Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
pl. sensor scan+gravity well+torpedo spread, utána tbr. majd várom, hogy a cd leteljen (persze ezt is "magas" 280 particle szinttel), amíg egy tac vagy enginél faw, vagy az otodox bem+torpedo skillek.
Próbáltam taccal, a sima mirror escort retrofitet, annak van lt commander science slotja, így ott grvity wellezhettem, tac létemre. Arra jó volt, hogy isan, vagy khitomeren, a gömböket együtt tartsam, amíg fawwal, vagy torp spread 3-at beküldöm közéjük.
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.06. 14:03:54
A legtöbbet azzal lehet nyerni, ha egy-egy ilyen sorozatba minél több és jobb dolog belefér - a cd csökkentések meg már eleve kiesnek a repu + R&D köréből...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.06. 12:22:15
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Így, oly sok kérdés nem merülhet fel: ha vannak lvl 10-15 R&D-id, akkor gyártás és Mk XIV Epic-re húzás, majd elkezded keverni a dolgokat, hogy mivel mit mutat, ehhez nézel szettet, ami nem borít fel mindent és nagyjából készen is vagy.
Ki kell tapasztalni, hogy miből mennyi az elégséges, honnan lehet a fölösleget máshová átirányítani, majd hozzáigazítani a karaktert, Boff-ot, Doff-ot, Trait-et, miegymást.
Raul-ék megmondják a tutit, csak aztán győzd ki-grind-elni azt - igaz, csalódni sem fogsz a végeredményben, ha sikerült mindent összetevőt összeszedni hozzá (max. nem ilyen lovat akartál)! <#hehe>#hehe>
Úgy tűnik, hogy ebben a játékban a tac a nyerő, míg az engi' és sci "csak" mókázni jók - vagy túl drágán építhető belőlük "hatékony" karakter, azaz: nem repu-ból és R&D-ből fog állni az igazán jó engi' és sci kari...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Repuból, és r&d-ből építkeznék, ha lehet.
Linkeltem lejjebb egy science skill kiosztást,plata szerint elég tré, illetve nem vagyok biztos benne, hogy pve-re milyen scit kéne építeni. (egyébként igaza van platának,nem úgy muzsikál,mint ahogy elképzeltem. Küldetésekben jó volt, isan csak keltem estem. Meg kell néha várnom, hogy a pe torpedo betöltsön, mert gw-be mell dobnom. Azt nem tudom a sensor scan mennyire hatja meg a borgot, illetve a subnucleonic beam)
Szóval, ha tudnál segíteni megköszönném. (vagy hagyjam a scit, és a tacommal foglalkozzak, mert az egyszerűbb)
A Warp Core/Singularity Core-t csak akkor használd, ha megvan a Breen Absolute Zero szett, mert így legalább talán ér is valamit persze, magában is ér csak annyira nem éri meg használni és keverni más szettel, hogy inkább a teljes Breen szettet használd, de azt is, akkor, ha tényleg semmid nincs, bár már ott van Jem'Hadar, Sol, Solanea, Kobali(!), Quantum Phase
A Borg RA szólózható vele? <#miaz>#miaz>
...
A jég - ami a hóemberek után marad - és a szirup - pite evéssel és a környező cukor-lerakatok begyűjtésével szerezhető - tényleg az Észak-Nyugati faluba kell, ha elkezdődik a harc. A jég egy idő után elolvad, a szirup, mintha tartósabb lenne...
A Déli, Borg-os falucska sem rossz, ha már van normális fegyvere az egyénnek - és ha szigorúan nem ST-szemszögből nézzük a dolgokat, akkor még hangulatos is, a maga módján.
"Természetesen", a recepthez még kellenek dolgok, amiket W'land-en kéne összevadászni, de, hogy hol... <#shakehead>#shakehead>
A jeges warp-hajtóművek a sci kariknak jók?
