Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18354
Az omega particle buli csak arról,de abból jön az omega upgrade token,bár kibaszott sok kell belőle,de abból az up token,ami 4x-es esélyt ad és nem kell bele dili.Vagyis ingyen up.
De asszem 3x3 szinű vacakból lesz zöld szarság,3 zöld szarból 1 kék szar,3 kékből 1 lila,3 lilából egy token.
Három színű omega particle van,mindegyik szín máshol esik.
De mivel mindenhol ilyen szar omega particle fog teremni,és mindenhol sok ezer játékos fogja ezt gyűjteni,és sokan bot progival fogják csinálni,a szerver gyakorlatilag játszhatatlan lesz.Tavaly is tök behalt a szerver esténként,most még rosszabb lesz, a command és pilot spec bugok miatt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.22. 09:10:13

#18353
csak arrol szólt 1 éve

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18352
Ez az omega partilés buli csak és kizárólag az omega upgrade megszerzéséről szól? Vagy esetleg lehet más dolgot is szerezni belőle?

#18351
Lehet megint foundrys dilis bug volt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 21:43:31

#18350
foundry
#18349
Mi az az UGC amit kikapcsoltak?
#18348
Sajnos emlékszem milyen volt egy évvel ezelőtt. Naivan, de reménykedem egy jobb jövőben. 😄
#18347
A rengeteg omega particle miatt lesz rohadt nagy lag,az űr és a ground térképek is tele lesznek omega particlevel,mindenki azt farmolja majd,este játszhatatlan lesz a szerver,délután talán elviselhető reggel valamennyire jó.

#18346
Erre is jöhet egy event h ki bírja ki tovább az snr és lag bombázások közepette XDD
#18345
Tényleg ha bejön omega,akkor megint egy hónapig játszhatatlan lesz a szerver,atom lag snr meg dc hegyek.

#18344
Persze hogy összejön,úgy elbasszák a szervert hogy a leállás sokkal nagyobb lesz,és majd egy hétig javítgatják,mikor bejön az omega event akkor meg végleg összeomlik a lag miatt.<#taps>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 19:12:43

#18343
Remélem igen, és akkor az idén talán az omega event sem fog annyira lagzani.
#18342
Kiváncsi leszek összejön-e ez a server nagyobbításos-javításos projektjük,fórumon már pár hete erről beszélnek.
#18341
Jó kérdés, remélem olyan cuccokat amik még nincsenek meg. Ami már elég kevés dologra igaz. De jól mondod, az inventory meg spec pontok jól jönnének. Közben látom h r&d pack 20% off is van/lesz.
#18340
Vajon mit adnak majd,talán tribblit meg shuttlet?<#rolleyes>
Bááár +2 spec pont jól jönne megint,meg esetleg táska vagy bank bővítő,esetleg doff bővítő.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 18:55:09

#18339
Giveaway túra?
Nem de az hogy az event 24-edikén indul az várható volt.

#18338
😛
Azt viszont tuti nem tudták a dataminer kisiparosok h 26. indul az egy hetes giveaway túra 😄
#18337
Ennyit eddig is tudtunk.<#zavart1>
Lol most hogy fel fog menni a régi party popper ára,a 2 éves vacak eddig is 10 misi körül volt,most felmegy vagy négyszeresére.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 18:23:25

#18336
Mostmár hivatalosan is tudni h jön az omega event és a krenim krep hajó és az új FE. cool.
#18335
Jut eszembe privát üzit olvastad?
Lesz ma Heist?

#18334
Bakker ha megtudom szólok úgy is,de eddig semmi eredmény.<#rinya>

#18333
tudd meg mi az, kell a dilithium.
#18332
Nem tudom 3 hajó jön,valószínűleg,1 boxos,1 lobis 1 box ritka,valszeg lobis lesz a meshweaver,boxos a tarantula,box ritka a temporal drenya.
De ez csak valószínűleg.Cseten ma is mondták hogy valószínűleg van dili exploit,de nem tudja senki hogyan kell csinálni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 16:23:19

#18331
ha boxos akkor 200-150-100 között fog szépen csökkenni, ha promós akkor 700-600-500, ha box ritka akkor kitudja-750-600 idővel. A vonph-ból ki lehet indulni valamennyire, de hozzá kell tenni, hogy nem volt jó traitje ami miatt a dps emberek vették volna, a hajó maga is gagyi statos volt, szóval ha bejön egy brutál op tac vagy engi hajó ritka boxosnak és vagy baszott jó dps traitje lesz, akkor fene sem tudja mi lesz az ára.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2016.01.21. 15:52:29
#18330
Tarantuláèrt adom èn a rendes árat,de jön mèg egy új tholian hajó.Az vajon mennyi lesz.

