Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17821
A craft rendszer kb. tavaly ilyenkor volt jövedelmező üzlet,a tech upgrade-et meg a legutóbbi dupla promo nyírta ki.azt saját célra éri meg max ha van alapanyagod.ha meg fegyó kell veszek exről jó szorzós vr mk xii vagy kis szintű ur-t.egyébként vr fegyóval is lehet lőni 20k dpst.de kezdőként ne akarj epic felszerelést.
#17820
Nyilván nem, mivel a DR előtt még nem is játszottam. <#awink>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17819
Akkor gondolom azt sem vetted észre, hogy a jelenlegi mk12 a DR előtt mk10-nek felelt meg.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#17818
Aztán néha rájövünk hogy mi a fenéért ölünk annyi időt a hajó fejlesztésébe, amikor alig van olyan end game tartalom, ami indokolná. Ugyanarra a négy-öt STF-re ezredjére bemenni nem annyira szórakoztató.
Olyankor néhány hétig nem STO-zok. 😄
#17817
Meg előfordult, hogy a kulcsokon is kerestem, mikor 5 milla fölött volt az áruk.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17816
Jaja. Én doff eladásból, néha contrabandből szedtem össze jó pár millát. Meg kétszer előfordult, hogy mélyen ár alatt sikerült fleet ship modulet venni, és azon is kerestem vagy 6 millát.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17815
Nekem 99% a critem up gyártásra,de még úgyse éri meg.A kékek gyártásánál meg nagyon ritkán crittel be (pl firing seq).
Majd xp eventkor talán rájönnek hogy a deltás r&d pakkokar nem kapják meg lvl 10nèl és normalizálódnak az árak.Anno 300-500k között mozgott az argonite ára például,most meglehet nézni hogy lenyomták.
Az a másik hogy 100db upgraden kevés 1-2milla haszon.Mikor bejött az r&d lehetett vele hasznot csinálni,amit most lehet így az csak aprópénz.
#17814
Amíg Raul nem említette, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy mk. xii és mk. xiv fegyverek között ekkora különbség van. Minden fillért megért a fejlesztésük.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17813
Hát fene tudja, bennem az él hogy a legyártás és az uppolás messze több idő, szerencse és EC mint exről beszerezni a cuccot.

Amúgy csak megerősíteni tudom sólymot, a T6 önmagában semmit nem ér, simán csinálok 6K DPS-t a zenes T6os hajókban, mert az összes dilimet a hajók beszerzésre fordítottam ahelyett hogy inkább repus szetteket meg fegyvereket szedtem volna ki és upgradeltem volna MK XIV-re....

Amúgy jó hogy kitűztél magadnak egy célt, de nem biztos hogy mi ott vagyunk hogy kifejlesszük a CRTDx3-as epic felszerelések iránti függőséget, mert simán el tudom képzelni hogy az a plusz amit ezek adnak majd akkor jönne ki ha rendesen skillezet karijaink vannak, normálisahajóban és tudjuk is rendesen vezetni azokat (pl jól érzünk rá mikor mit kell ellőni, jók a boff skillek). Addig ameddig ezek nincsenek ezek a fegyók kb olyanok mint amikor pista rányomja a chiptunningot a leharcolt 20 éves szuzukijába 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.10. 09:37:41

#17812
Lila tokenen akkor lehet keresni, ha crit. van, és egy áráért kettőt kapsz, de ahhoz is jó doff kell.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17811
Én meg vennék acc crtd2 pen Ur ap beameket exről,annyiért úgyse csinálsz magadnak fegyót ,hiába lvl 15 az r&d.Lila upokat nemtudom mennyire éri meg gyártani eladásra,de sok nem marad azokon se az tuti.Egyet lehet csinálni,gyártogatni ap crtd2 pen dual beam bankokat mkII eseket,már ha mákod van és esik 100ból 1db.
Ec nélkül nehéz ect csinálni,de majd csinálok egy tesztet egy karival,adok neki 5misit és megnézem mennyit lehet fialtatni exezéssel.De ahhoz meg többnyire lusta vagyok hogy ott üljek,hamar megunom:d
Tegnap nyitogattam mèg este.összvissz 64 dobozt nyithattam 1 hét alatt a karival,kiesett egy manasa,így még + os lehet a dolog.
#17810
Önmagában a T6-os hajó nem oldja meg a problémát. Azon kívül szerintem egy gyártott mk ii-es fegyver felhúzása közben mák kell, hogy epic legyen belőle, amellett, hogy lutri, milyen szorzója lesz. Kicsit több az esélyed, ha acceleratort használsz, de az meg nem kevés ec-be kerül. Egy VR Mk. XII. fegyver Mk. XIII-ra húzása 5 lila upgrade token, az Mk. XIV további 10, hacsak mák folytán nem kapsz crit.-et. Ja és 15000+ dili. Az upgrade tokeneket is vagy veszed, vagy gyártod, de az is mindenképpen ec-be kerül, hacsak nem a weekly reward upgradet használod, viszont ez utóbbinál nincs esély a minőség javulására. Én azt gondolom, hogy a flottás konzolok megkerülhetetlenek, és néhány repus szett is (ikóniai space, borg konzol, borg kcb), de majd Raul kijavít, ha nem így van.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.10. 07:23:52

