Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hehe 20:30 jó lesz ez 😄
Szerintem hagyjátok a csetet és gyertek el hozzám,be kéne rendezni a coruscanti házamat végre rendesen,de az akkora meló egyedül.<#ravasz1>#ravasz1>
Szereztem egy rakás új trófeát meg egyéb fost és most már tényleg be kéne rendezni teljesen.Még kb csak az alsó szinten csináltam meg úgy ahogy.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.03. 19:01:37
Launcherbe el van írva a Pacific time jó, de az UTC nem
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.03. 18:58:50
9:30-ig lett volna, de 10:30-ig van most jelenlegi állás szerint, tehát 18:30 helyett 19:30
We're going to be extending out our maintenance window to 10:30 in order to address some login fixes.
#15557
Én normális helyen dolgozom és tudom mit mennyi idő alatt tudok elvégezni. Ellenben úgy néz ki ez egyeseknek nem megy!
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.03. 18:46:54
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Én ma nem akartam semmi komolyat csinálni,flotta bankot akartam elrendezni meg doffozni.
Az aszfaltozást azt ki lehet számolni pontosan, informatika az macerásabb....
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.03. 18:43:00
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Én meg kihasználom az üresjáratot azt bedobok egy új videjókártyát a gépbe. Mert megérdemlem 😊
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.03. 18:38:47
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Edit:Hoppá értelmezd a szöveget a mai patch nem 2,5 órás, hanem 3,5 órás lesz, tehát 19:30-kor, ha minden igaz indulhatunk.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.03. 18:38:20
Még ha egy jó zenes hajóról lenne szó megérteném.<#wilting>#wilting>
Most írták ki +3 óra maintenance.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.03. 18:26:07
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.03. 18:20:22
Tholian Tetryon Grid konzolt használva, ami +sebzést ad a...inkább belinkelem 😊
http://sto.gamepedia.com/Universal_Console#Tholian_Tetryon_Grid
Tholian Tetryon Grid
AOE Pet Energy Damage Buff and Attack
+33% All Energy Damage for 5 secs to all affected ally targets
All Tholian Fighters reflect 2 Tetryon Beams for: <-------Ez még a régi leírása azóta nem csak a Fighterek, de a Weaver is kap
202 Tetryon Damage
2.5% Chance: -161.6 All Shields
A rare-hez képest, ami az átlagos a többi karakteremnél, ~15%-kal sebez többet az UR (+ a szintén jófajta konzolok rásegítése...) és ez nagyon meglátszik a küldetéseknél: mint hideg kés a forró vajon, úgy megy keresztül az ezen, fejlesztett dolgokkal felszerelt járgány, sehol egy megtorpanás, ami a többinél elő-elő szokott fordulni.
Úgy érzem, meg fogja érni ez a fajta fejlesztés a belefeccölt energiát! <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.03. 16:35:29
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Kár hogy a DPSt nem írták be (tudom, csak méréssel állapítható meg), elvben annak viszonylag stabilnak kell lennie mert nagyon kevés dolog hat a petekre ugye...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.03. 16:26:15
Lehet hogy csak a dysonos hajóknál volt hogy egy küldiért kaptál 400 cuccost a többiért grindelni kellett.Ott vagy 600 lobiba fájt még a hajó.