Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Olyankor néhány hétig nem STO-zok. 😄
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Majd xp eventkor talán rájönnek hogy a deltás r&d pakkokar nem kapják meg lvl 10nèl és normalizálódnak az árak.Anno 300-500k között mozgott az argonite ára például,most meglehet nézni hogy lenyomták.
Az a másik hogy 100db upgraden kevés 1-2milla haszon.Mikor bejött az r&d lehetett vele hasznot csinálni,amit most lehet így az csak aprópénz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy csak megerősíteni tudom sólymot, a T6 önmagában semmit nem ér, simán csinálok 6K DPS-t a zenes T6os hajókban, mert az összes dilimet a hajók beszerzésre fordítottam ahelyett hogy inkább repus szetteket meg fegyvereket szedtem volna ki és upgradeltem volna MK XIV-re....
Amúgy jó hogy kitűztél magadnak egy célt, de nem biztos hogy mi ott vagyunk hogy kifejlesszük a CRTDx3-as epic felszerelések iránti függőséget, mert simán el tudom képzelni hogy az a plusz amit ezek adnak majd akkor jönne ki ha rendesen skillezet karijaink vannak, normálisahajóban és tudjuk is rendesen vezetni azokat (pl jól érzünk rá mikor mit kell ellőni, jók a boff skillek). Addig ameddig ezek nincsenek ezek a fegyók kb olyanok mint amikor pista rányomja a chiptunningot a leharcolt 20 éves szuzukijába 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.10. 09:37:41
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ec nélkül nehéz ect csinálni,de majd csinálok egy tesztet egy karival,adok neki 5misit és megnézem mennyit lehet fialtatni exezéssel.De ahhoz meg többnyire lusta vagyok hogy ott üljek,hamar megunom:d
Tegnap nyitogattam mèg este.összvissz 64 dobozt nyithattam 1 hét alatt a karival,kiesett egy manasa,így még + os lehet a dolog.
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.10. 07:23:52
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Lassan megint problémává válik a (loot + bank) tárhely hiánya, ezzel is kezdenem kéne vmit - igaz, pár kockát jelentene a boff-ok manual-á alakítása, de a lilákról nem mondanék le, amíg nincs helyettük jobb (a karakterhez való felrakásuk megint csak Zen-t igényelne előbb).
A fed-es, tac karinál több, mint 75%-os tűzerőjavulást hozna a 4 db, támadó konzol lecserélése: jelenleg a loot-ból esett, ilyen-olyan van fent. Ha a fegyverzetét is le tudnám cserélni, saját gyártásúra, akkor már ~2-2,5x akkora dps-t kapnék, mint a jelenlegi - igaz, mindez még mindig az egypálcás hajóján lenne, ami kissé visszavetné ezek kihasználásában.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.09. 18:50:17
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2015.12.09. 18:44:56
Van, jó pár dolog, aminek az ára nagyon megemelkedett, amióta én is játszok - olyasmiké, amikkel a nagyok nem foglalkoznak, de a teljesen kezdő, R&D háttér hiányában, mindenképpen a tőzsdéről kénytelen beszerezni. De nem az eladás volna az elsődleges, hanem az, hogy végre nekem is legyen, akármilyen topis is (kezdetben legyen alap cucc, ha a szettek és a fleet-es "elérhetetlenek"😉, de Mk XIV Epic felszerelésem - ezt pedig gyártással és fejlesztéssel tudom elérni (a jelen helyzetemben).
Lassan minden ágban összejön a 15. szint (spéci doff-ok nélkül), így minden akadály el fog hárulni a saját készítésű, Mk XIV Epic cuccok megszerzése elől, aztán - remélem - nekem is csak pár klikk lesz a ma még nyögvenyelős...
