Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17280
Ez egy normál Azure Nebula Rescue volt:

Dmg(DPS) —Jarok 2 268 957(18 152) Hob 594 621(4 471) Lady Ikra- 401 515(3 752) Nephael 167 058(1 943)

Max. One-Hit: 105 134 (Jarok)

Ezek után mehetnék advanced-ra is? <#fejvakaras> Vagy csak a társaság volt nagyon gagyi?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17279
vagy kiveszik a breen traitet és akkor az híleli a petet.

#17278
Ezek már módosított hordozók, de a hordozó eredetileg Support hajó a másik Jem'Hadar Dreadnought Carrierben esetleg vagy Heavy Escort Carrierben sír a pofájuk, hogy nem tudják a petjüket 5-ig eljuttatni ne sírjanak válasszanak vagy healelik a szaros petjüket vagy a DPS-t választják.
#17277
Karfioltól nem várhatod el hogy hílelgessen,nem arra van ki találva.Ahogy a nevében is benne van az egy csata hajó.
Mert nem Kar'Fi Support Carrier hanem Kar'Fi Battle Carrier.Vacak cuccokban is van 16-18k dps-e.Lopós hajókkal.
Jah és sci karival,az első klingon sci-m volt,képzelheted milyen skillezése van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 16:40:14

#17276
Egy hordozó, hogy támogatást nyújtson ez megmutatkozhat tűzerőben és gyógyításban is, de eredetileg ezek mármint maga a hordozóhajó gyógyításra van specializálva az, hogy vannak támadó hordozók az egy dolog. Én konzervatív vagyok ezen a téren, egy hordozó gyógyítsa a peteket és a csapattársait ne pedig DPS-el akarjon már keménykedni. Én Sheshart használom PvP-ben aktívan, nem egy hordozó az tény, de a Qualash Fregattokat, ha megy az életük healelem még, ha engem is támadnak, bár ez függ attól én mennyit kapok be, tehát egy hordozó support feladatot lásson már el ne DPS-el keménykedjen ez a véleményem. Tudod, aki hordozóval DPS-t akar az ne sírjon már, mert nem tudja a petjeit életben tartani.
#17275
Sokaknak pont az a baja vele, hogy 50% HP alatt automatikusan rammel és ezzel elpusztítja magát, így nehezen éri el az 5 csillagot.
#17274
Semmilyen bónuszt nem kapnak, minden petnek van egy előre beállított védeleme és egy sebzése ezt akkor haladja meg, ha critel vagy valamilyen BUFF-ot kap.

Hozzáteszem BUFF alatt elnyo,ható skillre gondolok vagy trait, de a mi konzoljaink egy fikarcnyit sem segítenek a peteknek.

Mellesleg a Jem'Hadar bogár pet még mindig a legjobb én szerintem az a Ramming Speed elég halálos tud lenni még PvP-ben is bár ott inkább csak megérzed, de bele nem fogsz halni, de hozzáteszem PvP-ben simán kikerülöd.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.28. 12:55:05
#17273
Hát számszerint fingom sincs,de remélem igen.<#vigyor>
Ha lesz időm és fel tudok menni lemérem ISA-n dis és ap fegyóval a slaverek dps-ét.
Slaverek ugye alapbók dis-t használnak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 12:53:54

#17272
Ööö - "De a Fer'Jai frigate is van,de asszem az akkor jó ha antiprotonos a karfiolod"

Az enyim éppen tetrionos, de mit számít hogy mi van a hajón? Netám a petek is kapnak bónuszt a hajóm TAC konzoljából?

#17271
A kis fightereket sosem próbáltam advanceden.Mert nekem mikor meglett a Karfiol még a rablásra kellett a hajó,utáltam a vukit a lomhasága miatt,vuki után karfiol maga volt a tömör gyönyör,gyors fordulékony és még jó tankos is.És sci képességek is férnek rá.Utána én sokáig csak lopni jártam vele,de idővel vettem rá frigate hangárt is,de ahhoz igazából ap fegyó kéne.Majd ha kijön t6 Karfiol,veszek elite ap-s hangárt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 12:44:04

#17270
Jah chroniton torp nem transzfrászos.
Ha megvetted a zenes Karfiolt és úgy a fleetest tedd át a zenes konzolját.Mirroron meg egyéb stf-en amin nem lehet elindulni egyből,benyomod a konzolt és elhúzol.<#zavart1>Mirroron is csináltam hogy várni kellett a visszaszámolásra,benyomtam a konzolt és elmentem a bázishoz.

