Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18404
De van,a Red Matter Capacitator nem elérhető F2P játékosnak.
Nekem is csak azért van a ferengi karim hajóján mert kaptam egyet Raul-tól.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.26. 13:52:45

#18403
Huh, ez a csodabuild? Semmi zenes konzol, csupa földi halandóknak elérhető cucc? 😊

#18402
Kérdés hogy akkor most van e értelme vagy nincs... a Mester szerint nem sok 😊

Mondjuk valszeg egyszerűen el lehet dönteni, ha stabilan maxon van a fegyver energia akkor nem használ, ha esetleg lemegy akkor érdemes lehet kipróbálni.

Amúgy Zsiros RCS accelerator konzoljait meghagyom a csilliárdosoknak, van olcsóbb alternatíva is (EPS flow regulator)... egyelőre még nem vagyok hajlandó 100 milliót fizetni egy darab itemért (vhol 10-15 környékén van jelenleg a fájdalomküszöb 😄 ).

#18401
Hát, ilyen és ehhez hasonló topikokban néztem és hát hivatkoztak vmi Jena-ra, mintha vmi STO celeb lenne. Utána a célirányos guglizás sorban dobta ki az ilyen topikokat, tehát nem egy ember hülyeségére ugrottam rá.

Volt videó is, pl ez, ahol szóba került a téma, és mivel a srác stílusa egyébként bejön (nemcsak kijelentéseket tesz hanem indokol is) ezért gondoltam lehet benne vmi.

De ugye nem véletlenül hoztam fel a topikot itt, hiszen tisztában vagyok vele hogy az interneten bárki mondhat bármit, mivel kb senkit nem ismerek (csak ugye az ittenieket), ezért kértem ki a véleményt.

#18400
Nézd ilyen a ferengi konzol,eps és és flow cap is.
Igaz az enyém csak mk12 és kék,de ez a ferengi kereskedő karim,örüljön ennek is.

Most jöttem rá hogy nincs már egyetlen ötvenes karim sem,mind 60.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.26. 13:38:18

#18399
Driver Coil mi a ráknak?

#18398
Na látod,nem is az antiproton a nyerő hanem a disruptor.<#nyes>

#18397
242k dps rekord build. 0 eps konzol = baszott fontos lehet az az eps tényleg. ok, skillfában maxolta.
link
#18396
A cannonra azért nem írják, mert a kutya nem használ cannonokat így ki nem szarja le.
A beames top dps hajókra is annyira fontos, hogy az összes top dps beamboat-on van eps konzol. vagy várj, nem, egyiken sincs, akkor tényleg biztos nagyon fontos. ne azt nézd hogy mit ír valami névtelen hülye a neten, inkább azt nézd mit használnak a top dps-ek.
#18395
Nem jól tudod,a plasmo magas flow cap skillel úgy tudom 50 all energiát is adhat.
EPS meg növeli a dps-t.Bár hogy én nem tennék eps konzolt az fix,de úgy tudom Zsíros jó drágán el tudja őket passzolni,valami 90 misi körül adja darabját.Ha Eps konzol kell ott a ferengi konzol,azon is van EPS és jó is.
Ha jól emlékszem joined trill tac karimnak 2.6 a plasmonic leech,és nem flow cap-ra van rakva neki.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.26. 12:36:30

#18394
Skacok, olvasgatam erre arra és irták hogy az EPS az nagyon fontos tulajdonság (és igy a flow cap is) mert ugye ezt teszi lehetővé hogy jól menjen a plasmo (ez látható is, flow cap skill nélkül 1et hoz, skillel meg 1.8-2-t is) meg kevésbé essen a weapon power (gyorsabban visszatölt ahogy lőnek a fegyverek).

De vmiért sokszor előjött hogy ez főként beameknél fontos. Az viszont nem derült ki hogy cannon-nál miért nem? Azokra ugyanúgy hat a fegyverenergia meg a plasmo is, nem?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.01.26. 12:26:33

#18393
Krenim hajóról van jobb kép.Ez lesz az eventes hajó.

Raul neked küldtem privátot,ha benéznél.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.26. 09:53:09

#18392
Mikor támadták?
Bocs én eddig GTA-ztam,8 óra körül hagytam abba STO-t akkor nem volt gond.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.25. 22:35:57

#18391
Még támadják a szerót?
#18390
Orosz tankok vörös csillagot kapnak a csövükre,ha az átlag sebzése meghaladja a Kiválóság jeléhez szükséges átlagot.

#18389
Amúgy rendesen kiosztották a cikkírót, meg már ő is próbált kicsit korrigálni (megszólalnak a játékosok doboz). De tényleg elég gyökér volt a csávó, nagyon komoly hozzánemértésről tanúskodik a cikk.

Lehet hogy be is adom a jelentkezésem hozzájuk mondjuk mint női mentálhigiénés szakértő... annyit értek hozzá mint a csákó a WOThoz...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.01.25. 16:19:08

#18388
Ez a magyarázat bizonyos tankok oldalán lévpő nagy vörös csillagra is... mármint a devek "részirűl" 😄

#18387
Ha faszt rajzolnának rá, akkor meg a feministák lázadnának..mindenre van valami aberrált szervezet, minden ellen van tüntető/megmondó csoport..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18386
Tehát: burkolt/álcázott önkényuralmi jelkép! <#taps>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18385
20-30 év múlva a liberalizmusra úgy fognak emlékezni figyelembe véve a mai és jövőbeni történéseket.
#18384
Jah és mielőtt valaki a csillagot a tank csövén valami önkényuralmi jelképnek vélné,szólok az nem az,hanem a kiválóság jele.Ami egy kitüntetés féle,a tank sebzéséért adják.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.25. 12:48:30

#18383
Nem egyszerű emberek és egyszerű gondolkodás, hanem vagy tudatlan, vagy aljas módon számító és hergelő: az egyszerű embert nem érdekli, hogy "náci" tankban ül, csak az, hogy játszható-e a játék, vagy sem!

