Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17729
ha polaronnal lovod akkor nem lehetsz alcaban /amugy nem tul hatekony/ tetryon valamivel jobb, az energiaszivas meg csak akkor jo ha konstans tudod nyomni..amire ertelme lenne már hatszor halott a target, mert valaki megoli. Inkabb a nyers rongalas ami kell ide

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17728
Semennyire. Biztos, hogy a te pajzsod szűnik meg előbb a borg shield neutralizer-től.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17727
Vajon a borg kockára, bulwarkra, stb mennyre hat a teryon pajzs elszívása, polaron enetgia elszíó képessége? Illetve az energia elszívás mennyire hatja meg őket?
#17726
Mókás dolog álcából torpedót lövöldözni, meg GW-t; de nagyobb jószágok ellen jobbára sz@rt sem ér. Egy borg kockát, egy bulwarkot, egy herald bettleshipet, álcából lövödözve nehézkes elintézni, hacsak nem valami extra torpedós builded, és skillezésed van.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.07. 14:18:25

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17725
A romulan oldalon is van advanced cloak. 2 hajon is. a fhaet vagy mi tac intel escort(eleg fasza) meg a tvaro.Intel escortom van kicsit papir amig nem tanulod meg, hogy jatsz vele, de ha raerzel akkor csap!

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17724
Azokon a hajókon működik amelyiken Enhanced Battle Cloak van.
#17723
Sanszosan igen, a wiki legalábbis egy kategóriában kezeli a KDF és ROMA cloakot.

#17722
Milyen t6 roma hajót akarsz?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17721
"Ami hab a tortán, hogy a SCI skilleket (gravity well, tyken's rift) is lehet álcából használni anélkül hogy kijönnél belőle.... én erősen el is gondolkodtam hogy carrier helyett átültetem a kisérleti SCImet egy ilyenbe..."

Ez az álca alól gonoszkodok a sci-mmel, működik Roma oldalon is?
Mert, ha igen, akkor megvan a maradék 2 karakterem is(, hogy mind megkaphassa a T6-os hajót):
Reman Tac - EBC alól torpedók és aknák
... sci - mint följebb, de itt még egyéb gaztettek is elkövettetnek a gaz ellen ellen

...

A KDF-e Mara-val és Vuki-val szerzett tapasztalataim alapján: a nagy legénységű (nálam a 750 már az) hajókról gyorsabban fogy a crew, mint a kicsikről és ami a legnagyobb gond: sokkal lassabban is "élednek" újjá -> hosszú percekig 0-ra redukálva a hajó öngyógyítási képességét.

Mivel a nyeremény hajó is hasonlóan túlzsúfolt, így ott legalább 2 konzolhelyet igényelne a crew életben tartása - tudtommal, ha elfogynak, akkor vége a hajónak - : az egyik csökkentené a fogyás mértékét, míg a másik serkentené az újraéledésüket.

Vagy hogyan kéne ezen problémához hozzáállnom, ha ez probléma ("följebb", a T6-os hajóknál)?

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17720
Igaz.

#17719
Vili, csak hogy karakterenként kell kivenni a traitet... tehát buta scimmel is kell repkedni vele hogy meglegyen a mastery, igaz?

#17718
Ha kiveszed a traitjét akkor utána bármelyik hajón használhatod.

#17717
Mondjuk hozzáteszem, az RAk 70-80%kában kb semmit se kell tennem, olyankor a csapatban van legalább 1 OP ember, mire én egyáltalán eljutok az első csoporthoz ő már szét is lőtt 2-t 😄

Sokszor mérhető mennyiségű sebzést csak a szivarba van időm betolni, minden más pikk-pakk hal. Szóval még csak azt se mondhatom hogy olyan nagyon kritikus a kitűzött cél - de hát vmi cél csak kell....

#17716
Valahogy én is így vagyok. Nem a dps csúcsra török, csak mondjuk tényleg egy csoport kocka és gömb ne legyen akadály. Ez azért szépen lassan megvan a Tvaroval is. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17715
Jaja, most nézem hogy emlegeted it a Mártát, nem is néztem a traitjét... ahhoz hogy egy zen hajós traitet használhasson egy kari előszőr meg kell vele csinálni az adott hajó masteryjét, igaz?

Shockwavere meg vigyázzon akire lövik 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.07. 10:58:00

#17714
Az a cseresznye a hab tetején 😊

#17713
Figy,mivel megvetted DR packpot neked is megvan a matha,tudom fura lesz sci karival matha de a traitje hat petekre,a fer'jai hy torpedót lő,szóval majd vigyázz a hy tricobalt shockwave-re.

#17712
Köszi szépen, hasznos olvasmány lesz <#worship>
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.07. 10:38:13
#17711
Szerintem azért magasabb a dps-ük mert hazsnálnak hangárokhoz trait-e,konkrétan a hangárokra hat a matha és qa'tel trait.És még mittomén melyik.

#17710
Azt ugye tudod hogy az aux energia amúgy is sok kell b'rel-nek mert abból él a cloak.

