Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én pl abszolút nem vagyok ST fan, azt mégis itt vagyok. 😊
A world of tanks topikban ez folyamatosan egy érv volt - nevezetesen a "csak azért játszunk ezzel mert nincs más"... ott is állandóan ment a szarozás miközben tolták az emberek, azóta van 2 konkurencia is, és a játék kösz szépen de elvan, minden hibájával együtt.
"mondj már olyan 2005 előtti játékot, aminek még mindig van +2-3 milliós játékosbázisa"
itt van e - 2004es 😊
De hogy ne legyen ennyire triviális, itt egy másik 2001-ből...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.15. 15:59:34
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.11.15. 14:14:19
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
1.Nukara sett,sokan használják dps buildeknél
2.Counter command deflektor és engines,flottás plasma core e-w,és az iconiai pajzs (vagy flottás resillent resb cap2)
3.Ha nagyon sebzésre mész valamelyik romus repus engine ad bónuszt pattern skillekre
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.15. 07:45:50
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A;
Kobali Deflector
Kobali Engine
Kobali Warp Core/Singularity Core
Elite Fleet Covariant Shield Array
B;
Borg Deflector
Borg Engine
Kobali Warp Core/Singularity Core
Elite Fleet Covariant Shield Array
Az A; szettet ajánlom minden olyan tanknak, aminek nincsenek még epic XIV hull/sci heales konzolja illetve pár lobis konzolja nem ilyen(most hadd ne soroljam fel), mivel nagyon sok bónuszt ad és a 3 passzív szett bónusz is nagyon jó.
A B; szettet már a fullosabbaknak ajánlom, de ezt is már Epic-re fel kell húzni. Ezt a konfigurációt használja Lyle is és egy pár megemlítésre méltó tank/healer engi általában.
És, ami a kötelező dolog egy tank/healer hajón az a Kobali Warp Core/Singularity Core.
Persze mivel én PvP-re járok tankkal ezért mindent "onnan" mondok, de tudni illik, ami PvP-ben jó az PvE-en is jó viszont fordítva ez nem igaz.
És nem is értem az embereket mi a francnak akarnak tank hajót PvE-re vinni? Olyan felesleges oda tank hajó, mint halottnak a csók. Tank hajót, ami egyben healer hajó is PvP-ben van értelme, mert ott fogod kihasználni.
@lammaer
Csak ezért játszanak ennyien az STO-val mellesleg áruld már el nekem vagy mondj már olyan 2005 előtti játékot, aminek még mindig van +2-3 milliós játékosbázisa(amit írtam abban egyáltalán nem a játékosbázis a lényeg az csak egy másodlagos információ volt).
A négyes set bónusza egy Advaced Metaphasic Shield nevű képesség, ami 15 másodpercre gyakorlatilag sebezhetetlenné teszi a hajódat. Nagyon jól tud jönni egy tanknak akit ideális esetben az összes ellensége lő egyszerre, hogy a többiekre ne lőjenek. Kábé a meghalás előtti fél pillanatban benyomod, és kimented vele a majdnem teljesen szétlőtt gépet a tűzvonalból kijavításra.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.14. 22:47:46
/Ősi szanszkrit igazság/ <#idiota>#idiota>
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.14. 21:52:09
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
A. az STOval sokan játszanak és a fejlesztői jól megszedik magukat
B. a discoverygcvel meg senki se játszik, még ingyen se
Ebből milyen következtetést vonsz le, ki csinálja jól?
Nyilván a hobbyemberek mindíg lelkesebbek, cserébe a számok azt mutatják hogy a lelkesedés sokat nem számít. Meg amikor hobbyból átmegy munkába a dolog, vhogy mindenki elkezd kevésbé lelkes lenni.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
A lényeg, hogy az ott felsorolt, színessel szedett dolgokból legyen nálad - a fejlesztendő tárgy fajtájához illő! - , minél több és finomított dili'-d is legyen az adott karakternél, hihetetlenül sok, akkor lehet, hogy sikeres is lesz a fejlesztés.