Plata #18380:
Igen, de vannak megélhetési barmok, akik még ebbe is belemagyaráznák azt - ilyen álságosan alattomos világban élünk! <#hehe>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18382
De én amerikai tank bolond vagyok.<#vigyor>

Gundark 1 1
#18381
Ők a klasszikus hülyeséget követik el. Azért mert valaki a német oldalon játszik nem náci. Ahogy sokan az akkori katonák közül sem voltak azok.
Lásd a legjobb harckocsizójukat, Kurt Knispelt. nem volt jó náci ezért kellett egy igazi náci a propagandának.

Ha a RoFban beülök egy D.V.-ös Albába akkor már királypárti vagyok mi? És ragozhatjuk, ha pl Szentgyörgyi Dezső a példaképünk, ő messzerrel ment. Ha náci lett volna akkor nem 50ben tartóztatják le a "szokásos" vádakkal hanem 45ben kivégzik. Mindegy német=náci orosz=komcsi. Kész 😊

Egyszerű emberek, egyszerű gondolkodás. És igen a videojátékoktól leszünk elmebeteg gyilkosok. Az iszlám állam is csak egy wot/wow/sto klán volt, de kinőtte magát. Meg volt ez a Manson gyerek, na az meg CODos volt.
#18380
Én arra lennék kíváncsi hogy a klánunk jelmondata mitől náci.
Ha jól emlékszem az a jelmondata a Klánnak hogy:Life is HOAX.
<#hehe>

#18379
Hát, szerfölött értenek a romboláshoz, azt meg kell hagyni! <#falbav>
Tényleg az egyik legjobb lap volt a piacon, amíg a koszos csülküket rá nem tették!

Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2016.01.25. 11:47:42

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18378
Pedig ez a HVG tíz évvel ezelőtt még micsoda egy színvonalas gazdasági lap volt, öröm volt olvasni, én nagyon szerettem a gazdasági elemzéseiket. Ma meg egy ballib szemét.
#18377
Megmondhatom ha érdekel.Egy rakás hülyeséget amire nincs úgysem szükséged,esetleg ha nagyon jó fejek,kapunk táska vagy bank bővítőt.vagy pár tribblit.

#18376
De,az új box rohadt népszerű lesz, a hajók miatt.De én nem költök rá,nekem kell a Tarantula.

Gundark 1 1
#18375
Holnaptól ajándék osztás 😊 Lehet már tudni miket kapunk?
#18374
Most kéne venni kulcsokat is mert jön az új lockbox, nem?

#18373
Igen.

#18372
Csütörtökön jön már új küldetés?
#18371
Jogos, megzavart hogy csak 1 karakterem volt akkor. 😊
#18370
A kobali sem volt ilyen szerintem,ezt csak most a nyáron vezették be,és visszamenőleg is érvényes.Úgy emlékszem jó pár engi karival szenvedtem a kobali hajóért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.23. 15:57:43

#18369
Úgy emlékszem a kobali hajó volt ilyen és azt is elég volt egy karakterrel megcsinálni.
#18368
Csak eggyel gondolom.

#18367
Mit jelent, konkrétan ez a szarakodás?
Minden karakterrel kell küzdeni a hajóért, vagy elég csak egynek szenvedni, mint a winter-ben?

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18366
szóval mostantól @NeoPlatac néven keresünk.. <#nyes>
#18365
Jut eszembe,tudtad hogy mindketten jobbikos neonácik vagyunk?
Meg írta a hvg hogy azok vagyunk.

#18364
Kötelezö.Ezzel kapsz event hajót.Règen egyböl megkaptad,semmit nem kellett csinálni,de most szarakodhatsz vele.

#18363
Az én idegeim biztos nem, ugyanis nem szállok ebbe a "jó" mókába 😊

#18362
Én 100ért,de csak 2-őt tudtam,jah még egy sglothot augmentől 90mért.
#18361
115-ért vettem darabjukat, 400 millió 1 nap alatt nem rossz.
#18360
Jól tetted 170m+ a quast,én csak 2-őt vettem,annyira volt keret.
#18359
Nehezen,de 1k zen 10 slot,és a delta bughoz kellett 40 hely.<#zavart1>
Kb fél délelőttöm ráment,de a legtöbb fedes karimnak vettem ki hajókat admiraltyhoz,lehet 1-2 kimaradt,de így is rengeteget ellógtam,kétszer majdnem le is buktam.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.22. 11:44:21

#18358
te jó ég, 40 hely, hogy lehet azt bírni? csak a dobozban lévő hajóim több helyet foglalnak az accountbankomban mint 40 😄
tegnap vettem 7 quast még amíg olcsó.
#18357
Hát remélem ennyi elég lesz tarantulára.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#18356
Ezért hagytam a faszba mulkor..5-6 omega upgradet csinaltam azt felhagytam vele 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18355
Jah és hagy tegyem hozzá hogy 1 particlét 1 percig tart kb kitermelni,egy idegesítő hülye minijátékkal,és ha egy másik játékos megzavar téged miközben csinálod akkor el is bukod.<#vigyor>
Mivel minden insta tele lesz játékosokkal,sokszor elő fog fordulni hogy megzavarnak,szóval nem csak a szerver de az idegeid is túlterhelődnek majd.<#zavart2>