesz a klingon flottába provision project.

#16813
Most kicsit elkedvetlenedtem, nem mostanában leszenek flottás konzoljaim. <#confused> Hiába gyűjtöm össze az árát, ha a flottánál nincs provision. Azt sem nagyon látom, hogy egy konzolhoz mennyi provision kell. Ez így hervasztó. <#nemtudom>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16812
Megverlek,még egy ilyen jóslat és balhé lesz,durván 6k-val kevesebb dps-t nyomott.<#rolleyes>
És az aknánkénti sebzése is vissza esett.<#wow2>
Általában 220k körül szokott critelni,most meg a max crit 180k.<#rinya>

#16811
Max. One-Hit: 635 015 (Warhead Module - Quantum (6 charges))<#nyes>

CLR—Infected Space<4:31>— Dmg(DPS) —Tak'Nor 14 605 403(54 295) Ulmek 7 660 284(28 477) Garon 6 699 318(25 185) Issac 6 586 823(24 396) Claudia 2 052 291(7 686)

#16810
Van durvább is,csak vagy klingonul,vagy magyarul.<#vigyor>
A sheshar-om amikor kettéválik akkor poén a neve.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.16. 17:07:28

#16809
Egyre többen szaladgálnak ezekkel a herald hajókkal. Számomra ezeknek semmi formájuk nincs. Olyanok, mint egy karácsonyfa. <#crazya>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16808
Azért első képen az a hajónév... <#alien>
#16807
kevesebbet fog sebezni mint eddig 😄D
#16806
Bazz.
Utolsó fityingemet is tokenre költöttem.és pont sikerült.

Csak a karim pénzét költöttem el,a tarantula árából nem költöttem.

#16805
Nos niva az a karallion nevezetű
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fattyú
.
Persze hogy fleet t6.

#16804
Ki az a Niva? Fleet B'rel T6 egyébként?
#16803
lol, ezt csináld újra hajókkal.
bár ott úgy bugolna be hogy leveszi de nem kapod vissza.
#16802
Örülj neki.<#vigyor>

Fabio Capello
#16801
Tegnap bebugolt az exchangen az egyik doffom, háromszor szedtem le onnan, és mindig bennmaradt exchangen, így lett az egy lila 15 millás doffomból négy. Ingyen pénz \o/

#16800
Őszintén szólva eddig semmit sem költöttem traitekre.Egy lobis traitje van,de az még asszem saját volt.

És még a hajóra sincs sok költve,tök alap felszereltségű.Csak konzolokból jutott neki 1-2 jobb.

#16799
Hát engem nem izgat a pvp,ez a hajó stf-re van csinálva,és nem a dps-e hanem a max one-hit izgat.
CLR—Infected Space<4:33>— Dmg(DPS) —O.o 15 690 404(57 685) Nuich 10 581 204(38 759) Garon 8 267 953(30 736) Tasha 1 435 539(5 417) Thyron 808 905(3 798)
Max. One-Hit: 513 094 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)
Nem fog összejönni sosem a 700k.<#rinya>

#16798
Csak 150m,pvpre premadek ellen sokszor az sem elég😄
Nemis tudtam hogy starkillernek van healer karija,tegnap sokszor megmentett Scherlockéktól.Erősebb lett a hajó az átskillezéssel,fegyókat még tesztelem melyik lesz jobb.
Sokan csak premade teambe mennek be elveszik a mókát.Bent voltam tegnap a scimmel,2healer meg 3 sci volt így a csapatban,nem volt esélyük
#16797
Nem költök vagy 500 misit egy hülye traitre.<#vigyor>
Ha oda figyelnék és nem csetelnék akkor nem történne ilyen.<#kuss>
Amire költeni fogok az a vadkutya torpedó,arra majd ha kijön tarantula elbaszom a maradék lóvét.Már UR-en nagyon megugrott a dps-e.És mintha,de csak mintha,sűrűbben lövöldözné a hajóm.Ma ISA-n meg történt az hogy egyszerre 2 vadkutya torpedóm volt kint.<#wilting>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.16. 12:13:33

#16796
béna vagy, vedd ki a zahl traitet, az megmentene ilyenkor.
#16795
Én csak azért játszom vele mert star trek. meg a lockboxok. de ennyi.

kanyarodó lövések, vagy kanyarodik, vagy 90%-ban missel, döntsd el melyik a jobb.
így sem tud a 95%-a játszani a játékkal, hát még ha célozni is kellene benne, nem csak a space-t nyomkodni, max a borg kaput.. várj nem, az lyukas, közepébe lőnétek, max a borg kockát találnátok el.
#16794
Bassza meg,meghaltam ISA-n mert cseteltem.<#mf2>
CLR—Infected Space<6:29>— Dmg(DPS) —Garon 11 749 710(30 283) Anduhrew 7 653 534(20 409) Schwanzus 7 337 243(18 959) Pirro 5 184 738(13 644) Grayson 3 805 046(10 312)
Max. One-Hit: 562 062 (Bio-neural Warhead - Warhead Tricobalt Explosion)

#16793
" egyetlen ilyen Online játszható játék van"

Hogy érted azt hogy "ilyen"? Ilyen mint Star Trek, vagy ilyen mint scifi MMO amiben űrhajókkal lehet repkedni?

