Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16881
Na a Gurambás karimnak jókor jött a 30k dili admiraltyból,már csak kéne vagy 2k mark meg kb 18 ikony gömb.

#16880
Tudom, invet akarok màsik flottàba, csak tudjam, hogy van-e provision nálunk. Operations van, research nincs.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16879
Nagyon figyelem mikor esik le, én is cirka megdupláztam a vagyonomat a hétvégén (ha jól számoltam 😊 ), a végén már én is bontatlanul eladtam a dobozokat.

Tegnap vettem vagy 50 dobozt 1.5-2.5-ért napközben, kicsit paráztam is hogy elmegy e még 3-ért de elment simán. CSodálkozom hogy még nem esett vissza az event előtti 2.2-2.5es árfolyamra...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.18. 08:41:22

#16878
Szerintem még egy hét az event.De javítsatok ki ha tévedek.
Ahhoz T3 spire kell.<#rolleyes>

#16877
Meddig tart ez a mirror event? Bevallom, hogy én még nem csináltam, de lehet, hogy ma kipróbálom.

Más. Végre megvannak a nullifier konzoljaim. <#circling> A vulnerability locatorhoz melyik fajta spire provision kell? A research vagy az operations?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16876
Én vagy 7-8 karival csinálom,sokszor odaállok az egyik állomáshoz,nyomkodom hogy töltse a védelmet,esetleg ha elérte az 5. szintet akkor lövöldözök kicsit.Normálon simán végig lehet afkzni,nem bukod el.Közbe kajálni szoktam,híreket olvasni meg egyéb😄
#16875
Ne is mond. A mai napion kívül még kétszer kell megcsinálnom, négy karival, de olyan rohadtul unom már hogy az borzasztó. Baromi gáz.
Gundark 1 1
#16874
Ez a mirror event rohadt idegesítő 😊 Soha nem lesz ennek vége 😊 Én is 3 karival csinálom, de már eléggé elegem van belőle.
#16873
Egy escortos tac kapitánynak milyen personal és repus traiteket érdemes használni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16872
Három karival csinálom,jót adja a terran markot,és a terran stf idegesítőbb.<#vigyor>

#16871
Még mindig csináljátok? Jesszus és az elsőnél meguntam 😄
#16870
Nekem is SNR hegyek,ha tudom megcsinálom a mirrort azokkal a karikkal amiknek több device kell még.
#16869
mert r&d hétvége idén nem volt még promó nélkül, és a promóval sok r&d box kerül exre a hajónyitogatások miatt.
én is hétvégén a 800db-om felét kinyitottam és eladtam a cuccot, másik felét bontatlanul eladtam amíg még most 3m darabja, promó miatt 2 hét múlva csak 2m lesz.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.11.17. 17:28:54
#16868
Fel tudtam menni,de sokszor snr,és le is dob,visszajutni kész kínszenvedés.

#16867
Na engem nem enged fel a szerver.

#16866
Most hónap végén lesz R&D hétvége, amikor a R&D packokból több cucc esik majd ki. A pontos dátumot a játékon belül a naptárban megnézheted. Hogy ettől miért menne le a pack ára, azt nem értem, rá is kérdeztem itt, de nem volt válasz.
#16865
(Fenébe, ebben a topikban miért nem lehet keresni? )

Múltkor elhangzott vhol - talán Raultól - hogy hamarosan vmi okból várható a Research & Development pack árának megzuhanása? Pontosan mikor is lesz ez?

#16864
Ez a Slanze a nyitogatásban van benne nagyon most.
<11/17 12:56> Damien@slanze86 has acquired an Elachi S'golth Escort!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

De többet is nyitott,ki be logolok,többit nem tudom linkelni.

#16863
Nah majd körül nézek ilyen konzol után.köszi😊
#16862

#16861
nem, csak az ablakban az ur cuccba beszámolja a dmg szorzókat, az epic cuccba pedig nem számolja be sem az ur-en már meglévőt sem azt amit majd epicen még plusszba kap. szóval 20-30-al többet fog az epic.
#16860
Repair Platform.Nagyon sok hílt tud tolni.
És nem kell vele foglalkoznod,csak ha lejár cd kidobsz egy platformot és a környéken mindenkire hat.Minél több platform van kint annál több drone lesz 1 csapattárson.A max drone hajónként azt hiszem 5.Nem csak hílt ad,de ha közel van a platformhoz még Mask Energy Signature buffot is ad.
Katt
Érdekes a konzol értéktelen volt exen,most a romulán 3 misi a fedes 5 misi.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.17. 12:16:24

#16859
CLR—Infected Space<6:09>— Dmg(DPS) —Dani 13 518 030(36 634) Garon 11 558 317(31 494) walker 6 303 496(17 083) ronine 5 185 603(14 130) Vespara 65 465(13 093)
Kicsi a Max one-hit.<#schmoll2>
Max. One-Hit: 395 339 (Garon)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.17. 11:57:33

#16858
Pvpre kell,úgyhogy nem az.Vmi petes hajóval torpedókkal meg aknákkal a móka kedvéért.
Healelős konzol?az melyik?traitek stb vannak,még dobozosból is.
#16857
Valóban érdekes dolog ez az upgradeles. Szinte minden ultra rare a halyomon meg epic..e a jelenlegi ur cuccaimat ha felhuznam epicre kevesebbet sebeznenek ugy 20 sebzessel..aminek nem ertem az okat.Bár nem is izgat 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#16856
Healer fölösleges.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#16855
Azér' is volt a smiley.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16854
Csak nem fleet T'Varo-s híler?Aki álcából hílel?
Vegyél híler konzolt,szerintem filléres cucc még,az sok hílt nyom.Ha klingon vagy akkor meg ingyenes.Mert a Varanus adja klingonnak,az a hajó meg már kétszer is ingyenes volt eventen.