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17809
Mert a dili'-t a T6-os hajókra tartogatnám, meg a fejlesztésekre - szvsz, az Mk XIV epic konzolsorok többet hoznának (most), mint a repu'-s szettek, amiket a küldetésekből, ingyen kivehetők pótolnának addig (pl. a sunrise + az utódja nagyon jól passzol egymáshoz) - , míg FC-ből sincs 100k-nál több a karaktereknél: ez a mennyiség is kevés a megváltáshoz - EC hiány miatt a ex'-es dolgok amúgy sem játszanak (max. pár, különleges fejlesztő kártya).
Lassan megint problémává válik a (loot + bank) tárhely hiánya, ezzel is kezdenem kéne vmit - igaz, pár kockát jelentene a boff-ok manual-á alakítása, de a lilákról nem mondanék le, amíg nincs helyettük jobb (a karakterhez való felrakásuk megint csak Zen-t igényelne előbb).

A fed-es, tac karinál több, mint 75%-os tűzerőjavulást hozna a 4 db, támadó konzol lecserélése: jelenleg a loot-ból esett, ilyen-olyan van fent. Ha a fegyverzetét is le tudnám cserélni, saját gyártásúra, akkor már ~2-2,5x akkora dps-t kapnék, mint a jelenlegi - igaz, mindez még mindig az egypálcás hajóján lenne, ami kissé visszavetné ezek kihasználásában.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17808
Miért elérhetetlenek a szettek és a fleetes cuccok?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17807
Hát ez azért döbbenet! Bementem egy random ISA-ra. Az 5-ből kettő elhúzta a belét, vagy ledobta őket a szerver. A maradék kettőből az egyik folyamatosan halott volt, a másiknak meg dps-e nem vót.... <#shakehead> El is ment a kedvem tőle.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.09. 18:50:17

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17806
plata! return-of-the-elachi-sheshar enyit a tarantulárol 😞
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2015.12.09. 18:44:56
#17805
Itt megint az Mk II VR -> MK XIV Epic-re térnék vissza, ami a legjárhatóbb útra.
Van, jó pár dolog, aminek az ára nagyon megemelkedett, amióta én is játszok - olyasmiké, amikkel a nagyok nem foglalkoznak, de a teljesen kezdő, R&D háttér hiányában, mindenképpen a tőzsdéről kénytelen beszerezni. De nem az eladás volna az elsődleges, hanem az, hogy végre nekem is legyen, akármilyen topis is (kezdetben legyen alap cucc, ha a szettek és a fleet-es "elérhetetlenek"😉, de Mk XIV Epic felszerelésem - ezt pedig gyártással és fejlesztéssel tudom elérni (a jelen helyzetemben).
Lassan minden ágban összejön a 15. szint (spéci doff-ok nélkül), így minden akadály el fog hárulni a saját készítésű, Mk XIV Epic cuccok megszerzése elől, aztán - remélem - nekem is csak pár klikk lesz a ma még nyögvenyelős...

