Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gundark 1 1
#17630
Nem kell a jégen futni, szépen ésszel mellette a hóban 😊 A jégen futás csak a hosszú egyenesekben játszik. Nem nehéz egyáltalán ha megszokod.
#17629
Minden kanyarban lehet csalni én kapásból átvágom őket.
#17628
Olvasgattam kicsit redditen, 3 tipp maradt meg:

1. Ha gurulsz (dupla gombnyomás valamely irányba) akkor automatikusan megáll a karaktered, nem csúszik. EZt tegnap én is egyből kiszúrtam, szóval kanyar előtt dupla gombnyomás, szépen befordulsz és már mehetsz is tovább

2. Ugrás dettó ugyanezt csinálja, vkinek ez jobban bejön.

3. Azt írják a pályán jópár helyen lehet csalni hogy levágod a kanyart és mégsem vesztesz. KOnkrétumok nincsenek, de ez is lehetséges opció.

Nekem a gurulással másodikra megvolt a verseny, nagyrészében amúgy is csak kocogtam.

Volt szó olyanról is hogy vegyél a kezedbe egy módosítójú fegyvert, az is segít a gyorsabb mozgáshoz (15% rémlik, nemtom hogy csak futásra él e).

#17627
Semmi.Csak a futkározással lehet hajót szerezni,a többi csak buli.Szerezhetsz egy rakás cuccot,fegyvert kitet satubbit.
Én egyenlőre csak dilit és tokent farmolok doffozással.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.04. 14:11:24

#17626
Nagy nehezen sikerült nyernem egy "korcsolyázást" - sokat nem fogok, ez is éppen, hogy sikerült - , a kérdésem az lenne, hogy mi kell még az event-hez, annak lezárásához az 1000 vmin kívül, ha mégis megtörténne a csoda és összegyűlne a kellő mennyiségű szajré?!

Az üzeneteket én sem tudom törölni, csak egy megjegyzés jön, hogy log-ba tette a törlést és még másnap is uú ott virítanak azok az üzenetek...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17625
Flottás már Mk13-ban is van.

Gundark 1 1
#17624
Köszi, lehet hogy ez a baja. Bár mintha fehér is lenne "szabadon". Mindenesetre megnézem.
#17623
az a baj hogy demo turret stattal pont nincs exen csak az egyikkel, de ja flottásba nem is gondolkodtam 😄
#17622
Annyit találsz exen mint a szemét.
Vagy nézz flottásat.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.04. 12:55:14

#17621
Valakinek nincs elfekvőben egy engi kit demo turret critd stattal?
#17620
Jah kicsit rabasztam volna ha nem engedi tovabb tolni a legelsot de 1 het es kinnt van😊

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17619
Én január végén kezdtem a játékot így lemaradtam ezekről. Csak szóba került múltkor hogy másik karival esetleg ki lehet váltani még a régebbi hajókat is. De úgy néz ki balga gondolat volt.
#17618
Lótúrót,beszélj Q-val és átváltoztat.

Fabio Capello
#17617
Na ilyen karaktert se láttam még, gondolom valami holo-emitter lehet

#17616
Igen.

Fabio Capello
#17615
oh! 😄

Amúgy jól érzékelem, hogy a régi hajókat akkor nem lehet kiszedni? 😞

Plata - azokra a küldikre gondolsz amik a current map fül alatt vannak, ugye?

#17614
Bazz,a kedvenc vulkáni karim tele van tutibbnál tutibb lila jó traites doffokkal,mivel vele rengeteget doffoztam,és szereztem neki sok séf meg bartender doffot,erre 5 küldiből 2 is bukta lett neki,lila jó traites doffkkal.A doffos karimnak meg fehér doffokkal nem lett bukta.<#wow3>
Az idén nagyon kevés dilit ad.Tavaly egy sorozatból jött 1-1,5k dili most meg 375?

#17613
Nekem simán lehet törölni,eladtam pár doffot és töröltem lazán a leveleket.

#17612
van, csak az új területre költözött át.
#17611
Most mé' kamuzol? 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.04. 09:49:13

#17610
Ha gondolhatod megdobálhatlak párral.<#vigyor>

#17609
Én simán kiszoktam szedni,még az új karikkal is.A repus store alsó fülében vannak ha kiszedted őket korábban.
Fabio Capello
#17608
viccelsz, ki vagyok akadva hogy idén nincs piteevés 😄

#17607
Jobbulást.<#vigyor>

Fabio Capello
#17606
EPPOH! HAVE A FRIENDLY EPPOH!

#17605
Simán

#17604
Izé... ti tudtok leveleke törölni a játékban?

