Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CLR—Infected Space<10:20>10:20>— Dmg(DPS) —Naranek 16 024 850(25 930) Dahak 9 055 051(14 605) Sylen 6 411 140(10 459) Ariolus 4 964 099(8 059) Viperel 2 996 402(4 896)
Megint volt jupiter, Ariolus és egy obelisk elite hangárokkal ő volt Sylen.
Az én slavereim 10066 dps-t csináltak.
Én meg most végeztem doffozással sulibánozással meg admiraltyzással.
Majdnem 3 óra.<#wow3>#wow3>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Tegnap mértem egyébként,a guramba hangárja 5.5-7.2k dps-t is tud.
Ma lehet nézem karfiolt is,csak nem tudom mennyit tudok fent lenni,beszoptam és elkapott ez rohadt influenza vagy mi a fasz.
Ha beteg vagyok valamiért nem nagyon bírom a gépezést,monitor kikészít.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 10:26:09
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy hogy szeded ki másnak a hajóját a gatewayből? Én hiába nyomok rá a CLR-ben, hogy view on gateway, csak az enyémet hozza be.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Mit vársz tőle.

De összefutottam egy Pro fedes carrieressel,jupiter carrierje vót a fasznak,meg 1737 dps-e.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Volt 1k dps-e.Nem csodálom.Ez a hajója.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Most felhalmozódott a a finomított dili'-m és kissé nyugtalan vok, hogy nem válthatok - számomra kedvező(bb) árfolyamon.
Plata #17752:
Igen, tudom, hogy a Jhu'ael tac hajó, de szeretnék már mindegyik karimnak megfelelőt adni és mostanság a játék csak engi' hajókat dob, tehát nem az engi'-knek kell hajót vadásznom a zen-store-ban.
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 21:06:20
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ma meghalós napom volt. A Gatewayen is meg tholian ra-en is sikerült kinyúlni, pedig ez nem jellemző.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De az tac hajó nem engi.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 20:59:57
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Az benne van a T6 Cross Faction Hevy Escort Carrier Bundle-ban, az Alita-val és a Qa'Tel-el együtt - nem egy utolsó választás az a pakk sem, 6k Zen-ért! <#nyes>#nyes>
Ha ennyi engi hajót osztanak mostanság, akkor lehet, hogy ezt szerzem be előbb, mint a T6 Cross Faction Battlecrusier Bundle-t...
Sz'al, a Mat'Ha Raptor megkerülhetetlen, ha torpedós KDF hajót szeretnék?!
...
A szöszbe is! Már most 1k Zen-em van, finomított diki'-ben a karijaimnál, mert túl magas az árfolyam. Ha így folytatják, csak a kisebb csomagokra való tördelése, hogy el is kelljenek az ex'-en, fog fél napba kerülni...<#shakehead>#shakehead>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.07. 20:16:57
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Igaz nem pajzsszívós hanem energia,de azt mondják az sem való stf-re.Voth palisade hajója van,rajta dupla aceton konzol,meg theta konzol,hozzá tyken rift meg hasonlók.Mókás volt igazán.Khitomerra szerettem vele járni,ki jött sok borg leszedáltam őket és csak álltak amíg a többiek ki nem nyírták őket,mert dps-e az nem nagyon volt,de irtó mókás volt
Egyébkén ha ütős fasza roma hajót akarsz akkor próbáld ki a juhú nem jut eszembe milyen nevű Tactical carrier warbird-et.na az a roma hajó nagyon fasza,és van tűzereje is.
Starship Sensors
Starship Particle Generator
Starship Hull Repair
Starship Driver Coil
A klingont akár sci akár engi hajónak megcsinálhatod,univerzális boff kiosztása van.És a konzol kiosztása sem rossz.
Már pedig én sosem jövök ki álcából torpedós hajóval,mert amíg álcában vagyok jó eséllyel túlélem a bejövő sebzést.Ami szokott lenni,mivel egy lövéssel akkorát sebzek amivel az összes borg rám moccan.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 16:09:21
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.07. 15:09:16
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Úgy bizony!
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.07. 14:18:25
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"