Akinek van már acc' bankja/fleet bank hozzáférése és 15. szintű R&D-kkel rendelkező karaktere, az nagyjából 0 EC-t fog költeni az ex'-n az új karaktereire: legyártja magának, szinte ingyen -> keresni csak az abszolút kezdőkön lehet, azoknak meg ritkán van (sok) pénze. A kis szintű dolgok, olcsóért, most is jól fogynak, csak van, ami már "kereskedés" tárgyát képezné és az egekbe fölverték az árát, amit kezdő sohasem fog tudni kifizetni..., ha meg a már min. 4-5 hónapos játékos, az eszméletlen árak ellenére is onnan vesz magának, kis szintű dolgot (pl. antiproton mag regulátor: legyártani pár perc, ex'-en megvenni ~30-100k EC...), az meg is érdemli a lehúzást!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17804
Eh...szarabbnál szarabb csapatokba sikerül újabban kerülni. Most is voltunk ketten, akiknek valami dps-ük is volt, a többiek hulladékok.

Amúgy nekem változatlanul csak a saját karaktereimet mutatja a gateway, hiába írom át a nevet a címsorban.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17803
Na, ők is asszimilálva vannak rendesen 😄

#17802
Azt hiszem ezt muszáj elmondani. Szegény kutyánkat elütötte egy autó, és szilánkosra tört a csípője. A műtétnél a doki kénytelen volt egy implantátumot betenni. A 9 éves fiam elkezdett vele viccelni, hogy borg kutya lett, és kezdte a sablon szöveget: "Itt a borg....", erre a 3 éves öccse jött a befejezéssel: "asszimiláljuk magukat, minden ellenállás hasztalan." <#hehe>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17801
Na jó, lehet, hogy a deep space encounterekben levő gorn, meg klingon hajók talán a kazonoknál is gyökerebbek. Azok már attól elporladnak, ha feléjük fordulok. <#alien>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17800
Ráadásul neki 5 tac konzolja van, az én fleet T'varomnak csak 4.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17799
Nos a csóka enyhén gyopár,úgy.

#17798
Azért számomra érthetetlen, hogy tiszta epic cuccokkal hogy lehet ennyit f@szolni a kazon hajókkal. Én a VR fegyvereimmel és UR konzoljaimmal fele ennyi idő alatt elintézem őket. Hacsak nem a srác magasabb fokozaton játszik. A kazon hajók talán az összes közül a legfingabbak.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.09. 13:23:20

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17797
Lol.Nem csalok én.<#vigyor>
Van egy sanda gyanúm hogy a petekre hat a fegyver konzol.<#wow2>
De lehet hogy csak beképzelem.

#17796
Nemá hogy ennyivel jobb legyen az Elite lopkodós hajó az Elite fregattnál. Csaltál! 😄

#17795
Crafttal nem fogsz sok pénzt keresni.Mert az árak megzuhantak.
Bár mostanában nem néztem az árakat,de egy 15-ös szintű crafthoz szükséges doff marha drága.
Spéci cuccok gyártásához spéci doff kell.
Bár ha jön a kardassziai kieg,lehet majd sok pénzt keresni kis szintű cuccok gyártásával,mert mindenki új karit fog kezdeni.

#17794
Nálam még csak most kezd beérni az R&D, ha ebből profitálok, akkor már könnyebben fog menni a gyűjtögetés és tényleg lehet majd előrelépnem, mert lesz miből/mivel. Addig még az ilyen, számodra szerény teljesítményt is álmélkodva, csodálkozó tekintettel nézem.

...

Plata "Juhtúrójához" visszatérve egy kicsit: most nézem, hogy 2. vonalbéli sci hajónak is jó lesz az (4 sci hely + a 4 tac konzol és még sebezni is fog vmennyit) - amíg nem lesz jobb! <#nyes>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17793
Nem,január 15.

#17792
csoda hogy ilyen kicsit? azt azért nem. de átlagos kis dps. semmi extra, csak szintnélküli gyenge ellenfél. nekem ezekből a hajókból 20db tartana 3mp-ig egy fawwal. 2 lövés per hajó és robbantak (mármint az 5db dual beam bankból az egyikkel 2 lövés, nem minden fegyverrel 2.)
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.12.09. 11:58:59
#17791
az, balfasz kapitány legújabb kalandjai is lehetne a videó neve. össze vissza értelmetlen build.
#17790
Fleet Karfiol.

#17789
Meddig tart a winter event? Jan. 6.?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

Fabio Capello
#17788
gateway.startrekonline.com/#char(xxxx@xxxx)/



xxxx-ek helyére értelemszerűen karakternév@handle, azé, akiét meg akarod nézni.