#17269
Nem tudom,én mindig slavereket raktam rá.De a Fer'Jai frigate is van,de asszem az akkor jó ha antiprotonos a karfiolod,az enyém disruptoros a petek miatt.
Cseten azt mondják hogy már megint nerfelték a slavereket,hogy igaz-e nem tudom,csak cseten erről volt szó,hogy érezhetően csökkent.
Ha Fer'jai frigate-ot teszel vigyázz mert adv vagy elite változaton már hy tricobalt torpedókat lőnek.
Sőt Tricobalt és transzfrancos torpeója is van és tricobalt akna is.


Hangar - Elite Fer'Jai Frigate launches 1 Fek'lhri Fer'Jai Frigate. The Fer'Jai is equipped with anti-proton dual cannons, an anti-proton turret, a forward chroniton torpedo launcher, forward tricobalt device launcher and an aft tricobalt mine launcher. It can also use Cannon: Rapid Fire III, Torpedo: High Yield III and Aceton Beam I, and comes with Enhanced Impulse Engines.
The Fer'Jai will attack your selected target and will continue to attack that target until you have no target selected or the target is destroyed.

Cooldown: 80s
Range: 15km
Frigate Gear





Cannon: Rapid Fire III
Torpedo: High Yield III
Aceton Beam I

Nekem azt hiszem 31 vagy 41 másodperc cd-je van.

De elméletileg jön új hangár hozzá T6 Karfiollal.Ami még durvább lesz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 12:24:13

#17268
Ha a peten lenne beam és nem photon torp hanem quantum lenne már jobb lenne.

#17267
Apropó petek... a japán harcoshalra (kar'fi) milyet érdemes tenni?
A gyáriak - s'kul fightert - grafikailag tetszenek (tök jól néznek ki, ahogy húzzák mag ukután a tűzcsóvát), ha azokból szerzek advanceded érezhető a változás? Esetleg más advanced cucc? (elitere most nincs FC meg dili)

#17266
Nézd meg a statját, a boff kiosztását,szar.
Ne haragudj de 80%-os ár leszállítással sem kellene.
Karfiol meg nem igazán sci carrier,az harci carrier.
Nagyobb pajzsa van jobb fordulása.A jupiter petje meg szar,mert pont nem jó rá a fasza carrieres trait,kettőből 1-et talán tud használni.Már van két zenes trait is ami hat a petekre,és nagyon fasza,de ezekre ez nem hat.
Bár a Guramba nem Carrier,még is jó hangárja van,atom jó mikor az elite stingerekre rámegy mindkét trait,még hangulatos is ahogy a fegyvereiket felturbózza.
Jah az Elite jem hadar attack shipre mindegyik hat.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 11:46:30

#17265
Kifejthetnétek hogy a személyes ellenszenven kívül mi baj van a Jupiterrel, nekem egy teljesen korrekt science carriernek tűnik, elsőrangú frigate petekkel(amik szerintem simán letaszították a jem hadar bogárhajó petet a trónról). Azt nem érv hogy nem szép, pláne úgy hogy az ördögcarrier Karfiolt közben szépnek nevezitek. <#wink>
#17264
Azért jönnek be vele, mert a konzolja, ha benyomod ad +20% DMG-t és azt hiszik, hogy hatalmas istenek lesznek ezekben a hajókban xd

Én talán megvenném a healer/support fedes ENG PvP karimnak csupán teszt célból, mivel minden fedes T6-os ENG hajó megvan, ami kell így szemezgetek ezzel, 3000ZEN nem is olyan rossz naponta 112ZEN úgy, hogy nem erőltetem meg magam és kevesebb, mint egy hónap alatt meglenne.
#17263
Ezt mond azoknak a barmoknak akik tac karival bejönnek ezzel a tehénnel.

#17262
Szarkazmus...mellesleg PvP-ben ma reggel hárommal találkoztam szerintem ebből kettő PvE build volt a harmadik az egész jó kis hajó volt, de az a hajó kizárólag support hajó, tehát, ha valaki DPS-t akar vele akkor nem ajánlom. 😊
#17261
Jupiter minden csak nem fasza.<#vigyor2>
Bár lehet ISA-n csak két hülye állatot fogtam ki vele.<#rolleyes>
De azt elmondhatom hogy kibaszott randa lekvár szettben.

#17260
Hát, ha olyan fasza, mint a Jupiter, akkor bizonyára mindenki várja.
#17259
Mostmá engem se izgat, egy darabig jól elleszek, a dili most a sok repus szettre meg upgradera kell majd.

#17258
Viszont tegnap pletyka cseten egyik okostojás azzal jött hogy jobban elfog szállni,mert fasza hajók jönnek.

#17257
Engem nem izgat mert van mèg 13.5k.

#17256
Höhö, szépen megugrott, mondjuk aki ezt nem tudta kiszámítani.... 😊 Én a héten naponta váltottam a finomított dilit zenre.