Az accelerator nevű vacak megsokszorozza a Tech Upgrade hatását, így kevesebb dili kell, viszont ez irdatlan összegbe kerül az exe-n.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Egyébként az exchangen tudsz venni tech upgradet, vagy gyártani lehet, de csak a lilát érdemes belőle használni.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.14. 20:49:50
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ettől függetlenül persze az észrevétel jogos, csak azért ezt nem árt tisztázni 😊
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Más is járt így?
Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.11.14. 19:41:59
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Most csak egy igen tanulságos példa a Craptic felé. Van egy 2003-as játék a neve Freelancer, ahhoz készült egy mod 2008-ban ennek a neve lett Discovery, tehát Discovery Freelancer. Na most én arról beszélek, hogy egy mondhatni teljesen "amatőr" csapat kezdett hozzá, akik előtte ilyet még nem csináltak. A mod az első három négy évben nem sokat változott se tartalmilag nagyon bár voltak benne nagy változtatások.
Kezdem is az első példával a Freelancer alapjáték térképe így nézett ki ennyi volt az összes bejárható rendszer.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ez maximum 30 rendszer így saccra, most ez a kis fejlesztő csapat első munkája mi volt, hogy még nagyobb játékteret hozzon be a rendszerek egytől egyig egyediek minden bolygó máshogy néz ki sorolhatnám. Ma így néz ki a játék.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ez a 4.88.1-es verzió, de egy hónapja még a 4.88 futott akkor Gallia nagyobb volt közösség kérésére kivettek legalább 6-7 rendszert.
Ez a kis csapat az elmúlt három évben olyan nagy munkát feccőlt bele, hogy az hihetetlen. Az elmúlt három év alatt közel +100 rendszert kaptunk az elmúlt 8 év alatt az alapjátékhoz adva alsó hangon 120 darab hajó került be, amit a közösség vagy a fejlesztők modelleztek. Teljesen új vizuális effektek(jó ez annyira nem nagy szám) és még számtalan dolog utána lehet nyugodtan olvasni. www.discoverygc.com
Arra akarok itt kilyukadni, hogy ez a kis amatőr csapat az elmúlt évek alatt, ehhez a 2003-as Freelancer nevű játékhoz több contentet és 100x érdekesebb storyline-t rakott be/készített el, mint a Craptic az elmúlt 3 év alatt. És akkor ők ingyen csinálták az élményért és a játékosokért, míg a Craptic alkalmazottai pénzt is kapnak és tessék itt járunk.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.14. 19:14:50
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gondolom, hogy a Solanae set nem jobb, mint a Sol defense, így nem biztos hogy érdemes az egészet kivenni.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
A kanyarodó lövésekre mg mit mondjak? Hogy ez alapjában véve mindig is egy kétes minőségű játék volt? Engem az zavart mindig is hogy a hajóknak semmi érzékelhető fizikájuk, tömegük nincs, pillanatok alatt gyorsulnak maxra és lassítanak onnan leállásra. Vagy említhetném mindenki kedvencét, az ál-3D-t.
Sajnos egy silány minőségű cég (perfect world) készítette (egyszere fejlesztve úgy tíz másik, ugyanilyen silány MMO játékukkal együtt), egy elavult, silány minőségű motorra. Úgy két évvel ezelőtt volt valami tulajdonosváltás, ami után végre komoly minőségellenőrzés kezdődött a játékban(a korábbi semmilyenhez képest mindenképpen), és elkezdték a legvállalhatatlanabb baromságokat újrakészíteni(apró kockákból álló sector space, dögletesen szar, fantáziátlan episode küldik prefab elemekből elkészített pályákon, vállalhatatlanul gyenge földi harcok). A megújulás folyamatos, de legtöbben igazából egy vadiúj alapokra felépített második részre vágynánk, persze egyelőre csak vágyálom.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.14. 07:15:14
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.