#17787
Milyen hajóval méregettél?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.09. 10:00:00

#17786
Mi az a gateway ahová be kell jelentkezni hogy más felszerelését is lássam?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.09. 09:56:52

#17785
Nekem meg csodaszámba mennek a videóban felvillanó számok (1-1k pajzs és hull sebzés, távolról <#wow1>), az Mk XII VR-es, T5-ös hajómhoz képest - félig-meddig már sejtem, hogy miért és majd teszek is ez ellen vmit (mármint: a gyenge sebzésem ellen)!
A 12k-s, Escort CF bundle-hoz nem mostanában lenne meg a dili'-m, így kénytelen vok a "Juhtúrós" csomagból mazsolázni - tudtommal a hangáros Raptor-ra sem panaszkodtál. Nem hiszem el, hogy nem lenne előrelépés az Alita a T5-ösömhöz képest.

A skacot nem ismerem, de ez, azon kevés (fleet) Alita videóhoz tartozik, amiben nem csak "öltöztetik" és harcmentesen mustrálják a hajókat.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17784
Persze.

#17783
Ugye kilgonként is megkapom a Rhode Islandet, ha a fedes admiraltyt 10-esre húztam?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17782
Lehet nincs igazam,de bele néztem a srác pár videójába,szerintem ez egy kicsit balfasz.
Úgy nézem hogy lifetimer játékos akinek van pár millió zenje,meg zenből sok pénze és dilije,de némelyik hajójának az összeállítása tök baromság.Olyasmiket is fel tesz a hajójára amit nem kéne.

#17781
Nem értem miért pont Alitát akarsz,nem nagy szám az a hajó.Ilyen epic felszereléssel még egy T3 hajóval is el lehet érni ilyen sebzést.
Nem igazán nyomott a srác nagy sebzést.Szerintem.

#17780
Ez a videó teljesen elvette a kedvemet az Alita-tól! <#idiota>
Nem elég, hogy drága a hajó, de még egyszer annyit rá kell költeni a karakterre, hogy ne kelljen otthagyni azt a sok, drága loot-ot, ami vele szerezhető! <#hehe>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17779
De ez közvetlenül a megérkezés után van, amikor még semmit sem csinál(hat)tam és ezután semmit sem tudok csinálni, még önerőből elhagyni azt a térképet sem (a warp ugrás is csak cd-re teszi magát, a hajó uú ott marad; a kapu meg nem működik, se a szektor elhagyása gomb)! <#falbav>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17778
Csak akkor csinálta amikor megtámadtam a flotta bázist,felgyújtottam vagy lelőttem.<#nyes>

#17777
Nálatok is beakasztja a karaktert a fleet-bázisnál, hogy semmilyen módon nem engedi, se dokkolni, se a terepet elhagyni?
Csak 1-2 karaktercsere és a másikkal történő fleet-bázislátogatás után kegyeskedik kitenni a beszorultat a nagy térképre!
...és ezt már nem először játssza el velem, sőt: ma 2x is beadta! <#falbav>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.08. 20:52:53

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17776
nem raktam mert nem volt idom foglalkozni vele

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17775
Szia !

Felraktad a sci karakred skilljeit valahová? Vagy csak nem találom? <#finom>
#17774
CLR—Infected Space<9:47>— Dmg(DPS) —Shikamo M' 11 979 876(20 726) Dahak 10 194 863(17 427) Ezrin 5 435 385(9 420) Altanar 4 492 325(7 826) SilverBlaz 4 259 353(7 331)
Elite slaverek 12.2k sebzést toltak.

#17773
Hát ez nem az én napom.megint durva csapatba kerültem,és faszán laggolt.
CLR—Infected Space❤️:43>— Dmg(DPS) —Eighteen 18 041 932(81 270) Chili 9 518 244(44 687) Flate 4 752 087(21 503) Serina 3 777 851(17 017) Vana 2 827 821(12 738)
Juhturó elite scorpion hangárral ami 2770 dps-t csinált.

#17772
Na az elite interceptor mérés bukta lett,annyi időm sem volt hogy kirakjam őket.Túl jó csapatba kerültem.
CLR—Infected Space❤️:44>— Dmg(DPS) —Leon 12 535 541(56 722) Aleksandar 9 918 184(44 677) 'Luther 6 982 384(31 738) Nisa 5 167 603(23 070) Kudak'Etan 3 050 207(13 865)
A 23k dps-ből 8.4k volt a peteké.
Mellesleg valamit csináltak a slaverekkel.A cd-jük 15 másodpercre csökkent.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 14:05:34