Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17330
HA aggódnod kell azt másképp írja ki ("your account is banned" 😊 )

#17329
"De majd kb egy félóra múlva tudok el lógni" annyira azért nem sürgős hogy emiatt kirúgjanak.

Amúgy is, még csak az intel hajókat próbálgattam, a guramba nagytesójában még nem ültem, se a Brelt nem raktam össze. NEm akarok nagyon csalódni bennük, szóval most szépen kiszedem a repuscuccokat meg csinálok egy kis upgradet. Mert jelenleg - szégyen nem szégyen - egy kocka ellen is simán el tudok pukkanni egy T6 intel hajóban 😞 Csak reménykedni tudok hogy ez upgradeletlen MK XII-es exchangeos szettek következménye... legalábbis az első karimnál nincs ilyen élményem, ott már akadnak repus meg fleet cuccok a hajón)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.30. 12:18:41

#17328
Reggel játszottam utoljára.
Most beakartam lépni, a launcher ezt írja: Too many attempts; please try again later.
Kezdjek aggódni?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#17327
Há lehet hogy még mindíg gyopár vagyok a játékhoz ( a DPSem alapján biztos) - de nekem az jött le hogy a main kari kasztja nem igazán mérvadó (mármint hogy engi vagy TAC), mert egy TAC meg egy ENG az tutira hogy be kell rakja a pontokat a fegyver skillekre, a karakterből származó skillek meg nem annyira tűnnek jelentősnek. (SCI az más, mert a SCInek kell sok pont olyan skillekre amire egy TAC vagy ENG bűn ha tesz).
Az hogy milyen hajóban ül az ember milyen fittel meg BOFF skillekkel - na az számít. Az hogy TAC vagy ENG a main az sztem még 5% sincs...

Tankolással amúgy se lehet "nyerni", ez nem boxmeccs hogy kifárasztjuk a borg kockát a jó tankunkal, azt amikor elfogy a reaktorából a fúziós üzemanyag, akkor a kispisztollyal felrobbantjuk (mert nincs pajzsa).

De ha rosszul jött le ez a része a játéknak igazítsatok helyre 😊

#17326
Nem.
Inkább meg mutatom,mert elmondani sokáig tartana,és fejből fix felére sem jól emlékszem.<#vigyor>
De majd kb egy félóra múlva tudok el lógni,most kurvára elvagyok havazva.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.30. 12:06:34

#17325
Múltkoriban T6 Galaxy X-ben egy engi szarrá vert mindenkit dps-ben,81 vagy 91k dps-t tolt,és nem sokáig nem tartott stf.

#17324
Gurambára elmondod nekem azt az MK XII fittet?

#17323
"Egy szervezett csapatban nincs szükség tankra mert 3-5 percig tart STF"

Nekem múltkor a random ISA is véget ért 5:39 alatt.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17322
a 30-40k dps engimmel bármikor többet tankolok mint a jól felszerelt valódi Cruisereddel Te.
A hazard emitter 1 és reverse shield polarity 1-en kívül semmi más healt nem használó tac karimmal sem szoktam megdögleni, az esetek nagy százalékában pedig a kettő közül sem használom mindkettőt.

Az a félelmetesen kinéző scimitar ami 5x megdöglik, az megdöglene 5x a tankos cruisereddel is, mert a fickó béna aki kezeli.
A játék szempontjából teljesen felesleges a tank, de persze ha valakinek az jön be, akkor el lehet vele szórakozni, hogy hú én felrobbanthatatlan király tank vagyok, de beképzelni magadnak, hogy emiatt te vagy az stf királya, felesleges, csak eggyel több gyenge dps aki miatt hosszabb lesz az stf.
#17321
A bibi ott van hogy én elitet kitankoltam simivel mk10 gearben,és B'rel-el le tankolom most ISA-t.De mondhatnám azt is hogy szembe röhögöm a borgot Gurambával.És csak Mk12 gear van rajta.Meg állok vele tac kocka előtt 2-3 kilóméterrel siege módban és szarok rá hogy lő.
Ne random idiótákból indulj ki.Egy szervezett csapatban nincs szükség tankra mert 3-5 percig tart STF.Hamarabb meghal bármi minthogy te elkezdj tankolni.

