Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17679
Megfelelő doffokkal és traitekkel nem kell várnod és csónakázgatni,mert le jön a cd és használhatod újra.

#17678
Igen, ez a gondom nekem is, hogy a megfelő sorrendben "ellőtt" sci skillek után ott csónakázok a nagy semmiben, és várom, hogy újra "jó legyek".
pl. sensor scan+gravity well+torpedo spread, utána tbr. majd várom, hogy a cd leteljen (persze ezt is "magas" 280 particle szinttel), amíg egy tac vagy enginél faw, vagy az otodox bem+torpedo skillek.
Próbáltam taccal, a sima mirror escort retrofitet, annak van lt commander science slotja, így ott grvity wellezhettem, tac létemre. Arra jó volt, hogy isan, vagy khitomeren, a gömböket együtt tartsam, amíg fawwal, vagy torp spread 3-at beküldöm közéjük.
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.06. 14:03:54
#17677
Kiegészítés: A sci amúgy is egy monoton, impulzív karakter: egy bizonyos sorrendben süti el a dolgait (variálni itt sem lehet, vagy érdemes), majd meg kell vele várni, míg minden cd lepörgött, majd ezt ismételgetni - szvsz.

A legtöbbet azzal lehet nyerni, ha egy-egy ilyen sorozatba minél több és jobb dolog belefér - a cd csökkentések meg már eleve kiesnek a repu + R&D köréből...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.06. 12:22:15

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17676
"Repuból, és r&d-ből építkeznék, ha lehet."

Így, oly sok kérdés nem merülhet fel: ha vannak lvl 10-15 R&D-id, akkor gyártás és Mk XIV Epic-re húzás, majd elkezded keverni a dolgokat, hogy mivel mit mutat, ehhez nézel szettet, ami nem borít fel mindent és nagyjából készen is vagy.
Ki kell tapasztalni, hogy miből mennyi az elégséges, honnan lehet a fölösleget máshová átirányítani, majd hozzáigazítani a karaktert, Boff-ot, Doff-ot, Trait-et, miegymást.

Raul-ék megmondják a tutit, csak aztán győzd ki-grind-elni azt - igaz, csalódni sem fogsz a végeredményben, ha sikerült mindent összetevőt összeszedni hozzá (max. nem ilyen lovat akartál)! <#hehe>

Úgy tűnik, hogy ebben a játékban a tac a nyerő, míg az engi' és sci "csak" mókázni jók - vagy túl drágán építhető belőlük "hatékony" karakter, azaz: nem repu-ból és R&D-ből fog állni az igazán jó engi' és sci kari...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17675
Igazán, lobis konzolt sem gondoltam rá, sem nagyon drágán nem akarnám megépíteni. Hajóban zenes amire gondoltam (pathfinder).
Repuból, és r&d-ből építkeznék, ha lehet.
#17674
Még annyit hozzá tennék hogy én eleve valamelyik Dyson destroyert használnám,több fegyver és jobb boff kiosztás.Jah és ebben a buildben nem a kemocite a legdrágább,a két 200 milliós konzol is húzós.

#17673
Szia Raul!
Linkeltem lejjebb egy science skill kiosztást,plata szerint elég tré, illetve nem vagyok biztos benne, hogy pve-re milyen scit kéne építeni. (egyébként igaza van platának,nem úgy muzsikál,mint ahogy elképzeltem. Küldetésekben jó volt, isan csak keltem estem. Meg kell néha várnom, hogy a pe torpedo betöltsön, mert gw-be mell dobnom. Azt nem tudom a sensor scan mennyire hatja meg a borgot, illetve a subnucleonic beam)
Szóval, ha tudnál segíteni megköszönném. (vagy hagyjam a scit, és a tacommal foglalkozzak, mert az egyszerűbb)
#17672
Maga a hajót sebzésre egyáltalán nem javaslom, ez a hajó tipikus healer/tank hajó lehet, hogy lehetne vele sebzést is kiosztani, de még erőlködni is felesleges.

A Warp Core/Singularity Core-t csak akkor használd, ha megvan a Breen Absolute Zero szett, mert így legalább talán ér is valamit persze, magában is ér csak annyira nem éri meg használni és keverni más szettel, hogy inkább a teljes Breen szettet használd, de azt is, akkor, ha tényleg semmid nincs, bár már ott van Jem'Hadar, Sol, Solanea, Kobali(!), Quantum Phase
#17671
Borg és Tholian RA-n hogyan működik? Azért tud sebzést is kiosztani, vagy csak lefoglalja a nagyját, amíg a többiek elvégzik a munkát?
A Borg RA szólózható vele? <#miaz>

...

A jég - ami a hóemberek után marad - és a szirup - pite evéssel és a környező cukor-lerakatok begyűjtésével szerezhető - tényleg az Észak-Nyugati faluba kell, ha elkezdődik a harc. A jég egy idő után elolvad, a szirup, mintha tartósabb lenne...
A Déli, Borg-os falucska sem rossz, ha már van normális fegyvere az egyénnek - és ha szigorúan nem ST-szemszögből nézzük a dolgokat, akkor még hangulatos is, a maga módján.