Mondjuk lehet hogy mindkettő tekintetben unikum a játék, azért töltünk vele időt...

#16792
vagy a lengyel<#alien>
#16791
Keress olyan szervert ahol sok a magyar.<#vigyor1>

#16790
Személy szerint én ennyni retardáltal mint STOban nem talalkoztam sehol, pedig nem ma kezdtem az mmo jatekokat.. Pedig ennel a jateknal mar csak egy faék egyszerübb..bar sok jatekosnak az is bonyolult lenne..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#16789
De régen együl is elvoltál a sok retardált között - legyaktad őket és kész: volt medál, marékszám - , míg most már csak egy vagy közülük - ha tetszik, ha nem - , hála a játékmotor baromságainak: céloznod most már nem kell, azt a gép végzi helyetted - mindig - , hihetetlenül tré módon, hogy még véletlenül se tehess kárt olyanban, aki (többet) fizet/-ett (nálad) ezért a "játékért"...
A hajóst uú lebutították, mint ahogy azt a SW ToR-ról leírtad: mindennapos, a BB AP nem üti át még a cirkálót se, míg a cirkáló HE a BB citadellába kritikusat sebez és a "szokásos" wg-s baromság: találni csak minden másnap hajlandó a hajód -> olyan szépen villába fogja az ellenfelet, még a 4, sortűzre is - ha elélsz addig - , hogy ihaj, csak találnia ne kelljen!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16788
Na voltam még egy ISA-n ez elég szarul sikerült.
CLR—Infected Space<6:49>— Dmg(DPS) —Rupert 15 027 148(37 288) Meiri 8 539 331(21 033) the devil 7 480 185(18 289) Seskaasss 4 744 216(11 861) Adree 2 292 928(5 704)
Viszont vicces,de csöppet sem torpedós karim ezt lőtte.
Max. One-Hit: 217 250 (Plasma Energy Bolt - Plasma Energy Bolt)

#16787
Bakker az előbb voltam stf-en,de majd frászt kaptam.
CLR—Infected Space<7:22>— Dmg(DPS) —Garon 14 199 556(32 643) Leyla 10 032 714(23 064) Athena 7 495 129(17 034) Yunus 2 234 533(5 078) oobambamoo 739 438(1 681)
Ez a leyla szutyok ikony hajóval jött,meg szar ikony hangárokkal,hát a hangjától majd a falra másztam.
Elite mir fighter hangárjai voltak,de az agyamra ment a fegyverei iszonyat szar hangjával.
Asszem 32k dps nem is olyan rossz egy torpedós hajótól.<#whatever>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.15. 21:37:57

#16786
Le is lépett a wotból mindenki aki számít, az összes profi játékos, amint annó felfutott a War Thunder. Most meg hogy a War Thunder elszaródott, kezd átállni a nép az armored warfare-re(bár ez utóbbi borzasztóan gyerekcipőben jár még, jelenlegi technikai problémáival és gépigényével nem igazán ellenfele a War Thundernek). WoT-meg, hát ha a 12 éves kis semmirevaló retkekre gondolsz, akkor igen, azok megmaradtak a Wargamingnek. A 20 éves kor felettiek viszont évekkel ezelőtt eltűntek belőle. És mivel azok képviselik a fizetős játékosok döntő többségét, kizártnak tartom hogy a Wargaming financiálisan úgy állna mint az aranykorszakban.
#16785
WoT-ról annyit,hogy én abba a játékba sok időt bele fektettem egykor.Még zárt bétában kezdtem és komolyan játszottam eleinte,volt kivel,így jól elvoltunk,gyorsan haladtunk,sokat Cw-ztünk meg egyéb szarságok.
De mikor egyedül maradtam már csak az ökörködés maradt.A garázsomban most is van 20+ tank,csupa T8,egy két kissebb is akad,mint M4 shörmi vagy lökött francia scout AMX.Van pár prém is.
De nekem a másik két konkurens játék nem jött be,a war thunder az szar,maga a játék is meg a játékosok is elég állatok.
Az armored warfare nem rossz,de a játékos állomány a vadbarom és a hülye állat közt.
És a régebbi tankok nekem jobban tetszenek mint a modernek.
WoT-ban sem könnyű elviselni a sok hülyét,de ott már eljutottam a csúcsig.tele a garázsom a kedvenc tankjaimmal.De ahhoz már nincs sok kedvem hogy a semmiről kezdjem ennyi hülye közt egy másik játékban.
A World of warship-et is ezért hagytam abba,zárt teszt szerveren sokat játszottam vele.De ahogy nyílt lett meg jelent a sok retardált és egyre szarabb lett a játék,ahogy ki adták úgy én szinte abba is hagytam.Néha néha letolok 1-2 meccset,de többet nem tudok,mert a hülyéktől elmegy a kedvem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.15. 19:36:27