#17320
Nem kell PVE-re tank? Már egy advanced infecteden is örülni szoktak a kis DPS hajók ha a Cruiseremet lövik helyettük, és így nem pukkannak el kétpercenként. Kedvencem a félelmetesen kinézető Scimitarok, akik öt alkalommal döglenek meg egy 15 perces STF alatt. Nem túl hitelesek.

Egy jól felszerelt és irányított Cruiserrel gyakorlatilag halál nélkül lehet menni STFeken, ez nagyon hasznos a csapatnak.

Megjegyezném hogy az értelmes DPS-t kitolni képes engi hajók többnyire gyengébben képesek tankolni, tehát nem valódi Crusier hajók.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.29. 23:45:52
#17319
A Gateway to Grethornál is így van, ha jó látom. A legutóbbi csapattal nem lett meg a opcionális feladat, így csak 40 mark esett a végén, szemben a korábbi 80+ markkal. Nem is értettem, hogy szinte ez egész herald flotta engem lőtt, hiába van 2 nullifier konzolom is. Az volt a csoda, hogy nem haltam meg, és még meg sem sérült a hajóm. Egy korábbi advanced küldin pl. szétlőttek valami eps vezetéket. Annyi pozitívum azért volt, hogy esett egy ikóniai gömböcske. <#ravasz1>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17318
Már csak az Opcionálist tudod bukni,az STF-et magát teljesen nem.

#17317
Buktam már el ISA-t is mert bejönnek low dps-el...
#17316
Pont azokat írod példának amiről mindenki tudja, hogy tilos menni rá! Azura-ra azóta nem járok mióta 1 perc alatt kell 4 hajót kiszabadítani... Disconnect meg mióta bent van azóta gáz.
Amúgy meg ha nem nerfelik 2 szintel az mk12-es fegyvereket akkor talán nem lennének ilyen gondok...
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.11.29. 12:48:02

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#17315
Az hogy Azure normalon beírom hogy csak álljanak az aszteroida mögé és úgy szabadítsák ki a hajókat mégis 4-ből legalább 2 elmegy lövöldözni, borg disconneted-en van hogy mind a 4 elmegy 1 oldalra és még azt se képesek hozni, jobb esetben csak 3 megy. Kicsit most meg is utáltam az űr stf-eket. Kedvencem a mirror volt mikor egyedül zártam a rifteket és kapcsoltam a szateliteket és nem egyszer.
#17314
Jah,patroltól ne várj sokat.

#17313
Nem buktuk el. Csak azért kérdeztem, mert ugye például ha a delta kvadránsban vannak ezek a system patrolok, és ugye a napi elsőért jön a 65 mark a +55-tel, de a többiért csak 10. De lehet, hogy én nem tudok valamit, és lehet többet is kihozni a második, harmadik őrjáratból.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17312
Nem.Mért jönne 10?A napi első alkalomhoz ad +55-öt,de 10-et csak akkor kapsz ha el bukod.Szóval ha 10-et kaptál,akkor elbasztátok a küldit és azért,különben 70+.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.29. 12:16:49

#17311
Jól sejtem, hogy ha a Gateway of Grethort megcsináltam ma, akkor a többi pve vagy más küldiben már csak 10 körüli ikóniai mark jöhet?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17310
Én nem tudom milyen szenvedésről beszélsz... Mindig randomba megyek és 99%-ban sosem bukjuk el a pve-t...
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.11.29. 12:08:57