"Természetesen", a recepthez még kellenek dolgok, amiket W'land-en kéne összevadászni, de, hogy hol... <#shakehead>

A jeges warp-hajtóművek a sci kariknak jók?

A 6 kitten kívül (hát ha jók lesznek vmikor) még mit érdemes kivenni a "boltból", ha a ruházat, az első körben nem érdekel?!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17670
Hajó szettből csak a Sarr Theln és a Rezreth konzolját használom PvP-re, ha a deflektorra meg pajzsra gondolsz tehát arra a szettre, akkor nem mivel az a szett lószart sem ér.
#17669
Asszem, megtaláltam: ettem pitét és kaptam szirupot; a falu főterén, ami körül megy a harc, van egy központi épület és ennek a két oldalán van egy jégdaráló és egy szirupgyűjtő - szvsz, ide kéne hordani ezt a két elemet (hatalmas loot-ot kaptam volna, ha van üres hely az inventory-mban, de a sok jég elfoglalta azt <#falbav>). Úgy tűnik, hogy ezek csak a harc alatt üzemelnek...

A receptet meg a pités "mellett" álló ürgének kéne leadni?

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17668
Az letehető cucc,az inventoriba tehető cuccokat le tudod tenni és ölik hóembereket.

#17667
Jobban pusztulnak, mint a hógolyóktól.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17666
A Shaved Ice-al mit lehet kezdeni (1 egész helyet foglal az inventory-ban)?

Amúgy, tényleg megéri "fegyverekre" költeni, mert azoktól jobban pusztulnak a hóemberek és a loot is sokkal több...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.05. 21:16:44

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17665
Nem meglepődés volt, csak megállapítás.

A breen settel szerelted fel?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17664
Nem tudom miért lepődsz meg ezen. A hajó neve Breen Rezreth DREADNOUGHT CRUISER, tehát nem taktikai hanem ENGINEERING hajó én most próbálgatom és nagyon jó tank hajónak, egy szinten van a Samsarral.
#17663
Igen, sajna a kemocite tényleg 100 millió, azt kihagynám. Azt írja aki csinálta, hogy ő ezzel 50ezret csinál. Lehet, hogy a kemo sokat számít benne.
Én szívem szerint egy energia fegyveres scit csinálnék, torpedóval. Azonban a scinek sebző skillje nem sok van. Inkább "lekapcsol", bénít. Ami sebez az ugye gw, és tbr (tbr-hez graga mal kéne, hogy ne lökdössem folyamatosan szét őket, ami szintén 50-80millió). De megint itt meg az a gond, hogy a sebzéhez (gravity well) magas aux kell. Így egy kicsit számomra nehéz a science. Nem hiába írják sokan, hogy a jó sci drága, és nehéz. amíg egy tac relatíve "egyszerű", ez számora szürke folt😊
#17662
Nézegettem ezt a breen hajót, de ahogy látom ez sem dps-re való a 3 tac konzoljával.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17661
Nézd én nem tudom ki csinálta ezt a buildot,de részemről ez a skillezés ebben a formában bődületes katyvasznak tűnik.
Azt remélem tudod hogy a kemocite skill ami be van téve tac boffnak minimum 100 millióba kerül.
Őszintén így ebben a formában nem próbálnám ki.
Egyébként igen van létjogosultság a sci-nek.
De itt Raul ért a sci-hez én is tőle szoktam kérni segítséget.Mert a sci érzékeny cucc.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.05. 20:04:26

#17660
Sziasztok !

Tapasztaltabb, vagy hozzáértő science karakterhez értőkapitányoktól kérdeznék. Van pve-n létjogosultséga a scinek, (valamennyire a crowd control miatt lehet), de ténylegesen? Éertem ez alatt, hogy egy jó scit megcsinálni mennyibe lehet?
http://www.stoacademy.com/tools/skillplanner/?build=curiosityfleetversion_9251

Problémám a következő. A sci képessége lényege a magas aux szint, így nem nagyon lehet operálni energia fegyverekkel, marad a torpedo. (tehát torpedo boat)
Lehetne használni neutronic, gravimetric, particle torpedo, stb. Viszont, ezek nem tudom 12-es vr szinten ütőképesek? Vagy feltétlebn ki 2kell "húzni 14-re? (láttem stf-eken torpdós sciket, nagyon hatékonynak tűntek, de nem tudom milyen sok dilibe fájhat) Ugy konzoloknál, a flottás partgen ami ennek a buildnek kell.
58-as szinten vagyok egy hasonló builddel, (skill fa lényegében ez), fegyvereknél pe torpedo, sima photon, tetryon beam, hátul photon torp, tetryon beam, hargh'peng (beam a subystem miatt van még) solane set.