#17709
Aha, akkor azért nem fog, nálam sem, halmokban állni! Thx! <#worship>

Maradnak a kit-tek és a ruhák!
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 10:33:45

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17708
Nem az a warp mag ingyenes szett része,csak idegesítően hülye küldiket kell érte csinálni.<#nyes>
Konkrétan breen sztori küldiket.

#17707
Isti,

Ugyan nem vagyok Raul, de jómultkorában azért sikerült begyűjteni némi hasznos infót SCI skillezés ügyben... Ez pl elég hasznos, hogy lássuk mi az ami mindenképpen célszerű skill 😊

#17706
Most, 6 karival is annak érzem magam: ha mindet, tisztességesen lebányásztatom, akkor az 3 óra...
Amúgy, nem gondoltam komolyan: élni is szeretnék! 😄DD

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17705
"Aztán, jöhet a következő fokozat, még 8-12, contraband-os kari beállításával..."

Ne csináld, rabszolga leszel 😄

#17704
Most van impulse engine a wonderland-i boltban és egy 5-ös szett része. Ez fog változni, hozzá jönnek, vagy 5 éves, gyűjtői munka eredménye lesz a szett megszerzése?

...

lammaer #17701:
Igen, kipróbáltam az ott leírtakat és tényleg beváltak: 3 karaktert szereltem fel és ennyi elég is, rotációban a küldetésekhez!
Annyi a gondom, hogy a túl nagy lag-ok miatt élvezhetetlen a "földi" harc, mert pár másodperces(!) késéssel írja ki a sebzéseket is.

17703:
Ilyesmi az én célom is! <#nyes>
Aztán, jöhet a következő fokozat, még 8-12, contraband-os kari beállításával... <#hehe>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 10:24:56

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17703
Sortársak vagyunk 😄

Azért én ettől függetlenül már a Plata kultusz tagja vagyok, megvan már a torpedós B'rel 😄 meg a Kar'fi is... DPS egyelőre csak azért zavar, mert azé ne kelljen már görcsölnöm egy red alerten két kockával szemben... ha az meglesz hogy átmegyek rajtuk mint kés a vajon (mondjuk egy torpedó szalvóval) akkor megnyugszom 😄, a konkrét szám nem fog érdekelni.

#17702
Szia !
Van egy klingon scim, majd átskillezem, hátha jó lesz. Kicsit irígylem platát, hogy mert ő tud "mókából" játszani. Én is így kezdem, hogy csak fun, aztán meg elkezdek rágöcsölni, a dps-re, ahelyett, hogy inkább a star trek élményt kereseném😊
(klingonként sokáig a bird of preyeket használtam, tetszetős kis hajók😊 )
#17701
Érdemes a winteren beinvesztálni a fegyverekbe, sokkal kényelmesebb őket használni mint a hógolyókkal pöcsölni (hógolyónál ugye pl nincs autofire).

Csak arra figyelj hogy a fegyverek közt is van jobb meg rosszabb, tegnapeőtt voltt szó róla melyiket érdemes megvenni. Sajnos némelyik elég ratyi (de még mindíg jobbak mint a hógolyó). Én azért a tanács ellenére mindegyiket megvettem (minden karimnak egyet), de tényleg igaz, vannak gyenge fegyók (lassan töltbe, gyagyi a másodlagos lövése, kicsi a hatótávja stb)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.07. 10:12:31

#17700
NEMVÁROK 😄

Lehet kiváncsiságból veszek egy advanceded is azt lemérem őket is, olvastam olyasmit redditen hogy a pet nerf óta az elite nagyon nem éri meg. Mindegy, elkezdtem költekezni, eddig gyűjtögettem most élvezni akarom a gyümölcsét. Kár hogy kicsit savanyú 😄

#17699
KDF oldalon érdemes lehet SCIvel megpróbálni a Plata (c) által nagyon favorizált B'rel illetve annak T6os változatát (T-Kor). Ők ugyanis igazi torpedó boatok, cloakból tudnak torpedózni/aknázni, és mivel shieldre meg fegyverekre nem kell energia (hiszen cloakban nincs pajzs), csutkára lehet húzni az AUXot meg a motorokat.

Ami hab a tortán, hogy a SCI skilleket (gravity well, tyken's rift) is lehet álcából használni anélkül hogy kijönnél belőle.... én erősen el is gondolkodtam hogy carrier helyett átültetem a kisérleti SCImet egy ilyenbe...

FED oldalon van ilyesmi hajó?

#17698
Nem tudom,nekem még nem volt elite fer'Jai,és nem is lesz mostanában,mondtam hogy várj egy kicsit mert valszeg jön új hangár.<#fejvakaras>

#17697
Na, torpedózás után petes kérdés.... tegnap hatalmas befektetések után kibányáztam egy pár Elite Fe'rjai fregattot a SCI karakterem által vezetett Kar'fi BC-re.

