Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy is, még csak az intel hajókat próbálgattam, a guramba nagytesójában még nem ültem, se a Brelt nem raktam össze. NEm akarok nagyon csalódni bennük, szóval most szépen kiszedem a repuscuccokat meg csinálok egy kis upgradet. Mert jelenleg - szégyen nem szégyen - egy kocka ellen is simán el tudok pukkanni egy T6 intel hajóban 😞 Csak reménykedni tudok hogy ez upgradeletlen MK XII-es exchangeos szettek következménye... legalábbis az első karimnál nincs ilyen élményem, ott már akadnak repus meg fleet cuccok a hajón)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.30. 12:18:41
Most beakartam lépni, a launcher ezt írja: Too many attempts; please try again later.
Kezdjek aggódni?
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Az hogy milyen hajóban ül az ember milyen fittel meg BOFF skillekkel - na az számít. Az hogy TAC vagy ENG a main az sztem még 5% sincs...
Tankolással amúgy se lehet "nyerni", ez nem boxmeccs hogy kifárasztjuk a borg kockát a jó tankunkal, azt amikor elfogy a reaktorából a fúziós üzemanyag, akkor a kispisztollyal felrobbantjuk (mert nincs pajzsa).
De ha rosszul jött le ez a része a játéknak igazítsatok helyre 😊
Inkább meg mutatom,mert elmondani sokáig tartana,és fejből fix felére sem jól emlékszem.<#vigyor>#vigyor>
De majd kb egy félóra múlva tudok el lógni,most kurvára elvagyok havazva.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.30. 12:06:34
Nekem múltkor a random ISA is véget ért 5:39 alatt.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A hazard emitter 1 és reverse shield polarity 1-en kívül semmi más healt nem használó tac karimmal sem szoktam megdögleni, az esetek nagy százalékában pedig a kettő közül sem használom mindkettőt.
Az a félelmetesen kinéző scimitar ami 5x megdöglik, az megdöglene 5x a tankos cruisereddel is, mert a fickó béna aki kezeli.
A játék szempontjából teljesen felesleges a tank, de persze ha valakinek az jön be, akkor el lehet vele szórakozni, hogy hú én felrobbanthatatlan király tank vagyok, de beképzelni magadnak, hogy emiatt te vagy az stf királya, felesleges, csak eggyel több gyenge dps aki miatt hosszabb lesz az stf.
Ne random idiótákból indulj ki.Egy szervezett csapatban nincs szükség tankra mert 3-5 percig tart STF.Hamarabb meghal bármi minthogy te elkezdj tankolni.
Egy jól felszerelt és irányított Cruiserrel gyakorlatilag halál nélkül lehet menni STFeken, ez nagyon hasznos a csapatnak.
Megjegyezném hogy az értelmes DPS-t kitolni képes engi hajók többnyire gyengébben képesek tankolni, tehát nem valódi Crusier hajók.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.29. 23:45:52
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy meg ha nem nerfelik 2 szintel az mk12-es fegyvereket akkor talán nem lennének ilyen gondok...
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.11.29. 12:48:02
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.29. 12:16:49
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.11.29. 12:08:57
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.29. 11:15:25
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
PVP-ben lehet hogy kell tank,de PVP meg P2W.Szóval aki oda akar hajót építeni annak kell pár milliárd meg sok sok milla dili.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.28. 21:49:04
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.28. 20:39:32
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Azurán fölös mérni bármit is.A Dps mérő nem mér ha a többiek eltávolodnak tőled,ezért mérünk ISA-n dps-t mert ott mindig egy kupacban van mindenki,de azuren 30-40 kilóméterre is elmennek és akkor szart sem ér a mérő.