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#17309
Van egy pár most fejből nevüketn em tudom ,de én is bennük vagyok mégha nem is PvE-zem 😄 Kérdezd meg Raul-t pl ő biztos tud mondani, de várj PublicEliteSTF nem oylan már, mint régen, de akadnak még jó "játékosok".
#17308
Jah, azokat nem ismerem.
#17307
Vannak csatornák, ahol szinte mindig szerveznek csapatokat ilyenekre gondolok.
#17306
Nem tudom, talán a lustaság hogy csapatot szervezzek. 😊 Amúgy ha valaki csinál csapatot oda jelentkezem. Meg az időpont mikor játszom.
#17305
Miért mész randomra?
#17304
Mirroron meg ISA-n is volt nem egyszer ilyen csapatban részem <#alien>
#17303
Egyes számú szabály,ne menj soha borg disconnectedre,mert az szar.<#banplz>

#17302
Azért gondolkodtam ebben mert amilyen szenvedés szokott menni stf-eken kell a sebzés. Nem akarom magam feleslegesen szopatni mert a másik 4 szobanövény képtelen sebzést csinálni. Normal borg disconneted-en 4!-en nem bírtak 1 oldalon hozni a hajókat. Ezek miatt szükségét érzem ennek a skillezésnek.
#17301
Nekem most az az ötletem jött hogy a Galaxy engimnek kiveszem a T6 Battlecruisert,a zenes ugy emegvan már csak fleetes kell,de 16 misi egy modul,és az a gáz hogy televan t6 hajókkal,amiknek ki kéne venni a traitjét még,asszem bedobok 2 hajót drydockba,és xp eventkor megcsinálom traiteket.És kiveszem neki battlecruisert.T5 fleetet is szerettem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.29. 11:15:25

#17300
Jó én tudod, hogy azt támogatom, hogy, aki engivel játszik az healer vagy tank legyen.
#17299
Ha nem tudod egyszerre akkor persze,miért ne,nekem meg volt rá a mark csak token nem.

#17298
Érdemes lehet az ikónisi szettet két lépcsőben kivenni? Először a deflektort és a mocit, és amíg meglesz a szükséges többi mark, addig flottás magot, és pajzsot használni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17297
Mert engivel is lehet jó dps-t tolni,és PVE-ben nem nagyon kell tank,mert nincs rá szükség,híler support dettó.
PVP-ben lehet hogy kell tank,de PVP meg P2W.Szóval aki oda akar hajót építeni annak kell pár milliárd meg sok sok milla dili.

#17296
Nem értem, hogy engivel miért akarnak az emberek DPS-t jó lenne leszokni róla nem erre van kitalálva. 😊
#17295
Engipróbálkozás csak a skillezést kell nézni, próbáltam valami élhető engit összehozni
#17294
Egyébként végig csináltam egy Badlands Battlezone-t, de iszonyat lag halmaz volt az egész. Nyilván nem kevesen voltak bent, de ez így élvezhetetlen.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17293
Oké. Köszi. Majd megnézem egy ISA-n.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17292
Jó, hát ezt nem tudtam, hogy hátulról is megy a dolog. :-) Mindig tanul az ember.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.28. 21:49:04

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17291
A ground skillezést a kitedhez és a moduljaihoz alakítsd,a turretes bebugolt,nekem vagy 50k hiányzik róla.

#17290
De a tied igen,de a többiekét ne nézd.

#17289
Bocs. 😊
#17288
Ja, így értem. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17287
Arra gondolok, hogy aszteroida mögé beállva is ki lehet szabadítani a hajókat.
#17286
Ezt most nem értem.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17285
Próbálok keresni valami jó kis engi ground buildet

Turret vagy Gens

Valamelyik használható vagy lenne még mit a tejbe aprítani?
#17284
normalon mindig lövöd az ellenséget?
#17283
Akkor a dmg sem mérvadó? Legalább is arányaiban....
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.28. 20:39:32

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17282
Jó tudni. Köszi.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17281
Mért ne mehetnél?
Azurán fölös mérni bármit is.A Dps mérő nem mér ha a többiek eltávolodnak tőled,ezért mérünk ISA-n dps-t mert ott mindig egy kupacban van mindenki,de azuren 30-40 kilóméterre is elmennek és akkor szart sem ér a mérő.