Voltak olyan infómorzsák hogy az elite cuccosok hoznak 10-12K DPSt, ehhez képest nekem 6-nál többet nem adtak az átkozottak. Nemtom van e petekkel kapcsolatban vmi tipp - én kb kilövöm őket, berakom attack módba azt hajrá, lőjetek alapon hagytam hogy tegyék a dolgukat. Úgy tudom a petek KB ennyi, de akkor kérdés hogy mitől van másnak 2x akkora DPSe belőlük. Ha igaz hogy lehet többet kihozni...

#17696
Akkor a torpedos scire felteszem azt a torpedot! 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17695
Hát a Guramba ha meghal akkor fix azért van mert elbambultam és túl közelről lőttem Plasma Energy bolt-ot.

#17694
Asszem 30 misi romulánnal.

#17693
Ha jól látom, akkor az a trait vagy dobozból van, vagy a Matha raptorból. Ha romulánnal vagyok, akkor nyilván csak dobozból nyerhető. Mennyi lehet az ára?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Gundark 1 1
#17692
Ezt ki kell próbálnom, Banzai 😊
#17691
Az amit utoljára látsz mielőtt a hajód elporlad.<#vigyor>
Overwheilming force trait-es Omega torpedó.asszem ez a pontos neve.
Ugye az Omega torpedó Hy-el kilőve átalakul egy pusztító szarrá ami el is porlasztja a célpontot,na ha bent van az Overwheilm trait akkor a torpedónak lesz egy shockwave effektje,ami a többi torpedónál szép szines körítés,de ennél nem,ennél ugyanis a shockwave a torpedó teljes sebzését oda teszi.És biza ha elér a shockwave neked kampó.Hy3-al kilőtt omega vígan 100k felett lövöldöz,sőt inkább 200k felett.És az ellen lószar sem véd.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 08:49:57

#17690
Milyen az a buherált omega topredó?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17689
Ezért félek én jobban Gurambában a saját lövésemtől mint a borgtól.Mert Gurambán buherált omega torpedó van,és bár nem torpedós kari,ha hy3-al el lövöm biza 240k körül critel,de nem a célpontra hanem olyan 3 kilóméteres területre,és ha közel vagyok engem is szétbasz.

#17688
De ott is van,igaz ritkán de van.Ha jól helyezkedsz el és fedes mögül lövöd el az iso-t jó eséllyel a fedest is telibe cseszi.
A bio-neural warhead vagy vadkutya torpedó esetleg hy temporális torpedó criteléskor szintén sebez csapattársat.Ha olyan hülye hogy a közelébe menjen.Ezenkívül a megbuherált Hy 3 omega torpedó is képes csapattársat likvidálni.

#17687
Hálisten stoban nincs fredlifájer..a sok béna balfasz fawwal nagyon nepszeru lenne..😄 Irok is hogy fontoljak meg a berakasat! 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17686
Milyen alkatrész?
Nem kevered a heti küldivel?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 06:54:05

#17685
Azzal is csak annyi a baj, mint ami a wot-tal történt: már a random játszik helyetted, meg összerak +2 tier-rel nagyobbal is, azzal meg nem tudsz semmit sem kezdeni. A csapattársak uo hülék, mint a többiben, csak, mint a wot-ban: ebből is kiszedték/bele sem tették azt, hogy egyedül is tudj kezdeni vmit, ha már a társaid nincsenek a helyzet magaslatán.

...

Hetente fog változni a kivehető alkatrész a nyerhető hajóhoz?
Mert, ha igen, akkor nagyon bele kell rántani a lecsóba, hogy meglegyen a kívánt mennyiség a hozzávalókból... <#shakehead>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 04:48:16

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17684
Emlékszel Plata milyen jó volt, amikor bekerültem örültem, mint majom a farkának. Nagyon jó játék, de ugyanaz a véleményen vagy, mint Plata, azóta fent se voltam mióta nyílt béta van/volt vagyis, de, de ugyanezen okok miatt, amit Plata leírt felbaszott. Bár annyi különbséggel, hogy mindig kitudtam kerülni a torpedókat, de mivel azt néztem, hogy merre járnak a csapattársak torpedó és azt kerülgettem mások lazán kiszedtek, mert mire feleszméltem már citadellát lőtt és vagy bele haltam vagy nagyon közel voltam hozzá.
#17683
Jó kis játék,már alfa teszten is tetszett,nagyon jó kis játék,de a csapattársak istentelenül barmok,nulla segítség és sokszor csapattársak ölnek meg,mert összevissza lövöldözik a hülye torpedókat,nem is néznek szét.
Csak annyit látsz hogy kinyiffansz mert csapattárs rád enged egy rakás torpedót,be célozza az ellenséget és lő,de az hogy te is ott vagy közte és az ellenség közt az nem baj.

#17682
Köszi, akkor nem firtatom.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17681
Zárt bétában is benne voltam,bétában nagyon jó volt,de sajnos mióta nyílt béta lett majd ki jött azóta szar,tele hülye buzikkal.

#17680
Egy kis off, a Worlds of Warships-et próbálta vki?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"