A 6 kitten kívül (hát ha jók lesznek vmikor) még mit érdemes kivenni a "boltból", ha a ruházat, az első körben nem érdekel?!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
A receptet meg a pités "mellett" álló ürgének kéne leadni?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy, tényleg megéri "fegyverekre" költeni, mert azoktól jobban pusztulnak a hóemberek és a loot is sokkal több...
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.05. 21:16:44
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
A breen settel szerelted fel?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Én szívem szerint egy energia fegyveres scit csinálnék, torpedóval. Azonban a scinek sebző skillje nem sok van. Inkább "lekapcsol", bénít. Ami sebez az ugye gw, és tbr (tbr-hez graga mal kéne, hogy ne lökdössem folyamatosan szét őket, ami szintén 50-80millió). De megint itt meg az a gond, hogy a sebzéhez (gravity well) magas aux kell. Így egy kicsit számomra nehéz a science. Nem hiába írják sokan, hogy a jó sci drága, és nehéz. amíg egy tac relatíve "egyszerű", ez számora szürke folt😊
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Azt remélem tudod hogy a kemocite skill ami be van téve tac boffnak minimum 100 millióba kerül.
Őszintén így ebben a formában nem próbálnám ki.
Egyébként igen van létjogosultság a sci-nek.
De itt Raul ért a sci-hez én is tőle szoktam kérni segítséget.Mert a sci érzékeny cucc.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.05. 20:04:26
Tapasztaltabb, vagy hozzáértő science karakterhez értőkapitányoktól kérdeznék. Van pve-n létjogosultséga a scinek, (valamennyire a crowd control miatt lehet), de ténylegesen? Éertem ez alatt, hogy egy jó scit megcsinálni mennyibe lehet?
http://www.stoacademy.com/tools/skillplanner/?build=curiosityfleetversion_9251
Problémám a következő. A sci képessége lényege a magas aux szint, így nem nagyon lehet operálni energia fegyverekkel, marad a torpedo. (tehát torpedo boat)
Lehetne használni neutronic, gravimetric, particle torpedo, stb. Viszont, ezek nem tudom 12-es vr szinten ütőképesek? Vagy feltétlebn ki 2kell "húzni 14-re? (láttem stf-eken torpdós sciket, nagyon hatékonynak tűntek, de nem tudom milyen sok dilibe fájhat) Ugy konzoloknál, a flottás partgen ami ennek a buildnek kell.
58-as szinten vagyok egy hasonló builddel, (skill fa lényegében ez), fegyvereknél pe torpedo, sima photon, tetryon beam, hátul photon torp, tetryon beam, hargh'peng (beam a subystem miatt van még) solane set.
Ha felfejlesztem a mellékelt skillfa szerint a hajót (adapted maco 2 darabos szet, solanae deflektorral, temporal warp, neutronic torp, stb), van értelme sok 100ezer dilit beletolni, vagy maradjak a taktikai kapitányomnál, aki kb15ezer dps-t hoz a sima 12-es vr fegyverekkel?
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.05. 19:58:48
Hóemberektől gyűjtögetés, dili', karakter rang (azt tudom, hogy 40.-től használhatja, de alacsonyabb rangú is kiveheti-e, vagy jobb, ha már most nekiállok szintezni...), vagy bármi más, ami kelleni fog még az 1000 ponton kívül?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utána kicsit megtorpan, de <1 sec után tud sprintelni megint, így sokkal gyorsabb az "ellenfélnél".
Pár verseny és olyan lesz, mintha csak bányászni mennél! <#nyes>#nyes>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Inkább elmegyek 5x a Gateway to Grethorra, mint ez az ökörség.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.05. 09:17:58
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Nem hiszem el hogy ez nehéz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Mindenesetre lesz idő gyakorolgatni, még jó pár napig!
Köszönöm a tippeket! <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
A levelek törlése pedig ideiglenesen ki van kapcsolva, ki is írták valahol.