Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.07. 14:18:25
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ez az álca alól gonoszkodok a sci-mmel, működik Roma oldalon is?
Mert, ha igen, akkor megvan a maradék 2 karakterem is(, hogy mind megkaphassa a T6-os hajót):
Reman Tac - EBC alól torpedók és aknák
... sci - mint följebb, de itt még egyéb gaztettek is elkövettetnek a gaz ellen ellen
...
A KDF-e Mara-val és Vuki-val szerzett tapasztalataim alapján: a nagy legénységű (nálam a 750 már az) hajókról gyorsabban fogy a crew, mint a kicsikről és ami a legnagyobb gond: sokkal lassabban is "élednek" újjá -> hosszú percekig 0-ra redukálva a hajó öngyógyítási képességét.
Mivel a nyeremény hajó is hasonlóan túlzsúfolt, így ott legalább 2 konzolhelyet igényelne a crew életben tartása - tudtommal, ha elfogynak, akkor vége a hajónak - : az egyik csökkentené a fogyás mértékét, míg a másik serkentené az újraéledésüket.
Vagy hogyan kéne ezen problémához hozzáállnom, ha ez probléma ("följebb", a T6-os hajóknál)?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Sokszor mérhető mennyiségű sebzést csak a szivarba van időm betolni, minden más pikk-pakk hal. Szóval még csak azt se mondhatom hogy olyan nagyon kritikus a kitűzött cél - de hát vmi cél csak kell....
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Shockwavere meg vigyázzon akire lövik 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.07. 10:58:00
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.07. 10:38:13
Maradnak a kit-tek és a ruhák!
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 10:33:45
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Konkrétan breen sztori küldiket.
Ugyan nem vagyok Raul, de jómultkorában azért sikerült begyűjteni némi hasznos infót SCI skillezés ügyben... Ez pl elég hasznos, hogy lássuk mi az ami mindenképpen célszerű skill 😊
Amúgy, nem gondoltam komolyan: élni is szeretnék! 😄DD
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ne csináld, rabszolga leszel 😄
...
lammaer #17701:
Igen, kipróbáltam az ott leírtakat és tényleg beváltak: 3 karaktert szereltem fel és ennyi elég is, rotációban a küldetésekhez!
Annyi a gondom, hogy a túl nagy lag-ok miatt élvezhetetlen a "földi" harc, mert pár másodperces(!) késéssel írja ki a sebzéseket is.
17703:
Ilyesmi az én célom is! <#nyes>#nyes>
Aztán, jöhet a következő fokozat, még 8-12, contraband-os kari beállításával... <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 10:24:56
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Azért én ettől függetlenül már a Plata kultusz tagja vagyok, megvan már a torpedós B'rel 😄 meg a Kar'fi is... DPS egyelőre csak azért zavar, mert azé ne kelljen már görcsölnöm egy red alerten két kockával szemben... ha az meglesz hogy átmegyek rajtuk mint kés a vajon (mondjuk egy torpedó szalvóval) akkor megnyugszom 😄, a konkrét szám nem fog érdekelni.
Van egy klingon scim, majd átskillezem, hátha jó lesz. Kicsit irígylem platát, hogy mert ő tud "mókából" játszani. Én is így kezdem, hogy csak fun, aztán meg elkezdek rágöcsölni, a dps-re, ahelyett, hogy inkább a star trek élményt kereseném😊
(klingonként sokáig a bird of preyeket használtam, tetszetős kis hajók😊 )
Csak arra figyelj hogy a fegyverek közt is van jobb meg rosszabb, tegnapeőtt voltt szó róla melyiket érdemes megvenni. Sajnos némelyik elég ratyi (de még mindíg jobbak mint a hógolyó). Én azért a tanács ellenére mindegyiket megvettem (minden karimnak egyet), de tényleg igaz, vannak gyenge fegyók (lassan töltbe, gyagyi a másodlagos lövése, kicsi a hatótávja stb)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.07. 10:12:31
Lehet kiváncsiságból veszek egy advanceded is azt lemérem őket is, olvastam olyasmit redditen hogy a pet nerf óta az elite nagyon nem éri meg. Mindegy, elkezdtem költekezni, eddig gyűjtögettem most élvezni akarom a gyümölcsét. Kár hogy kicsit savanyú 😄
Ami hab a tortán, hogy a SCI skilleket (gravity well, tyken's rift) is lehet álcából használni anélkül hogy kijönnél belőle.... én erősen el is gondolkodtam hogy carrier helyett átültetem a kisérleti SCImet egy ilyenbe...
FED oldalon van ilyesmi hajó?
Voltak olyan infómorzsák hogy az elite cuccosok hoznak 10-12K DPSt, ehhez képest nekem 6-nál többet nem adtak az átkozottak. Nemtom van e petekkel kapcsolatban vmi tipp - én kb kilövöm őket, berakom attack módba azt hajrá, lőjetek alapon hagytam hogy tegyék a dolgukat. Úgy tudom a petek KB ennyi, de akkor kérdés hogy mitől van másnak 2x akkora DPSe belőlük. Ha igaz hogy lehet többet kihozni...
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Overwheilming force trait-es Omega torpedó.asszem ez a pontos neve.
Ugye az Omega torpedó Hy-el kilőve átalakul egy pusztító szarrá ami el is porlasztja a célpontot,na ha bent van az Overwheilm trait akkor a torpedónak lesz egy shockwave effektje,ami a többi torpedónál szép szines körítés,de ennél nem,ennél ugyanis a shockwave a torpedó teljes sebzését oda teszi.És biza ha elér a shockwave neked kampó.Hy3-al kilőtt omega vígan 100k felett lövöldöz,sőt inkább 200k felett.És az ellen lószar sem véd.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 08:49:57
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A bio-neural warhead vagy vadkutya torpedó esetleg hy temporális torpedó criteléskor szintén sebez csapattársat.Ha olyan hülye hogy a közelébe menjen.Ezenkívül a megbuherált Hy 3 omega torpedó is képes csapattársat likvidálni.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Nem kevered a heti küldivel?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 06:54:05
...
Hetente fog változni a kivehető alkatrész a nyerhető hajóhoz?
Mert, ha igen, akkor nagyon bele kell rántani a lecsóba, hogy meglegyen a kívánt mennyiség a hozzávalókból... <#shakehead>#shakehead>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 04:48:16
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Csak annyit látsz hogy kinyiffansz mert csapattárs rád enged egy rakás torpedót,be célozza az ellenséget és lő,de az hogy te is ott vagy közte és az ellenség közt az nem baj.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"