Én akár egyesével, akár az új featureval szeretnék levelet törölni, nem törlődnek, csak egy üzi van:

Banned command MailDeleteCompleteLog

#17603
Az idén kevesebb a doff küldi,és kevesebb dilit ad.

#17602
szinularity Core megvan mult evrol
Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.12.04. 08:36:36

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17601
Engi kit modulok elég jók tac, scit nem próbáltam se az új BOFF skillt, de a Breen Warp Core is elég béna.
#17600
melo utan megnezem, de nagyon nem mozgat a dolog..😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17599
Most is van három új kit module és van most 3 új BOFF skill Endothermic Beam vagy mi a neve, tehát van összesen 6 kit module, Breen Warp Core/Singularity Core, 3 BOFF skill
#17598
multevben kitek is voltak, bar lehet most nincs

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17597
Csak a biztonság kedvéért: jók az értesüléseim és a winter eventen a hajón kívül más értelmes használati tárgy (tehát nem ruha, nyuszsapka meg egyéb dekoráció) nem szerezhető?

Gondolok itt olyasmire mint pl a summer eventen voltak kitek amiket érdemes lehetett megszerezni...
#17596
Ha már régebben elkezdtél egy hajót azt most lehet folytatni. szóval nekem most meglesz mind a 4

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17595
Csak tippelek, de szerintem common (fehér) doffok kellenek oda. Legalábbis a fleet projerktekhez mindig csak fehéret lehet berakni, gyanítom hogy ide is csak azok mennek be. Ami nem is baj, mert zöldet - kéket berakni sokkal drágább mulatság lenne....

Lehet tudod, de ha nem: a duty officernél (akitől a doffokat adó assignmenteket is lehet kapni) van olyían opció hogy becserélesz egy zöld/kék/lila doffot 3 darab, véletlenszerű alacsonyabb szintűre. Szóval egy zölldből igy tudsz 3 fehéret csinálni (és pl boundos doff esetében tudtommal ez az egyetlen mód hogy úgy szabadulj meg tőle hoy kapsz is érte vmit).

Amúgy mi alapján döntöttél az elite scorp mellett? Esetleg ha meglesz, nincs kedved egy DPS mérést megejteni, hogy mennyit ütnek?
#17594
Ok, köszi a segítséget. De ez a hóemberes rész nagyon felhúzott...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17593
Hát Plata, sajnos nem nem lehet másik karival régebbi winter eventes hajót kivenni. <#rinya>
#17592
nem igazán lehetne egyszerűbb. újoncnak megértem hogy tart vagy 5 percig a keresés mindenféle segítség nélkül, de azt is valahogy túl lehet élni.
#17591
Nem tudom mit kell ezen magyarázni,elmész winterre felveszed küldit breen csókától,elmész ahova a térkép mutatja,beszélsz másik breen-el,bedob versenyre körbe futsz és megvered npc-t ennyi.

#17590
Leírná vki - ha lehet, akkor szájbarágósan, mert ennél idiótább megoldást még nem láttam az egyének felhúzására! - , hogy mi a büdös faszt kell(ene) csinálni ebben az idióta event-ben, hogy haladjak is a hajó felé?!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

Gundark 1 1
#17589
Kis segítség kéne mert nem értek valamit.. Elkezdtem kiszedni az elite scorpiont, megvan minden, kell 30 doff. Nekem van egy csomó mindenféle színű mérnök és operatív mégis csak 5öt engedett betenni a 30ból. A többit miért nem?
#17588
Bolondok vagytok,egy ilyen hajó miatt ennyi pénzt kibaszni az ablakon.<#wow1>

#17587
911 voucher és nincs lobi -m már.. na nem baj, 2 nap.

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#17586
Franc bocsánat gerisz bocsánat én tévedtem összekevertem valami mással. 567 Lobi és csak 500 voucher van meg a picsuba 😞
#17585
Hát én Cz-198-on vagyok,most nem érek rá.

#17584
Értem.

10 perc és indul a banzáj.
#17583
Nem az egy MMORPG,de lehet saját házad,satubbi.
Vagyis Strongholdod,mert nem ház a neve.
És a Stronghold nem karihoz hanem Legacy-hoz kötött.Így mind a 17 karim ugyanabban a házban élhet.És a kalandjaik közben találhatnak házhoz berendezést,vagy úgy hogy esik valahol vagy úgy hogy végre hajtanak valami különlegeset amiért jár egy vagy több dísz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.03. 20:16:58

#17582
Azt hittem az MMORPG, de akkor ez valami új Sims játék?
#17581
Hát mivel sejtettem hogy ez lesz és leállás volt elmentem Sw ToR-ozni,és mivel már rég esedékes bele fogtam a Coruscanti házam be bútorozásához,még csak pár szoba van kész.Na meg a bejárat.És részben a lépcsőház.