#18329
Passz, de legrosszabb esetben 750m-ért kapsz tőlem egyet.
#18328
Én nem bánom mi lesz,bár gondolom Tholian,Tholian pókica tholian hálószövő lesz benne meg meg temporálisan drenya.Gondolom az egyik lobis másik boxos a tempomat meg extra rare vagy mi a ragyás franc.Jó lenne a hálószövőt is beszerezni,de gondolom az is olyan 300 körül lesz minimum.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 13:08:10

#18327
Sztem új tholian box lesz,és úgy fog esni a hajó mint a Vonq.Szóval 2 hajó egy boxban.
Lobi leaárazás alatt nem a 900 lobisakból vettem,vettem ki Temp destroyert 2-őt meg 2 recluset,meg 2 Quast is azt hiszem abból az ecből ami visszajött boxozásból,fegyó eladásokból stb.Gyrosan elakarom adni a mini pakkjaimat is,vettem olcsón 100dbot,de nem merem tartigálni,meg a kék acceleratorokat is eladom amíg tudom,ha mégis lesz r&d pakk a boxban akkor benn áll a pénzem lehet hónapokig.Nem hagynak időt hogy felmenjenek az árak,pedig a nagy r&d pakk már 3m körül van.
Utoljára szerkesztette: gerisz23, 2016.01.21. 12:36:13
#18326
Én nagyon várom már a tarantulát,remélem nem lesz olyan drága,van 900 misi,jó lenne ha nem lenne olyna kurva drága,kellene hozzá még a negyedik tholian hajó is,de 900 misiből a 2 tuti nem fog kijönni.
Küldtem neked egy Privát üzit.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 11:44:05

#18325
Várható volt, pont tegnap gondolkodtam hogy lassan nagyon időszerű, bevásároltam a maradék helyekre a konzolból és traitekből, aztán ennyi ennek a boxnak. Majd ha felment az ára mindennek, akkor eladom őket. 50db ap konzol most csak 250m-t ér, de ha felmegy 20-ra már jó vagyok. Trait most 7m, de az meg fel fog menni 30-40-re is talán. A többi kis gagyiság meg fene se tudja, azok amúgyis filléres cuccok voltak.

Meg persze ott van még az 5db Vonph is a bankomban 😊

Bakker, Quast nem vettem, na majd ma veszek gyorsan 5db-ot.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2016.01.21. 11:42:07
#18324
Nekem bejön a Defiant meg akonzolok is fent szoktak lenni. Persze nem vagyok keyboard warrior így ne is csodálja senki. 😄
911 dps? Ez már segélykiáltás is egyben.. <#taps>
#18323
Jah láttam,nekem megvan mind a 3 része a szettnek,de nem hiszem hogy használnám,nem nagyon tetszik a T6 defi.

Voltam ISA-n.
CLR—Infected Space<5:26>— Dmg(DPS) —Shadow1766 13 508 926(42 084) Lightning 8 990 513(27 748) Bocicsokii 7 329 020(23 341) Gaval 5 162 081(15 835) Cosmache89 274 221(911)
Ez a cosmache egy balfasz.T5 Battlecruiserrel volt,négy fehér mkX phaser beam,1 zöld MkX disruptor beam 1 mkX kék plasma beam.fehér mkX torpedó,és egy Mk4 harq peng torpedója volt,a konzoljai is brutálisan szarok,csupa fehér szar.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 10:55:20

#18322
A tribble pecs notesban van. Persze jobb lenne ha az ilyen cloakok mind beépített lenne és nem set bonuszok adnák.
#18321
Juhééééééééééééééééé.Láttam a Tholian Web cannont.Jön tarantula,bár kérdés mikor.<#vigyor5>
Szopacs hogy 2 új tholian hajó jön.<#sir>
Max a tarantulára lesz pénzem, a másikra már nem.

Jah a Krenim sci ilyen lesz.

És jön 4 új Mirror ruha,2 fed 1 klingon 1 roma.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 09:38:58

#18320
Defi battle cloak-ot kap? Ezt meg honnan veszed?
Bár a battle cloak sem érdekel,mert sajna a defi gyönge szar lett,de ha EBC-t kapna akkor érdekelne.