Ha felfejlesztem a mellékelt skillfa szerint a hajót (adapted maco 2 darabos szet, solanae deflektorral, temporal warp, neutronic torp, stb), van értelme sok 100ezer dilit beletolni, vagy maradjak a taktikai kapitányomnál, aki kb15ezer dps-t hoz a sima 12-es vr fegyverekkel?
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.05. 19:58:48
#17659
...és egyéb dolgok?
Hóemberektől gyűjtögetés, dili', karakter rang (azt tudom, hogy 40.-től használhatja, de alacsonyabb rangú is kiveheti-e, vagy jobb, ha már most nekiállok szintezni...), vagy bármi más, ami kelleni fog még az 1000 ponton kívül?

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17658
The Snowbowler és The Hailer vagy még a The Flurry, de ilyen sorrendben az összes többi szart se ér vagyis ér csak vagy lassan tölt újra vagy keveset sebez.
#17657
Mert mind vicces.

#17656
Miért?
#17655
Mindet.

#17654
Melyik fajta hógolyós kézifegyvert érdemes megvenni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17653
Úgy néz ki, hogy nekem is sikerült a megfelelő módszert megtalálni. Sokadik próbálkozásra végre meg sináltam a versenyt.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17652
Igen
Gundark 1 1
#17651
Ugye a mostani is olyan hogy elég egy karival végigcsinálni és amikor kész a többiekkel csak egyszer?
#17650
Nálam (is) a gurulós-vetődős módszer vált be: sprint közben irányba fordulás és amikor csúszni kezd, akkor 2x a "W".
Utána kicsit megtorpan, de <1 sec után tud sprintelni megint, így sokkal gyorsabb az "ellenfélnél".
Pár verseny és olyan lesz, mintha csak bányászni mennél! <#nyes>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17649
Elég ám a büdös francot,menj winterbe,ott is ad 3-4 küldit,meg ESd és az akadémián is van,de én csak ESD-Winter vagy Qonos-Wintert csinálom.

#17648
Nekem ez az ugrálós nem jött be hanem a vetődős (dupla gomb valamelyik irányba) módszer. Meg bugos is a verseny mert néha mikor indítom a versenyt rögtön failed lesz a küldetés.
#17647
Winter doffoozáshoz ugye elég csak az ESDn vagy a klingon first cityben állni? Ha jól látom egyszerre max csak 2 doff assignmentet ad....

#17646
Kész is vagyok minden karival a doffozással.Jó lenne kicsit ökörködni is winteren,de egyszerűen nincs időm.

#17645
Én csak egyenesben,de úgysem ér utol.

#17644
Én végig mindenhol és sehol nem csúszok ki.
#17643
Én csak a hosszú egyenesben sprintelek.

#17642
Kanyarok előtt ugrasz egyet, amúgy mindenhol sprintelsz és kész egyáltalán nem nehéz persze lehet elsőre az ember elrontja biztos volt ilyen mindenkinél, de utána már könnyű. Menj végig feladat nélkül a pályán 2x-3x próbálj meg folyamatosan futni és nem sprintelni.
#17641
Vagy csak nem tudom, hogy kell irányítani.

Inkább elmegyek 5x a Gateway to Grethorra, mint ez az ökörség.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.05. 09:17:58

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17640
Ne szopass már.
Nem hiszem el hogy ez nehéz.

#17639
Ahogy látom nekem nem lesz winter eventes hajóm. Lehet hogy debil vagyok hozzá, de képtelen vagyok végigmenni a korcsolyázáson. Vagy kicsúszom, vagy lehagynak. <#shakehead>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17638
Tegnap mire megcsináltam az este az összes karimmal winter doffozást kivágott vagy 30 alkalommal,volt olyan kari akinél nem volt semmi baj,volt amelyiknél 4-5 gameserver not found.Remélem javítják winter bugját.

#17637
<#eljen>
#17636
Az nem azért van mert nincs szerver,csak azért mert winteren vagy,és ott gyakran ki dob ezzel.

#17635
Hoppá, gameserver not found. Szerencsére pont letudtam a korcsolyázást 😊
#17634
Amikor számol vissza nyomd a sprint gombot és a karid egyszer csak kiugrik olyan 2-3 másodpercnél.

#17633
Eddig csak a kicsúszást, a pályán "kívülre" lépést büntette nálam is, ha "belül" vágtam le egy-egy kanyart, azt megúsztam...
Mindenesetre lesz idő gyakorolgatni, még jó pár napig!
Köszönöm a tippeket! <#worship>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17632
Srácok én nem tudom melyik kanyart lehet levágni,melyiket nem,mert tisztességesen végig futom,igaz én a start előtt elkezdek futni,kb 2-3 másodpercel hamarabb.

Fabio Capello
#17631
Konkrétan minden kanyart le lehet vágni és nem sípol ki a rendszer, de egyébként relatíve könnyű ráérezni a dologra.

A levelek törlése pedig ideiglenesen ki van kapcsolva, ki is írták valahol.

Gundark 1 1
#17630
Nem kell a jégen futni, szépen ésszel mellette a hóban 😊 A jégen futás csak a hosszú egyenesekben játszik. Nem nehéz egyáltalán ha megszokod.