Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17581
Hát mivel sejtettem hogy ez lesz és leállás volt elmentem Sw ToR-ozni,és mivel már rég esedékes bele fogtam a Coruscanti házam be bútorozásához,még csak pár szoba van kész.Na meg a bejárat.És részben a lépcsőház.

#17580
Mivaan?😄
#17579
Azt mondják több ARC játék is behalt.Ami már ment az is lehalt.

#17578
We will be extending our maintenance window to 11:30 this morning in order to apply an updated patch.


Hehe 20:30 jó lesz ez 😄
#17577
Aha.
Szerintem hagyjátok a csetet és gyertek el hozzám,be kéne rendezni a coruscanti házamat végre rendesen,de az akkora meló egyedül.<#ravasz1>
Szereztem egy rakás új trófeát meg egyéb fost és most már tényleg be kéne rendezni teljesen.Még kb csak az alsó szinten csináltam meg úgy ahogy.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.03. 19:01:37

#17576
Régi karbantartási idő 7:00-9:30, tehát magyar idő szerint 16:00-18:30, DE egy órával eltolták, tehát 2,5 órás helyett 3,5 lett, tehát most a karbantartási idő ez 16:00-19:30


Launcherbe el van írva a Pacific time jó, de az UTC nem
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.03. 18:58:50
#17575
10:30 az nem fél hét?

#17574
Nem az még a régi kiírás,10:30 az este fél hét ha jól tudom.

#17573

9:30-ig lett volna, de 10:30-ig van most jelenlegi állás szerint, tehát 18:30 helyett 19:30
#17572
10:30 az +fél óra ha jól látom de javítsatok ki ha tévedek.Még jó hogy reggel leoroltam a dilit.
#17571
Raul leszel fen ha lesz szerver?

#17570
Csak szerénykedik, hadjad 😄
#17569
Most a zen jobban kell.Még csak 15.5k zenem van,kell még sok.

#17568
Részletkérdés, hol tétel az 15 karinál 😄

#17567
Akkor részvétem, gyere át a szoftverfejlesztő/infrastruktúra részlegünkbe, ott nem fognak seggberúgni pár óra eltérésért a BECSLÉSTŐL 😊

#17566
http://www.timeanddate.com/worldclock/usa/san-francisco

We're going to be extending out our maintenance window to 10:30 in order to address some login fixes.

#17565
Nem 30-40,90 ezer,egyesével nem veszek elite hangárt.

#17564
30-40egynéhány K dili az mióta tétel neked? 😊

#17563
Mivel sokszer kell a PLC programokba is belenyúlni ezért SW területet is érint!

#15557
Én normális helyen dolgozom és tudom mit mennyi idő alatt tudok elvégezni. Ellenben úgy néz ki ez egyeseknek nem megy!
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.03. 18:46:54

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#17562
Az eventek indulása mindig gond,ezt már megszoktam.Az már nem meg lepő ha egy event vagy új season miatt 1-2 napig játszhatatlan.

#17561
Én meg azt nem értem 1-2 óra mi a fenét számít?semmit,emiatt veszekedni oltári nagy hülyeség.
Én ma nem akartam semmi komolyat csinálni,flotta bankot akartam elrendezni meg doffozni.

#17560
Nekem egyelőre minden nap ezer + 1 dolog van az STOban amit csinálni kéne... 😊

#17559
Gondolom nem szoftverterületen dolgozol.... ott alap hogy a becslés az egydolog,, az meg hogy mennyi idő alatt készül el az egy másik.
Az aszfaltozást azt ki lehet számolni pontosan, informatika az macerásabb....

#17558
<#vigyor> Gyermeki énem csak úgy tombol, mintha valami 8 éves lennék. Engem maga sose zavart, ha elhúzták a karbantartást, mert na csinálják, de valahogy mindig akkor sikerül az ilyenekt kifogni, amikor éppen szeretnék valamit fent a játékban csinálni, de hát van ilyen 😄
#17557
akkor keress egy kibaszott normális munkahelyet ahol nem basztatnak azért is ha rendesen dolgozol az összebaszom szar helyett.
#17556
Hát öcsém ha én azt mondom a munkahelyemen, hogy x feladatot megcsinálok 2 óra alatt akkor engem igen csak kibasznának ha 3 óra lenne belőle! De ez neked nyilván nem világos és egyértelmű! Sajnos már kevés olyan ember maradt az országban akik dolgoznak is... a legtöbb már kiment külföldre.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.03. 18:43:00

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#17555
én ugyan ennyire nem értem a magadfajta embereket és hozzászólásaikat. mégis mi a kurva isten annyira meglepő miután 8 éve ezen a kibaszott csütörtökön van az a karbantartás, nekik reggel, munkaidő kezdetén. nem tehetnek róla hogy te szar helyen szar időzónában élsz hozzájuk képest.
#17554
Fiatalok nagyon függők 😊

Én meg kihasználom az üresjáratot azt bedobok egy új videjókártyát a gépbe. Mert megérdemlem 😊

#17553
Hála istennek egy órával lett hosszabb.
#17552
Ugyan már,pár óra mit számít.