#17255
Jah,én is szemeztem a pilot packal,de Raul szerint nem éri meg így nem is veszem ki,de a Battlecruisert lehet,a trait miatt.
Mellesleg a zen ára az egekben.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 08:30:37

#17254
<#eljen>
#17253
Na, csak meggyütt a blekk frájdéj, 20% mindenre a c-storeban.

#17252
Napi 1et tudsz csinálni 100 markal,vagy mész advanced stfet.
#17251
Azok a hülyeségek gondolom a dél koreai irodából nyomulnak, itt dél az náluk már bőven esti időpont, szóval ha black fridayezni akarnak koreában, akkor az teljesen oké, sőt, még talán kicsit késői is ha csak délben kezdték magyar idő szerint.
A sto viszont gondolom amerikából megy, és ott a jelenlegi időpont az amikor reggel munkába kezdenek, szóval ha még csak órák múlva teszik ki, akkor sincsenek lekésve semmiről az ottani idő szerint.

most nem pontosan mondom, csak nagyjából, ami dél koreában péntek dél, az magyarországon péntek hajnali 4-5 óra, amerikában pedig csütörtök este 8-9.
ami amerikában péntek dél, az nálunk este 8 körül van, dél koreában pedig már szombat hajnali 3-4 óra.
szóval az semmit nem jelent, hogy az egyiknél kint van, a másiknál nincs.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.11.27. 16:35:10
#17250
Részben igazad van,de a többi PW játékban már tegnap dél óta tart.PWI meg forsaken world vagy mi az anyám kínja és neverwinterben is.Sőt dupla xp meg dupla klán mark is jár,hálaadás miatt.

#17249
Nahát, eddig nem is tudatosult hogy ezeknél tényleg nem kellenek ezek a "vackok". 😊

#17248
És nem kell egyéb vackokat (neural processor, isomorphic injections stb.). Köztes megoldásnak nem tűnik rossznak a nuk-nuk-rom.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17247
Hát tény, a nukara mark még a csapból is folyik 😊

#17246
azt ugye vágod hogy magyar idő szerint reggel 8kor amerikában talán még friday sincs mindenhol, nem hogy munkaidő és black friday hír kiírás. nyugi, majd délután 5-7 körül kiírják hogy mi lesz akciós, addig meg vársz szépen.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.11.27. 14:17:04
#17245
Akkor majd egyszer kiszenvedem azt is, de most a ground set utolsó darabját szedem, abból is már csak mark kell.
#17244
Azért amíg nem jön össze a full icony set, addig nem rossz a nuk-nuk-rom, azt könyebb kiszedni.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.27. 14:11:19

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17243
Hát, ez nemrég hangzott el: link

Persze nyilván buildfüggő hiszen van amikor más jobb...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.27. 14:09:35

#17242
gondolom a gömböcökért kellett megdolgozni rendesen... (nekem is azok kellenek majd, shuttléval kiszedtem 1500 markot pikk pakk mindenkinek, de gömb az nemtom honnan lesz)

#17241
Én csak a konzolt vettem a tac karimnak, ennyivel jobb most az ikony space set?
#17240
Nah sikerült gurambára kivenni ikony szettet,jó kis strapás farm volt.
Még a sto is szopatott közbe,jelentkeztem brotherhood elitre,erre betett gateway elitre,amit igen gyorsan elbuktunk.

#17239
Ez a ship modul nekem is bejött. Sikerült egyet kifogni 10 milláért. Ha sikerül eladni, akkor szépen lehet rajta keresni. <#circling>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17238
Ha R&D loot esik belőle és R&D event van, akkor vajh miért...? <#fejvakaras>
<#wink>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.11.27. 11:17:37

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17237
Lehet bugos az a szutyok stf
#17236
Nem tudom,Brotherhoodon engem is kilőnek egy lövéssel,pedig full szettben van a karim.

#17235
Engem most jobban zavar az elit ikony ground ,hogy 2 jó esetben 3 lövéstől összeesik a karakterem tegnap óta... előtte meg 5 perc alatt legyalultuk az stf-et és szinte meg se éreztem a lövéseket, vagy bugos lett vagy sunyiban állítottak rajta..
#17234
Engem különösebben nem izgat,nincs olyan amit megvennék.De tegnap óta a launcherben ott van a black friday meg hálaadás event többi PW játékban.

#17233
Plata, várjuk meg az este 7 órát, ha akkor se jön semmi már mehet a jogos panaszkodás. 😊
#17232
Túl jól tejelnek a népek enélkül is?

#17231
Ha a többi PW játékban van árleszállítás,xp event anyám kínja hála adás miatt meg fekete péntek miatt akkor STO-ban miért nincs?