#16784
Anarchy Online-t nem ismerem,de a World of Warcraftot nagyon jól ismerem,ha jól emlékszem a pandáig van meg a játék.
Már kigyógyultam belőle,de bizony sok évet letoltam,és nem volt könnyű leszokni róla.Ha nem lenne a vérhülyék szintjére le egyszerűsítve akkor szerintem sosem szoktam volna le róla.
Sajnos az SW ToR is ebbe az irányba indult,most kezdtem egy új karaktert Red Eclipse szerveren,számszerint a tizenhetediket.A régihez képest a kihívás nulla,már azzal sem kell törődnöd hogy megfelelő statokat rakj a saját és kisérőd ruhájába,mivel a statokat is kivették,mert sok hülye nem megfelelő ruhát viselt,ezért inkább ezt a részt le butították,így gondolkozni sem kell,mert a ruha hozzád viszonyul.<#wilting>
Jah és a társaknak egyáltalán nem kell felszerelés többé,és most már minden társ univerzális,vagyis ért mindenhez,és olyan kurva táposak hogy egyedül levernek bármit.
Röhej hogy régen a bevezető sztori nem volt elég a 10-es szinthez,kellett hozzá sokat mellék küldiket csinálni,most a bevezető sztorival 12 lettem,és szinte nulla kihívás sem volt,mert már 1-es szinttől volt társam,aki gyakorlatilag bárkit kinyírt 1-2 lövéssel.
Vicc hogy 9-es szinten bementem heroic területre és levertem mindent a társammal,szinte semmi kihívást nem jelentettek,régen ha bementél egyedül oda 1 szaros mob szarrá vert 1 másodperc alatt,most egyedül kinyírod az egész tetves barlangot.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.15. 19:24:38

#16783
"A world of tanks topikban ez folyamatosan egy érv volt - nevezetesen a "csak azért játszunk ezzel mert nincs más"... ott is állandóan ment a szarozás miközben tolták az emberek, azóta van 2 konkurencia is, és a játék kösz szépen de elvan, minden hibájával együtt."

Azóta csak napi szintűvé váltak az event-ek, mert nagyon megroggyant a trónus...(amit saját maguknak köszönhetnek a "fejlesztők"😉, a hivatalos fórumára is egyre kevesebben kíváncsiak és akár a játékosbázis zsugorodásával is magyarázható lenne az egyre több +1-2 tier-es csata, amiben csak (kín)szenvedni lehet, hála az utóbbi évek "fejlesztéseinek".
Végül is, ja, köszöni szépen elvan a játék -> egyre inkább csúszik a 2 újabb és még vmivel nála is gagyibb leszármazottja után...

Vagy azért játszanak vele, mert a fél életüket beletették, amikor még jó volt és csak vissza-vissza járnak (és a részvényeseknek, befektetőknek kell a statisztikát csinálni, tehát: ha csak benézel, hogy tied-e még az acc-od, akkor már egész évben oda jártál...), vagy nem tudnak róla, hogy ennél csak jobb van - még ha alig észrevehető ez a különbség, akkor is.

A wot akkor is csak annak lesz a példája, hogy 1-2 év alatt, egy aranybányából hogyan kell x@rt csinálni! (Sajnos, sok a követőjük, de ez meg már az élhetetlen társadalmi berendezkedésünk oka is lehet - mindenesetre a C64-es/korai PC-s játékipar még messze nem ilyen silány volt és a termékeik sem (a nem bug-mentest meg dörgöljétek a picipuha orra alá, mert arról meg ő tehet a legnagyobb mértékben - ezen is szépen megszedve magát: nem hiába dühöngött emiatt, anno Steve Jobs...))!

Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.15. 19:12:10

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#16782
Nem azért játszik, mert Star Trek, hanem jelenleg egyetlen ilyen Online játszható játék van hidd el, ha egy szinte teljesen hasonló stílusban jönne egy konkurencia kicsit fejlettebb játék motorral.

Bocsánat nem azt mondom a játék szar, de van benne egy "ív". Sajnos mivel nincs konkurencia és ezt a fejlesztő csapat is tudja nem teszik magukat annyira oda. Ez itt a lényeg erre célozgatok. 😊