Akinek van már acc' bankja/fleet bank hozzáférése és 15. szintű R&D-kkel rendelkező karaktere, az nagyjából 0 EC-t fog költeni az ex'-n az új karaktereire: legyártja magának, szinte ingyen -> keresni csak az abszolút kezdőkön lehet, azoknak meg ritkán van (sok) pénze. A kis szintű dolgok, olcsóért, most is jól fogynak, csak van, ami már "kereskedés" tárgyát képezné és az egekbe fölverték az árát, amit kezdő sohasem fog tudni kifizetni..., ha meg a már min. 4-5 hónapos játékos, az eszméletlen árak ellenére is onnan vesz magának, kis szintű dolgot (pl. antiproton mag regulátor: legyártani pár perc, ex'-en megvenni ~30-100k EC...), az meg is érdemli a lehúzást!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Amúgy nekem változatlanul csak a saját karaktereimet mutatja a gateway, hiába írom át a nevet a címsorban.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.09. 13:23:20
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Van egy sanda gyanúm hogy a petekre hat a fegyver konzol.<#wow2>#wow2>
De lehet hogy csak beképzelem.
Bár mostanában nem néztem az árakat,de egy 15-ös szintű crafthoz szükséges doff marha drága.
Spéci cuccok gyártásához spéci doff kell.
Bár ha jön a kardassziai kieg,lehet majd sok pénzt keresni kis szintű cuccok gyártásával,mert mindenki új karit fog kezdeni.
...
Plata "Juhtúrójához" visszatérve egy kicsit: most nézem, hogy 2. vonalbéli sci hajónak is jó lesz az (4 sci hely + a 4 tac konzol és még sebezni is fog vmennyit) - amíg nem lesz jobb! <#nyes>#nyes>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.12.09. 11:58:59
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
xxxx-ek helyére értelemszerűen karakternév@handle, azé, akiét meg akarod nézni.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.09. 10:00:00
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.12.09. 09:56:52
A 12k-s, Escort CF bundle-hoz nem mostanában lenne meg a dili'-m, így kénytelen vok a "Juhtúrós" csomagból mazsolázni - tudtommal a hangáros Raptor-ra sem panaszkodtál. Nem hiszem el, hogy nem lenne előrelépés az Alita a T5-ösömhöz képest.
A skacot nem ismerem, de ez, azon kevés (fleet) Alita videóhoz tartozik, amiben nem csak "öltöztetik" és harcmentesen mustrálják a hajókat.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Úgy nézem hogy lifetimer játékos akinek van pár millió zenje,meg zenből sok pénze és dilije,de némelyik hajójának az összeállítása tök baromság.Olyasmiket is fel tesz a hajójára amit nem kéne.
Nem igazán nyomott a srác nagy sebzést.Szerintem.
Nem elég, hogy drága a hajó, de még egyszer annyit rá kell költeni a karakterre, hogy ne kelljen otthagyni azt a sok, drága loot-ot, ami vele szerezhető! <#hehe>#hehe>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Csak 1-2 karaktercsere és a másikkal történő fleet-bázislátogatás után kegyeskedik kitenni a beszorultat a nagy térképre!
...és ezt már nem először játssza el velem, sőt: ma 2x is beadta! <#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.08. 20:52:53
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Felraktad a sci karakred skilljeit valahová? Vagy csak nem találom? <#finom>#finom>
Elite slaverek 12.2k sebzést toltak.
CLR—Infected Space❤️:43>3:43>— Dmg(DPS) —Eighteen 18 041 932(81 270) Chili 9 518 244(44 687) Flate 4 752 087(21 503) Serina 3 777 851(17 017) Vana 2 827 821(12 738)
Juhturó elite scorpion hangárral ami 2770 dps-t csinált.
CLR—Infected Space❤️:44>3:44>— Dmg(DPS) —Leon 12 535 541(56 722) Aleksandar 9 918 184(44 677) 'Luther 6 982 384(31 738) Nisa 5 167 603(23 070) Kudak'Etan 3 050 207(13 865)
A 23k dps-ből 8.4k volt a peteké.
Mellesleg valamit csináltak a slaverekkel.A cd-jük 15 másodpercre csökkent.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 14:05:34