#17551
Mi az a Cryptic? Én Craptic-et ismerem nagyon jól, de valószínűleg az is ilyen szélhámos egy banda lehet 😊
#17550
Komolyan nem értem azokat akik ezért fizettek vagy azt tervezik, hogy fizetnek! Szinte hétről hétre eljátszák a dupla karbantartást, vagy a meghosszabbítottat... Szánalmas banda ez a cryptic!
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.03. 18:38:47

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#17549
Most káromkodnék egy sort, de biztos figyelmeztetve lennék.


Edit:Hoppá értelmezd a szöveget a mai patch nem 2,5 órás, hanem 3,5 órás lesz, tehát 19:30-kor, ha minden igaz indulhatunk.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.03. 18:38:20
#17548
Én a Karfiolra várok,már egy éve.

#17547
Ennyire hajóra még nem vártam, de erre is csak azért, mert Dreadnought Breen és rögtön megtudom venni <#vigyor>
#17546
Atyám de türelmetlen gyerek vagy.<#vigyor>
Még ha egy jó zenes hajóról lenne szó megérteném.<#wilting>
Most írták ki +3 óra maintenance.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.03. 18:26:07

#17545
Induljon már ez a szerver, a Rezreth-emet akarom!
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.03. 18:20:22
#17544
Én terveztem már beszerezni az Elite Fer'Jai hangárt,az fc meg is van rá,dili is majdnem,de aztán mondták hogy jön tán T6 karfiol meg hozzá új hangár,amiatt mégsem vettem meg,úgy gondoltam kivárok.Az Advanced Fer'Jai megvan,még azokból az időkből amikor nem volt elite hangár.

#17543
Advanced Tholian mesh Weavernek tudom, hogy 2100-2800 között mozog a DPS-e egy normál ISA-n.

Tholian Tetryon Grid konzolt használva, ami +sebzést ad a...inkább belinkelem 😊

http://sto.gamepedia.com/Universal_Console#Tholian_Tetryon_Grid


Tholian Tetryon Grid


AOE Pet Energy Damage Buff and Attack

+33% All Energy Damage for 5 secs to all affected ally targets

All Tholian Fighters reflect 2 Tetryon Beams for: <-------Ez még a régi leírása azóta nem csak a Fighterek, de a Weaver is kap

202 Tetryon Damage

2.5% Chance: -161.6 All Shields
Fabio Capello
#17542
mint forró kés a vajon. A másiknak nem igazán van értelme 😄

#17541
Az Mk II VR -> Mk XIV Epic projekt folytatódott ma: az 5 db beam-ből 2 lett UR (Mk VIII-nál tartok, még van egy-két, további lehetőségem, de érezhetően nő a dili'-szükséglet), az egy már az, maradt azon a színszinten és a két konzol sem váltott színt.
A rare-hez képest, ami az átlagos a többi karakteremnél, ~15%-kal sebez többet az UR (+ a szintén jófajta konzolok rásegítése...) és ez nagyon meglátszik a küldetéseknél: mint hideg kés a forró vajon, úgy megy keresztül az ezen, fejlesztett dolgokkal felszerelt járgány, sehol egy megtorpanás, ami a többinél elő-elő szokott fordulni.
Úgy érzem, meg fogja érni ez a fajta fejlesztés a belefeccölt energiát! <#nyes>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.03. 16:35:29

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17540
Köszi, gyorsabban írtam mint hogy eljutottam volna a te kommentedig... (igen, hiáa volt egyből utána, előfordul hogy hebrencskedek 😊)

Kár hogy a DPSt nem írták be (tudom, csak méréssel állapítható meg), elvben annak viszonylag stabilnak kell lennie mert nagyon kevés dolog hat a petekre ugye...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.03. 16:26:15

Fabio Capello
#17539
#17534

Gundark 1 1
#17538
Köszi, olvasgatok 😊
#17537
Basszus tényleg. Hát akkor ez egy fajgyűlölő, kap majd egy bathletet a hátába....

#17536
Biztosan, mert tavaly is a Sarr Theln-ből 500 vouchert így vettem ki.
#17535
Elképzelhető hogy tévedek,4-5 voucherre emlékszem az 5 lobis dobozból,de legyen igazad😊
Lehet hogy csak a dysonos hajóknál volt hogy egy küldiért kaptál 400 cuccost a többiért grindelni kellett.Ott vagy 600 lobiba fájt még a hajó.
Fabio Capello
#17534
Amit megnyitsz az csak view only. Csinálj egy másolatot róla (File - Make a copy), és utána a hangar petes fülön a filternél tudod választani.

#17533
Egész klassz,de hol a francba vannak a klingon hangárok,

#17532
Na, találtam egy mégjobb listát, ez tökéletesen megválaszolja hogy milyen elite mire mehet...

LInk

A sheet alján van egy compatibility lista...