#18319
Yeah Defiant hamarosan battle cloakot kap. A shol'va fedes klingonom örülni fog neki :'D
#18318
Remélem a tarantula jön,mert ha se tarantula se T6 karfiol,akkor már lassan nem is éri meg játszani.
Cseten azt mondták van valami dili exploit,de hogy mi azt nem tom,én össze farmolgattam.<#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.21. 09:08:49

#18317
Jön a lock box rerun,hosszőú leállás lesz az este,igazad volt Raul😊Helyet kell majd csinálnom boxoknak,meg én is váltok át dilit zenre,nemsoká 300 dili lesz egy zen...
#18316
Na bevásároltam zenből,legtöbb karimtól beváltottam a dilit,nem mindet itt ott hagytam 20-30 ezret.Négy karitól meg semmit sem vettem el,karfiolostól nem vettem mert kell majd ha kijön T6 karfiol az új hangárokra dili,torpedóstól sem vettem el,mert kell upgrdae-re,gurambástól sem mert szintén upgrade,és a recluse scitől sem mert épp elite tarantula hangárra gyűjt a majdani tarantulájához.

Jah kép készítés közben behívott stf,kár volt 3 retardált tac meg egy balfék engi volt,nulla dps-el,idióta hajókkal,klingon tac command cruiserrel,klingon tac samsarral,fed tac jupiter tehénnel.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.20. 19:32:24

#18315
Ok leszek.Elméletileg 4 után leszek,de inkább csak 7 körül megyek fel,akkor már tuti nem zavarnak meg.

#18314
Majd ma folytatjuk a heistet, szerintem 6-7 között jönnek a többiek, majd gyere te is, addig sima küldizünk amíg nincs mindenki.
#18313
Ma mentem pár kört Recluse-al,kibaszottul csábított az Orb.
De addig nem merem kinyitni amíg a Tarantula statja ki nem jön,ha nagyon nem lesz jó sci karinak,akkor úgyis másik karinak kell adnom.
Bár azért remélem sci karinak is jó lesz az a Tarantula.Pénz már van rá,remélem elég lesz.
Pénzről jut eszembe,ma megyünk pacific standard-ra?
Kellene még pénz,két milla kell a hajómra,meg legalább 1 milla kell valentin napra,venni akarok régi taligát,na meg persze ruha is kell.
Jah tényleg kell még tommy gun is,egy rakás cucc fog jönni,bár a piros fehérnemű nem tom hogy jön a valentin napi mészárláshoz.De az is kell.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.19. 16:36:15

#18312
Hát én nem értettem belőle semmit csak hogy doff meg hogy milliókat lehet vele kaszálni.
De most hogy hazaértem,újra meg akartam nyitni a linket de nem engedi.
Vagy:all of our servers are busy right now
please try again in a minute
(error code: 503)
Vagy:502 Bad Gateway

#18311
válaszoltam rá, érdekes, elképzelhető hogy még működik is, jelenleg is, ha hazaértem kipróbálom.
Gundark 1 1
#18310
Meggyőztél 😊 Akkor az Overt csak a hecc kedvéért hagyom fenn.
#18309
pen messze és egyértelműen a legjobb mod ami egy fegyveren lehet. ezen kívül nagyjából a dmg3 és a crtd3 jelenleg egyforma erős, crtd3 pen és dmg3 pen mindkettő a legjobb fegyvernek számít, a crtd3 pen kedveltebb és nagyobb mennyiségben fellelhető.
#18308
Ha egyszer előfordul és írsz nekik ezzel kapcsolatban, szerintem még a kapott javakat is megtartod és legális lesz, nem hiszem hogy vissza tudják vagy fogják venni. Ha nem szólsz nekik és egyszer eljátszod, ki tudja, nem hiszem, nem a Te hibád. Viszont ha másodjára játssza el valaki, akkor 1 oké, de másodjára már direkt erre utazott, mert tudja hogy megúszhatja esetleg ingyen, ha akarna fizetni nem mondaná le azonnal, csak másnap, vagy később. Szóval második eset után ha észreveszik garantált egy lifetime ip ban.
#18307
Garancia semmire sincs, nyilván mindig benne van a pakliban hogy gondolnak egyet azt csá, csak informatívan írtam hogy véletlenül mibe botlottam. Szóval nem mondom hogy csináld mert aztán meg rám leszel mérges 😊

#18306
Mostanság eléggé sűrűn elveszti a kapcsolatot a szerverével a játék! <#shakehead>

...

lammaer #18264:

Thx, az infóért! <#worship>
De ezért nem fognak megharagudni?
Az évek óta fércmunkájuk miatt arra gyanakodok, hogy ők is megélhetési címfelvásárlók: majd a ST eladja az Ótvart (is). Az ilyenek meg nagyon szoktak hepciáskodni, ha egyszer rájönnek, hogy rajtuk is "keresnek" - nem szeretném kockára tenni az acc-om, ha már ennyi időt beleöltem.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18305
Raul írtam neked egy privát üzenetet.
Nem tom hogy van-e értelme,nem értettem belőle szinte semmit,gugli fordítóval meg csak katyvasz lett belőle.