#16853
Van három csomag contrám ha kell.Ma is fog jönni valamennyi.

#16852
Azon gondolkozom,hogy az egyik új reman karimmal healert csinálok.Még csak 12-es,igazából nemis húztam csak van😊Vélemények?Healerem mèg nincs,a legtöbb cucc elérhető.Fedre is lenne amúgy,az már 60-as kari.
Csak kérdés melyik lenne jobb?
Vagy sima klingon engi kellene?
#16851
(hajó konzol szint nélküli epic, szóval nem tudod sehova uppolni)
#16850
Na de neked, ha jól tudom, a epic grappler hook a kedvenced Mk. XIV-re húzva! <#ravasz1>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#16849
Quad uppolva nagyon jó.

#16848
Nem tudom,csak doffozgatok amikor tudok.És közben láttam.

#16847
Ezért mondtam hogy tízből nyolc nem éri meg. Van egy kettő nagyon ütős, mint a mostani T6 escortoké, vagy a régi Tempest konzol amivel az übermega sebzést lehet csinálni, de a többségük leginkább hangulatos/látványos mint hatásos(quad cannon, saucer separation stb).

30 kari, hát...
Négy karim van, de ezt is túl soknak érzem, és ezek is lefedik az összes területét a játéknak.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.17. 11:20:01
#16846
gondolom slanze az eladó, az is jó sok vonphot szerez.
#16845
Kár hogy te nem játszol klingon karival,marha kíváncsi lennék hogy neked mekkorát sebezne a B'rel konzolja.

#16844
Jah command nincs,de megvan az is.<#whatever>
Nincs annyi contrám,csak poénból mondtam.<#hehe>
Sulibánnal majd megkeresem az árát.Most reklámoztak vonph-ot 750 misiért cseten.

#16843
command nincs dr-ben, azzal tévedsz.
nincs zahl cruiserem, a lobim nem eladó, de majd a haveromnak úgyis kell a contrád. majd az fizet érte és veszel egyet.
#16842
Te Raul veszek tőled egy Zahl-t,contrabandban fizetek.<#vigyor>

#16841
Nem írtam privát üzit,
Vagy nincsen meg DR packból?

#16840
Tévedsz.
#16839
Lol.Véletlen privát üzit írtam.<#wow3>
De nekem ezek mind meg vannak DR packból.

#16838
Kiszámoltuk, de az Arbriter pont az aminek a traitje jó, szóval megéri kivenni zenből.
Eclipse szar trait szar konzol, ott elég a flottás. Guardian megint remek trait használható konzol, megéri zen és utána flottás.
Command tac cruiser remek trait tac karinak, mindenképpen ki kell venni zenből egy tac karakterhez, akkor is ha a trait megszerzésén kívül 1 percet nem játszol vele.

Van amit érdemes zenből venni és utána fleet, van amit nem.
#16837
Mezei tac karinak Matha raptor vagy Kata flight deck raptor esetleg Guramba,mert az nagyon ott van.
Vannak a hagyományos tac hajók és van a Guramba.
Guramba külön élmény.

Fabio Capello
#16836
Plata, flottás KDF hajók közül egy mezei tacticalnak mit ajánlanál? Rohadtul nem vagyok otthon a KDF hajókban... 😄

#16835
Ha kijön a Tarantula és marad rá pénzem kiveszem Zahl-t.de kell egy ötödik trait slot is.<#rolleyes>

#16834
Én sem vettem ki a B'rel traitjét,megvettem T6 escort packot utána a T6 fleet B'rel-t,nekem sem kell a traitje,mivel nekem a B'rel torpedós hajó,végig álcából harcolok.Nincs rajta ágyú sem egyéb fegyver,csak torpedók.
Kipróbáltam a T'Varo-t is de nem jött be.Persze a full T'Varo szett is megvan,de akkor sem.

#16833
Bazd meg a borg nem tud megölni,de saját magamat sikerül.Nulla resist meg pajzs konzolom van,de a bugos EBC miatt a hajó még a tankolást is képes túlélni,de a saját torpedóm meg lazán hazavág.
Jut eszembe mirroron meg figyeltem ha jókor talál el a mirror plasma shockwave torpedó a hajóm simán misseli.Ha akkor talál el amikor álcából lövök és a hajó visszamegy épp álcába akkor csak miss és arrébb lök egy kicsit,de cloakból sem jövök ki.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.17. 09:51:50

#16832
CLR—Infected Space<6:20>— Dmg(DPS) —Li'la 13 269 248(35 197) Garon 10 474 293(28 081) Lillith 5 925 079(15 885) Saska 4 698 261(12 396) CearlineCZ 1 159 186(3 116)
Max. One-Hit: 623 051 (Garon)
Max. One-Hit: 623 051 (Warhead Module - Quantum (6 charges))

Tényleg kell az a rohadt Zahl trait,155k-t lőttem magamba.<#zavart1>